Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) concret_hp válasza bpx (#249) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem örülj :D
nekem persze kiírták 25-i dátummal... szóval ha nem veszem észre, mert 25 meg mondjuk 29 közt nem foglalkozok a neptunnal, akkor sux, mert ha 30án utalok zsét az aznap nincs ott, de még másnap se, szóval jó esetben hétfőn tudnék vizsgát felvenni. mert persze határidőnek meg kiírták, h 11.30. :((
de szerencsére befizettem időben :P

vagy fullba vagy sehogy :D

(#252) bpx válasza concret_hp (#251) üzenetére


bpx
őstag

nekem még pénz is van bőven a gyűjtőszámlán, mert a TIRIS-en kívül még semmit sem fizettem be, de ha egyszer nincs kiírva semmilyen tétel :D

(#253) KMan


KMan
őstag

franko nem megy nalam sem a neptun, sem pedig a kth, pedig kene tudnom a holnapi ugyfelfogadast. :(

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#254) bpx válasza KMan (#253) üzenetére


bpx
őstag

ilyenkor kell google-n megnézni a tárolt változatot az oldalból :D

[link]

12.04 hétfő - 12:30 - 15:15

(#255) bandus


bandus
veterán

Engem olyasmi érdekelne, hogy a gólyatábort az egyetemi, vagy kari szinten oldják meg? tehát ha én és az évfolyamtársam különböző karokra jelentkeztünk, attól még együtt megyünk gólyatáborba :F Köszi :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#256) norbiphu válasza bandus (#255) üzenetére


norbiphu
senior tag

külön gólyatáborok vannak, nincs egységes :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#257) bdav válasza norbiphu (#256) üzenetére


bdav
őstag

nem is lehetne elférni :) meg így jobb, megismerkedsz a leendő kollegákkal. a volt osztálytársaimat akik építészek pl. tök rég nem láttam. nagy ez az egyetem.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#258) concret_hp


concret_hp
addikt

kicsit kemény lenne, évi 4000+ gólya fele mondjuk elmegy gólyatáborba, az 2000+ emberke.... oda azért elég durván kéne szervezés meg minden.

a vik-es már 5-600 embernél is szvsz súrolja a szervhetőség határait.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#259) KMan válasza bpx (#254) üzenetére


KMan
őstag

koszonom, nem voltam ma bennt, majd talan holnap :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#260) norbiphu


norbiphu
senior tag

tudnátok ajánlani egy helyet, ahol korrekt áron kinyomtatnak nekem kb 20 oldalt, lehetőleg színesben, valamint le is spirálozzák?

köszi :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#261) bdav válasza norbiphu (#260) üzenetére


bdav
őstag

talán copygeneral (nyomtatás tuti van spirált nemtom). azt hogy mennyiért azt nemtom... ha jol emlékszem a lab4 osztálydiagramunk A2 méretben ff nyomtatása 200 forint körül volt /oldal.

moricnál van ilyen bolt a karinthy úton. [link] nézz szét az oldalukon nemtom hogy ez korrekt e szerinted ennyiért.

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#262) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Az Mi házi ultrasux. Ezekkel a nyamvadék 10-es betűkkel 240 sort kell írnom egy olyan dologról(Aura automatikus tételbizonyító progi), amiről kb. 10 sornyi használható dolgot találtam a neten. Már összerizsáztam kb. 100 sort(2 nap alatt... :U), de mostmár nagyon unom. :O

I am having fun staying poor.

(#263) concret_hp válasza Drizzt (#262) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem is nagyon lassan jött össze a 2000 szó. (3,5 oldal csak, majd keresek vmi szélesebb betűtípust :D)
az első 2 oldal megvolt 1-1,5 óra alatt, utána meg... :(

nyomtatás meg ilyenek: page seven club vagy mi nem ajánlom, egy lefűző fólia 25huf volt :Y

vagy fullba vagy sehogy :D

(#264) Drizzt válasza concret_hp (#263) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nah, én most fogom, s beadom, magáról a szorosan vett témáról mindössze 1 oldal szól, de hát ha ennyi anyagot találatm hozzá... Irodalomjegyzékkel együtt 4 és fél oldal. Unooooom. Aztán jöhet a készülés az ellenőrző mérésre, egybekötve egy kis szabtech-házival. :S

I am having fun staying poor.

(#265) KMan válasza norbiphu (#260) üzenetére


KMan
őstag

csak a copygeneral-ba ne menj, ha szineset akarsz, ott csak lehuzas van de az nagyon.. :(((

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#266) KMan


KMan
őstag

ja indexet mikortol lehet felvenni?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#267) concret_hp válasza KMan (#266) üzenetére


concret_hp
addikt

kth.bme.hu

csoportosan a héten, egyénileg hétfőtől.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#268) KMan válasza concret_hp (#267) üzenetére


KMan
őstag

tu :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#269) DigitXT


DigitXT
félisten

Server Error in '/hallgatoi' Application.
Kérdés: másnak is ez van most?:F Szokott ilyen lenni ezzel a .net f*ssal?:O
Délután még láttam a vizsgáimat, most meg nem tudok jelentkezni...:))

(#270) Drizzt válasza DigitXT (#269) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én is jelentkezni szeretnék, bassza meg!!! :((

Mellesleg: ellenőrző mérés jókora szopás is lehet. :U

I am having fun staying poor.

