Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) bdav válasza bandus (#1750) üzenetére


bdav
őstag

sanszos hogy semennyire mivel senkt nem érdekel h. ott vagy e vagy sem :) bár nekünk mintha lett volna évnyitó után valami tájékoztató (kari) de már nem emléxem pontosan, lehet h. amiatt összeszedik a gólyákat.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1752) FehérHolló válasza bandus (#1750) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha a gyülekezőhelyről átmentek egy másik helyre, akkor eléggé komolyan veszik. Ha évnyitó előtt töltitek ki az indexet meg ilyesmiket, akkor szintúgy. Sajnos nem emlékszek már, hogy előtte vagy utána kellett kitöltenünk.

Skynet is real. It's called Google.

(#1753) concret_hp válasza FehérHolló (#1752) üzenetére


concret_hp
addikt

az indexkitöltés 3 éve délutáni program volt, jó meleg volt az audmaxban :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1754) gallardo` válasza FehérHolló (#1733) üzenetére


gallardo`
csendes tag

Kegyetlen az élet.

Légy az a változás, amit a világban is látni akarsz.

(#1755) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Huhh, megnéztem a felsőbbévesekre vonatkozó tvsz-tjsz változásokat, annyira mégse tűnnek tragikusnak, huuuuhhh! Legalábbis gondolom nem nagyon lesz vizsgamentes tárgy, azokban meg szinte nuku a változás, ha nem olvastam valamit nagyon félre. Alapösztöndíj mostmár 58xx, akkor remélem a többi is magasabb lesz.

I am having fun staying poor.

(#1756) Fermat


Fermat
tag

első benyomások az egyetemről(évnyitó ill. utána lévő okosság):
1, Hiller nem tud beszélni
2, nagyon sok ''fontosember'' ott volt(és SAP is :) )
3, Selényi és Péceli igy közelről elég rendesek, semmi problémám nem volt velük
4, info épület belülről elég korrekt
5, seniorokat embere válogatja, volt rendes de volt egy két suttyó is. De volt pár pompás előadó felsőbb éves, kicsit szleng stilusba néha obszcén de ez is kell :)
6, Kari programok nem nagyon izgatnak, van máshova mennem inkább odamegyek. MAx késöbb talán seniorként bepotolom :)

Mint tanulás ami nálam ez első helyen van abból jól vizsgázott a BME :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1757) Fermat válasza Fermat (#1756) üzenetére


Fermat
tag

Ergonomiát és nemet nyelvvizsgaelokeszitot vettem fel, már most belassult a neptun :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1758) bandus válasza Fermat (#1756) üzenetére


bandus
veterán

akkor az én véleményem :)
1, ebben nagyjából egyetértünk
2, ebben is. még habsburg györgy is tiszteletét tette :R
3, ők nemtudom kik. a mi dékánunk elég szimpi, és a dékáni hivatal vezetője is :R
4, a K épület sem olyan vészes
5, seniorok mind marha jó fej, maximális tisztelet nekik :R
6, csütörtökön első old's buli a kármánban :)

kb ennyi. órarend marha jónak tűnt, amíg rá nem jöttem, hogy csak az előadások vannak rajta feltüntetve, a laborok külön táblázat. szóval így nem olyan fasza :B

a köv tanárokat kaptam, írhatnátok pár szót, hogy mire számítsak, akár priviben is:
anal: dr. Lovas Jelő és dr. Palotás Béla
a többinél pedig: dr. Kelemen Gáspár, Dr. Szirmai Jenő, Dr. Vj József, Türei Sándor, dr. Bajnóczy Gábor.
Köszi előre is :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1759) Drizzt válasza Fermat (#1756) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A tanulásból már ma hogy taspaztaltál bármit is?

I am having fun staying poor.

(#1760) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Mindig azt írja a beiratkozásnál, hogy sikertelen. Még nektek is? Önlabot azt hogy kell felvenni? Majd az is a szakirányos listán lesz?

I am having fun staying poor.

