Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) bdav válasza Drizzt (#600) üzenetére


bdav
őstag

hát én kidolgoztam magamnak a tételeket a bsz1-2 füzetem és a fonykönyv alapján. algelt azér' nem mert algelvizsga után 1 héttel mentem szigozni.

bizonyitásokrol nem tudok nyilatkozni h. kell é a minimumhoz is

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#602) Santses


Santses
aktív tag

Sziasztok!
Idén éretségizem és gépészmérnökire szeretnék továbbmenni! Segítségeteket szeretném kérni, hogy melyiket jelöljem elsőnek! Én a BME -re gondoltam elsőnek, csak sok olyat hallottam, hogy túlságosan nehéz és sokat szivatnak!
Ezeket az esélyesek: BME, Veszprémi egyetem gépész, Győri gépész, Miskolci gépész
Legfontosabb az, hogy mennyire jó a képzés, mert nemakarok úgy járni, hogy elvégzem és semmitse tudok. A másik hogy mennyire szivatják az embert, mennyire nehéz!
Köszönöm előre is aki tud segíteni abban, hogy összeállítsama a sorrendet !
üdv

(#603) bundas válasza concret_hp (#595) üzenetére


bundas
csendes tag

Érdemes megnézni a HK honlapját, fent vannak a változások.

1200/nem teljesített kredit
3000/igazolatlanul távolmaradás vizsgáról
A beíratlan jegyről még nincs infó.

A tavaszi félévre már ezek érvényesek.

(#604) DigitXT válasza bundas (#603) üzenetére


DigitXT
félisten

A beíratlan jegyről még nincs infó.
Különeljárási díj, 1200? Megemeltek mindent vagy 120%-kal, mintha muszáj lenne. Mod: ha már erre jártam: Rendszeroptimalizálásból senki ne menjen úgy vizsgázni, hogy nem tudja a k-matroidmetszet problémát, meg a polimatroid-anyámkínját, és ennek műszaki alkalmazásait, mert annélkül ''nagyon sajnálom, de nem tudom átengedni'', miközben a tételemet legalább 3-asra leírtam (''igen, az jó is''), mindezt az utolsó vizsgaalkalmon.:W Jah, és adott tárgyból kereszten csak vizsgakurzus van, szóval az adott témáról előadást már nem fogok hallani, a könyv meg nem nagyon részletezi... Még valami. Adott tárgynál le volt írva, hogy az esettanulmányokból csak egyet kell meganulni. Én a VLSI-t választottam, csakhogy ez a vizsgáztatót nem érdekelte (''most nem a vizsga miatt, azért csináltuk az egészet, ennek vannak műszaki alkalmazásai'')... Szóval egyrészet a saját szabályaikat sem tartják be, másrészt az eleje/vége megtévesztő, mert a könyvet mondják a táblára, harmadrészt ha meg akarnak buktatni, akkor meg is buktatnak.:O (Jó, én sem tanultam eleget, azt aláírom, sőt, de ha a nem a matroidelméletet húzom, tuti 2-es 3-assal le van tudva az egész.) Lényeg: matroidelmélet sucks, de hát ha a főmufti erre megy rá...:o

[Szerkesztve]

(#605) concret_hp válasza Drizzt (#600) üzenetére


concret_hp
addikt

vannak bsz 1-2 fóliák is valahol, de 2höz legalábbis tuti. azokat is át lehet pörgetni, meg van egy 115 oldal körüli kidolgozás abban nem nagyon találtam hibát (persze ettől még lehet hogy van)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#606) concret_hp válasza Santses (#602) üzenetére


concret_hp
addikt

hát a képzés minőségére sztem nem lehet panasz, a szivatás meg más tészta :) (egyébként mindenhol van bizonyos fokú szivatás szóval erre kár spekulálni)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#607) Santses válasza concret_hp (#606) üzenetére


Santses
aktív tag

Köszi! És mondjuk egy győrhöz képest, mennyire erős? Sokal több az anyag? Vagy annyira nem számottevő?

(#608) KMan


KMan
őstag

Prog1-hez nem vettem fel a Szoftver Lab1-et. Para? :F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#609) KMan válasza Santses (#607) üzenetére


KMan
őstag

BME-n a szivatas alap, apum miskolci gepesz anno jo karriert futott be vele, bar mar vagy 30 eve diplomazott es anno megszenvedt erte rendesen. Kozgazhoz kepest :) Ha nem cuccoltam volna fel Pestre tuti ott kotok ki.

