Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) viera válasza leslieke (#18350) üzenetére


viera
őstag

Köszi szépen. :R

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#18352) Ragnar95 válasza viera (#18349) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Notability a legjobb, kipróbáltam legalább 5 féle jegyzetelő appot, de Notability vált be a legjobban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18353) viera válasza Ragnar95 (#18352) üzenetére


viera
őstag

Köszi szépen.
Pencilek közül melyik jó?Olvastam,hogy nagyon jók az Adonit-ek is.Az Apple Pencil jobb nála vagy nincs különbség az áron kívül?

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#18354) Ragnar95 válasza viera (#18353) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jobb az Apple Pencil, tehát Prohoz érdemesebb azt venni. Ami jó Adonitből, azok sem olcsóak (bár a Pencilnél ígyis olcsóbbak, pl Jot Pixel £90 normál áron) és érezhető azért a különbség a Pencil javára.
Az Adonit tollak a nem Pro iPadek mellé tökéletes választások, Prohoz megéri az ártöbbletet a Pencil.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18355) viera válasza Ragnar95 (#18354) üzenetére


viera
őstag

Köszi,akkor inkább maradok a gyárinál. :K
Még annyi,hogy egyelőre nem találom iPad-en hol lehet kikapcsolni a Sim pin kódot?

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#18356) viera válasza viera (#18355) üzenetére


viera
őstag

Közben megtaláltam a sim pin kikapcsolást. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#18357) jilian


jilian
addikt

Mikor jön a Pro-nak a frissítése?
Mármint mkkor jön ki új? Tavasszal?

(#18358) psg5


psg5
veterán

A futo appokat elohivni csak az ujlenyomatos gomb ketszeri megnyomasaval lehet?

F.K.T.

(#18359) Alex91 válasza psg5 (#18358) üzenetére


Alex91
félisten

Vagy felfele suhintasz a kijelzo aljatol... (Bar nem tudom minek ezt eroltetni, en csak ha beakad valami lovom ki igy a taskot...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18360) psg5 válasza Alex91 (#18359) üzenetére


psg5
veterán

Mert alapbol nem lassit ha sok app,bongeszo fut egyszerre?

F.K.T.

(#18361) Dwarves


Dwarves
újonc

Sziasztok. Szeretnék beszerezni egy ipad pro 10.5 2017 modellt, (ha jól láttam ez a legújabb), és kellene egy kis infó honnan tudnám megvenni a legolcsóbban, hol érdemes nezelodni, vadászni, esetleg hol szokott akcióba, learazas lenni?? Arukereso 192k összeget dobott ki, jó lenne ennél olcsóbban megvenni. (sima wifi 64gb elég nekem)

[ Szerkesztve ]

(#18362) leslieke válasza psg5 (#18360) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem vettem észre, hogy emiatt lassabb lenne bármi is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18363) Alex91 válasza psg5 (#18360) üzenetére


Alex91
félisten

Androidrol jottel? Akkor mar ertem :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18364) Cuccok válasza Alex91 (#18359) üzenetére


Cuccok
tag

Mondjuk taskváltásra...?
Vagy te minden alkalommal kilépsz a főképernyőre és onnan bogarászod hogy mit akarsz elindítani?

(#18365) Alex91 válasza Cuccok (#18364) üzenetére


Alex91
félisten

Miert, te a PC-n is a TaskManager-t nyomogatod?

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18366) Ragnar95 válasza psg5 (#18360) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A Multitasking menüben minden korábban megnyitott app ott marad, nem csak az éppen futó appok és a rendszer elég jól kezeli a memóriát, hacsak nem régi modelled van, fölösleges kézzel bezárogatni az appokat, nem nyersz vele semmit.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18367) Dwarves


Dwarves
újonc

Sziasztok. Szeretnék beszerezni egy ipad pro 10.5 2017 modellt, (ha jól láttam ez a legújabb), és kellene egy kis infó honnan tudnám megvenni a legolcsóbban, hol érdemes nezelodni, vadászni, esetleg hol szokott akcióba, learazas lenni?? Arukereso 192k összeget dobott ki, jó lenne ennél olcsóbban megvenni. (sima wifi 64gb elég nekem)

Más: honnan lehet tudni hogy ha magánszemélytől van ipad vásárlás (ami bontatlan, fóliás, eu modell) , hogy ha bármi is van vele műszakilag, azt gariztatásnál elfogadja majd barmelyik istyle bolt)?

