Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Wolfy_ válasza concret_hp (#450) üzenetére


Wolfy_
tag

hat, igazabol nem kapkodtam magam halalra. :)
par felevet szorakoztam a fizika c2-vel, aztan a bsz szigorlat volt a kovetkezo (amikor vegulis felkeszultem, akkor megvolt, csak nagyon nehezen vettem ra magam). most szakiranyon pedig az onlab az, amivel meg csusztam. a konzulens nem nagyon foglalkozott a dologgal, en meg nem nagyon tudtam mit kezdeni a temaval, de valahogy oadig nem jutottam el, hogy megkeressem. evvan. :)
ja, meg jo a tarsasag, kar lenne itt hagyni. :D

(#452) ktg3


ktg3
őstag

bme vik villany-1 éves újonc-de fanatikus tag:DDD

(#453) FehérHolló válasza ktg3 (#452) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én szintúgy.

Skynet is real. It's called Google.

(#454) KMan


KMan
őstag

megvannnnnnnnnn!!!!! kgt tanszek elmehet a pics*ba, a teszt a feladatgyujtemenybol 90% K betus volt. (K=csak kozgazdaszonak) atombiztos tudasom van kozgazbol ime a menetelesem, keretik dicserni. (min50% kell)

1.zh: 15/30 (50%)
2.zh: 15/30 (50%)
alairas megvan
--------------------------
vizsga: 25/50 (50%)

hehehehehhehe :C :C :C

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#455) M@trixfan válasza KMan (#454) üzenetére


M@trixfan
addikt

Gratulálok, ez aztán a bebiztosítás!:DDD

Olvastam amit fentebb írtál. Akkor teljes átvételben gondolkozol ezek szerint és nem vinnéd az infót és a menedzsert párhuzamosan. Jól látom? Az az igazság, hogy tapasztalatokat gyűjtök mert valamennyire hasonló kettős helyzetben vagyok és érdekel más diáktársam meglátása is a dologban.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#456) bdav válasza KMan (#454) üzenetére


bdav
őstag

közgáz vizsga már csak ilyen :) nekem anno mikrobol 4 lett pedig annak semmi értelmét nem láttam és nem is nagyon értettem, makrobol (igen nekünk még külön volt :) )meg 3 pedig az jobban ment (meg abbol emléxem többre még mostis, nem mintha ez sok lenne de a semminél több:) ) amugy a közgáz vizsgán a nyerő taktika hogy beírod válasznak h. ABBA, EDDA, ACDC és kb. ugyanannyi esélyed van jó jeggyel átmenni mint bárki másnak :) (de halkan jegyzem meg hogy hallottam már regélni 2-3 jegynyi felreklamálásról is :) )

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#457) concret_hp válasza bdav (#456) üzenetére


concret_hp
addikt

meg a W módszer (W ill. fűrészjel szerű mintában ikszelsz a lapon).
1ik havernak így lett 4es: beírta 1a, 2b 3c, 4d 5e 5d 7c stb. :C

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#458) KMan válasza M@trixfan (#455) üzenetére


KMan
őstag

Nem, menedzser marad. Regi info atvetele bme infora. Es igy parhuzamosan a ketto.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#459) Wolfy_ válasza KMan (#454) üzenetére


Wolfy_
tag

gracc!
nincs is szebb, mint a minimal pontos kettes! :D

(#460) bdav


bdav
őstag

MI 4es 50 pontos vizsgával; kizárólag a vetített anyagokból készülve (meg kis infositeos összefoglaló)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#461) concret_hp válasza bdav (#460) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem is 4es, de a pontokat kicsit érdekesen adták össze: 6+12+45=66 (ugye ez 63). namost 66tól 4es... remélem csak a jegyet fogják nézni :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#462) Wolfy_ válasza concret_hp (#461) üzenetére


Wolfy_
tag

ha mar egyszer rairtak, akkor nem szoktak ujraszamolni. :)
nekem anno egy szabtech vizsga lett igy 4-es 3-as helyett.

(#463) KMan


KMan
őstag

koszonom :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#464) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Húha, tökiből kemény hét oldal a minimum-tételek hossza? :D

I am having fun staying poor.

(#465) bpx


bpx
őstag

kódtech-ből 2-esre írtam a ZH-t, elmentem pzhzni, az 3-as lett, most neptunban 2-es van, indexbe meg már rég beírattam a 3-ast, tök jó :)

(#466) concret_hp válasza Drizzt (#464) üzenetére


concret_hp
addikt

Sanyinál azért erre nem mennék rá :) nála nem árt ha valamennyire érted is miről van szó sztem. úgy meg azért nem 7 oldal.