(#1761) Fermat válasza Drizzt (#1759) üzenetére


Fermat
tag

a sok mese, meg a tanárok jó benyomást tettek rám :)
De nem tudom hogy miért forditod ki a szavaimat, inkább hagyd rám :) (''hülye, hülye a gyerek de legalább tetszik neki az egyetem'')

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1762) Fermat válasza Fermat (#1761) üzenetére


Fermat
tag

amugy csak szimplán örülök az egyetemnek...
Két GTK seniorral beszélgettem, hihetetlenül jófejek voltak. Infosok közül meg volt egy nagy szemét..., de ott viszont volt egy hatalmas forma :D :R :R

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1763) bandus válasza Fermat (#1762) üzenetére


bandus
veterán

azt mi alapján döntöd el pár perc nem is igazán ismeretség után, hogy nagy szemét? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1764) DigitXT válasza Drizzt (#1760) üzenetére


DigitXT
félisten

Görgesd a listát, külön van egy olyan, hogy ''Önálló laboratórium 7., 8., 9. félév''. A beiratkozás kérdést nem vágom: most már explicit meg kell ezt tenni a Neptunban?

(#1765) Fermat válasza bandus (#1763) üzenetére


Fermat
tag

ahogyan kezelt, ahogyan hozzánkszolt, de most ez lényegtelen hogy én mit gondolok.

Más: beiratkozásra ugye nem öltönybe kell menni ?

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1766) Drizzt válasza DigitXT (#1764) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jaaa, hogy nyitott szemmel használjam a neptunt? :)
Igen, a beiratkozást nem árt elvégezni, de csak akkor kötelező, ha passzív félévre akarsz menni. Viszont ha két egymást követő félévben nem nyilatkozol, akkor elvileg felfüggesztik a hallgatói jogviszonyod, szóval most még nem égető, de ha jövő félév elején se menne, akkor elkezdenék kth-ba járni csúfos arckifejezéssel. :)

És az önlabból melyiket kell felvenni első félévben? Ilyen instrukciók vannak a hit-es weblapon:

''A Híradástechnikai Tanszéken az önálló laboratóriummmal kapcsolatos adminisztrációt itt, a WEB-en bonyolítjuk le. A következõ tárgyak feladataira jelentkezhet:

#
BMEVIHI4050 Önálló laboratórium
#
BMEVIHI4349 Önálló laboratórium
#
BMEVIHI4397 Önálló laboratórium
#
BMEVIHI5009 Önálló laboratórium
#
BMEVIHI5224 Önálló laboratórium

Mint minden ''formalizált'' eljárásnál, esetünkben is érvényes, hogy az érintettektõl a szokásosnál nagyobb gondosság szükséges. Kérjük tehát, szíveskedjen elolvasni az alábbi ''menetrendet'', és a leírtak szerint eljárni.

1. Válassza ki az Önt érdeklõ témákat .
2. Keresse fel az érintett konzulenseket, és tájékozódjon a részletekrõl.
3. Ha végsõ döntése megszületett, állapodjon meg a konzulenssel abban, hogy fogadni fogja Önt a választott témára.
4. Regisztrálja magát a szerver felhasználói közé (ha még nem regisztrált felhasználónk).
5. Login-eljen, az email-ben kapott password-öt változtassa meg (user.info ). Az új password-öt jegyezze meg, szükség lesz még rá a félév során!
6. Jelentkezzen a konzulenssel egyeztetett feladatra (a lap csak login után érhetõ el). Legkésõbb az elsõ oktatási héten jelentkezzen a kiválasztott témára, a második héttõl a konzulens minden indoklás nélkül elutasíthatja jelentkezését.
7. A jelentkezés elfogadásáról a késõbbiekben ''Login'' után tájékozódhat (státusz ).
8. Ha az Ön jelentkezését a konzulens elfogadta, akkor már csak becsülettel dolgoznia kell. Ha a konzulenssel másként nem állapodott meg, keresse fel konzulensét az elsõ oktatási héten, és kezdje meg a munkát.

Jó munkát, eredményes félévet kívánunk!''

