Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) weinmaker válasza univerzita (#6750) üzenetére


weinmaker
őstag

De nem azzal van baj, hogy a könyvet nem tudom átmásolni, bár ugye még azt sem próbáltam, hanem, hogy nem lesz mivel megnyitni, mert nincs ibook ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6752) univerzita válasza weinmaker (#6751) üzenetére


univerzita
addikt

Ebben a aplikácioban úgytudom van e-book olvasó ( tegyél egy próbát)

(#6753) weinmaker válasza univerzita (#6752) üzenetére


weinmaker
őstag

Nyertél! Működik, köszi!

Bár azért azt nem értem miért nem lehet rátelepíteni olyan verziót az ibooks ból ami menne 5.1 alatt is.
Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6754) weinmaker válasza weinmaker (#6753) üzenetére


weinmaker
őstag

Viszont ha jól látom ez csak megnyitja, de maga a fájl nem kerül az ipadra. :(
Átmentem offtopikba, mert nem akarom, hogy az én kínlódásomról szóljon a topik.
Bocsi srácok!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6755) univerzita válasza weinmaker (#6754) üzenetére


univerzita
addikt

A képen ha jobboldalt rámész a kék nyílra elöjön a piros Dowload és ezzel bemásolod,ha nemsikerülne akkor iFunbox - al a Document részébe.

(#6756) weinmaker válasza univerzita (#6755) üzenetére


weinmaker
őstag

Ezen a változaton ilyen nincs. Nekem ott egy szürke ceruza ikon van csak.

Közben túrtam a googlet, és jó sokan szívnak ezzel a problémával, hogy a régebbi gépre nem tudják feltenni a régebbi ibooks-t.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6757) weinmaker


weinmaker
őstag

Na sikerült!

A megoldás, ha valakinek ilyen baja van.
Megadtam a saját apple id-met a régi ipadon, és úgy beléptem a régi gépről a storeba.
Kiválasztottam az ibookst, és amikor elkezdi letölteni figyelmeztet, hogy csak régebbi mehet rá, és akarom-e letölteni.
A downloadra kattintva lejön a gépen lévő ios-al kompatibilis verzió.
És lám működik is ;)
Köszi azért a segítséget!!!!!!! :R

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6758) univerzita válasza weinmaker (#6757) üzenetére


univerzita
addikt

Gratula.Mindig tudunk ujjat tanulni.

(#6759) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sikeresen otthon hagytam az ipad töltöjét. Megoldhato ugy a töltése, hogy van kábelem hozzá, de azt egy másik mobil (lumia 800) adapterebe dugom?
Nem fogja befolyásolni az akkut hosszu távon?

(#6760) Ragnar95 válasza csipszikutya (#6759) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, nem lesz tőle semmi baja, csak jóval lassabban fog töltődni, mivel gondolom a telefon töltője csak 1A-t ad le, míg az iPadé 2,1-et.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6761) csipszikutya válasza Ragnar95 (#6760) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Éjszaka ráér tölteni, köszi!

(#6762) D@niel


D@niel
addikt

akkor mar én is megkérdezném, hogy a pc/laptopra kötött iPad töltődik-é, ugyan is ha rákapcsolom, azt írja nem tölti, de az legelső generációs iPadem még anno úgy rémlik töltődött.

retina mini tud melegedni, legelő iPad ennyire nem tudott.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6763) Wlac válasza D@niel (#6762) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem jelzi, hogy tölti, de nagyon lassan igen.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#6764) Ragnar95 válasza D@niel (#6762) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lezárt kijelzővel töltődik, de hihetetlenül lassan, mivel 500mAh a negyedi sincs a kellő 2,1A-nak.
Az Asus AICharger appot telepítsd a gépedre, úgy 1A-t fog leadni, ami már egy fokkal jobb lesz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6765) D@niel válasza Ragnar95 (#6764) üzenetére


D@niel
addikt

felkészült vagy : )

