Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) FehérHolló válasza KMan (#1146) üzenetére


FehérHolló
veterán

Gondolom azt nem kell magyarázni, hogy hol van az I. :)
Bemész, rögtön jobbra, néhány automata mellett el, balra lépcső, felkúszol rajta, de úgy, hogy a biztonsági kamerák ne lássanak, különben furcsán néznének rád kifelé a biztonsági őrök, 2dik emeletre felérsz, ajtón ki, balra fordulsz, és ott lesz előtted kb 25 méterre, középen a bal oldali kiselőadó.

Skynet is real. It's called Google.

(#1152) KMan válasza FehérHolló (#1151) üzenetére


KMan
őstag

hogy a biztonsági kamerák ne lássanak

[kép]

ok, terepcuccban megyek rem nem szurnak ki:DDD koszi.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1153) concret_hp válasza concret_hp (#1150) üzenetére


concret_hp
addikt

jóvan frankó gyakivt bebuktam :(

szabtek helyett toltam volna mást inkább... :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1154) FehérHolló válasza KMan (#1152) üzenetére


FehérHolló
veterán

Öltözz valami ilyesminek, kevésbé leszel feltűnő:

[kép]


Skynet is real. It's called Google.

(#1155) KMan válasza FehérHolló (#1154) üzenetére


KMan
őstag

eleg jokepu vagy! :DDD

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1156) Fermat


Fermat
tag

Szerintem ez lenne a talalo :) (meg nepszeru is lennel :) )
[kép]

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1157) Drizzt válasza concret_hp (#1108) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na, én ma mntem volna beszédre, de meggátolt a következő:
szombaton eltört a lábam focimeccsen Hollandiában, tanulni mondjuk így volt időm. Szombat gipsz, vasárnap műtét, tegnap hozott haza a biztosító mentővel...
Az igazi para az, hogy még mindig nincsen mankóm, úgyhogy nagyrészt nézek, mint hal a szatyorban.

I am having fun staying poor.

(#1158) Drizzt válasza concret_hp (#1114) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És azon kívül mit írtál még ki? Gyakorlatilag olyan volt a vizsga, mint a korábbiak összeollózása?

I am having fun staying poor.

(#1159) FehérHolló válasza Fermat (#1156) üzenetére


FehérHolló
veterán

Több lányt a műegyetemre!

KMan: Köszi, már mondták. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#1160) mr.geeZ


mr.geeZ
aktív tag

Történelmi pillanat! Meglett az aláírásom Grafikából gyakIVn! Pezsgőt Ide Izibe!

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#1161) DigitXT válasza mr.geeZ (#1160) üzenetére


DigitXT
félisten

De hát az már tegnap volt (akárcsak nekem is).:DDD

(#1162) concret_hp válasza Drizzt (#1157) üzenetére


concret_hp
addikt

nem összeollózás volt. a kreatív feladat tűnik állandónak, a többi eléggé változatos, talán nem is volt hasonló azok közt amiket láttam, mint amik a vizsgán voltak. de nem volt veszélyes.

jobbulást. :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1163) mr.geeZ válasza DigitXT (#1161) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Najó, de józanul akartam ideírni:D Neked is meglett?

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#1164) DigitXT válasza mr.geeZ (#1163) üzenetére


DigitXT
félisten

LOL, pláne, hogy tegnapelőtt volt (elnéztem).:))

Neked is meglett?
Rezgett a léc (14 pont -> 40%), de igen.:D
Amúgy szerintem a kiskérdések elég kellemesek voltak, a harmadik (nagy)feladat meg direkt könnyű lett volna, ha nem nézem be a forgatást kicsit, ill. nem számolom el a mátrixszorzásokat: aludni kellett volna a vizsga előtt, az egyszer már biztos.:B Mondjuk az IFS megadása eddig nem nagyon szerepelt vizsgán, néztem is nagyokat... A bizonyításosdihoz meg nagyon nem voltam ott agyban, pedig logikusnak tűnt az állítás: én is állítottam vmit, aztán ki tudja, hogy honnan csorgott össze az a 14 pont (a kiskérdésekre max. 9-et kaphattam, mert az egyik kérdést inkább nem válaszoltam meg, nehogy levonjanak rossz válasz miatt: mondjuk utánanézve nyugodtan beírhattam volna amit gondoltam, de akkor és ott bizonytalan voltam, mert emlékeztem, hogy vhogy be lehet kapcsolni pl. a stencil buffert...:o) Mind1.:D

