Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Urban Terror válasza univerzita (#6074) üzenetére


Urban Terror
tag

Én a laptopompn lévő filmeket szeretném megnézni az ipaden. A szgépet látom az ipaden megnyitott vlc 4.fülén, de utána hogyan tovább?
Hogyan tudok csatlakozni? Van egy olyan, hogy csatlakozás a kiszolgálóhoz és ott kell egy felhasználó és jelszó. Ide mi alapján kell beírni?

[ Szerkesztve ]

(#6102) @matthew@ válasza univerzita (#6092) üzenetére


@matthew@
őstag

iPhone-ra kiadják? :Y

Matthew 24:42

(#6103) univerzita válasza @matthew@ (#6102) üzenetére


univerzita
addikt

Igen, már lehet letölteni.

(#6104) univerzita válasza Urban Terror (#6101) üzenetére


univerzita
addikt

Nos ide a nevedet és a jelszó kellene bírni amivel belépsz a laptopra. Ha nincs szerkesztve saját belépő neved és jelszó akkor lehet hogy jó lesz a admin és jelszó 1234. Ha nem sikerülne akkor megpróbájuk file kezelővel.

(#6105) h1ght3chzor válasza univerzita (#6092) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Mi a pontos neve?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6106) univerzita válasza h1ght3chzor (#6105) üzenetére


univerzita
addikt

Amit nekedis ajánlatotam. Ha nem fog tudni csatlakozni VLC-vel.

(#6107) h1ght3chzor válasza univerzita (#6106) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Offline nokia navinak :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6108) univerzita válasza h1ght3chzor (#6107) üzenetére


univerzita
addikt

HERE

(#6109) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

Érthetően, szájbarágósan leírná valaki, hogy hogyan tudok az ipadre zenét rakni?! sikerült egy fél albumot ráraknom valahogy, de sehogyse megy. raktam oda a zenét ahova kérte, huzgáltam ide-oda-amoda itunesba (1 zene felment közbe) meg mindent csináltam, de nem megy.
Bocsi a noob kérdésért, de már ott tartok, hogy kib@szom az ablakon..

Köszi

(#6110) weinmaker válasza csipszikutya (#6109) üzenetére


weinmaker
őstag

Haha! Nekem már megvan több mint egy éve, de zenét nem nagyon tettem rá. Nekem katasztrófa az itunes :D
Androidin minden sokkal egyszerűbb.
Ettől függetlenül nem adnám az ipadet, mert imádom, de a fájlkezelés a világ fosa.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6111) Ragnar95 válasza csipszikutya (#6109) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudom felfogni tényleg, hogy a francba nem tud ennyi ember kezelni egy ennyire egyszerű programot, mint az iTunes :U :D
iTunes>iPad>Music>Sync Music>Entire Music Library és innentől bármit húzol be az iTunesba, az rákerül az iPadedre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6112) SoldierL válasza csipszikutya (#6109) üzenetére


SoldierL
senior tag

Syncios-t tedd fel a gépedre. Zenéket, képeket, videókat én ezzel szoktam felrakni!(Az itunes előző verziója kell hozzá, hogy működjön)

(#6113) weinmaker válasza Ragnar95 (#6111) üzenetére


weinmaker
őstag

Valószínűleg azért, mert egy agyonbonyolított szar ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6114) vadászcsiga válasza csipszikutya (#6109) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iTunes főoldal, manually manage music...pipa
Windowsnál intezoben zenék kijelöl, drag&drop áthúzod iTunes-ban az ipaded music részébe. Ennyi

(#6115) Ragnar95 válasza weinmaker (#6113) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyáltalán nincs agyonbonyolítva, ennél egyszerűbb kevésbé lehetne...
Főleg, hogyha 1x bekonfigolja az ember, onnantól full automatikusan működik :U
Milliószor szofisztikáltabb és kényelmesebb, mint az őskori drag&drop módszer...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6116) @matthew@ válasza univerzita (#6103) üzenetére


@matthew@
őstag

Köszi, megvan! :)
Am az a problémám még fent ál h reggel lehúztam az Airt töltőről, WiFi be van kapcsolva de arouterem nem. Most amikor hazajöttem azt írta h ki h készenlét 13 óra, használat szintén 13 óra és 98%-on állt, ami okés is, a baj csak a használattal van, h mi a fene fut amikor nincs is net amihez csatlakozhatna??? Nem elég ha kilépek az App-ból, be is kéne zárogatnom (kitolni felfelé vagy h írjam le :DDD ) őket vagy mi?

