Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) focvis válasza D@niel (#6700) üzenetére


focvis
veterán

Szívesen!

(#6702) Ragnar95 válasza focvis (#6698) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pont hogy kell JB ahogy a kolléga írta is, az iAd rendszert használó hirdetéseket nem tudja kiszedni, hiszen azt az iOS egy API-ján keresztül implementálják a fejlesztők az appba, abba nehezebb belenyúlni külső appnak...
Mondjuk a leírást szerint pont nem használ proxyt vagy VPN-t az app, ezért is hitetlenkedem végképp, hogy képes blokkolni bármit is, mivel a leírás szerint a telefonon szűri a forgalmat, ami nem hittem,h JB nélkül lehetséges és be is igazolódott, h csak részben lehetséges.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6703) focvis válasza Ragnar95 (#6702) üzenetére


focvis
veterán

Srácok, passzolom a kérdést, amit én használok az reklámmentes. Hol keressem a tubexben a reklámokat?

Szerk, most dolgom van, de ha megmondják ok, akkor este lecsekkolom.

[ Szerkesztve ]

(#6704) Wlac válasza focvis (#6703) üzenetére


Wlac
Ármester

Videólejátszás alatt szokott alulról feljönni. Nekem speciel mostanában szinte csak a Gmail.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#6705) Wlac válasza Wlac (#6704) üzenetére


Wlac
Ármester

Például itt, de van, hogy teljes képernyő alatt is felugrik (szerencsére elég ritkán):

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#6706) D@niel válasza focvis (#6703) üzenetére


D@niel
addikt

hú, nekem egész más, mutatom is:

be tudnád másolni az iTunes linkjét annak amit te használsz?

nekem teljes képernyő alatt sosem ugrik fel, de az alsó reklám "fejléc" mindig megjelenik a felületen, és időnként miután végig néztem egy videót, teljes képernyős reklám jön be.

amit előttem mutatnak felületen lévő reklám is új nekem, úgy értem, hogy nem megy ki széltéig a széle.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6707) Petya25 válasza skiny83 (#6690) üzenetére


Petya25
addikt

Nálam pont a Telenor nem megy, másik mini SIM nincs nálam.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6708) focvis válasza D@niel (#6706) üzenetére


focvis
veterán

[link] ezt "használom", rajta volt már az iPadon, de ma használtam először. Most este a kedvetekért :) beléptem rajta a Google fiókomba, hogy hátha akkor majd feldob reklámot. Megnéztem egy 4 perces videót, nem volt reklám. Lehet, hogy én csinálom másként...

A képek: ezzel várni kell, nem akar menni a képfeltoltés...

[ Szerkesztve ]

(#6709) focvis válasza focvis (#6708) üzenetére


focvis
veterán

Szóval a képek linkje, ide nem tudok most feltölteni, WiFi-t is újraindítottam: [link]

Szerk, mondjuk én tiltok minden szart, ezt is be kell állítani, képet betettem a többi közé.

[ Szerkesztve ]

(#6710) csipszikutya válasza #99546112 (#6687) üzenetére


csipszikutya
senior tag

10/3x ja jol müködik..

(#6711) SoldierL


SoldierL
senior tag

Még ma is él a 8.2 visszaállítás én ennél maradok szerintem egy jó darabig.

[ Szerkesztve ]

(#6712) Szabikaa20 válasza SoldierL (#6711) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Par napja azt mondták nem lehet...Most mégis lehet?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6713) Petya25 válasza skiny83 (#6690) üzenetére


Petya25
addikt

Na megoldódott, beszart a SIM.
Ez fáj a legkevésbé, cserélik.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6714) skiny83 válasza Petya25 (#6713) üzenetére


skiny83
aktív tag

Örülök, amúgy sejtettem, hogy nem azonos a problémánk. :F

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#6715) hoby36


hoby36
senior tag

Üdv!Van egy iphonem és lesz nemsokára egy ipod is a birtokomban.A kérdésem,hogy a meglévő Apple ID-vel tudom használni majd a ipad-ot vagy kell újat csinálnom?

A logikában semmi sem véletlen!

(#6716) Ragnar95 válasza hoby36 (#6715) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudod használni a jelenlegi ID-dal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6717) hoby36 válasza Ragnar95 (#6716) üzenetére


hoby36
senior tag

Köszönöm!!

A logikában semmi sem véletlen!

