Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Szabikaa20 válasza univerzita (#6550) üzenetére


Szabikaa20
őstag

És akksi téren?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6552) csipszikutya válasza joey04 (#6522) üzenetére


csipszikutya
senior tag

váltottam az nplayerröl acera.
amiket nem játszik az nplayer azt simán viszi az ace.
(jóbarátokat szerettem volna nézni, n az hang nélkül vitte, de az ace simán vitte hangal is).
amivel kevesebbet tud, hogy csak a hangeröt tudod állítgani az ujjaddal a fényerőt és a tekerést nem. de arra ott a csuszka

Szabikaa20: amit igértek az bejött, de nálam ha lépegetek a kezdöképernyön akkor piciket akad. akkut még nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#6553) #33846528


#33846528
törölt tag

7.1.2 van az air 1-emen, érdemes frissíteni? Eddig gyönyörűen működik.

(#6554) Szabikaa20 válasza #33846528 (#6553) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én megbántam mikor 7.1.3-ról frissítettem 8.0....,de azóta sokat javult!Már nem tudom milyen volt 7.1...-el!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6555) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Ez a hiba csak nálam jelentkezik messengerben? Ha smiley-t írok és küldöm akkor ott hagyja a pirossal bekeretezett részt. Ha simán, smiley nélkül küldöm a mondani valómat akkor nincs ott. Eléggé zavaró

(#6556) univerzita válasza Szabikaa20 (#6551) üzenetére


univerzita
addikt

Aksi téren majd holnap tudok valamit írni.

(#6557) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

8.2-t van lehetőségem vissza rakni? És ha igen, hogyan? Az megoldható, hogy semmim ne vesszen el közbe?

(#6558) Ragnar95 válasza csipszikutya (#6557) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, még aláírja az Apple. Letöltesz egy 8.2-es ipsw fájlt, majd iTunesban shift gombot nyomvatartva rányomsz a restore gombra és betallózod a letöltött fájlt.
Csak újként fogod tudni beállítani a telefont, hacsak nincs meg még 8.2 alatt készített backup vagy még korábbi, mivel a 8.3-as backup nem megy vissza régebbi rendszerre.
Amúgy minek szeretnél downgrade-elni, ha nem titok?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6559) csipszikutya válasza Ragnar95 (#6558) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Köszi!

Pici akadások vannak amikor a főképernyőn lapozok. Most először fagyott le. Pár hsz-el feljebb is mutattam egy bugot.
8.2-vel semmi bajom nem volt, tökéletesen ment.

Kérdésem még: Most nem találom hirtelen, hogy hol kell keresni, de úgy tudom, hogy minden nap csinál biztonsági mentést icloudba. Mivel ma raktam rá délbe a 8.3-at, feltételezhető, hogy amit éjszaka csinált mentés az jó arra, hogy vissza pakolja magának mind azt ami rajta volt ha downgradelek?
Illetve, hol találom meg a beállításokban, hogy mikor csinált utoljára mentést?

(#6560) Handball94


Handball94
aktív tag

Melyiket választanátok a kettő közül?
Garanciás Mini2 70k-ért
Vagy új Mini3 100k-ért?
Mindkettő alap wifis változat, 16 GB.

(#6561) Ragnar95 válasza csipszikutya (#6559) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egy restore és újként beállítás valószínűleg segítene a 8.3-on is.
Ha 8.3 alatt nem mentett még, akkor jó lehet az a mentés.
Settings>iCloud>Storage>Manage Storage>Backups>kiválasztod az adott készüléket>Latest backup

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6562) csipszikutya válasza Ragnar95 (#6561) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Van egy 01:26-os mentés. Amint hazaértem ki is próbálom.
Meglátjuk mit lesz vele. Kap 1-2 napot, ha nem akkor 8.2. Remélem addig még aláírják.
Köszönöm a segítséget! :R

(#6563) br4adam válasza Handball94 (#6560) üzenetére


br4adam
aktív tag

Szerintem 30 ezerrel nem ér többet a Mini 3.

(#6564) Ragnar95 válasza Handball94 (#6560) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

30k-t szerintem nem ér meg a touch ID, mivel gyakorlatilag csak annyival tud többet a Mini 3 a 2-nél.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6565) Luser2000 válasza Handball94 (#6560) üzenetére


Luser2000
addikt

Mini 2

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6566) szabogabor10 válasza csipszikutya (#6555) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem is ilyen. Messenger bug, talán javítják majd.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6567) Daffchy


Daffchy
őstag

Köszönöm a pár napja ajánlott alkalmazásokat mindenkinek! :R

Ránézek majd, melyik mennyire válik be.