Matthew 24:42

(#6117) szijartg


szijartg
senior tag

Srácok,

2013 májusban vettem egy iPad4-et(AQUA-ban). Majd egy fél évre egy applecare-t.
2014 júniusban behalt a kijelző fele(nem érzékelt semmit) majd elvittem óbudai iCentre-be ott kicserélték egy pár nap alatt.
Az eredeti gari most járna le májusban, de előtte még szeretném vissza vinni mert nagyon melegedik használat közben és bazi gyorsan merül. Asszony meg fél használni annyira melegszik! Pedig csak netezik rajta!
A gari meg fog hosszabbodni egy évvel(mint pl. szolgáltatós iPhone-nál)? Vagy csak 3hó garit adnak rá?

(#6118) Ragnar95 válasza @matthew@ (#6116) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem kell, nem fut minden a háttérben, ami a multitasking barban benne van.
Indítsd újra a készüléket, valami beragadt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6119) @matthew@ válasza Ragnar95 (#6118) üzenetére


@matthew@
őstag

Okés, megnézem úgy, remélem jó lesz :)

Matthew 24:42

(#6120) StLui válasza szijartg (#6117) üzenetére


StLui
veterán

Nem, mert Aqua nem hivatalos forrás, szürkeimport szerintem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6121) csipszikutya válasza Ragnar95 (#6111) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Az a baj, hogy ott vannak a zenék, de nem ment rá csak 1 amit csak ugy behuztam az itunesba. de persze azt a 3 alapzenét ami a winen van azt rárakta...
vasárnap probálkozok

anno a lumia 800al is igy szoptam a zuneval, pedig az is egyszerü, csak sose ugy müködött ahogy azt megálmodtak

(#6122) Vasinger! válasza StLui (#6120) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem, mert én megkérdeztem őket és hivatalos magyar forrásból szerzik be.

(#6123) Tibee86 válasza Vasinger! (#6122) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor mégis hogyan tudják jóval olcsóbban adni, mint a hivatalos magyar ár? Vagy miért nem szerepel a hivatalos viszonteladók között? Ugyanaz a kategória, mintha bármelyik gsm boltba venné meg az ember, különben a garanciád is újraindult volna.

[ Szerkesztve ]

(#6124) Süvi


Süvi
őstag

Egy érdekes jegyzetelős "eszköz".

(#6125) Vasinger! válasza Tibee86 (#6123) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nemsoká kiderül, hogy újraindul e a gari, mert jövőhéten viszem Almáriumba. Én csak azt írtam amit írtak. Nem sok értelme lenne hazudniuk, mert semmi következménye nem lett volna, ha azt írják hogy külföldről szerzik be.

(#6126) Tibee86 válasza Vasinger! (#6125) üzenetére


Tibee86
veterán

De ha belegondolsz, hogy tudják sok tízezerrel olcsóbban adni, úgy hogy feltételezzük még hasznuk is van rajta, mint az itthoni hivatalos ár?
Egyébként most is ki tudod deríteni, csak fel kell hívni az Apple ügyfélszolgálatát és megmondják honnan származik.

[ Szerkesztve ]

(#6127) Vasinger! válasza Tibee86 (#6126) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Azt nem mondják meg, ugyanis felhívtam őket és ők ilyen infót nem mondhatnak. Annyit mondanak, hogy nem az Apple-től lett véve közvetlenül, ami nem mond semmit arról, hogy külföldi vagy belföldi beszerzés.