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#610) concret_hp válasza Santses (#607) üzenetére


concret_hp
addikt

hát Győrben még nem jártam, de elég erős az tuti :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#611) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ha esetleg valakit érdekel [link] :R

(#612) Santses válasza KMan (#609) üzenetére


Santses
aktív tag

Hát gondoltam, vagyis gondolom, hogy minden suliba van szivatas..
De azért elviselhető BME-n vagy inkább túlzás néha?

(#613) KMan válasza KMan (#608) üzenetére


KMan
őstag

erre up

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#614) KMan válasza Santses (#612) üzenetére


KMan
őstag

hat nalunk gtk-n meg eppen elviselheto,nem minden targy tulzas, bar ez a felev most durva lesz. tobbirol nem nagyon tudok nyilatkozni vannak ismerosok szinte mindenhol, mindenki szerint szivas.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#615) Wolfy_


Wolfy_
tag

grafikabol szokott lenni rendes keresztfelev orakkal egyutt. amugy ez egy villanyos targgyal osszevonva kerul megtartasra, ugyhogy kepfeldolgozas az nincs benne, es a tobbi resze is kicsit mas, mint egyenes felevben. (amugy ehhez van egy feleslegesse valt konyvem, ha erdekel valakit :D)

szabtech vizsgara szerintem is a hazi megoldasa a legjobb kerules. van valami aut tanszekes pdf, az abban leirtakat kovetve anno nem jelentett nagy problemat a dolog.

bsz szigot en meg egy netrol letoltott, kidolgotott tetelsor alapjan tanultam meg. ez nagyreszt jo, bar 1-2 helyen hibas volt, szoval erdemes bele is gondolni a dolgokba, es akkor nem viszi az embert a jegre.

(#616) bdav válasza KMan (#608) üzenetére


bdav
őstag

még felveheted :) reghét van. ha betelt akkor az nem jó.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#617) Drizzt válasza Wolfy_ (#615) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Köszi. A szigót minél hamarabb szeretném letudni, ha meg saját magam ülök neki kidolgozni, akkor 10 év múlva se érek a végére, ismerve írási sebességem. :D Grafból tényleg van kereszt, de aláírást csak gyakiv-vel lehet rajta szerezni, emiatt meg nincs sok kedvem szinte biztosan 7200 forintot kiadni a kezemből.

I am having fun staying poor.

(#618) KMan válasza bdav (#616) üzenetére


KMan
őstag

csak nekem nincs a neptunban igy gtk-rol nem tudom felvenni, csak a Prog1-et.
de Prog2-hoz nem kell a szlab1 ugye?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#619) concret_hp válasza KMan (#618) üzenetére


concret_hp
addikt

bsc-n yo kérdés, de nekünk nem kellett. prog2höz kell prog1, és prog2vel együtt vehető fel az szglab2. de van valahol ilyen előtanulmányi rend, vik.bme.hu -n ott jobbna megtalálod az ilyeneket

vagy fullba vagy sehogy :D

(#620) KMan válasza concret_hp (#619) üzenetére


KMan
őstag

megneztem, ugytunik nem lesz gond.
szerk: koppkopp :)

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#621) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Egyik ismerősömnek kellene egy kis segítség.
Az E épület földszinti hírdetőtábláján ki van rakva a januári középfokú angol nyelvvizsga eredményei, és meg kéne nézni a BKA540 től BKA544-ig őket. Ha valaki priviben el tudná küldeni azt nagyon megköszönném. (Mielőtt vki kérdezné, igen a neten is meg lehet nézni de az most nem jó)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#622) Wolfy_ válasza kraftxld (#621) üzenetére


Wolfy_
tag

holnap jarok arra, ha addig nem lesz senki, akkor rapillantok a faliujsagra.

jah, amugy van egy felesleges grafika konyvem, ha valakit erdekel. nekem remelem mar sosem lesz ra szuksegem. ;))

(#623) bdav válasza Wolfy_ (#622) üzenetére


bdav
őstag

ez az a sünös könyv? :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#624) Wolfy_ válasza bdav (#623) üzenetére


Wolfy_
tag

egen, ez az.
az nem mondom hogy olyan mint az uj, de nem is tok rongyos. (egy kis szakadas van az egyik oldalon, de most sehogy sem talalom). ja, es megvan hozza a cd is. :)

[Szerkesztve]

