Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) mrkorooo válasza mrkorooo (#5439) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

otlet?

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#5452) Tibee86 válasza mrkorooo (#5451) üzenetére


Tibee86
veterán

Dobd ki azt a tokot.

(#5453) vadászcsiga válasza mrkorooo (#5451) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy az air 2-t

(#5454) szabogabor10 válasza vadászcsiga (#5453) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem rossz gép azért, hidd el. Nyilván vannak hibái, de szerintem a legszebb kijelzős (bár én mindig SAMOLED ellenes voltam) és legjobb anyaghasználatú táblagép a piacon. Ráadásul messze a legtöbb alkalmazás van rá. Androidos táblagépet pont ezért (is) soha nem vennék. Surface Pro 3 is fasza, de szerintem inkább munkára való.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5455) Tibee86 válasza vadászcsiga (#5453) üzenetére


Tibee86
veterán

Az se rossz. :DD
Mit vegyen helyette, sima Air-t?

[ Szerkesztve ]

(#5456) vadászcsiga válasza szabogabor10 (#5454) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Air-em van nekem ne mondd, de ilyen malőr soha egyik ipaddel sem volt

[ Szerkesztve ]

(#5457) mrkorooo válasza vadászcsiga (#5456) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

Gondolom nem is tudod milyen, mikor nem toltoget ujra semmit :D

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#5458) Szabikaa20 válasza Ragnar95 (#5448) üzenetére


Szabikaa20
őstag

:C :DD Ezen én is elgondolkodtam...Azt hittem a hangosítót hívja shift-nek és azt nyomogatta! :DDD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#5459) vadászcsiga válasza mrkorooo (#5457) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Inkább töltögessen mint szineződjön meg pattogjon. Dejavu érzésem lenne. 3 eve tévedésből vettem egy ghoo tabletet, az csinált utoljára ilyet :DDD

(#5460) bongeszo válasza szabogabor10 (#5435) üzenetére


bongeszo
aktív tag

Eddig semmi. Pedig próbálgattam előhozni a videóid alapján, de nem sikerült.
Ahogy hallok egyet is jelzem! ;)

(#5461) szabogabor10 válasza bongeszo (#5460) üzenetére


szabogabor10
veterán

Okés, jó hír. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5462) legiaap


legiaap
nagyúr

Jól van jelentem a Spotlight search még mindig szar néha. Még jó hogy elvileg javították.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5463) Varlaisaran


Varlaisaran
senior tag

Üdv,

Egy Ipad2, aki touch csere óta néha összevissza nyomkodja magát, scrollozgat, noticentert húzkodja le (selftouch). Ha elkezdi, akkor általában hiába nyomkodom, lezárás-feloldással szűnik csak meg, egy esetben kétszer is kellett, mire észheztért. 8.1.2, a JB léte-nemléte irreleváns, mindegyikkel előfordul. Ha elkezdi csinálni, és hagyom, piszkálom, akkor megesik hogy 1-2 perc után magától helyrejön, de ez ritka, vagy én nem vagyok vele türelmes, és inkább lezárom-kinyitom.
Ez így minek néz ki szerintetek? Selejtes touch, esetleg fellazulhatott valami csatlakozó? Netán nem ismert valami hasonló bug ios8+ alatt?

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#5464) Szabikaa20 válasza Varlaisaran (#5463) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szerintem ez valami touch screen(Digitizer) hiba..Kitudja milyet raktak bele!

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#5466) Varlaisaran válasza #05304832 (#5465) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

És neked hogy jött? Csakúgy, magától, vagy egy szoft frissítésnél? Azért gondoltam esetleg egy sw bugra, mert a szereléssel egyidőben kapta meg a 812-t a 7x helyett, aztán nem-e ott a hiba. Csak ötlet.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#5468) Varlaisaran válasza #05304832 (#5467) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Érdekes. Nálam kizárólag scrollozgat, illetve ha én scolloznék, akkor helyette néha zoomol, mintha egy ujjal fogná valaki (gondolom ő), gépelésnél pár gombot folyamatosan nyomogat, egykétszer lehuzta a noticentert is(!). Lehet a hiba ugyanaz, csak máshogy hibás. Majd írd be légyszi, mit mondtka a szervizben,. csak kiváncsiság.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#5469) SLYM