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6766) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák van rá mód, hogy egy iPad Air-t mindenféle jog engedélyezése nélkül le lehessen clone-ozni? A probléma az, hogy átment rajta egy kamion és hát a rendszer faszán működik, de a kijelző része az halott :P Van vmi recovery esetleg? Kérdés továbbá, hogy ha mi nem is, de egy szerviz meg tudja menteni a rendszert? :R

(#6767) Ragnar95 válasza KaiotEch (#6766) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunesban backupot kell róla készíteni, majd a másik iPadra restore from backup és kiválasztod az elkészült backupot, így teljesen ugyanazt fogod látni az új iPaden, mint amit a régin láttál.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6768) KaiotEch válasza Ragnar95 (#6767) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Persze, csak mivel nem működik a kijelző, így a pinkóddal sem tudom feloldani, hogy engedélyezzem a jogot a géphez.

(#6769) Ragnar95 válasza KaiotEch (#6768) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És sosem volt még gépre kötve? Mert azzal az iTunesszal, amivel eddig szinkronizálva volt nem kell újra engedélyezni.
iCloud backup nem volt bekapcsolva?
Esetleg DFU módból lehet hogy menni fog a backup engedélyezés nélkül is, de ez nem biztos.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6770) KaiotEch válasza Ragnar95 (#6769) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem sajnos iCloud nem volt bekapcsolva(fogalmam sincs miért), továbbá volt gépre kötve, de akkor is fel kell oldani a képernyőzárat. Szervizbe ment :)

(#6771) Ragnar95 válasza KaiotEch (#6770) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, ha ahhoz az iTuneshoz csatlakoztatod, amivel szinkronban volt, nem szükséges a feloldás, mivel az első csatlakoztatáskor megbízhatónak minősítette az iOS a gépet.
De reméljük akkor a szervizben megoldódik a dolog.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6772) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Miért csak 80%-ig tölti a tabot a telefon töltő adapterem? Ennyire kevés áramot adna le, hogy 80%-tol nem tudja tölteni? A tab nem engedi?
Tudtam kérni egy próbára egy air 2 adaptert az simán elkezdte tolni 80%-tol az áramot bele.

(#6773) Ragnar95 válasza csipszikutya (#6772) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Teljesen mindegy, mivel töltöd, 100%-ig kellene töltenie, csak lassabban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6774) csipszikutya válasza Ragnar95 (#6773) üzenetére


csipszikutya
senior tag

4 óra múlva sem mozdult el 80%-tol. Hétfőig még kibírom, csak hirtelen megijedtem.

(#6775) erdoke válasza csipszikutya (#6774) üzenetére


erdoke
titán

Nem melegedett túl a telefonos töltő?

A legjobb aláírás a héten

(#6776) csipszikutya válasza erdoke (#6775) üzenetére


csipszikutya
senior tag

csak amennyire szokott miközben tölti a telefont. Kellemesen kézmeleg.

(#6777) Rage47


Rage47
veterán

rossztopik

[ Szerkesztve ]

(#6778) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

iPad 2-n hogy megy a 8.3?

(#6779) silmatauki válasza vadászcsiga (#6778) üzenetére


silmatauki
őstag

nincs vele kulonosebb bajom.

(#6780) Larry303


Larry303
addikt

élő foci streamekhez vkinek tippje?

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#6781) kelekyle válasza Larry303 (#6780) üzenetére


kelekyle
őstag

TVGO

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#6782) Rage47 válasza kelekyle (#6781) üzenetére


Rage47
veterán

neked is csinálja azt, hogy megáll néha?

(#6783) kelekyle válasza Rage47 (#6782) üzenetére


kelekyle
őstag

Jó nettel nem :)
Torrent meg ilyeneket kapcsold le. És általában a stream minőséget a sávszélhez igazítja az alkalmazás.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#6784) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kollégák. Ha végérvényesen le van tiltva egy iPad, akkor azt sehogy sem lehet visszahozni? Be sem kéri már a kódot?

