Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) concret_hp válasza bdav (#1199) üzenetére


concret_hp
addikt

most soroljam min hányszor voltam? :DDD
nemhiszem, hogy lenne olyan tárgy amin 10szer megjelentem. a szabteket (ahol ugye van 6 gyak) is beleértve :D aztán persze pont azt szívtam be :D irf vizsgán azt se tudtam melyik arc az előadó :))

de ősztől azért csakcsak be kéne járni. reményekedek benne, hogy ha nem 400an leszünk akkor nem megy el 1 hét alatt a kedvem attól, hogy ott rohadjak :U (bár ugye a grafika meg az adatbiztonság olyan lesz :( )
de remélem nem reggel 8ra nyomják be az összes tárgyamat :U

minden félév végén, amikor a szenvedés van, akkor mondja a nép, hogy bejár :DDD meg az első héten esetleg. de amugy visszagondolva 1. félévbe szinte mindenre (digitet teljesen, fizikát meg analt a 2. zh utántól kivéve :DDD) bejártam, és emlékeim szerint csak az anal meg a fizika okozott komolyabb problémákat :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1202) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Mai rf vzgán nagyon gáz kérdésevoltak. :D Kamuk közül ha bejönek páran,akor kettes megehet.

I am having fun staying poor.

(#1203) bdav válasza Drizzt (#1202) üzenetére


bdav
őstag

ja sztem is szutyok volt

neked mondtak vmit eredményekről? nekem csak annyit h. majd neten fennlesz...

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1204) Drizzt válasza bdav (#1203) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen, ez az egyik, másrészt betekintés reklamálás csüt., vagy péntek délután esedékes valószínűleg. Bár maguktól nem mondták volna, de azért rákérdeztem, jobb felkészülni lélekben, hogy mikor kell megint elbattyogni a suliig meg vissza négyszerannyi idő alatt, mintha tudnék normálisan járni.

I am having fun staying poor.

(#1205) bdav


bdav
őstag

szglab5 eredmények online + nekem a latex is pipa

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1206) FehérHolló válasza bdav (#1205) üzenetére


FehérHolló
veterán

Velem van a baj (nem vagyok eléggé kocka talán, vagy csak nem volt túl sokat a kezemben a progi), de nekem a latexről először az óvszer jutott az eszembe.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#1207) norbiphu válasza FehérHolló (#1206) üzenetére


norbiphu
senior tag

kulcsszó hogy valójában LaTeX.

[link]
;)

kisbetűkkel tényleg gumi :)

[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#1208) FehérHolló válasza norbiphu (#1207) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tudom, hogy mi fán terem a LaTeX. Szomszéd csaj anyja fizikus létére folyamat erről áradozott. :D
Ettől függetlenül nekem először tényleg a gumi jutott róla eszembe...

Skynet is real. It's called Google.

(#1209) bdav válasza FehérHolló (#1208) üzenetére


bdav
őstag

beszédben úgyis másképp mondod én meg lusta vagyok a shiftet nyomkodni

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1210) bandus


bandus
veterán

Hali srácok!
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen uszoda/uszodák vannak az egyetem közelében, vagy milyen úszóklubok. El szeretném kezdeni újra az úszást, de kéne hozzá egy jó klub. Köszi előre is!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1211) concret_hp válasza FehérHolló (#1208) üzenetére


concret_hp
addikt

fizikus létére miért ne áradozhatna a latexről :F

bandus: a bme-elte sporttelepen van uszoda, 25m-s de állítólag a vize durván klóros, ennyit tudok :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1212) bdav válasza concret_hp (#1211) üzenetére


bdav
őstag

hát ja érdekes egy medence :) kicsit lábáztató feeling méretre, de az alja durván lejt, egyik végén kb. 1m-1m20cm a víz, másik végén 2nél ismélyebb :) klóros picit, szemüveg ajánlott, bár én majdnem 2 évet szemüveg nélkül húztam le, heti 1 órát.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1213) concret_hp


concret_hp
addikt

na mindjárt megyek kódelm gyakiv-re. remélem meglesz :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1214) peterszky válasza FehérHolló (#1206) üzenetére


peterszky
őstag

Az nem durex? :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#1215) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hát, Th-val kapcsolatban eléggé tanácstalan vagyok, hogy miből is kéne rendesen tanulni. Vannak nekem a fóliák, meg a CSopakis cuccokról jegyzet, de olyan fura az egész. Van néhány jó rész, de hát ezek nem dominálnak. :)

I am having fun staying poor.

(#1216) concret_hp válasza concret_hp (#1213) üzenetére


concret_hp
addikt

na persze hogy ez se lett meg :O

pénteken th. azon kívül így már csak a form marad. meg egy halom fizetendő őszre :(

th is érdekes lesz...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1217) Drizzt válasza concret_hp (#1216) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mi nincs meg? Szabtech, meg kódelm? Akkor mindkettőre 7200-t fogsz fizetni? De a többi már meglesz, nem? Én abban bízom, hogy minden meglesz, meg beszéd miatt nem szednek majd be 3k-t, amiért nem tudtam bemenni akkor még suliba, nem válaszolt levelemre se Németh, se Olaszy.