[Szerkesztve]

(#1165) lenox válasza concret_hp (#1150) üzenetére


lenox
veterán

Hat gondolnam ha veletlenul ilyen visszacsatolt szurovel akarnad a keped szurni, akkor lehetne vele stabilitast vizsgalni. De mint mondtam, ennek nem biztos, hogy olyan sok gyakorlati haszna van altalaban, ha csak nem pont ilyet akarsz csinalni, de az egesz szemlelet, amit a jelek es a szabtech tanit, annak nagyon is sok koze van a grafikahoz, leven egy kep maga is altalaban diszkret jel, szal ha ezzel barmit akarsz kezdeni (pl. tok egyszeru dolog, felere kicsinyiteni), maris elokerul egy csomo minden...

(#1166) KMan


KMan
őstag

yesss megvan a makro vizsgam is!!! :C

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1167) FehérHolló válasza KMan (#1166) üzenetére


FehérHolló
veterán

:DDD
Ez ekkora öröm? Különben gratula!

Skynet is real. It's called Google.

(#1168) bdav


bdav
őstag

na nekem meg van egy form 3masom. ez is kipipálva.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1169) KMan válasza FehérHolló (#1167) üzenetére


KMan
őstag

GTK-n vazze? kov felevben kb 20 kredit epul mikro-makrora es meg utana jon a tobbi.
kb az egesz szakmai torzsanyag erre a ket targyra epul.
:)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1170) KMan válasza bdav (#1168) üzenetére


KMan
őstag

#1167 ty :R
#1168 gratgrat

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1171) FehérHolló válasza KMan (#1169) üzenetére


FehérHolló
veterán

Részvétem. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#1172) KMan


KMan
őstag

lehalt a vik oldala, vagy az en gepemben van a hiba? :F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1173) FehérHolló válasza KMan (#1172) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam sem jön be. Néha előfordul, de főleg akkor, amikor nagyon kellene, hogy menjen. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#1174) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na belevetem magamn az irf-be, kedden vizsga. GOndolom a mankó miatt indulhatok vagy egy órával korábban... Faxa.

I am having fun staying poor.

(#1175) bpx válasza Drizzt (#1174) üzenetére


bpx
őstag

1 nap készülés 1 vizsgára? :) vagy éjszaka is nyomod non-stop? :)

(#1176) bdav válasza bpx (#1175) üzenetére


bdav
őstag

tárgyfüggő, de elég lehet. irf száksz énis kedden megyek belőle.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1177) Drizzt válasza bpx (#1175) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mostmár igen. Irf-ből azért, mert csak be kell magolni pár dolgot. Kódelmből azért lesz elég kevés idő, mert már kétszer készültem zh-ra, s elvileg a vizsgaanyag nem igazán nagyobb. Beszédre ügyesen megírt puskával megintcsak nem kell tárgyi tudásból tulságosan sok(legális a puska). Távközlő hálók. Na ez kemény lesz 2 nap alatt nagyon, de remélem ha a zh-t sikerült fél nap alatt majd 50%-ra írni, akkor meg bírom tanulni. A form az egyedül amitől nagyon tartok, mert nem igazán tudom miből lehetne felkészülni a vizsgára. Mondjuk még nem néztem utána, de ha van valami ultimate howto-ja valakinek, akkor adsza. :)

I am having fun staying poor.

(#1178) concret_hp válasza Drizzt (#1177) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem formból a könyvbe nem árt belenézni, meg pár vizsgasor tuti van.
viszont én asszem a kódelmet hagyom a francba, nincs kedvem még1 gyakivt bebukni :(

őszre marad akkor szabtek, meg kódelm :U és ősszel már télleg behozom a keresztjeimet remélem :U

Zeratul: kellő rutin mellett van amit meg lehet csinálni 1 napkészüléssel, ha valamennyire már vágod :)

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1179) FehérHolló válasza concret_hp (#1178) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem most 2 napom lesz matek A2-re. Kicsit necces a dolog...

Skynet is real. It's called Google.

(#1180) cochy


cochy
tag

Nézegetem a hszeket.
Én 3 éve jártam távközlő háló, meg formra, most lehet én vagyok a gyík, de akkoriban az egész banda vagy egy hetet készült ezekre.
Sikerült meg minden, de tudom h küszködés volt. Nem 1 nap, meg ilyenek...
nah mind1, sok sikert Nektek..