(#271) DigitXT válasza Drizzt (#270) üzenetére


DigitXT
félisten

ellenőrző mérés jókora szopás is lehet
Emlékeim szerint egyáltalán nem volt gáz.

(#272) Drizzt válasza DigitXT (#271) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, azért most kapásból tudnék mondani assembly feladatot, amit nem csinálnék szívesen, főleg nem 45 perc alatt.

I am having fun staying poor.

(#273) DigitXT válasza Drizzt (#272) üzenetére


DigitXT
félisten

Ugyanarról a tárgyról beszélünk?:DDD Mondjuk nekem már marharégen volt...:(

(#274) Drizzt válasza DigitXT (#273) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ö... Mérés 2? :D

I am having fun staying poor.

(#275) mr.geeZ


mr.geeZ
aktív tag

Kezd kicsit elegem lenni a grafikából, hatalmas tananyag a ZHra is, és van 1 azaz 1 darab kérdés, aztán vagy tudja az ember, hogy a 244.oldal kisbetűs részében mi volt, vagy nem, utóbbi gyakoribb esetben bukta, mert az ujjból kiszopni nem lehet a megoldást.
Ami még dühítőbb, hogy a 4 különböző sorból persze olyat is lehet kapni, amit épp tudsz, de ez a ritkább eset, ráadásul általában a melletted ülővel történik meg :W
Nagyon utálom a gondoltatot, hogy emiatt maradok még 1 évet az egyetemen. A legrosszabb, hogy a Tisztelt Tanár Úr mosolyogva élvezi a dolgot, az évfolyam HKsai pedig hasztalan próbálták észérvekkel elérni a dékánnál a tárgy évfolyamszintű kötelezőségének megszüntetését. :(((

[Szerkesztve]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#276) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Mi pót megvan, bár nem valami sok ponttal... 28..

I am having fun staying poor.

(#277) DigitXT válasza mr.geeZ (#275) üzenetére


DigitXT
félisten

Nagyon utálom a gondoltatot, hogy emiatt maradok még 1 évet az egyetemen.
Én az ÖNLAB-bal vagyok így: nem sikerült vmi fényesen a félév, de azért az, hogy a konzulens utolsó válaszlevele a hét elején érkezett (nanáhogy nem a hétvége előtt, amikor pedig kértem is, hogy legyen kedves válaszolni: összefutottunk pénteken), amikor most (háromnegyed óra múlva) jár le az írásbeli beadási határideje, az vicc.:( De az egész félév ilyen feelingű volt.:o A legjobb az volt, amikor írta, hogy ''csak én vagyok ilyen béna'', a többiek remekül haladnak a feladattal, aztán kiderült, hogy baromira nem így van, pl. más is azt mondta az adott feladatra, hogy akkor ezt talán mégsem kéne erőltetni, és választott másikat.:DDD És az a más segítsen nekem.:U Mod: amúgy én feltöltöttem az első verziót, aztán lesz, ami lesz, most már.:(((

Ja, természetesen GRAFIKA is van még nekem is.:O Elvileg tavasszal is lehet...

[Szerkesztve]

(#278) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na méréssel nem volt para, adc-t húztam, az meg könnyű. Viszont küldött levelet a házifelelős Mi-ből, hogy nem igazán arról szól a házim, amiről kéne, meg formailag sincs rendben. Formailag nem értem mi a gond vele. A tartalmával meg tudom, hogy tök másról rizsázok 3 oldalon keresztül, ha egyszer nincsen több info arról a neten, amiről írnom kell, mint egy oldal... :U

I am having fun staying poor.

(#279) bpx


bpx
őstag

ma volt szoftlab3 zh, hát újabb tapasztalattal lettünk gazdagabbak

csomó helyen csak ... -oztam a kódban, és odaírtam kommentbe, hogy itt most ezt és ezt csinálja a program, de nincs kedvem leírni 30 sort arra, ami tök nyilvánvaló és copy&paste-ből állna az egész, így legalább sikerült beleférni úgy ahogy a 60 percbe, ha így nem fogadják el, kenjék a hajukra a buta Java-jukat :D

(#280) KMan


KMan
őstag

mizsei@eet.bme.hu

ismeros valakinek ez a mailcim? :F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#281) KMan válasza KMan (#280) üzenetére


KMan
őstag

mar megvan.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#282) KMan


KMan
őstag

valaki tudna esetleg nekem egy bsz1-2 tematikat? jol jonne, ha akad.. :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#283) norbiphu


norbiphu
senior tag

prog elovvizsgaval kapcsolatban azt akarom kerdezni, hogy jellemzoen konnyebb, nehezebb vagy ugyanolyan mint a tobbi? :)