SLYM
veterán

Kijött az ios 8.1.3 Új erőre kapott tőle az iPad 3-am. Hihetetlen mennyire begyorsult tőle a gép. El se hiszem :)

[ Szerkesztve ]

(#5470) vadászcsiga válasza SLYM (#5469) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DD

(#5471) nbence94


nbence94
tag

iPad 2 éés
iPad Mini 1 is nagyon kellemes sebességűnek tűnik videó alapján iOS 8.1.3-mon. Ezekután mondja valaki, hogy direkt teszik tönkre a régi modelleket. ;) :K

(#5472) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Na, továbbra se hallottam pattogást. :)
Egyébként szerintetek fekete iPad-hez milyen színű Apple Smart Case illik legjobban? A Midnight Blue tetszik, de nem tudom, feketéhez mennyire vágna.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5473) vadászcsiga válasza szabogabor10 (#5472) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fekete. Attól lesz szigorú :K

(#5474) shai-hulud


shai-hulud
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom köztetek ki használ külső (bluetooth) billentyűzetet, de megkérdezem, hátha lesz válasz.
Láttam itt a fórumban Rapoo billentyűket…
Kérdésem, hogy használ-e valaki ilyet (Rapoo E6300) vagy esetleg más szériát, és ha igen Mo-n vette magyar kiosztással (pl. PCland)?
Tényleg magyar-e, mert a képeken angol… :)
Valamint ha angolt veszek esetleg Ali-ról occcó pici piiizér, akkor azt felül lehet címkézni magyarra… esetleg?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#5475) oba válasza szabogabor10 (#5472) üzenetére


oba
addikt

a feketében az a jó hogy minden szín illik hozzá :)

(#5476) vadászcsiga válasza oba (#5475) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Es nem latszik meg rajta a kosz. Tapasztalat, fehér smartcase-em van (noname)

(#5477) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Pozitív vélemények egy frissítésről?! :Y Lehet mindjárt én is rányomok az update-re...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5478) vadászcsiga válasza Mister_X (#5477) üzenetére


vadászcsiga
félisten

5469-es hsz

(#5479) Mister_X válasza vadászcsiga (#5478) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Meg az utánalevő videó - ezek szerint nem sikerült belevinnem a "meglepődést" a mondatomba a ?! és a :Y használatával :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5480) Szabikaa20 válasza Mister_X (#5477) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szerintem sokkal jobb lett!5 ujjas gesztus is végre müködik mindig,nem csak néha! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#5481) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Sziasztok

ha valaki előzetesen elkéri tőlem a serial numbert, mert meg szeretné venné tőlem az ipad-et akkor azzal valamit árthat nekem? :B

[ Szerkesztve ]

(#5482) vadászcsiga válasza jófejsrác (#5481) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem. Gondolom az Apple honlapján meg akarja nézni stímmel e a tárhely es a szín. Többet azt hiszem nem tud meg rola

[ Szerkesztve ]

(#5483) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Köszönöm a gyors választ :)

(#5484) szabogabor10 válasza vadászcsiga (#5473) üzenetére


szabogabor10
veterán

Köszi a választ (és obalix-nak is). :)
Én is ezen két szín között vacilálok, a piros túl rikító. Egyelőre a sötétkék felé hajlok, de még változhat. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5485) focvis válasza Mister_X (#5477) üzenetére


focvis
veterán

Teljesen OK a frissítés, akkuidő rosszabb biztosan nem lett, 13 óra használattal esett 16%-ra.

Mondjuk én ritkán szoktam panaszkodni a frissítésekre és a 7.1.2-vel se volt semmi lényeges bajom.

@szabogabor: feketéhez feketét lőnék, de magam a fehér iPadet preferálom, ahhoz könnyebb más színű tokot választani: volt már kék, zöld, narancs, jelenleg fekete, az újhoz olívabarnát vettem.