(#1181) concret_hp válasza cochy (#1180) üzenetére


concret_hp
addikt

form meg th az 1 kissé necc móka :) ez a 2 van még vissza. bár a formot sztem (bíztok benne) sikerül megértenem pár nap alatt, a th seggelős részétől viszont már most hányok, pedig csak pénteken lesz a vizsga :U

1 nap alatt lenyomott tárgyaim listája mondjuk nem hosszú: közgáz2 (az még anyni se) 4esre, beszéd 4esre (2. legjobb vizsga), meg pt, de az mondjuk kereszten volt és előtte egyenesben már gyúrtam rá (csak rossz taktikával)

de írhatnál pár szót, hogy milyen szakirányon voltál, milyen önlabon, meg ilyesmik. mennyire volt nehéz elhelyezkedni?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1182) bdav válasza cochy (#1180) üzenetére


bdav
őstag

thra nekem tuti felesleges volna egy hét, majdnem minden előadáson benn voltam és szvsz van is logika az anyagban, én könnyen meg tudtam tanulni (2-3 nap max). Form az gázosabb volt, bár ott meg úgy voltam vele h. a modellezési módszerek nem annyira gázosak a temporális logikák és kripke kivételével, elméletet azt kb. tudatosan beáldoztam, pechemre meg a vizsgán túl sok ltl volt. ígyis 3, de erre megint nem kell így 1 hét, megérteni meg tudom a dolgokat hamarabb is (petri, statechart, adatfolyamháló, gráftrafó).
irf meg szerencsére nem annyira nagy anyag, és ráadásul a vizsgákon is hasonlóakat kérdeznek. ha többet kéne ennél beseggelni akkor megbuknék bármennyi időt is szánok rá...

szakirány web-beta online:
[link]

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1183) cochy válasza concret_hp (#1181) üzenetére


cochy
tag

Az úgy volt hogy :
Eredetileg szegedre jártam, csak a tantervünk úgy nézett ki, hogy a harmad évet a BME-n töltöttük. A többi szegeden volt.
Nálunk IP szakirányon voltam, a BME-s szakirányokkal nem vagyok tisztában, de ott van fent a link.
Jun 12 államvizsgázok, szóval az elhelyezkedés most van folyamatban. Erre meg annyi, hogy meglássuk. Jó volt a BMEs állásbörze, sok helyre beadtuk a CV-t. Most valahogy a c++ megy mindenhol, meg java.
Ezekkel, meg jó nylevismerettel, sztem bárhol el lehet helyezkedni (szvsz).

Most azt hallottam, hogy a kódelmélet, meg form tárgyakat már nem oktatják a jövőben. Pedig kódra jártam, jó pőrgés volt. Hogy cinkelte Levendovszky az embereket :DDD ejjj, élmény volt hallgatni. Meg amikor Henk (TH) bejött öltönybe meg sport cipőbe. :D
Télleg jó volt. kb ennyi.

(#1184) KMan válasza FehérHolló (#1179) üzenetére


KMan
őstag

A2 nekem is kemeny lesz. Nem kicsirt. Nagyon. :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1185) KMan válasza concret_hp (#1181) üzenetére


KMan
őstag

heh :) en makrobol ebben a felevben kb 100 orat biztos tanultam ra, megoldottam az osszes eddigi zh-t meg vizsgat, ami az utobbi 10 evben volt ez kb 30 feladatlapot jelent. ;]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1186) bpx


bpx
őstag

én mindig hagyok min. 2-3 napot mert tudom, hogy kb. délután 2-3 után már úgyse tanulok :)
persze előre eltervezem, hogy pl. első két nap letudom az egészet, hogy a harmadikon ne legyen vele dolgom, max átnézni kelljen, ehhez képest mindig utolsó nap csinálok mindent :)

(#1187) Drizzt válasza bdav (#1182) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát az átlagom max. alacsony rekord lesz: 2,63... Na mind1, valamire hátha jó lesz...

I am having fun staying poor.

(#1188) FehérHolló válasza KMan (#1184) üzenetére


FehérHolló
veterán

Halasztom a következő vizsgaalkalomra. Már nincs elég időm...

Zeratul: Én délután 3 előtt nem tudok tanulni.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#1189) Drizzt válasza cochy (#1183) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekünk már nem Henk tartja a Th-t, de attól függetlenül nem hinném, hogy nehezebb lett volna. Az az igazság, hogy vannak dolgok bőven amik érdekelnek a témából(főleg adsl, meg kábelnet), vannak amik nem, s ha azokat amik érdekelnek tényleg nagyon jól megtanulom, akkor a kettes legalább meglesz. Legalábbis zh-n még így volt.

