Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) scream válasza Boom (#18548) üzenetére


scream
veterán

Nem tudom mire gondolsz, de alattad az volt írva, hogy a 2017-es iPad rendben visz mindent az Air2-höz képest.

Na mindegy, részemről lezárva, feleslegesnek érzem ezt az egész hercehurcát amit csapsz, se eleje se vége kérdéseiddel.

(#18552) Ombi5 válasza Ijk (#18549) üzenetére


Ombi5
őstag

Engem ez fogott meg ,mikor kiprobaltam istyle-ban.... :))

(#18553) Boom válasza Ijk (#18549) üzenetére


Boom
kezdő

A 120hz egy oltári nagy fejlesztés. Filmezni, videozni, böngészni, játszani, minden sokkal nagyobb élvezet vele, minden folyékonyabb . akinek van 120 vagy 240hz monitora az tudja mit is jelent. Inkább gyűjtök egy 10.5 pro ra én is. A 4 komoly hangszóró is jól fog jönni, kamera, vekonysag, kijelző, a bődületes erő mellett.. Hol vetted?

[ Szerkesztve ]

(#18554) zonusz


zonusz
tag

Tudja valaki, hogy mi lehet az oka annak, hogy az utóbbi időben a Spotify miért szaggat, ha más eszközön halgatom? Rendkívvül idegesítő, a rádión - amin hallgatom - látszik, hogy nagyon alacsony a ideiglenes tároló töltöttsége. Már próbáltam a lejátszás bitrátáját csökkenteni, de ilyen lehetőséget az iPad-n nem találtam. Korábban hibátlanul hllgatta a 320kb/s-os streameket, most meg 25, 30 masodpercenként kimarad 1-2 másodperc.

(#18555) Boom válasza zonusz (#18554) üzenetére


Boom
kezdő

Ujratelepites volt?

(#18556) zonusz válasza Boom (#18555) üzenetére


zonusz
tag

Nem. Miért kellett volna? Az újra telepítés nekem egy rém, elveszik egy csomó adatom, pl. a könyvjelzősáv kedvencei, és kezdhetek mindent elölről. Újraindítás volt. Soha nem fogom megtanulni az apple rendszerét. Olyan vagyok benn, mi t 15 éve voltam a win-ben. Kezdem feladni.

(#18557) galaxys80 válasza Boom (#18553) üzenetére


galaxys80
veterán

Már az elején eldöntötted, hogy pro-t akarsz venni. Csak megerősítést vártál itt.

(#18558) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

HA-ról vennék egy ipadot, bontatnal új (2017). Mennyi az esélye, hogy garival probléma lenne - mondjuk mert külföldről hozta az eladó pl., továbbá le tudom ellenőrizni a garancia érvényességét egy bontatlan terméke esetében?

Köszi!

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18559) Ragnar95 válasza mobal (#18558) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Minden Apple termékre 1év világgari van, így teljesen mindegy, honnan származik, lesz rá garanciád.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18560) Boom


Boom
kezdő

Sziasztok. M.On elég nagy a szórás ipad árakban. Pl egy 2017 105 és 125k között vehető. Teljesen mind1 hogy garancia tekintetében hol veszem? (számla mind1 nincs ceg) Szóval ha bármi is lenne az ipad al ha beviszem egy istyle üzletbe szó nélkül cserélik , javítják?

(#18561) r3dsnake válasza Ragnar95 (#18559) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem teljesen mindegy, mert a második év szavatosság nem vonatkozik rá így.

(#18562) Ragnar95 válasza r3dsnake (#18561) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az volt a kérdés, probléma lehet-e vele, erre válaszoltam :U Ha számít a 2.évi szavatosság, akkor természetesen csak a hivatalos magyarországi viszonteladók játszanak.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18563) Boom válasza Ragnar95 (#18562) üzenetére


Boom
kezdő

Mi az a 2. Évi szavatosság???

(#18564) szasanyi válasza Boom (#18563) üzenetére


szasanyi
félisten

(#18565) Boom válasza szasanyi (#18564) üzenetére


Boom
kezdő

Még mindig nem derült ki mi az a szavatossági idő, bár nagyon nem izgat, ha az istyle javít és cseréli a bárhonnan vett ipadom 1 évig.. Ha 1 év alatt nem jött ki probléma 99% hogy utána se fog.

(#18566) #61199872


#61199872
törölt tag

Üdv! Ipad 2017-hez szeretnék mappatokot lehetőleg jó minőségű legyen .van tippetek hol érdemes venni hozzá?

(#18567) Sn00k válasza #61199872 (#18566) üzenetére


Sn00k
veterán

Olvass picit viaszabb. A sracok targyaltak valami cool logtech tokot. Ebayrol 7 ezerert lehet rendelni. Lehet neked is megfelel.

3njoy the Lif3

(#18568) Boom


Boom
kezdő

Aprón észre vettem egy fura dolgot az ipad kapcsolatban. Van olyan is hogy "legújabb ipad 2017 modell". Itt mi különbözik a "sima" ipad 2017 től?