Egyébként mennyire érte meg megvenni a 4. generációs iPad-et?
Új, vákuumfóliás dobozos gép, fehér
16GB (nem kell nagyobb, csak itthoni használatra van, ezért is keresek jó DLNA progit filmekre és zenére)
SIM-es verzió
65E volt

Egyébként az 1 év garancia onnantól él, amikor bekapcsoltam és aktiváltam???
S/N alapján rákerestem, de nem volt egyértelmű számomra... :DDD

(#6568) Ragnar95 válasza Daffchy (#6567) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Annyiért jó vétel volt újonnan teljesen :K
Igen, aktiválás napjától él a gari. Apple honlapján írja feketén-fehéren, meddig érvényes.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6569) Daffchy válasza Ragnar95 (#6568) üzenetére


Daffchy
őstag

Gyorsan rákerestem megint, múltkor nem tudom hova irkáltam be, de most már látom... :DDD :R

De HW ügyileg is megérte még megvenni, támogatott lesz még egy darabig? :F

Sry... szerkeszthettem volna az előzőt! :R

[ Szerkesztve ]

(#6570) csipszikutya válasza szabogabor10 (#6566) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Most húztam újra a tabot. Telepítés közben végre nem akad a lapozgatás, fagyni még nem fagyott. Messenger továbbra is bugos
Írtam is nekik, hátha reagálnak. (nyáron volt problémám wp-n a messengerel, 1 nap múlva irtak vissza és kb 1 hét volt mire frissítés útján megjavult)

[ Szerkesztve ]

(#6571) #33846528 válasza csipszikutya (#6570) üzenetére


#33846528
törölt tag

Nálam nincs ez a bug, de 7.1.2-t használok.

(#6572) Ragnar95 válasza Daffchy (#6569) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Még legalább 1 főverziót kapni fog, de az azutánit már nem biztos.
Viszont ha jövő ősszel nem is kapja már meg az új főverziót, utána is tudsz még rá appokat telepíteni, amik nem kérik az új főverziót.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6573) #33846528


#33846528
törölt tag

Zip/rar kezeléshez van bevált program?

(#6574) univerzita


univerzita
addikt

JB-nélkül fel lehet tenni a Popcorn Time-ot,kíváncsi vagyok a Apple meddig fogja engedni. Én iPhone 4-esen próbáltam,működik.

(#6575) Ragnar95 válasza univerzita (#6574) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Honnan veszed, hivatalos oldalon nem látok róla linket :F
Illetve AppStore-ban is tök más appokat hoz ki a kereső erre a névre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6576) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

icloud biztonsági mentésböl állítottam vissza a tabot. A képeket nem rakta vissza, pedig a mentésben benne vannak (1,6 gb). Azt manuálisan kell vagy meg kéne csinálnia maga?

szerk.: meghalt a wifi, már csinálja. észre sem vettem

[ Szerkesztve ]

(#6577) Ragnar95 válasza csipszikutya (#6576) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Magától vissza kéne raknia.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6578) univerzita válasza Ragnar95 (#6577) üzenetére


univerzita
addikt

popcorn -time.se. Csak Windows -ból lehet,aktivátorral. Csak saját felelősségre!! Én is csak ki akartam próbálni,működik.

(#6579) Ragnar95 válasza univerzita (#6578) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gyanús nekem,h ez nem hivatalos. Az meg végképp érdekes,h win kell a telepítéséhez.
Ettől még persze működhet, de felvet kérdéseket ez a dolog, szóval ne kiabáljuk el, amíg valaki ki nem próbálja.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6580) univerzita válasza Ragnar95 (#6579) üzenetére


univerzita
addikt

Igen,nem hivatalos, Mac -re is készül instalátor. Azért írom hogy ha valaki ki akarja próbálni csak saját felelősségre! Én felraktam a iPhone 4-esemre,működik. iPad-ra nem fogom mert számomra annyira nem fontos.

(#6581) runner 125


runner 125
nagyúr

Most olvasom szifonon, h 8.3 alatt nem működik a touch ID-s vásárlás strore-ban..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6582) focvis válasza Handball94 (#6560) üzenetére


focvis
veterán

Mini2-t 70-ért.