I am having fun staying poor.

(#1190) bdav válasza FehérHolló (#1188) üzenetére


bdav
őstag

'' délután 2-3 után már úgyse tanulok ''

''Én délután 3 előtt nem tudok tanulni.''

vizsgaidőszakban alap h. dél körül kelek :) az h. most már ébren vagyok óriási erőfeszítésembe került :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1191) Drizzt válasza bdav (#1190) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szintén nem vagyok koránkelő típus. :D

I am having fun staying poor.

(#1192) KMan


KMan
őstag

omg ma voltam szobelizni. pt-bol szetsz*pattak, de femtech jo lett, igy kijott egy 3mas a vegere. nem volt makom a tetelekkel, de legalabb hagytak szenvedni, nem basztak ki egybol, ha nem csaptam bele a lecsoba. :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1193) Drizzt


Drizzt
nagyúr

ÖÖÖööö... Concret: irf-re ugye nem kell vinni magammal semmit sem? Mármint index toll kell, de más nem?

I am having fun staying poor.

(#1194) KMan válasza FehérHolló (#1188) üzenetére


KMan
őstag

nekem pentek reggel, de igyis oriasi a lemaradasom szvsz kereszt lesz belole. :(
a vegen a tobbes integralhoz polar koord. rendszerben nincs vmi jo anyagod?
tehetetlensegi nyomatekok meg mar csak a hab a tortan.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1195) KMan válasza bpx (#1186) üzenetére


KMan
őstag

en is delben szoktam kelni, amikor meg menni kell, akkor 4kor.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1196) KMan válasza Drizzt (#1193) üzenetére


KMan
őstag

vastag feher boritek mindig jol jon ;)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1197) concret_hp válasza Drizzt (#1193) üzenetére


concret_hp
addikt

puska nem árt :) de azon kívül más nme kell. index viszont feltétlen, mert elzavarnak.

listára elküldték, hogy mi volt elővizsgán, azt sztem nézd át, mert az 1. vizsga is eléggé hasonló volt.
+ amit ott nem írtak: hálózat biztonság, meg middlewares kérdések is voltak.

én kb. 2 hónapja délbe kelek, kivéve, ha reggel jelenés van (zh/vizsga), de ősszel majd jól be fogok járni :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1198) Drizzt válasza concret_hp (#1197) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na ezt az utolsó kamu mondatot... ;]

Kösz a többi infot. Még mindig nem puskáztam semmiből, nem hinném, hogy ebből szükség lenne rá. :) Th pénteken fincsi lesz... De megcsinálom mindkettőt, mert meg akarom csinálni. Aztán már csak 3 vizsga jövő7, s goodbye. :)

I am having fun staying poor.

(#1199) bdav válasza concret_hp (#1197) üzenetére


bdav
őstag

''én kb. 2 hónapja délbe kelek, kivéve, ha reggel jelenés van (zh/vizsga), de ősszel majd jól be fogok járni ''

persze ezt mindenki elmondja minden félév elején :D mostmár énis züllök, formot skippeltem félév közepétől, de jövőre muszáj lesz felkelnem mindig, mert szakirányos tárgyak lesznek csak, amik érdekelnek, meg választhatók amik szintén (nyilván azért veszem őket fel :D) és a grafika ami megintcsak :) (adatbiztonságot meglátjuk)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1200) M@trixfan válasza KMan (#1192) üzenetére


M@trixfan
addikt

Akkor, hogy meglett a prog1 megy tovább az infó szak is ezek szerint :) Lehet, hogy látásból ismerjük is egymást mert anyagismeretet csak most tudtam felvenni, bár nem túl sok órán voltam bent.

Ezen a nyáron végleg eldöntöm, hogy mi legyen a villannyal. Ha menedzseren modulon leszek akkor lehet felvételizek infóra. Egy hagyományos 5 éveset meg kell csinálni, utána freedom. Akkor is más helyzet lenne ha nem hozzák be a bsc-t vagy ha nem ment volna rá majdnem két évem egy kapcsolat utóhatásaira annak idején.

Nagyon érdekel mennyire lehet ezt a párosítást csinálni amit csinálsz. Az én tervem annyiban különbözik, hogy a GTK MM a régi 5 éves rendszer szerinti. Ha infón két fokkal emberibbek mint villanyon, vagy picit jobban haladósabb szak akkor az már nekem jó lenne :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.