(#18368) oszy


oszy
veterán

Jól tudom, hogy az Air2 jobb, mint az iPad 2017? Nem tudom melyik legyen. Csak a támogatottság miatt tetszene a 2017-es.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18369) norbi2010 válasza Dwarves (#18367) üzenetére


norbi2010
őstag

Ha nem tartasz a külföldi vásárlástól, én innen vettem: [link], még 20 euróval olcsóbb is mint amikor én vettem. Ha inkább itthonról vennél akkor pedig itt nézz szét, sok megbízható eladó van itt, bár áfás számlát nem valószínű hogy adnak. :)

(#18370) psg5


psg5
veterán

sziasztok.
az miert hogy pl [ezen] a videon az ipad 2017 eseteben hatul oldalt van egy fekete sáv de mas videokon s pl az enyémen nincs. Ez mitol?

F.K.T.

(#18371) blakey válasza psg5 (#18370) üzenetére


blakey
titán

Mert az celuláros, azaz lehet bele tenni SIM-kártyát. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18372) Dwarves válasza norbi2010 (#18369) üzenetére


Dwarves
újonc

Helloka!

Itthon magyar boltból eu modellt 192k ért lehet megvenni a legolcsóbban... Így a külföldi ebay is drágább és rizikós így kilőve. Aprón meg ugyan ez vagy drágább ajánlat van... Egyenlőre nem lehet mocorogni semerre ez a legjobb /legolcsóbb ajánlat.

Ami érdekelne még: teljesen mind1 honnan származik az ipad, és hogy honnan/kitől veszed, ha fóliás vadonat új készüléket veszek, azt gariztatja kötelezően minden normális magyar hivatalos szervíz? Istyle stb.... Mert akkor az se fontos hogy ki milyen számlával adja....

(#18373) Alex91 válasza oszy (#18368) üzenetére


Alex91
félisten

A 2017-est vedd, kiveve, ha joval olcsobban veszed az Air2-t! En elkapkodtam, Air2 lett, vartam volna meg par hetet, es ugyanennyiert kaptam volna egy 2017-est is...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18374) oszy válasza Alex91 (#18373) üzenetére


oszy
veterán

Használtan venném az air2-t! 84.000.- (wi-fi+cellular)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18375) Alex91 válasza oszy (#18374) üzenetére


Alex91
félisten

Hany gb-os?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18376) psg5 válasza blakey (#18371) üzenetére


psg5
veterán

Aha értem koszi!

F.K.T.

(#18377) oszy válasza Alex91 (#18375) üzenetére


oszy
veterán

Csak 16

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18378) r3dsnake válasza Alex91 (#18373) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pedig az Air2 kijelzője sokkal jobb.

(#18379) koxkids válasza Alex91 (#18373) üzenetére


koxkids
őstag

Szerintem az Air2 sokkal jobb mint a 2017. Fő szempont a kijelző, sokkal jobb az Air2-nek. Lehet a 2017-ben erősebb a proci, de az Air is bőven kiszolgál. Nekem két éve van meg, de imádom a mai napig.

(#18380) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Milyen smart covert lenne érdemes vennem mini 2-re aminek erős a mágnese is? Elsősorban olcsóbb, aliexpress-es változatok érdekelnek.

(#18381) blakey válasza r3dsnake (#18380) üzenetére


blakey
titán

Swees nálam nagyon bevált, majdnem gyári minőség.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18382) r3dsnake válasza blakey (#18381) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez case-nek tűnik, nem covernek. Ilyen van most is rajta.