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#1767) concret_hp válasza Fermat (#1765) üzenetére


concret_hp
addikt

nem kell öltöny :)

seniorokról annyit, hogy a szelektálás a jelentkezők közül nagyjából annyi, hogy ne legyen teljesen befordult antiszociális egyén. ha ennek megfelelt akkor kb. alkalmas is :U
szóval az hogy a senior az isten azt bármennyire is osztották, gyorsban el kell felejteni :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1768) DigitXT válasza Drizzt (#1766) üzenetére


DigitXT
félisten

Thx a beiratkozós infót!:R Meg is néztem, s ezt nyögte (tehát már megy, vagy mi):
''név - NEPTUN hallgató sikeresen beiratkozott a 2007/08/1 félévben a(z) Műszaki Informatika szak, nappali okleveles képzés képzésre!''
Önlabból a megfelelő kódú tárgyat kell választani: így a 7. félévre ez elég könnyen kiszűrhető, lévén az még 2 kredites (a következő kettő lesz 8 kredit).:)

(#1769) bdav


bdav
őstag

jee végre fel tudtam venni a szakirányos tárgyaimat. bár a szerdai napom az gáz így nagyon:
8-tól grafika, majd 2-től 6-ig szakirányos labor. közte 0. ez így gáz lesz :) reménykedem abbanhogy ez a laboridőpont csak kamu aztán szétdobják a bandát választás alapján (AUT csinál ilyet más tárgyaival is), erre utalhat a 999-es limit is. Ha nem így van akkor szopás :)

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1770) Drizzt válasza bdav (#1769) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Most 25 kredit van előirányozva erre a félévre, vagy mit rontottam el? Gondolom akkor majd felveszek valami kamufélét. :) Eddig hétfőn van 2 előadás, kedden 1, szerda ugyanúgy, mint nálad, csütörtök 4 előadás, péntek semmi.

I am having fun staying poor.

(#1771) concret_hp válasza bdav (#1769) üzenetére


concret_hp
addikt

én azt hiszem a korábban vázolt lájtosítás következményeként nem veszem fel a grafikát. szakirányos laborom (statisztika) meg hétfőn du van. így a szerdám úgy néz ki hogy nincs órám :D (azaz vmi közismereti van egyenlőre) viszont sokakkal ellentétben pénteken van...

az viszont eléggé elszomorít hogy laboromat a Kela fogja tartani :O

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1772) bdav válasza Drizzt (#1770) üzenetére


bdav
őstag

nemtom én 38nál járok egyelőre :D (két 5kredites meg egy 3kredites választható). kb. olyanok a napjaim mint előző félévben. Pénteken egy előadásom van de lehet h. az nem lesz (szintén autos, simán lehet h. kamunak beírták de amugy labor lesz helyette)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1773) Pistabaaa válasza Fermat (#1756) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Őszinte leszek: nem olvastam nagyon vissza, de a 3.-4. pontból arra következtetek, hogy elsőév, info.

Namost Selényiről meg fog változni a véleményed, de pozitív irányban. Nem egyszerűen rendes, hanem egy hihetetlen figura (a szó pozitív értelmében) valamint nem kis szakmai tudása van és ha jól tudom majd digit. 1-2őt fog neked tartani, nem bánod meg ha bejársz! :))

I épület nem csak belülről korrekt szerintem, bár igaz, hogy a külső részen nem lehet úgy eltévedni, mint benne. :DD

Egyébként nemtudom, hogy hogy állsz a kicsit absztraktabb matekkal, de a neved még előjön majd a BSz nevű csodálatos tárgyban, készülj fel rá! :))