(#625) concret_hp


concret_hp
addikt

lab6ról mesélhetne valamelyik rutinos kollega :)
tényleg akkora szopás mint amilyennek mondják?
meg mégis hogyan megy az egész?
annyit tudok hogy a hálós részből valami socketprogramozásos mókát kell csinálni. adatb-ből meg gyakok vannak, amikre készülni kell.

meg a szakirányválasztásról is írhatnátok :B mégis hogyan megy az egész? tudom hogy van 1 ilyen kiadvány amiben leírják, hogy milyen tárgyak vannak, meg valami tájékoztató nap is van talán, de ezen kívül?

meg az önlab az mi fán terem? :U

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#626) Wolfy_ válasza concret_hp (#625) üzenetére


Wolfy_
tag

lab6: munkasnak munkas, szopatasnak azert nem mondanam egyertelmuen. a halos resze valoban socket programozas, felev eleje vele valasztasz egy programot, aztan felev vegere megirod (kozben meg elso lepesben egy doksit kell leadni, hogy mit es hogy fog csinalni). az adatb resz 5, vagy 6 laborbol all, az elejen sql alapok, oracle, kesobb php, java, xslt (nalunk ilyenek voltak). a laborokon van beugro, es jegyzokonyvet kell csinalni. (a szopos resz az, hogy erre 2 nap van, meg idonkent lehal a server :) ).

szakirany: sokat nem lehet rola mondani, az egy szukebb resze a szakmanak. valahonnan informalodsz roluk (ilyen pl a szkiranytajekoztato eloadas, meg a fuzet is), aztan felallitasz egy jelentkezesi sorrendet. ezutan meg atlag alapjan felall egy sorrend, aztan ez alapjan kerulsz oda, ahova.

az onlab az meg a szakiranyon beluli kisebb reszteruletrol valami feladat. (tanszekek honlapjan lehet megnezni, hogy mik szoktak lenni). felev elejen kell valasztani, aztan felev vegen bemutatni a munkat (kozben a konzulensnek beszamolni, hogy hogy haladsz, meg szukseg eseten segitseget kerni tole).

(#627) concret_hp válasza Wolfy_ (#626) üzenetére


concret_hp
addikt

szóval az önlab az kapcsolódik a szakirányhoz?
szóval ha mondjuk valami valszámos önlabtéma érdekelne de mondjuk valami hálós szakirányra megyek akkor az bukó? (csak 2 példát mondtam nemtom ilyen témák vannak)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#628) Wolfy_ válasza concret_hp (#627) üzenetére


Wolfy_
tag

nem, nem feltetlenul.
mert bar alapesetben ott csinalja az ember az onlabot, ahol a szakiranyt, de van lehetoseg masik tanszeken csinalni a kettot. (ilyenkor kell irni ket kervenyt, az egyik egy ''elengedo'' az egyik tanszekrol, a masik egy ''befogado'' a masikrol).

(#629) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Fogalmam nincs mit kéne még felvenni. 33 kredit kevés. Ha többet veszek fel, akkor jobban megy. :) Valami 5 kredites szakmai kéne. Javaslat? Ugye ezekből is kell vagy 3 a diplomához?

I am having fun staying poor.

(#630) Wolfy_ válasza Drizzt (#629) üzenetére


Wolfy_
tag

egesz pontosan 15 kreditnyi kell beloluk (pl. 3 db 5 kredites, vagy 5 db 3 kredites :) )
en regebben halgattam a linux alapu halozatokat, az egesz jo ha meg akarsz ismerkedni a linux-szal (bar viszonylag hamar be szokott telni, de hatha). most meg a korszeru operacios rendszereket vettem fel, ez leginkabb windows-os active directory, meg hasonlok. (ez mondjuk az en erdeklodesi korom, nem tudom a tied pontosan milyen :) )

amugy kicsit VIK-belterjes ez a topic, nem? :D

(#631) bdav válasza Drizzt (#629) üzenetére


bdav
őstag

webprogramozást csináltam most az őszi félévben, kb. 6 óra tanulással megvolt az 5ös. Előadások gyengék nem jártam be rájuk (!!) de vizsgán lehet használni mindenféle segédanyagokat. téma amugy javascript, css, jsp, asp, cgi, xml, xslt (vizsgán jellemzően js, jsp és xslt kellhet). ha már láttál életetben weboldalt és csak a kredit kell akkor jó lehet.