Az, hogy az AQUA-nak mi éri meg nem tudom, de hogy őszinte legyek nem is érdekel.

(#6128) Tibee86 válasza Vasinger! (#6127) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor neked is egyértelmű, hogy nem hivatalos magyar helyről szerzik be. :)

(#6129) StLui válasza Vasinger! (#6127) üzenetére


StLui
veterán

Gondolom azért nem érdekel, mert neked mindegy, hogy újra indul-e a garid :)
Én sem hivatalos forrásból szereztem be egy 5S-t, de tisztában is vagyok a buktatóival, ráadásul nem is Magyarországon lett használva, így úgysem itt lenne gariztatva sem az mi esetünkben, bár én itthonra is a sima 1 év garit választanám és a jóval olcsóbb árat, de nem ringatnám magam hamis illúziókba :)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6130) Vasinger! válasza Tibee86 (#6128) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Felesleges ezen vitatkozni, hamarosan ki fog derülni.

Még egy utolsó gondolat erre az 1 év hosszabbodik vagy sem dologra. Elhintett egy olyan mondatot az ügyfsz. csaj, hogy igazából mindegy, hogy honnan származik, inkább szervizfüggő hogy csere esetén indul e az 1 év gari vagy sem...

(#6131) Tibee86 válasza Vasinger! (#6130) üzenetére


Tibee86
veterán

Na jó én kiszállok, mert eddig vicces volt, de most már a nevetséges kategóriába kezd átmenni :D
Értjük, hogy szeretnéd ha újraindulna a garanciád, de ahhoz hivatalos viszonteladótól kellett volna venned, gondolom mikor 30-40 ezerrel kevesebbet kellett fizetni a kasszánál, mint a hivatalos magyar ár, akkor nem reklamáltál. Nem azzal van a baj, hogy reménykedsz ( teljesen feleslegesen), csak elég sokan olvassák a fórumot, nem kellene ilyen nagy butaságokat terjeszteni... iStyle honlapján feketén fehéren le van írva minden egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#6132) Vasinger! válasza Tibee86 (#6131) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én csak azt írtam le, amit az Apple, iStyle és az Almárium Pro ügyfélszolgálata mondott. Az már más kérdés, ha ők nincsenek teljesen képben, de az nem az én saram. Akármilyen kimenete is lesz az ügynek leírom, hogy mi lett belőle.

(#6133) StLui válasza Vasinger! (#6132) üzenetére


StLui
veterán

"Én csak azt írtam le, amit az Apple, iStyle és az Almárium Pro ügyfélszolgálata mondott."

Melyik mondatod is volt az amit ezek közül valamelyik állított?

"Nem, mert én megkérdeztem őket és hivatalos magyar forrásból szerzik be."

Ezt ha jól gondolom az Aqua mondta neked, nem a fenti három.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6134) bajzal


bajzal
őstag

Valaki tud valami olcsó bluetooth-os billentyűzetet iPad-hez? Ebay-en vannak tök jók olcsón, csak mindegyik angol kiosztású. Nekem olyan kéne amin vannak ékezetes betűk.

Ja és az létezik, hogy majdnem 20 órát bír az iPad-em (3. generáció) aksija? 16-17? Régen ilyen 10 körül volt aztán mostanában 16-17 órát ír ki használatnak és kb. 3 napot készenlétnek. Pedig ugyan úgy használom mint eddig, vagyis 0-24-ben wifi-n van és sosincs kikapcsolva, fényerő 50% és facebook, safari és youtubera használom. Most is 52%-on vagyok és már 11 óra 22 perc-et ír használatnak. Ez igaz?

(#6135) bundli


bundli
tag

Sziasztok!

Gariztatás előtt mik a lépések amiket érdemes végigcsinálni?

- Biztonságimentés készítése iTunes-szal.
- Jelkód kikapcsolása
- iPad keresése funkció kikapcsolása
- Beállítások->Általános->Visszaállítás-> Összes tartalom, beállítás törlése

Ez így oké?