(#1774) Fermat válasza Pistabaaa (#1773) üzenetére


Fermat
tag

Selényi tényleg nagyon rendes :R
De ez elmondható a mai beiratkozásnál segitő, irányitő nénikről, és egy karon dolgozó urrol(aki közlekeésnmérnököknél is van) humorosak rendesek voltak.
Azért annyit el kell mondani hogy villyannál nem kellet pótindex, infosoknál meg elfogyotnak a pótindexek...(20 körüli javíthatatlan hiba :D )
Okosak a srácok nem vitás.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1775) Panther válasza Marianna (#1602) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Heh... most nem tudom hogy kerültem ide, de erről a gólyatábor témáról eszembe jutott nekünk milyen volt.
3 nap volt az egész, ebből az utolsó estéig bezárólag nem volt semmi, de úgy tényleg kb semmi, hallgathattunk előadásokat arról hogy milyen az egyetem, meg írhattunk a napon próbaZH-t abból amik elhangzottak a 2 nap során. Na a 3. nap végén volt egy nagy buli, az jó volt, de ennyi. És aztán mesélték az ismerősök hogy nekik mekkora hatalmas szórakozás volt az egész, és buli csajok pia minden, hátt, kissé szar így erre visszagondolni. (MOD: Ja, a bömbölő Kalashnikov nótával ébresztettek minket is reggel 7kor kb.)
Az ''EGYETEMI ÉLET'' (mint azt valaki írta) meg szintén egy nagy semmiben merült ki számomra, lévén nem lakom BP-n, és koleszos sem vagyok. Szal utálom az egészet, de ha már elkezdtem végigcsinálom. (Meg persze kell a papír is.) És az a szomorú, hogy a haverok is, akikkel együtt járunk innen Érdről, teljesen ugyanígy érzik. Azt hiszem az egyetemi élet élvezete csak azoknak jár, akik közel laknak az egyetemhez, vagy legalábbis koleszosak.

Nah, sorry a negatívkodásért, megyek is inkább vissza R5-özni... :U

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1776) Fermat válasza concret_hp (#1767) üzenetére


Fermat
tag

Jol bírjak amugy kiképzést, ennyi szerencsétlen emberrel tökölni , vicces :D Bár haverommal elég destruktívak voltunk, de bírták azt is :D

3 ember különösen kiemelnék(főleg azt a szemüveges copfos hajú srácot akit mobilozás közben csíptünk el) na ők nagyon rendesek voltak :D

Já és persze DZSÍÍÍÍ a mi emberünk :D

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1777) concret_hp válasza Fermat (#1776) üzenetére


concret_hp
addikt

szerinted hány ''szemüveges copfos hajú srác'' van a viken? :D még seniorok közt is találsz 1 adagot :)

szerk: most ezzel a pótindexel mit akarsz? ;]

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1778) bdav válasza Panther (#1775) üzenetére


bdav
őstag

hmm... kicsit más megvilágításba helyezve :) nekem az egyetemi élet nem igazán azt jelenti, amit a BME ad, vagy a VIKes programokat, hanem úgy globálisan azt az életmódot amit most folytatok: egyetemrejárás és a rohadt nagy szabadság. Én se bp-n lakom, napi 3 órát utazom a suliba, de akkoris nagyon bejön az egész. (albit bevállalnám azért :) )

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1779) HaKo


HaKo
aktív tag

Koli a legjobb... Főleg amekkorát lehetett szopni hétfőn a Kármánban a beiratkozásnál... :D

(#1780) Panther válasza bdav (#1778) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hát persze az jó hogy akkor mész be ha akarsz és ''semmi se kötelező'' (majdnem), de ebben kb ki is merült. Nincsen ökörködés, party, szórakozás ezerrel, mint amire az ember számítana a mendemondák alapján. Mármint máshol meg másoknak van, de az rajtam nem segít. Persze ha lenne albi BPn akkor más lenne a szitu, de ugye nincs. Szóval ennyi, túljutok ezen az 5 éven is, főállásban dolgozni fogok, még pár évig fiatal vagyok de időm már nem lesz, aztán jön a középkorú lét, megöregedés, stb... (:D / :()

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1781) concret_hp válasza bdav (#1778) üzenetére


concret_hp
addikt

VIK-es ''programok'' :D nekem az egy év után elég volt. :U

az egyetemista lét kétségtelenül egyik legjobb tulajdonsága a ''rohadt nagy szabadság'' lenne, ha nem az lenne hogy van hogy 3-4 (6-8) héten át meghalni sincs ideje az embernek :U (bár lehet utóbbi 2 félévben kissé túlvállaltam magam, de az nagyon nem jött be)

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1782) 9CS


9CS
senior tag

Van valakinek jó vagy rossz tapasztalata a pedagógia nevű választható tárggyal? Elvileg egy „kötelezően választott” kell ugye? Szabadon választható közül meg aki akar vehet fel.