Zeratul: mailto előadó. ha nem 1ezik az index meg a neptun akkor az pénzbe fog fájni neked.

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#467) DigitXT válasza bpx (#465) üzenetére


DigitXT
félisten

elmentem pzhzni
Hát erre azt olvastam, hogy ''elmentem PH-zni''.:DDD Kicsit csodálkoztam, hogy a fórumnak ilyen jótékony hatása van a vizsgajegy alakulására, de hát ki tudja.:))

(#468) KMan


KMan
őstag

Kollegak felvettem kemiat, targykod (BMEGTVEAAAMM1 - 00) az oktatok: Dr. Madarasz Janos es Dr. Novak Csaba. Hol tudnam oket szemelyesen elerni tudja vki? :F (akkreditacio miatt kellene) (tudom hogy tu a szenakazalban, de hatha.. :U)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#469) M@trixfan válasza KMan (#468) üzenetére


M@trixfan
addikt

Itt van az Általános és Analitikai Kémia Tanszék munkatársainak elérhetőségei, köztük vannak ők is:[link]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#470) KMan válasza M@trixfan (#469) üzenetére


KMan
őstag

Te vagy az en emberem!!! Valami van csak szolj.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#471) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Juhejjjjjjjjjj megtantam a FOX fele CiferCafat DVBS dvd-ket a setaosvirnyopmon:- )))

udv

neduddki

mod: off

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#472) concret_hp válasza neduddki (#471) üzenetére


concret_hp
addikt

őőő he? :DD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#473) norbiphu válasza neduddki (#471) üzenetére


norbiphu
senior tag

ennek mi is nagyon örülünk! :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#474) neduddki válasza concret_hp (#472) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MIrte nem jo a bme, ugyeeeeeeee???;- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#475) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Óbakker, parás így a töki, hogy kezdek lebetegedni eléggé.

I am having fun staying poor.

(#476) KMan válasza Drizzt (#475) üzenetére


KMan
őstag

szemet dolog vizsgaidoszakban betegnek lenni, sok tea, (reggel lefozol 3 litert) pihenes (amire ugye nincs ido) agyban fekve tanulas, olvasgatas. Reggel este tabik (vitaminok, aspirin, extasy ...etc)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#477) concret_hp


concret_hp
addikt

nah asszem most sem úszom meg hogy uccsó héten ne legyen vizsgám :(
egyszerűen nem ment a fejembe a hálók, szóval szerdáig elég necces lett volna megtanulni. így viszont hálók 17 és töki 25 helyett töki 22 és hálók 31...
de legalább több időm van rájuk.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#478) Wolfy_ válasza concret_hp (#477) üzenetére


Wolfy_
tag

ha ugy erzed, hogy addigra rendesen meg tudod tanulni, es nem csuszik be iv, akkor nincs semmi baj az utolso hettel. meg mindig tobb ertelme van szerintem tobb idot hagyni a vizsgak kozott, mint hajtani mint az allat, csak hogy 1 hettel hamarabb kesz legyen az ember.

(#479) Drizzt válasza concret_hp (#477) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ajajj, nekem még töki, mi, szabtech van hátra, s a tökit érzem most a leggázabbnak. Még 25-én lesz belőle lehetőség. Perpill definícószerűen, tételszerűen nem tudok semmit, bár azért értem a tételeket, de meg is kéne őket tanulni... Gááááz. És mostmár tényleg kezd eluralkodni a betegség, de szerintem nem mondom le,m ert úgyse baj, ha megbukok, 3-szor úgyis ebből tudnék már csak menni.

I am having fun staying poor.

(#480) concret_hp válasza Wolfy_ (#478) üzenetére


concret_hp
addikt

hát kb. pont ezaz.
már túl vagyok egy oprén (dec19) egy infelmen(dec22) egy adatbn(jan3) meg egy mi-n(jan10) és kicsit kifogyott a lendület. ha még a héten zúznám a hálókat, amivel kb. pénteken kezdtem volna érdemben foglalkozni, akkor elég hulla lennék utána (meg közben). szóval inkább 1 héttel később végzek, még úgy is van utána másfél hét pihizni.
7-8 nap alatt meg csakcsak meg tudom annyira tanulni ezeket, hogy ne rántsanak meg :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#481) bdav válasza Drizzt (#479) üzenetére