(#6718) czanga válasza Szabikaa20 (#6712) üzenetére


czanga
őstag

Erre énis kíváncsi vagyok mert az iPad 2 jobb lett, de a vadiúj Retina mini-men azt érzem, hogy lassabbak lettek az animációk. Valahogy nem az igazi.

Ezek szerint igen: Szifon

[ Szerkesztve ]

(#6719) Ragnar95 válasza Szabikaa20 (#6712) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

8.2-t még aláírja az Apple, így azt vissza lehet rakni, régebbit nem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6720) nbence94


nbence94
tag

na berendeltem egy üvegfóliát air 2-re ebayról, mert a sima screen protector 2 nap alatt karcolódni kezdett cover mellett, most meg kb. az egész tiszta karc, pedig az ujjamon meg a coveren kívül mással nem találkozott :W :W elvileg zsír-és kosztaszító, törésálló, és karcálló... nektek milyen tapasztalatotok van velük, mennyi időt bírnak ki, stb.? :)

(#6721) Szabikaa20 válasza czanga (#6718) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Amit innen le lehet tölteni nekem elrakta a gép...akkor azt visszatehetem?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6722) Ragnar95 válasza Szabikaa20 (#6721) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6723) Szabikaa20 válasza Ragnar95 (#6722) üzenetére


Szabikaa20
őstag

És hogyan? :D

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6724) Ragnar95 válasza Szabikaa20 (#6723) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Shift gombot nyomvatartva restore gombra kattintasz, majd betallózod a letöltött ipsw fájlt, innentől mindent ír az iTunes.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6725) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#6724) üzenetére


vadászcsiga
félisten

DFU nem kell hozzá?

(#6726) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#6725) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, megy simán, mivel aláírja az Apple, olyan, mint egy sima restore.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6727) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#6726) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Régen csináltam már ilyet, magát a DFU rövidítést is meg kellett néznem hogy jó sorrendben írtam e? :D

(#6728) Szabikaa20 válasza Ragnar95 (#6724) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Értem.És elveszik róla minden?Mivel van pár kép és egy játék amit játszom,nem szeretném újra kezdeni... :))

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6729) Ragnar95 válasza Szabikaa20 (#6728) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha van 8.2-es backupod, amit vissza tudsz állítani, akkor nem, ellenkező esetben igen, mivel újabb rendszerről készült backup nem visszaállítható régebbi rendszerre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6730) Szabikaa20 válasza Ragnar95 (#6729) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Na az nagyon jó akkor...És azt hol tudom megnézni?Mert én nem csinaltam,ha magától nem csinált az iTunes akkor nincs.
És ez hogy néz ki?Elindítom felrakja a 8.2-est és olyan lesz mint ha gyári beállításokat tettem volna?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6731) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Sehogy nem lehet kihagyni a payment method-nál, hogy ne kelljen megadni a saját bankkártyás adataimat? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#6732) erdoke válasza KaiotEch (#6731) üzenetére


erdoke
titán

Ha egy ingyenes app vásárlásakor hozod létre az ID-t, ott lesz a "None" lehetőség.

A legjobb aláírás a héten

(#6733) KaiotEch válasza erdoke (#6732) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Már van egy acc-om, kipróbáltam ahogy mondtad, telepíteném a Mérges Madarakat, meglevő acc-al és payment methodnál csak Visa, MC, Amex-et választhatok. 8.3-mas iOS. :F

(#6734) univerzita válasza KaiotEch (#6733) üzenetére


univerzita
addikt

Mert a meg lévő acc-al próbáltad. Telepítéskor kell létrehozni új acc-tot és akkor lesz,,None " lehetőség.

(#6735) KaiotEch válasza univerzita (#6734) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen volt egy ilyen sejtésem, hogy így kéne, de ezért most nem akarok újat regisztrálni. Nem értem a logikát.

(#6736) D@niel


D@niel
addikt

valaki ajánlana egy jó minőségű fóliát iPad-re? sokat segítene egy ebay-es link, és már rendelem is.
múltkor már kérdeztem, hogy melyik típust szponzoráljátok, és a tapasztalatok alapján azt láttam érdemes elkerülni a standard üveg fóliát.
valami olyasmit szeretnék, ami nem árt a retina kijelzőnek, és az ujjlenyomatok sem látszanak.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6737) erdoke válasza KaiotEch (#6735) üzenetére


erdoke
titán

Több, mint 4 éve vannak meg az Apple-nél a bankkártyám adatai, soha semmi gond nem volt vele. Talán egyszer nálunk is lehetővé teszik a PayPalt, azt valamivel én is jobban szeretem.