(#18383) blakey válasza r3dsnake (#18382) üzenetére


blakey
titán

Ilyenem van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18384) oszy válasza koxkids (#18379) üzenetére


oszy
veterán

Én is ezt olvastam külföldi oldalakon.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18385) Alex91 válasza koxkids (#18379) üzenetére


Alex91
félisten

Akinek mar van Air2-je, annak termeszetesen nem erdemes cserelnie. Az iPad 2017 elonye az ujabb cpu, es a nagyobb akksi. A kijelzo valamivel gyengebb, es vastagabb a gep. De, pl. Air2 ARKit-et mar most sem kapta meg...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18386) Alex91 válasza oszy (#18377) üzenetére


Alex91
félisten

Kell a cellular? 16 gb-osat csak ha nagyon alapra hasznalod, de hosszu tavon inkabb nagyobbat vennek.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18387) r3dsnake válasza blakey (#18383) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen, ez case, nem cover.

Kifejezetten olyat keresek, ami csak az előlapra megy rá, hátul semmi nincs.

(#18388) oszy válasza Alex91 (#18386) üzenetére


oszy
veterán

Nem tudom, hogy kell-e... 😊 Vagy, hogy mi az előnye. Talán, hogy abban van GPS. Az ARKitet sajnálom, hogy nem kapta meg. Az azért jó lett volna.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18389) Alex91 válasza oszy (#18388) üzenetére


Alex91
félisten

Ujonnan, garanciaval 32 GB-os iPad 2017 wifi mar 120k korul van...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18390) blakey válasza r3dsnake (#18387) üzenetére


blakey
titán

Igen, tudom, hogy ez tok, de ilyen miért nem jó? Eleinte én sem akartam aztán megszerettem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18391) Cuccok válasza Alex91 (#18365) üzenetére


Cuccok
tag

Miért az ipad pc? fizikai billentyűzettel?

(#18392) r3dsnake válasza blakey (#18390) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Feleslegesen vastagítja.

(#18393) blakey válasza r3dsnake (#18392) üzenetére


blakey
titán

Szinte semmit nem veszel észre, ez a lényege, biztos van vastagabb verzió is, nekem a vékony van, 0,5 mm-rel vastagabb a készülék.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18394) r3dsnake válasza blakey (#18393) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Lehet akármilyen vékony, akkor is felesleges. :) Az alumínium hátlapot szeretném.

(#18395) blakey válasza r3dsnake (#18394) üzenetére


blakey
titán

:)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18396) Ance válasza Alex91 (#18385) üzenetére


Ance
őstag

Azèrt az ios11 frissítés óta ezzel az a gondom, hogy már a 3. javítás sem hozta rendbe az air2 merülési problemáját. Mint a balta a korábbi állapothoz kepest. Mellesleg kb. 15 megnyitott program felett már elkezd dadogni. Ezekben biztos jobb a 2017-es ipad. Én néztem őket egymás mellett, tényleg jobban becsillog annak a kêpe, de ez nem ér fel a sokkal hosszabb üzemidővel.

(#18397) Alex91 válasza Cuccok (#18391) üzenetére


Alex91
félisten

Nem valaszoltal! :) Semmi koze, hogy az iPad-nek van-e billentyuzete vagy nincs...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18398) Alex91 válasza Ance (#18396) üzenetére


Alex91
félisten

Tudom, az enyem is merul ezerrel... :( Nekem iPad 4 volt elotte, egymas mellett latszott, hogy jobb az Air2 kijelzoje, de amugy azzal se volt nagy gond...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18400) Alex91 válasza Alex91 (#18398) üzenetére


Alex91
félisten

Bar most igy elgondolva, lehet, hogy azert lett az uj iPad-ben nagyobb akku, mert mar tudtak, hogy az uj iOS jobban fogja meriteni? :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.