A Neptun figyeli, hogy betelt a létszám keret? Nem lesz olyan, hogy felvenni engedni és nem férnek el az emberek? (okok az elején, amikor még bejárnak….)

[Szerkesztve]

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#1783) Fermat válasza 9CS (#1782) üzenetére


Fermat
tag

Na most mivan ?:D
Az orarenden kivul fel kell venni egy GazdHuman targyat meg ha akarsz nyelvet+tesi és csokolom :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1784) 9CS válasza Fermat (#1783) üzenetére


9CS
senior tag

Pont ez van... Mondjuk az egyik pedagógia kurzus időpont nélkül van meghirdetve, érdekes. Tesiből nem az lesz akkor, hogy első órán lesz tájékoztatás mi-mi, és akkor még ráér a választás?

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#1785) FehérHolló válasza Fermat (#1783) üzenetére


FehérHolló
veterán

Gazdhumánból is van szabvál meg kötvál. Kötválból kell 10 kreditnyi, legalábbis villanyon és infon. Műszaki nyelv a kötvál kategóriába tartozik tudtommal, érdemes kihasználni.

Tesiből 4 félév kötelező. Jobban jársz, ha mielőbb teljesíted.

Skynet is real. It's called Google.

(#1786) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én most azon gondolkodom, hogy mit vegyek fel? Megint valami szakmai választható, vagy 2 kredites lámaságot. Utóbiból még nem vettem fel egyet sem, előbbiből megvan 5 kredit. Hmmm. mind1, el bírom dönteni péntekig gondolom.

A ''nagy szabadság'' nekem nem mindig jön be, pl.: képes vagyok sok napot teljesen feleslegesen elcseszni anélkül, hogy bármit is csinálnék. Mondjuk előző félévben jó sokat voltam suliban, de mondjuk tél közepén fenének sincs kedve kibújni a paplan alól, amikor tudja, hogy nem muszáj...
Az is meglepett most, hogy felvettem minden tárgyat, ami meg van adva, erre 25 kredit. Na mind1, ha teljesen jó lesz a lábam, akkor legalább a foci fog motiválni, maga az egyetem már annyira nem tud, meg az info sem, szóval amint lesz lehetőség, asszem az egészségügyi mérnökre már repül is a jelentkezésem. Bár még persze ez is változhat.

I am having fun staying poor.

(#1787) concret_hp válasza Drizzt (#1786) üzenetére


concret_hp
addikt

''képes vagyok sok napot teljesen feleslegesen elcseszni anélkül, hogy bármit is csinálnék'' -> előző félévem első felét elég jól jellemzi ez a mondat :D

mé' érzem úgy, hogy 2-3 év után már a nép nagyrésze hasonlóképpen van a motivációval mint te? :) nekem se sok motivációm van már az egyetemhez :U meg egy csomó ismerősöm is úgy van vele, hogy már elég volt a sok szopásból :U , + pár ezer ösztöndíjér a franc se szenvedjen, meg pl. 5 év múlva meg mit fog számítani, hogy ami nem a szakterületem abból 2 vagy 5 voltam ? legyünk túl az egészen azt' kész. :U

meg már tudjuk hogy úgyis le tudunk tolni mindent amit kell? ;]

ja egyébként kb. csak a kódelmem lesz az I-ben, meg valszeg az önlabom :U st meg v2 lesz az alap :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1788) DigitXT válasza Drizzt (#1786) üzenetére


DigitXT
félisten

Én most azon gondolkodom, hogy mit vegyek fel?
Akkor még nyugodtan gondolkozhatsz, mert ez a szerencsétlen Neptun halott.:W

(#1789) 9CS válasza DigitXT (#1788) üzenetére


9CS
senior tag

Érdekes, már vagy két órája be vagyok lépve és az órarendet nézegetem.