másik amit tapasztaltam az a szoftverfejlesztés .net platformra, na ez kódolós tárgy, ha érdekel a téma akkor nagyon jó ha nem akkor nagyon nem.nagyházis megajánoltt 5ös, de megdolgoztam érte (több mint 7000 sor lett a program)
köv. félévben adatbázisok szerveroldali programozása lesz (egy kis PL/SQL és T-SQL)

ami még rajta van a listámon hogy mindenképp elkéne végezni az a j2ee, j2me, játékfejlesztés .netre

Wolfy: az :)

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#632) Drizzt válasza bdav (#631) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ühümm, kösz. Én egyelőre most ezt néztem ki: peer2peer hálózatok. Ütközik mondjuk az információs rendszerek fejlesztésével(az egyik előadás a kettőből), de úgy hallottam, hogy az mondjuk nem valami kemény dió. Ha valaki lenne, aki sürgősen lebeszélne róla, az tegye meg most. :)

I am having fun staying poor.

(#633) DigitXT válasza Drizzt (#632) üzenetére


DigitXT
félisten

IRF valóban elég khm.:) P2P-t viszont én is felvettem, jó, hogy szó volt róla, mert még hiányzik 5 kredit a választható 15-ből. (Gondolom a Rendszeroptimalizálás nem számít bele, mert az meg ''Elágazó II.''). Szóval - nekem - jó időpontban, érdekes témáról, mi kell még?:D Btw. a decemberben beadott P2P proggink (én írtam a klienst:D), 5-ös lett: most megtanulhatom, hogy hogy kellett volna csinálni (a doktoranduszok fikázták picit, mármint azok, akik nem látták, hogy milyen király lett, csak egy - sajnos - összecsapott előadás alapján kritizálták veszettül.:DDD)

(#634) concret_hp


concret_hp
addikt

én most egy olyat fogok tolni, hogy ''igazságos játékok a pénzfeldobástól a tőzsdéig''. 5kredit, cs tanszék.

bdav: 7000 sor az már komoly :) milyen progi ?

amit eddig csináltam választható: dokszerk latexes kurzus. teljesen jó szerintem. nem írom le írtam róla wikin (meg mások is). állítólag a diplomamunkát úgyis latexben érdemes csinálni, akkor meg már kreditet is kapjak érte, ha megtanulom :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#635) concret_hp válasza DigitXT (#633) üzenetére


concret_hp
addikt

milyen az a khm bővebben? :)
ha már ítt tartunk írhatnál (meg persze mindenki aki erre jár) pár szót a többi 6. féléves tárgyról.
pl. beszédről azt hallottam, hogy nem veszélyes, de wikin azt írják azért lehet vele szívni. jameg IS-en találtam valami beszéd cd-t vagy mit az jó? (kell az vagy csak úgy feltették?)

azt hallottam formális módszerekre megéri bejárni, mert meg lehet érteni, könyvből viszont nem annyira, meg hogy távközlő hálókra se árt bejárni, mert ott meg sok az anyag meg nem nagyon van rendes könyv. és még változik is az anyag.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#636) Drizzt válasza DigitXT (#633) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én viszont most még asszem leadom, mert így a hétfőm nagyon rossz, asszem erre be kell járni:
'' En Peer-to-peer-re jartam elozo felevben, voltak benne erdekes reszek az ilyen filecserelo rendszerekrol, meg sok egyeb. Szerintem annyira nem nehez, de ha csak kreditet akarsz, akkor ne vedd fel, mert minden oran van egy kis kerdessor ora vegen, es abbol kell pontokat gyujteni az alairashoz, szoval kb. tobb mint a felen bent kell lenni. 5ost nehezen lehet kapni, szerintem a 4es az megy egy par nap tanulassal.'' a wikiről. Hétfőn meg be kell mennem reggel szglab5-re, aztán ez van vagy 2-kor, aztán meg 5-kor zh, vagy valami ilyesmi a leosztás. :S

I am having fun staying poor.

(#637) Drizzt válasza Drizzt (#636) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem adom le, a tantárgyi adatlapon annyi van, hogy zh a szorgalmi időszakban aláírásért.

I am having fun staying poor.