[ Szerkesztve ]

(#5486) weinmaker válasza focvis (#5485) üzenetére


weinmaker
őstag

Végre! Remélem a zenei szoftverekkel nem lesz baj, de maga a gép sokkal jobb lett. Valóban a gesztusok most mar úgy mennek ahogy elvarom, nem úgy hogy akad össze-vissza.
Holnap zenei teszt, és ha az is megy akkor az alma kap eyg piros pontot.
Mondjuk alapból ezt varná az ember, de a 7.1.2-ota csak szívás volt, most újra jó.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5487) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#5482) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tárhelyet nem írja ki, ráadásul az újabb iPadeknél a színben sem vagyok biztos, mert iPhone 5S óta az iPhone-oknál a fekete helyett is fehéret mutat.
A gari meglétét lehet csak csekkolni mostmár kb.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5488) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#5487) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, akkor régen néztem már.

(#5489) SoldierL


SoldierL
senior tag

Újra tettem a win7-et a laptopon, azóta nem ismeri fel az ipadot Se az Ifunbox és a Syncios sem. Itunes felismeri és szinkronizálja, de ez a két másik program is fontos lenne. Az ifunbox folyton azt irja ki, hogy telepitsem fel a legujabb itunes-t. A legfrisebb van vent. Mit tegyek srácok? Mi lehet a gond?

(#5490) Noxy válasza SoldierL (#5489) üzenetére


Noxy
veterán

[link]

Alul a hsz-ban megtalálod. (Koxszifon hsz)

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#5491) SoldierL válasza Noxy (#5490) üzenetére


SoldierL
senior tag

Basszus letöltöm az előző verziót és a telepítő csík amikor befejezné visszamegy! Tudnátok egy linket, honnan tudnám letölteni az előző hivatalos verziót?

(#5492) Noxy válasza SoldierL (#5491) üzenetére


Noxy
veterán

[link]
Arra figyi hogy melyik kell neked. 64 or 32 bit-s.
A képen látható összetevőket kell uninstallálni telepítés előtt. [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#5493) SoldierL válasza Noxy (#5492) üzenetére


SoldierL
senior tag

Hú sikerült! Nagyon köszönöm! 2 napig szenvedtem ezzel.. Kellemes 7végét! :)

(#5494) Noxy válasza SoldierL (#5493) üzenetére


Noxy
veterán

Neked is. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#5495) ede006


ede006
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy használ-e valaki ilyet:

[link]

Én most tettem szert egy ipad air 2-re, amin már van egy gyári smart case, de ha esős idő van akkor ez talán jobban megóvná, illetve kevésbé nézik ki /akarják kivenni/ veszik ki az ember kezéből szerintem.

Mik a tapasztalatok amennyiben esetlegesen használ valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#5496) br4adam válasza ede006 (#5495) üzenetére


br4adam
aktív tag

Hasonlót használok, ha bedobom táskába több cucc köze akkor nem kell aggódnom hogy valami baja lesz.

(#5497) holapito


holapito
tag

Tudnátok mondani valami tokot ipad air re ami nem kínai és nem 10 ezer forint és még elegáns is és nem 10 ezer kilométerről kell berendelni ? :D

(#5498) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!
frissítés közben ha kikapcsol az eszköz és utánna itunest kér, majd ott kiirja h hiba történt, ami frissitéssel vagy visszaállítással orvosolható, de frissítésnél is kikapcsol akkor buko van?

visszaállítás nem megy mert nincs mentés.

Haverom akarta felrakni ipad minijére az uj fw-t és lefagyott.

Van esetleg valami megoldás h ne vesszen el mindene? :(

(#5499) Noxy válasza Hooper (#5498) üzenetére


Noxy
veterán

iCloud-ban sincs mentés?
Be volt kapcsolva? Ha nem akkor 2 szarvas hibát is elkövetett.
Amúgy meg ezt innen nem lehet meg mondani. Vagy sikerül a frissítés az iTunesnak, vagy nem. Sikertelen frissítés esetén, csak az iCloudban mentést lehet vissza rakni, ha van egyáltalán.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#5500) #99546112


#99546112
törölt tag

Másnál is volt már olyan, hogy bedugta tőltőre az iPad-et (Air) és alig töltötte reggelre fel valamennyire? Este dugtam be és 22%, pedig egy este alatt 100%-ra szokta tölteni :O Mi lehet a gond? Folyamatos töltöttséget jelez szóval a kábel nincs megtörve szerintem, meg alig mozgatom a kábelt, fix helyen van :O Létezne hogy az akksi mondta volna fel a szolgálatot 1 év alatt??? Próbáljam meg tölteni esetleg az iPhone töltőjével tölteni? Már ha azzal lehet...

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.