Felvettem szépen a szabadon választottat, és így lett is gyorsan egy nagy ütközés olyan, mint a tesinél. Pedig nem volt óra azon időponton. Most adjam le, és vegyem fel újra vagy mi a szösz? Jó helyre került az órarendben, csak úgy tűnik kétszer.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#1790) DigitXT válasza 9CS (#1789) üzenetére


DigitXT
félisten

már vagy két órája be vagyok lépve
Na ne túlozzunk, időnként kidobál direkt (max. fél óra a timeout).:DDD
Mindenesetre nálam: A Neptun szerver nem elérhető!
Szerk: a marha a 28.15-ön néztem (kedvencekből) a 28.16-on megy.:))

Jó helyre került az órarendben, csak úgy tűnik kétszer.
Ó, ilyet nekem is csinált (tegnap már sikerült ''kóvályognom'' benne), csak épp négyszer írta be a cuccot.:O De amúgy szeressük a(z új) Neptunt nagyon.:R:DDD

[Szerkesztve]

(#1791) 9CS válasza DigitXT (#1790) üzenetére


9CS
senior tag

Akkor majdnem csoda történhet, mert nem léptem közben ki és ki sem dobott (vagy vissza is lépett :) ), igaz végig nyomorgattam, mert nézegettem a tárgyak leírásait. De ezek szerint a dupla felvétel viszont nem megy szenzáció számba, akkor megnyugodjak? Végül is ugyanott kell lennem, csak kétszer. A testnevelés 3-as ütközést meg a KTH vette fel.


Látom közben ''beröffent'' ott is :D

[Szerkesztve]

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#1792) concret_hp válasza 9CS (#1791) üzenetére


concret_hp
addikt

attól h az órarendben vmi többszörösen látszódik, nincs többszörösen felvéve, hiszen ilyen alapból nem is lehet :)

télen nekem volt hogy (asszem) 14*es ütközés volt egy idópontban :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1793) DigitXT válasza concret_hp (#1792) üzenetére


DigitXT
félisten

14*es
Áááá, én meg már azt hittem, a 4-gyel én nyertem.:DDD Btw. kösz az infót: én sem úgy emléxem, hogy négyszer vettem volna fel ugyanazt a tárgyat.:R

(#1794) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na most nálam halott a Neptun, de bőszen olvasgatom a 2 kredites tárgyak leírásait addig is wikin. :D

I am having fun staying poor.

(#1795) bpx válasza Drizzt (#1786) üzenetére


bpx
őstag

2 kredites lámaságot, mert abból kell 5db a diplomához :D

azokból is azokat érdemes csak felvenni, amire nem kell bejárni és minimális tanulással jó jegyet lehet elérni, kár hogy most hirtelen csak ergonómia jut eszembe ami ilyen :)

(#1796) bpx válasza 9CS (#1784) üzenetére


bpx
őstag

nálunk ez úgy volt első órán betereltek mindenkit a K épület tornatermébe, ahol kiválaszthattuk, hogy mire járunk

4 félévig pingpong-oztam, ide érdemes minél előbb jelentkezni, 32/36 fős limit van, mert 8+1 asztal van, a többi sportról nem tudok nyilatkozni :D

(#1797) Fermat válasza 9CS (#1789) üzenetére


Fermat
tag

Nálam is, Ergonomiat vettem fel, ugyan azt az idpontot ugyan abban teremben betette kétszer :)

Feherhollo: en részemről már mindent elintéztem, a tesit meg már csak fel kell venni :)

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1798) 9CS válasza Fermat (#1797) üzenetére


9CS
senior tag

Akkor ez az ergonómia ilyen tárgy úgy látszik, nekem is az a ludas. Pedagógiára már nem volt hely, csak olyanon ahol meg időpont nem volt írva, na majd legközelebb.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#1799) FehérHolló válasza 9CS (#1798) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ergonómiáról a véleményem lássátok a második bekezdésben: [link] :D
Én igazából bánom, hogy első félévben használtam el a jokert.

Skynet is real. It's called Google.

(#1800) 9CS válasza FehérHolló (#1799) üzenetére


9CS
senior tag

Én mást vettem volna fel, de az betelt.

Az meg külön öröm, hogy nem lesz olyan nagyon nehéz a tárgy. Kicsit más helyzetben vagyok, mint a most 18-évesen kezdők, így nekem bőven jól jön a „jokerezés”. Majd ha ezt a félévet túlélem, akkor már többet tudok, hogy mit bírok, mit nem. Ez egy kísérleti félév is, nem szívatnám magam még külön durva választhatóval.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.