(#6583) erdoke válasza runner 125 (#6581) üzenetére


erdoke
titán

Viszont az ingyenest végre leszedi kód nélkül.

A legjobb aláírás a héten

(#6584) szabogabor10 válasza runner 125 (#6581) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tényleg...valamit mindig el kell baszniuk...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6585) Vasinger! válasza erdoke (#6583) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

De nem csak 15 percen belül működik a kódnélküli leszedés? Vagy hol lehet teljesen kikapcsolni a kódjérést ingyenesre?

(#6586) univerzita válasza Vasinger! (#6585) üzenetére


univerzita
addikt

Általános -Korlátozások itt neked Be-re van állítva?

(#6587) erdoke válasza Vasinger! (#6585) üzenetére


erdoke
titán

Feldobta, amikor frissítés után először töltöttem le ingyenes alkalmazást. Azóta nem kér semmit.

A legjobb aláírás a héten

(#6588) atees


atees
őstag

Beállítások-Itunes és app store-jelszóbeállítások itt be lehet állítani h ne kérjen.
Ha nem látszik a jelszóbeállítások menü akkor ki majd be kell jelentkezni és előjön

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6589) Vasinger! válasza atees (#6588) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Áh, köszi szépen, de rég vártam már erre. Végre! Így már nem is kell a touch ID :D

(#6590) Ragnar95 válasza Vasinger! (#6589) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Feloldásnál nem árt :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6591) Vasinger! válasza Ragnar95 (#6590) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, ez tény. De hát na, majd az Air 3-ra váltok talán. :)

(#6592) Tressy válasza #33846528 (#6553) üzenetére


Tressy
senior tag

Amig valami miatt nem kell addig nem látom értelmét

(#6593) Sesy


Sesy
aktív tag

sziasztok
a következő lenne a kérdésem:
adott egy i5s, egy ipad mini és egy laptop (pc win 8.1)
szeretném valahogyan elérni, hogy a fotók amit a i5s-el vagy a mini-vel készítek automatikusan megjelenjenek a laptopon, illetve minden eszközön

be van kapcsolva a icloud, be is vagyok lépve ugyanazzal a fiókkal, engedélyezve van a fotostream (mindenhol), ekkor elvileg otthon a wifi érzékelésekor meg kéne történnie a szinkronizálásnak, ha jól gondolom

de nem történik semmi...

hol lehet a hiba, hogyan próbálkozzak?

előre is köszi a segítséget

üdv:
g.

Born stupid... Try again!

(#6594) runner 125 válasza erdoke (#6583) üzenetére


runner 125
nagyúr

Igen.

Aktívan használtam tegnap és mar ma is, de úgy tűnik a 8.3 orvosolta a pattogast, egyelőre egyszer sem csinálta.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6595) univerzita válasza Sesy (#6593) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam is hasonló a fellállás,csak más tipusú eszközök, Windows laptop minden tökéletesen synchronizálődik. Teszek fel képek hogy iPaden a Beálítások-iCloud hogy van beálítva és a Beálítások- Általános- Fotók és kamera.

(#6596) univerzita válasza Sesy (#6593) üzenetére


univerzita
addikt

(#6597) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Csináltam egy teljes restore-t az air-en, mert a tegnapi frissítés után, erősen bugos volt a tab (akadt, fagyott).
Sokáig nyomogattam, mindenfélét csináltam vele, de megszűntek az alábbi hibák.
Akkut ezzel teszteltem is. 70%-os volt az akku amikor neki láttam, mire végzett mindennel (~ 1,5 óra) 63%-ra esett vissza (töltőre nem dugtam fel közben, hiába kérte).
Miután végzett, néztem twitch streamet, max fényerő/hangerő, youtube, fb, skype és a szokásos. 4 órát folyamatosan ment a kijelzője és 63%-ról 39%-re esett le.
Szerintem javult az üzemidő is

(#6598) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Próbálja ki valaki ezt:

rányom a "link" fülecskére aztán mégse...utána rányom a "kép"(képbeiilesztés)-re aztán kilép...próbáltam chromon és safarin is mindkettő csinálja! :F

De akár linket is lehet beiileszteni...de az legyen a lényeg hogy linket is szeretnénk és képet is...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6599) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

[link] Alig bírom belinkelni is...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6600) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Erről beszélek... :(

Valaki magyarázza el nekem szájbarágósan,hogy tehetem vissza a 8.2... Jöhet privába is akár!Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.