bdav
őstag

Pff, beírtad h. beteg vagy erre nekem is sikerült összehozni (reggel még tök jól voltam erre most lázas vagyok és fáj a torkom eléggé -> mandulagyulladás (esetemben ez az egyetlen betegség ami szóbajöhet...)) holnap meg be kell mennem MI-t beíratni hát az biztos jót fog tenni... szerdán hálók és el kéne menni rá nagyon... (amugy erősen kételkedek hogy a szabtech eddigi első helyét átadjam a hálóknak a leggázabb és leggázabb módon előadott tárgyak listáján)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#482) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Algel: 3-as, 32 ponttal, lehetett volna jobb is, de az egyik feladatot félreértettem, a másikat meg túlságosan leegyszerűsítve oldottam meg(ami így nem egyezett pontosan az eredetivel), de még így is enyém lett a második legjobb, szóval 3-asnál jobb jegy nem igazán született.

I am having fun staying poor.

(#483) bpx


bpx
őstag

ez nem igaz már, a HIT tanszéken nem ismerik a számokat? :D

Múltkori kódteches (pzh 3 lett, ennek ellenére neptunban 2-es volt) ügy után, most a SZámítógép ARchitechtúrások SzAr-oznak velem :D Pénteken megírtam a vizsgát, 3-as lett, erre neptunban ugyanúgy ott figyel a 2-es... :) Én meg csak győzzem az e-maileket írni nekik :D

(#484) Pópa


Pópa
senior tag

Hello emberek, jár valaki villanyra?
2 év mérnökinfó után vettem egy laza fordulatot, és átmegyek villanyra.

Jó lenne pár 'ingame' jótanács, ötlet, stb.

Trust is good, control is better!

(#485) concret_hp válasza bpx (#483) üzenetére


concret_hp
addikt

örülj neki hogy neked legalább beírják a jegyeket :DDD
nekem eddig 3 jegy van bent neptunba, amiből 1 még a szeptemberi szigó. namost 30 kreditem van... :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#486) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Tegnap 11:23kor végetért a vizsgaidőszak a számomra.
Kthxbye.

Skynet is real. It's called Google.

(#487) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Jeeee, tökiből kb. tegnap délután négykor kezdtem el úgy tanulni, hogy na most akkor elolvasom, megjegyzem, visszamondom, stb. Olyan hajnal 1-re eljutottam így a 30. tételig, nem mondanám, hogy mindent tudtam addig, de ezekhez jól hozzá tudtam kezdeni. S szerencsére: véges állapotú Markov-lánc stabilitása, + go-back-N volt a fealadtom, s hármast kaptam. Úgyhogy van 7 nap mi-re, meg 6 nap szabtechre. Zsííír!

I am having fun staying poor.

(#488) Wolfy_ válasza FehérHolló (#486) üzenetére


Wolfy_
tag

grat!
en delutan 4-kor megyek vizsgazni grafikabol. utana mindenkepp vege a vizsgaidoszakomnak, mert nincs belole tobb alkalom. :)

(#489) FehérHolló válasza Wolfy_ (#488) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hogy sikerült? :)

Te az a (Senior) Wolfy vagy, akit én is ismerhetek, vagy Wolfyból több is van? :D


Szerk:
Ezt úgy mindenkitől kérdezném általánosságban: Milyen szankció jár, ha ural2-n valamilyen (nagyon kis erőforrásigényű) szervert futtatok? Olvastam, hogy 1 napos runtime után minden processzt ölnek, de egy nap sokmindenre elég. Még nem tervezek semmit, csak a rendszerrel szeretnék tisztába kerülni.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#490) Wolfy_ válasza FehérHolló (#489) üzenetére


Wolfy_
tag

ugy tudom, hogy Wolfybol tobb van a VIK-en is, de jo esellyen en vagyok az. (legalabbis a seniorok kozott nem ismerek mast ugyanezzel a nevvel :D).
ural2-rol meg sokat nem tudok, csak annyit, hogy a rendszergazdaja meglehetosen paranoid, ezert ha sokaig akarsz futtatni valami, akkor lehet jobban jarsz, ha mashol tesztelsz ha tudsz.

(#491) Pópa


Pópa
senior tag

btlaunchmanycurses :D

Trust is good, control is better!