A legjobb aláírás a héten

(#6738) Ragnar95 válasza Szabikaa20 (#6730) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunes>Beállítások>Eszközök alatt, de ha van is backup az iTunesban, szinte biztos, h felülírta a régit a legújabb 8.3-assal.
Igen, olyan lesz az iPad, mint első bekapcsoláskor. Azt tudod csak visszrakni, ami tudja az iCloud syncet vagy ha az app saját szerverre ment.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6739) weinmaker válasza univerzita (#6677) üzenetére


weinmaker
őstag

Feltettem az i-funboxot, és csatlakoztattam mindkét ipadet.
Az ibook egyiken sem jelenik meg, az enyémen sem, amin pedig rajta van.
Most akkor hogy a francba tegyem rá az ipad1-re :D ?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6740) Szabikaa20 válasza Ragnar95 (#6738) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Megneztem ott ahol mondtad.Van ott egy biztonsági mentés 2015.4.2 dátummal es "szabolcs ipadje" néven...Ezt honnan tudom meg hogy 8.2 vagy 8.3?Ritkán van gépre csatlakoztatva az iPad szóval elképzelhető hogy ez még 8.2-es!új korától talán ha 10x gépre csatlakoztatva..de lehet még annyiszor se!

És van a gépen egy "iPad4,1_8.2_12D508_Restore" ipsw file...1,89gb Ez nem tárol ilyen adatokat?Vagy ezt,ha felteszem akkor lesz 8.2,de minden törlődik?

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6741) weinmaker


weinmaker
őstag

Szétvág az ideg mostmár. Az itunesban mutatja a főképernyőket az ipaden, és kiírja, hogy 49 alkalmazás, de oldalt mellette egyetlen egyet hoz.
A windowsos gépen meg az itunes, mobil application mappában kettőt.
Vagyis a gépre nem szinkronizálja le az appokat, ha jól gondolom. A régebbi itunesban ott volt az összes alkalmazás oldalt.
Utálom ezt a nyomorult szart!
Vagyis imádom az ipadem, és semmilyen androidos tabletért nem adnám oda, de ez az egész bűvészkedés egy kalap fos, egy undorító sz@r!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6742) univerzita válasza weinmaker (#6739) üzenetére


univerzita
addikt

Nem kell csatlakozni mindkettőt,csak iPad 1. De szeretném tudni iPad 1 el lehet csatlakozni a stórhoz akár iTunes -on keresztül? Vagy mindíg frissíteni akar?

(#6743) weinmaker válasza univerzita (#6742) üzenetére


weinmaker
őstag

Lehet hozzá csatlakozni, és le is töltöttem az előbb, majd az ifunboxal meg fel akartam, de 70% hibával megállt.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6744) weinmaker


weinmaker
őstag

Közben gondoltam kitolok vele, és leszedtem egy régebbi ibooks-ot ami elvileg menne rajta 2.1-es, és ifunbox-al akartam telepíteni, ugyanúgy 70%-nál vége és error.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6745) univerzita válasza weinmaker (#6743) üzenetére


univerzita
addikt

Akkor iPad 1 -el be lehet lépni a stórba?

(#6746) Ragnar95 válasza Szabikaa20 (#6740) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Talán iBackupBottal bele tudsz nézni, ezen kívül nincs rá más mód.
Nem, az ipsw fálj csak maga az oprendszer telepítőfájlja, semmi köze a backuphoz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6747) weinmaker válasza univerzita (#6745) üzenetére


weinmaker
őstag

Igen be lehet.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6748) univerzita válasza weinmaker (#6747) üzenetére


univerzita
addikt

Akkor elvileg sokkal könnyebb lesz. iPadal nyisd meg a stórt. A keresőbe írd be Remote Files,van ingyenes és kompatibilis a 5.1 A ikon egy kék kocka fehér felhő van a közepén. Ha sikerült letölteni írjá.

[ Szerkesztve ]

(#6749) weinmaker válasza univerzita (#6748) üzenetére


weinmaker
őstag

okés, megvan.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6750) univerzita válasza weinmaker (#6749) üzenetére


univerzita
addikt

Ha megvan ha megnyitod a appot akkor van olyan lehetőség lent van Remote,rámész és lesz hogy Search computer or LAN. Itt wifin lehet csatlakozni a gépre. Kiválasztod a számítógépet ( lehet meg kell adnod a jelszót ) és ahol van a könyv vagy újság átmásolod iPad-re. Ha így nemsikerülne átmásoljuk máshogy.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.