KMan:
bsz1ről tudok nyiltakozni: először linalgebra (kb nov közepéig), utána meg gráfelmélet van, meg akövetkező félév nagy része is az lesz állítólag

[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#284) bpx válasza KMan (#282) üzenetére


bpx
őstag

a tárgy honlapján van vizsgatételsor

(#285) concret_hp válasza norbiphu (#283) üzenetére


concret_hp
addikt

elővizsga minden tárgyból általában könnyebb (persze nem sokkal) mint egy rendes vizsga. szóval amiből van abból érdemes menni.

bsz nagyrésze gráfelmélet + linalg + 1 kevéske komplex számok + számelmélet (prímszámok és azzal kapcsolatos mókák)

DigitXT: tavaj óta nem ilyen C progit írunk jellegű a mérés2, hanem assembly + A/D átalakítás + jelek vizsgálata vagy mi. és a szopó része az hogy az assemlby részhez nincs normális anyag. valami at128 vagy milyen panelre kell írogatni mindenféléket.

lab3: remélem végre már meglesz. beugró megvan. a nagyfeladat viszont nem olyan volt ami nekem fekszik, bár sztem aránylag nagy hányadát megcsináltam, mondjuk igaz h van ben tjópár hülyeség, de remélem meglesz.

lab4-el majdnem kész vagyunk, már csak a doksin kell kicsit alakítani :))

és a jövő hétre remélhetőleg csak annyi dolgom lesz, hogy csiszolok kicsit az MI hf-en + elkezdek gyúrni opre vizsgára. :)) :P

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#286) KMan válasza bpx (#284) üzenetére


KMan
őstag

es mi a targy honlapja? :F :DDD

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#287) concret_hp válasza KMan (#286) üzenetére


concret_hp
addikt

gugli a barátod :)
bsz+bme vagy bevezetés a számításelméletbe+bme és láss csodát: az előbbi 1 gyakvez honlapjára visz az utóbbi az egyik előadó honlapjára. :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#288) norbiphu válasza KMan (#286) üzenetére


norbiphu
senior tag

[link]

concret_hp: tovább leírni a szöveget amit írtál, mint bevágni a linket :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#289) norbiphu válasza norbiphu (#288) üzenetére


norbiphu
senior tag

*tart ;)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#290) bdav válasza KMan (#286) üzenetére


bdav
őstag

ezért kell legalább az első előadáson benn lenni ott el szokták mondani. vagy levlist (levlist archívum) :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#291) norbiphu válasza bdav (#290) üzenetére


norbiphu
senior tag

hozzátenném hogy KMan gtk-s ;)

[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#292) KMan válasza norbiphu (#291) üzenetére


KMan
őstag

koszonom a linket, a szambol vetted ki a szot :B

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#293) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Elkezdtem a szabtech-házit. Olllé! Nincs már sok idő leadásig...

I am having fun staying poor.

(#294) bpx


bpx
őstag

gyáá, 5ös lett az ellenőrző mérésem, pénteken meg mérés zh :Y
(de azért az egyik szegény spartan panelen sikerült egy jumpert majdnem letörni tüskékkel együtt ... :) )
szoftlab3 zh-n meg nem lett meg a beugró, hát kész...

(#295) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hát, őszintén szólva kínkeserves dolog ez a képletszerkesztés word-del, s nagyon időigényes. De legalább már az utolsó részt kell csak beírnom a szabtech-háziból.

I am having fun staying poor.

(#296) concret_hp válasza Drizzt (#295) üzenetére


concret_hp
addikt

2 nap alatt lenyomtad? :U az jó sztem :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#297) Drizzt válasza concret_hp (#296) üzenetére


Drizzt
nagyúr

S, a mai jó hír: úgy tűnik akkor megvan infelm zh-m. Nem is rossz úgy, hogy első 4 előadáson voltam kb, aztán a zh-ra elolvastam vagy 25 oldalt a könyvből. :DDD

I am having fun staying poor.

(#298) concret_hp


concret_hp
addikt

nah alakulnak a dolgok :D

meglett a lab3 :D
megvan a mérés2, az szglab4.
+ hulladékgazdálkodás.
szumma 10 kredit :))

ha jövő héten lenyomom az oprét meg az infelmet akkor igencsak heppi ''téli szüntem'' lesz :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#299) KMan válasza concret_hp (#298) üzenetére


KMan
őstag

nekem meg megvan mikrobol az alairas, mehetek vizsgazni ;]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#300) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, szabtech aláírás is megvan, 10 pontos házival, bár a C(z) szabályozónál kiejtettem egy olyan tagot is, amit nem kellett volna. :U Mondjuk most már nem érdekel. Az viszont zavar, hogy igen pocsék módon vannak a vizsgaidőpontok leosztva tényleg. Nyilvánvalóan nem megyek tökiből opre utáni reggelre, infelmre meg nincsen hely, de arra talán több nap is kéne, mint 3.

Miházival meg elszenvedgetek még itt, de szerencsére sshfforwarding barátom segítségével már van róla hasznosabb anyg, mint eddig.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.