(#492) bpx válasza concret_hp (#485) üzenetére


bpx
őstag

na azért annyira nem jártam jól, írtam mailt, erre a válasz:

''...
A dolgozatát ismét megtekintve elégséges (2) érdemjegyet kapott,
tehát a neptunban van a helyes osztályzat.
Ha leadja az indexét az adminisztrációban, kijavítjuk.
Egyébként a KTH hivatalból fogja javítani.
Köszönöm, hogy tévedésünkre felhívta figyelmünket.
...''

hát kéééész :(((

(#493) Drizzt válasza concret_hp (#485) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem úgy látom a hálókon kívül bent van minden.

I am having fun staying poor.

(#494) DigitXT válasza bpx (#492) üzenetére


DigitXT
félisten

Köszönöm, hogy tévedésünkre felhívta figyelmünket.
Mondhatom, jó fejek.:DDD Ezt a szívást.:( Én amúgy már kétszer toltam odébb két nyamvadt vizsgámat, mert eddig nem volt hangulatom leülni tanulni, nade holnaptól...:))

(#495) Ripley


Ripley
tag

Had osszam meg veletek nagy örömömet, hogy végr meg lett a szabtechem, el sem hiszem, hogy megvan minden alapképzéses tárgyam :D.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#496) Wolfy_


Wolfy_
tag

en is vegeztem az alapkepzessel, a tegnapi grafika vizsga volt az utolso. :)
raadasul - magam sem tudom hogyan - 5-ost kaptam. :D

(#497) concret_hp


concret_hp
addikt

Ripley, Wolfy_: :R :R :R

neki kéne állnom gyúrni tökire... hétfőn lesz a vizsga. múlt csütörtök óta nem tanultam szinte semmit :(

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#498) Drizzt válasza concret_hp (#497) üzenetére


Drizzt
nagyúr

2-szer átolvasva a 96-os töki könyvet, meg vizsga előtti nap délután 4-től tanulva hajnal 1-ig, tökbetegen: 3-as. ;] Jó, tudom, hogy ebből ötösre mész. Az tetszik eddig ebben a félévben, hogy végre csomó tárgy között van egy csomó összefüggés, első félévben még csak nézelődtem, hogy ezt a látszólag egymástól alig függő sok cuccot minek tanuljuk meg, de mostmár az egésznek kezd értelme lenni. Pl.: töki, s hálók sok helyen összefügg, az infelmet is ide lehet kapcsolni, mi+algel is sok részen függ össze. Tökre pozitív érzés ez. :D
Több, mint egy hetem van még mi vizsgáig. Ilyenkor én is nehezen tudom rávenni magam én is a tanulásra.

Más: van valami tantárgy a 7. félévről, amit fel lehet venni előkereszten, s nem épül túlságosan 6. félévi ismeretekre?

I am having fun staying poor.

(#499) bdav válasza Drizzt (#498) üzenetére


bdav
őstag

7. féléven már szakirányon vagy, 2 tárgy van a grafika és az adatbiztonság már csak, ezeket sztem ne vedd fel előkereszten :) 6. félévről is szépeket lehet hallani (lab6 melós, meg a beágy aki azt veszi fel). inkább szigorlatokat nyúzd ha még nincsenek meg mind.

más: hálók vizsga elég suxx volt. csak a kiadott anyagokból nem elég készülni, simán kérdeztek olyat ami abba nem volt.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#500) concret_hp válasza Drizzt (#498) üzenetére


concret_hp
addikt

hát igazából én nem annyira csipázom a sok bizonyítást... szóval asszem ha a 4es meglesz akkor már bőven jó voltam. :U (mondjuk ha írásbeli vizsga lenne feladatokkal, akkor a 4 a minimum lenne amire gyúrnék)
és mintha 1 kicsit meg is fáztam volna a napokban, szóval, az 5ös full kizárt, sztem olyan 3 a realitás, jó esteben 4 :U

előkereszten bepróbáltam volna 1 adatbiztonságot, de úgylátom tavasszal nem lesz, grafika meg esélytelen :D
meg amúgy is ottlesz a szabtech kereszt :(
+ valami választhatót is felveszek, néztem matlab programozást, számítógépes számelméletet, meg ''a pénzfeldobástól a tőzsdéig''. mondjuk ezek közül max 2-t.

viszont a közismeretiket asszem lassan hanyagolom, ha a gyógyfürdőket elfogadják, akkor lesz asszem 7 közismeretim (3 félév alatt) a 2 közgázon kívül. persze most is felvettem vagy 8at :D de sztemmax 1et zúzok, hogy azért legyen mégis valami ingyenkredit.

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.