(#638) DigitXT válasza Drizzt (#636) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem direkt jó, hogy be kell járni, legalább tuti maradok grafikára.:DDD És csütörtökön sem egyedül a Szabtech fog árválkodni.:) (Borzasztó, hogy milyen régi elmaradásaim vannak még meg, amiket már rég meg kellett volna csinálni...)
concret_hp: hétvégén lehet, hogy írok egy-két gondolatot, most nincs erőm.:R

(#639) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Engem is érdekelnének a félévről tapasztalatok. Sajnos a wiki-s kedvcsinálók alapján nem számítók sok jóra.

I am having fun staying poor.

(#640) concret_hp válasza Drizzt (#639) üzenetére


concret_hp
addikt

így van kíváncsian várjuk a beszámolókat :R

meg szakirányokról is jöhet némi infó :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#641) Challenge24


Challenge24
csendes tag

ide is kapcsolódik :)

http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=477728&start=0#msg1
[link]

www.challenge24.org - Ha nem félsz egy eXtrém kihívástól...

(#642) DigitXT válasza Drizzt (#639) üzenetére


DigitXT
félisten

Engem is érdekelnének a félévről tapasztalatok.
Izé: melyikről is?:DDD (Én már úgy el vagyok keveredve, hogy csak!) Jelenleg ugye a 12. félévemet töltöm, amiben csak a P2P hálózatok lesz új tárgyam, a többivel már mind volt szerencsém találkozni, több-kevesebb sikerrel (értelemszerűen inkább kevesebb).:o Nu. Az IRF volt a kérdés, hogy mi az a khm... Hát izé.;) Szóval nem túl izgi a tárgy, de nem nagyon bejárással is, elégségesre azért abszolválható (sőt, ha vki többet tanul rá, valszeg még jobban is sikerülhet.) Mondjuk R. tanár úr alapvetően jófej, néha sztorizgatott, stb.:) De ez már olyan régen volt (6. félév, jesszus). Viszont! Médiainformatika szakirányon van egy ilyen, hogy Médiainformációs rendszerek, ami elvileg az IRF-re épül, de M. tanár úr tisztában van vele, hogy sokra nem számíthat. Mondjuk más kérdés, hogy az utóbbi tárgy is olyan, hogy be lehet járni, de nem bejárással is abszolválható, vannak slide-ok stb. Persze ez most nem releváns.:D Mi volt még a kérdés? Beszéd vs. Beágy? Én speciel beágyaztam.:)) (A ''jeleket'' mindig is rühelltem, az első tárgy volt, amiből keresztre kerültem, és ott is csak épphogy átrugdostak, nos persze ennek azóta is iszom a levét, hogy már hatmilliószor vettem fel a Szabtechet, de nem állt rá még az agyam, stb.) És mivel a beszéd erősen a jelekre épül... Szóval beágy. Kétszer. (Először nem tetszettek a kisházik, az amúgyis egy ritkasz*r félévem volt, mindig egyszerűbb vmivel elizélni az időt, mint tanul(gat)ni, vagy mi...) Távközlő jópofa, érdemes bejárn, N. tanár úr jófej, és még ha szárazan is indul, érdekes dolgokról lehet hallani. Én mondjuk elsőre azt is elbuktam, de kereszten megajánlott 5-öst kaptam a ZH-ra (utána viszont nem jártam be, amit most már bánok, mert állítólag kellemes záróvizsga tárgy lenne, és saját jegyzetből jól fel lehetne rá készülni: node majd meglátjuk.) Amúgy sokan kaptak azon a ZH-n megajánlott jegyet, többen az általam összeállított órai jegyzetből felkészülve, ami talán még ma is elérhető vhol az InfoSite-on: persze magamnak csináltam, mert nagyon be akartam hozni a lemaradást (az igazi 6. félévemben szinte semmit nem csináltam meg:O), de aztán közhasznú lett: kicsit kretén, mert tele van az órai poénokkal, de legalább jól visszaadja az - akkori - előadás hangulatát.;] FORM-ra oda kell figyelni, vannak benne húzós cuccok, a nagyházi sem két perc alatt lesz meg, de azért megoldható a dolog. (Nekem a 8. félévben sikerült egy kettest összehoznom.:DDD) Végül (asszem, így is elég hosszú lett, bocsi) kódelm: szvsz kemény, baromira örültem kereszten a kettesnek.:) Persze mielőtt végleg elkeserednétek: akik eddig is jól nyomták, eztán sem fognak sokkal többet szenvedni (szerintem), aki meg nem tanul, mint én, az meg simán így járhat. De ez triviális. Főleg utólag. Mint mindig.:R Még egy OFF a végére: azt nézem, hogy az elején még inkább mindent megcsináltam, átlagban rosszabb eredménnyel, mostanában meg keveset csinálok átlagban jobb eredménnyel. Ezzel mind semmi gond, kivéve, hogy lassan lejár az államilag finanszírozott státuszom (költségtérítésen meg hadnemondjam, hogy mennyire kellemes lenne), ezenkívül hiába a szép tanulmányi átlag, ha ösztöndíj nuku.:( Jah kérem, azért tessék teljesíteni. Kár, hogy itt nincs ''restart game'', másodszorra biztos jobban menne.:C