(#6785) kelekyle válasza KaiotEch (#6784) üzenetére


kelekyle
őstag

feloldás lett letiltva? azon egy DFUs restore segít

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#6786) Rage47 válasza kelekyle (#6783) üzenetére


Rage47
veterán

60/6, torrent nem megy
upc

(#6787) kelekyle válasza Rage47 (#6786) üzenetére


kelekyle
őstag

nem tudom mi lehet. gépen próbáld megnyitni (tvgo.hu) ott is akad?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#6788) KaiotEch válasza kelekyle (#6785) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen, törött a kijelző és úgy érzékelte, hogy mindig nyomkodják és letiltotta magát, de már időt sem ír, hogy mennyire. Semmilyen kiskapu nincsen, hogy ilyen esetre egy másik gépre engedélyt adjunk, hogy iTunes-al le tudja menteni?

(#6789) Rage47 válasza kelekyle (#6787) üzenetére


Rage47
veterán

laptopon is szokott akadni, aztán késik a hang, újra kell inditani az aktuális műsort, utána jó.

(#6790) Ragnar95 válasza KaiotEch (#6788) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak azzal az iTunesszal lehet feloldani, amivel szinkronizálva volt.
DFU-ból lehet restore-olni, de akkor az adatok elvesznek.
De mint azt írtam már párszor, ha arra a gépre dugod rá, amin az iTunesszal szinkronban volt, azon nem kell feloldani a képernyőzárat a backuphoz és a zárolást feloldja magától az iTunes.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6791) KaiotEch válasza Ragnar95 (#6790) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen közben meg lett, hogy egyik iTunes-hoz sincs hozzárendelve, csak a régi iPad, amiről akkor készült backup mikor átköltözött erre.

(#6792) Ragnar95 válasza KaiotEch (#6791) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor ez így eléggé úgy tűnik, hogy bukta sajnos...
Esetleg szervizben lehet, hogy tudnak vele valamit kezdeni, de ez sem garantált, lehet, hogy ők is csak visszaállítani tudnák.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6793) Luser2000 válasza Ragnar95 (#6792) üzenetére


Luser2000
addikt

Ha pl. szervizben az ilyen (vagy ehhez nagyon hasonló) esetekben fel tudnák oldani és a "régi" adatokhoz utána hozzá lehetne férni, akkor egy ilyen megoldással illetéktelenek kezébe is juthatnak (érzékeny) adatok.
(pl. elvesztett tableten tárolt személyes adataink).
---
őszintén szólva én annak örülnék, ha a szerviz sem tudna segíteni (és ezzel nem rosszat akarva valakinek).

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6794) KaiotEch válasza Luser2000 (#6793) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem is tud. +1 ok, hogy utálom az Apple-t. :P

(#6795) Ragnar95 válasza KaiotEch (#6794) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk elég sok user error volt ebben a történetben, simán megoldható lett volna az adatok visszanyerése egy icipici odafigyeléssel használta közben.
Sajnálom,h nem sikerült sehogy sem megmenteni az adatokat, de mostmár legalább tudod, mire kell odafigyelni adatvédelem szempontjából, bár drága tanulópénz volt ez.
Luser2000: teljesen igazad van, ezért is írtam feltételes módban a dolgot, de akkor bebizonyosodott, hogy a szerviz sem tud többet tenni, mint egy hozzáértő otthon, azaz DFU-ból visszaállítani a készüléket.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6796) Larry303 válasza kelekyle (#6781) üzenetére


Larry303
addikt

hát ezen sok meccset nem fogok nézni....

vki másnak ötlet?

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#6797) vadászcsiga válasza silmatauki (#6779) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem akad az írás pl? Nem tul lassú?

(#6798) scabi78


scabi78
senior tag

Hali!
Ipad 1-em van és két napja a youtube alkalmazás nem megy. Korábban nem volt vele semmi gond, most már ios 5.1.1-en nem fut vagy csak az én készülékemmel van baj?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#6799) Oldman2 válasza scabi78 (#6798) üzenetére


Oldman2
veterán

(#6800) scabi78 válasza Oldman2 (#6799) üzenetére


scabi78
senior tag

:W
:R :R

Tiszta Windows, rendes ház!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.