I am having fun staying poor.

(#1218) concret_hp válasza Drizzt (#1217) üzenetére


concret_hp
addikt

szabtek meg kódelm 7200/db + amit felvettem választhatót ezek után ahhoz se nagyon van kedvem :( , +6k :O
a szeptemberi tavaszi ösztöndíjamat egyből utalom is vissza majd :DDD

de kódelmet így remélem letolom 4-5-re pár pluszjegy segítségével :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1219) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Bassza meg, irf 20,5 pont, 1-es. Grrrrr!!!

I am having fun staying poor.

(#1220) bdav válasza Drizzt (#1219) üzenetére


bdav
őstag

ehh...

nekem szerencsére megvan a megcélzott 3mas, szóval pipa ezis.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1221) bbazsy


bbazsy
őstag

sziasztok

ha megvan minden vizsga, akkor mit kell csinálni?
indexet leadni? visszaadják? nyáron hol lesz?

(köszi, BMEs ismerősnek kéne)

..

(#1222) Gausz válasza bbazsy (#1221) üzenetére


Gausz
aktív tag

Leadja KTH-ban, ami szépen meg is őrzi neki, majd köv viszgaidőszak előtt megint felveheti. Ha leadta+felvette a köv féléves tárgyait reghét végéig, azzal be is iratkozott a köv félévre.

(#1223) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hát tanulom a th-t, de azért sok olyan dolog van, ami nem igazán egyértelmű a fóliákból/beszkennelt jegyzetekből. Az is idegesít, hogy bent voltam pedig azért elég sokat, mégis volt olyan feladat a zh-n, amire csak lestem. Pl.: a groomingos optikai izé...

I am having fun staying poor.

(#1224) bdav válasza Drizzt (#1223) üzenetére


bdav
őstag

Czinkler része elég gáz, szerencsére olyan 20 pontnyi szokott lenni összesesn (tehát 1 kérdés van a gerinchálózatokból), így annyira nem vészes. Javaslom egyébként a Krisztián féle féligkész jegyzetet (letölthető a tárgy oldaláról), abban pár dolog egész korrektül le van írva (PDH, SDH, MPLS, ATM).

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1225) lacko81


lacko81
tag

Jól tudom, hogy a BME-seknek egy nyelvvizsga a BME-n ingyenes? Le van ez valahol írva?

A recipriverzexkluzíva egy olyan szám, amely önmagán kívül minden más számmal egyenlő.

(#1226) concret_hp válasza lacko81 (#1225) üzenetére


concret_hp
addikt

szerintem nem jól tudod, én legalább is ilyet még nem hallottam

esetleg talán mintha pár ezressel olcsóbb lenne, de ez se biztos.

de gugli -> bme nyelvvizsga központ

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1227) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Még mindig csak a 21-es résznél járok th-ból... De úgy meg tudnak szivatni jópár dologból, ahogy akarnak. Pl.: nem szeretem az olyan kérdéseket, hogy rajzold fel ezt a keretet/UMTS rendszer felépítése, stb. :F

I am having fun staying poor.

(#1228) bdav válasza Drizzt (#1227) üzenetére


bdav
őstag

UMTS az eccerü, pont mint az egyetemen utánunk: bsc, msc... :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1229) Fermat válasza bdav (#1228) üzenetére


Fermat
tag

csak irigykedtek :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1230) bpx


bpx
őstag

az aktuális hét eredményei: szofttech 21,5 pont (25-től 2)
szghálók 23 pont (25-től 2) - ugyanakkor ISP hálók pár pont híján 5-ös, megyek szóbelizni 5-ösért, ehh :O

(#1231) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Th nem is volt olyan rossz, jött a szokásos adsl 21 pontért, meg umts+gsm 18-ért, vagay fordítva. Némi nemlineáris jeltorzítás, s visszhang, s remélem itt át is lépve a kettes. Aztán volt még TST(éljen... :(), SDL-lel leírni egy ábra alapján a grafikus protokolleírásra használt módszerrel(gondolom a szintaxot nem tudom pontosan, de azért odarajzoltam egy jó nagy ábrát), s valami otn beágyazás, ez nulla pont lesz. :D Arra meg hogy a fény miért marad a fényvezető szálban, kb. olyan szintű választ írtam, hogy: mert nem tud onnan kijönni. :DDD

I am having fun staying poor.

(#1232) FehérHolló válasza Drizzt (#1231) üzenetére


FehérHolló
veterán

A fényszálas dolog harmadikos gimis fizika anyag. ;)
Határszöges téma, ha jól emlékszek.

Skynet is real. It's called Google.