(#643) Drizzt válasza DigitXT (#642) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hmmm... Kösz. Nekem eddig furán alakult a dolog. Eddigi őszi féléveim 25, illetve 20 kredit tavasziak meg 30, de most 5. félévben végre sikerült picit behozni a lemaradáson. :) Mondjuk a szorgalmi időszak elején most sem tettem magam tönkre. :U Most viszont majd a számelm szigó miatt nem kéne lazsálnom.

I am having fun staying poor.

(#644) concret_hp válasza DigitXT (#642) üzenetére


concret_hp
addikt

hm... én eddig úgy hallottam, hogy a beszédnél nem olyan parás a jelekes rész ... :U mondjuk mostmár mindegy, meg a heti kishf amugy se jönne be sztem :U

köszi az infókat :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#645) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Egyelőre nagyon érdekesnek tűnik ez a p2p, úgy tűnik jó választás volt, valamint bejárni sem kötelező, s egy félévközi zh van, amin lehet megajánlott 5-s. Mondjuk amíg nem lesznek zh-k, addig szerintem majd bejárok.

Elkezdek tanulni a bsz-szigóra. :( Semmi kedvem hozzá sajnos. :(

I am having fun staying poor.

(#646) DigitXT válasza Drizzt (#645) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem is poén.:) Amúgy hol ültél?:DDD

(#647) Zsu_


Zsu_
senior tag

Sziasztok!
A szakirányon lévőktől kérdezném, hogyha üzleti infón vagyok (azt ugye a cs tanszék tartja), de önlabot a tmit-nél szeretnék csinálni, akkor neptunban az üzleti infós önlabot kell felvenni (tehát amit a kis kék füzetecske ír az üzleti infó szakirányhoz) vagy melyiket?

(#648) mr.geeZ válasza DigitXT (#633) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

A miénk kicsit gázosabb, alapszintű P2P progi lett, bár így is tetemeset szívtunk vele, a kliens oldalt spec. én egyedül csináltam amúgy c#-ben :W A vicces, hogy így is 4est kaptunk rá asszem, és 5 lett a félévem a mérésből, szóval nem érte volna meg a kétszerennyi szenvedés a többesadás miatt.
Én így a 10. félévben a grafikát és az elágazó II-t csesztem el, minden más követelmény megvan, igaz, ebben a félévben eléggé összejöttek a dolgok, egyéb elfoglaltságok miatt kevesebb jutott a tanulásra sajnos. Ez a 2 vizsgakurzus nem lesz túl nagy öröm :W Választhatónak a Web fejlesztést vettem fel, érdekesen hangzik, és áíllítólag elég könnyű.
Szerintem a félév szívása az innentől bevezetésre kerülő nemteljesített kreditek utáni fizetési kötelezettség, bár most, hogy én túl vagyok a javán a dolgoknak, inkább a többieket sajnálom.
Zsu_: gondolom már nem aktuális a dolog, de én tmitesként tmitesre jelentkeztem, de hitesre mentem végül, és a félév végén gond nélkül beírták a jegyemet a tanszékek, utána viszont már figyeltem, hogy a hites tárgyat vegyem fel.

[Szerkesztve]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#649) Wolfy_ válasza Zsu_ (#647) üzenetére


Wolfy_
tag

nekem az lenne logikus, hogy azet a tanszeket veszed fel, akinel csinalni akarod. de ha biztosra akarsz menni, akkor bemesz/betelefonalsz a tanszeki adminisztraciora es ott megmondjak.

(#650) Drizzt válasza DigitXT (#646) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Húúú, valahol a második, vagy harmadik sorban, bal oldalhoz közelebb picit a széltől kb.
Hmmm... eddig az előadók, vagy a téma mindenből jónak tűnt(p2p, adatb, beszéd, irf). Mondjuk a beszédtől parázok talán leginkább, aztán a többi móka még később derül ki milyen.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.