(#6136) focvis válasza bundli (#6135) üzenetére


focvis
veterán

Tökéletes.

(#6137) Szabikaa20 válasza bajzal (#6134) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nálam perpill ugyan az van... :) Csak nekem Air...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6138) bundli válasza focvis (#6136) üzenetére


bundli
tag

Köszi!

Esetleg egy korrekt helyet, ahol nem szívóznak a garizatásnál, hanem teszik a munkájukat? (Elég egyértelmű a hiba)

(#6140) bajzal válasza Szabikaa20 (#6137) üzenetére


bajzal
őstag

Nekem meg iPad 3 és 2,5 éves. iOS 8-al akkor ennyivel tovább bírja az aksi? Nem rossz :D

(#6141) bundli válasza #05304832 (#6139) üzenetére


bundli
tag

Eléggé kiesik, de ha nincs más akkor odaviszem. Az Almárium Pro-ról is jókat hallani, de az nem APR. Hogy-hogy ott is javítanak Apple garis terméket? Ezt nem igazán értem

A másik kérdésem az lenne, hogy ha visszaviszem akkor mit kell az iPad mellé adnom? Doboz és tartozékok is kellenek?

(#6142) Ragnar95 válasza bundli (#6141) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hivatalos szerviz az Almárium Pro is, oda is viheted nyugodtan.
iCentre-nél leadhatod sima boltban is, csak akkor kicsit hosszabb idő a szerviz, mert ugye át kell szállítaniuk a Bécsi útra a szervizbe.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6143) focvis válasza bundli (#6141) üzenetére


focvis
veterán

Csak az Almarium Proban jártam, maximálisan elégedett voltam. Nem kell semmi tartozékot vinned, kizárólag a tabletet.
Ha cserélik, akkor is csak az iPadet, tartozékot maradnak a régiek.

[ Szerkesztve ]

(#6144) Ragnar95 válasza focvis (#6143) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

"Nem kell semmi tartozékot vinned, kizárólag a tabletet."
Mondjuk ezen része mindenhol így van, ezt nem tudom, minek kell kiemelni :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6145) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Meg mindig cserelik a toltot? A1300

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6146) focvis válasza Ragnar95 (#6144) üzenetére


focvis
veterán

"ezt nem tudom, minek kell kiemelni"

mert kérdezte a tisztelt fórumtárs:
"A másik kérdésem az lenne, hogy ha visszaviszem akkor mit kell az iPad mellé adnom? Doboz és tartozékok is kellenek?"

én sem tudtam ezt magamtól, amikor gariztatni vittem az iPad 4-et és amikor pl. telefont küldtem vissza cserére UK-be, akkor konkrétan kérték, hogy minden tartozékával küldjem (expansys).

(#6147) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Olyan tokot keresek ipad mini retinára, ami olyan mint egy szilikon tok csak van becsukható előlapja is ami levehető. Tehát ha leveszem a becsukható részt akkor sima szilikon tok, de ha ráteszem állványként is használható. Létezik ilyen?

(#6148) D@niel válasza SoldierL (#6147) üzenetére


D@niel
addikt

szia, létezik, én az ebay-en láttam ilyet, ez lenne az.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6149) SoldierL válasza D@niel (#6148) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszi a választ, viszont inkább smart case-t fogok venni. Utángyártottat. Akinek smart case utángyártott tokja van, írna véleményt? Mennyire pontos az illeszkedés, strapabíró? Merjem megvenni? Mennyivel gyengébb a minősége mint az eredetinek? Erről lenne szó:

http://www.tok-shop.hu/termek/apple-ipad-mini-smart-case-fekete

(#6150) Ragnar95 válasza SoldierL (#6149) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezt semmiképp nem ajánlom, mert ebayeset árulnak többszörös áron.
2000-ért megkapod ugyanezt ebayről...
Amúgy teljesen jó minőségűek, ár/érték arányban teljesen jók, bár azért nyilván nem olyanok, mint az eredetiek.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.