(#1233) M@trixfan válasza FehérHolló (#1232) üzenetére


M@trixfan
addikt

Jaja (horvátul tojást jelent:DDD), teljes visszaverődés határszöge. Egyébként ezt irígylem nagyon az infótól, hogy nem annyira megy vérre a fizika. (emt, c3, meg úgy általában mindenhol)

[Szerkesztve]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1234) concret_hp válasza M@trixfan (#1233) üzenetére


concret_hp
addikt

az b@szna be, ha olyan fiz lenne mint villanyon :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1235) KMan


KMan
őstag

MatA2 szvsz bukta :(

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1236) Gausz válasza M@trixfan (#1233) üzenetére


Gausz
aktív tag

Nekik pl fiz c3i volt. Infósok védik magukat, hogy azt jelenti az i, hogy informatikusoknak, de szerint: ízi:D:D:D:D:D

(#1237) concret_hp válasza Gausz (#1236) üzenetére


concret_hp
addikt

infón 2 félév a fizika de mind1 :)

nem akarok info vs villany flamet, de szvsz fiz1-2ből egy 2est összehozni villanyon könnyebb mint infón (láttam 1-2 vizsgasort, szóval tudom mit beszélek :U)

de egy infósnak nem is kell annyira kennie a fizikát, mint egy villmérnöknek szvsz :U

viszont van más amit meg jobban kell tudni, azt infón mélyebben meg is tanítják (najó a tanítás túlzás, de számonkérik :U) (pl. ami híradástechnikából annyi hogy használjuk a képletet, annak infón keményen ott az elmélete (infelm) )

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1238) bpx válasza Gausz (#1236) üzenetére


bpx
őstag

hát ízi vagy sem, nálunk az évfolyam 3/4-e bukott fizika1-ből (a felének már eleve aláírása sem volt), úgyhogy kereszten nem fértek be a terembe :D
fizika2 meg sztem még egyszerűbb mint az 1, pl. Orosznál vizsgán senki sem bukott mikor én voltam

(#1239) Drizzt válasza bpx (#1238) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ilyen szerintem ezer évente egyszer van, úgyhogy becsüld meg magad. :D

I am having fun staying poor.

(#1240) bpx válasza Drizzt (#1239) üzenetére


bpx
őstag

az igazsághoz hozzátartozik, hogy 1 embernek kb. 3 pont hiányzott a 20-hoz, és neki meg felajánlotta Orosz, hogy szóbelizhet a kettesért :) így már csak 500évente :D

(#1241) Drizzt válasza bpx (#1240) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én mehettem 20 pont felett is szóbelizni, ami gyakorlatilag írásbeli volt, s az enyém volt 60 ember közül a legjobb, de így is egyes...(fél ponttal)

I am having fun staying poor.

(#1242) KMan


KMan
őstag

hat nemtom infosok fizika1 es 2 100% ua mint ami most nekem lement egybe.. :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1243) bpx válasza KMan (#1242) üzenetére


bpx
őstag

az egyenes vonalú egyenletes mozgástól az atommagfizikáig minden 1 félév alatt? :)

(#1244) bdav válasza bpx (#1243) üzenetére


bdav
őstag

és mindezt tetű sok integráljellel? :)

Orosz amugy rulez, egyik legjobb előadó volt szvsz eddig.

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1245) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Félreértések elkerülése végett tényleg semmi szándék nem volt flémelni, nincs is értelme, nemcsak villany-infó szinten hanem sehogy sem. Egyszerűen szimpatikusabb nekem, hogy nincs annyi helyen fizika infón.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1246) KMan válasza bpx (#1243) üzenetére


KMan
őstag

igen
#1244: igen

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1247) bpx válasza M@trixfan (#1245) üzenetére


bpx
őstag

nincs ezzel semmi gond, én legalább ennyire örülök neki, mert egy bizonyos pont után (elektromosság) én már a falra mászok a fizikától :D

már előre örülök az elektronikának... :DDD

(#1248) maszat válasza Drizzt (#1223) üzenetére


maszat
senior tag

groomingos optikai izé:

Nem tudom, hogy volt-e róla szó órán, de én biztosan nem voltam benn akkor. Ez pont egy olyan feladat volt, amit józan paraszti ésszel simán meg lehetett oldani. Előtte azt sem tudtam, hogy mi az a grooming, de amikor elolvastam a feladatot, akkor nagyjából tudtam, hogy mirő van szó és elgondolkoztam, hogy x egységű átvitelhez mennyi összeköttetés kell, ha az kábel y egységű.
Szerintem potya feladat volt. Jót derültem, mikor a ZH utáni órán hőbörögtek a diákok. :)

(#1249) FehérHolló válasza maszat (#1248) üzenetére


FehérHolló
veterán

A ''grooming'' nem azt jelenti, hogy tisztálkodás/vakarózás? :D Érdekes szakkifejezéseket csinálnak belőle...

Skynet is real. It's called Google.

(#1250) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Nem tud esetleg valaki egy jó linalg vagy matek A2 mátrixos részéhez jegyzetet? Feladatok is jól jönnének, akár kidolgozva, akár kidolgozatlan.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.