(#18569) mukibuci válasza Boom (#18568) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

semmi, csak figyelemfelkeltés. de inkább engedd el ezt a modellt, úgysem birja ki 3 évig, ráadásul már most szaggat rajta minden :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18570) Boom válasza mukibuci (#18569) üzenetére


Boom
kezdő

Szóval nincs semmi gyári hiba, meg másik változat 2017 5th ipad ból. Én is így gondoltam először hogy egy fajta van csak, de gondoltam megkérdem itt is hátha valaki hallott valamit.

(#18571) pethYeti


pethYeti
addikt

Sziasztok. Gondolkodom a jövőben venni egy 2017-es Ipadet. Mivel sose volt még iOS készülékem ezért lenne pár kérdésem, lehet némelyik triviális, de jobb előre tudni ezeket.

1. Androidos telefonnal megosztott Wi-Fi-t minden probléma nélkül tud használni?
2. Olvasáshoz mennyire jó a kijelző, gondolok arra, hogy ugye nem laminált és nem tudom erre van-e bármilyen hatása, azonkívül hogy kicsit jobban tükröződik.
3. OneDrive-ról tud streamelve lejátszani mkv videókat? Androidon ezt gond nélkül megoldja az MxPlayer.
4. Ha jól látom a dobozban nincs füles. Mi a legolcsóbb megoldás, hogy egy jack csatis fülest használni tudjak?
5. Apple féle belassításra mikor lehet számítani, hány "jó" év lenne ebben a készülékben?
6. Fólia mindenképpen kellene rá? Arra gondoltam, hogy egy sima neoprén tokban használnám.

Nagyjából ennyi így elsőre. Köszi előre is a válaszokat. :) :R

(#18572) Alex91 válasza pethYeti (#18571) üzenetére


Alex91
félisten

1. Igen.
2. Mint a tobbi.
3. Gondolom akkor itt is megy ugyanazzal.
4. Mivel van rajta jack csati, ezt a kerdest nem is ertem :F
5. Eddig min. 3 ev volt, de szerintem mivel lassitott a cikluson tobb is elkepzelheto.
6. Folosleges, de egy cover vagy case esetleg nem art.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18573) pethYeti válasza Alex91 (#18572) üzenetére


pethYeti
addikt

Látom tényleg van jack csati, azt hittem az összes modelnél megszüntették már. :)

Köszi a válaszokat.

(#18574) blakey válasza pethYeti (#18571) üzenetére


blakey
titán

1. igen
2. ez egyén függő, de szerintem jól használható
3. igen, File Explorer és bármilyen lejátszóra át tudod küldeni, lehet, hogy egyéb lejátszók natívan is tudják.
4. nekem egy HTC fülessel tökéletesen működik a Mini2 sés egyéb fülessel rendelkező iPad is működött, szerintem a 2017-es sincs másként
5. erre nem tudom a választ, sokmindentől függ, a telepített app-októl, a felhasználás módjától, stb.
6. én akkor is teszek rá ha nem kell, valahogy nyugodtabb vagyok, de nem kötelező fóliát használni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18575) Sn00k válasza Boom (#18570) üzenetére


Sn00k
veterán

Felmesz az apple.hura es megnezed mi a paletta. Amugy droidos tabival jobban jarsz. Inkab azt vedd! :DD

(#18571) pethYeti. Arra keszulj fel ha megveszed az ipadet nem kell sok ido es koveni fogja az iPhone is :DDD en is iPaddel kezdtem es annyira megszerettem hogy be is kellett neveznem egy szifonra is.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#18576) kezo0 válasza Sn00k (#18575) üzenetére


kezo0
addikt

Szerintem meg ez a kettő nem feltétlenül függ össze. Évek óta használok iPad-et, de telefonban megmaradtam Androidosnak, és nem is tervezem a váltást.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18577) leslieke válasza kezo0 (#18576) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig az iPad-iPhone párosnak rengeteg előnye van. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18578) Boom válasza kezo0 (#18576) üzenetére


Boom
kezdő

Igen szerintem is. Az ios tableten jó, telefonon jobb az android. Jövő héten jön az ipadom jó lesz rajta az ios, de iphonet nem fogok venni. Régebben volt i5 telom, szerettem, de nincs olyan hatása rajta az ios nak mint egy ipaden.

(#18579) LilProphet90 válasza Boom (#18578) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Én is így vagyok vele, és hiába nincs meg az ökoszisztéma, rengeteg app használható párhuzamosan droidon és iOS-en is, így van valami féle átmenet, persze gondolom, hogy az Apple-féléhez nem összehasonlítható, de nekem tökéletesen megfelel.

Mások vagyunk, na.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#18580) viera válasza Boom (#18578) üzenetére


viera
őstag

Tavaly októberben vettem meg életem első Apple készülékét,egy iPad Pro 9.7-et.Egy hónappal később vettem egy i7-et de nem tartottam meg mert annyira nem tetszett.Kb.2 hete lecseréltem a 9.7-et egy Pro 10.5-re,most megrendeltem mellé a X-et aztán meglátjuk marad e.Egyelőre nekem is jobban tetszik telón az Android de viszont az is bejön,hogy nagyon jól össze dolgoznak az Apple saját cuccai.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#18581) pethYeti


pethYeti
addikt

Egyelőre nem tervezem a telefon cserét, most Samsung s7-em van és tökéletes számomra. Igazából azért is kell egy tablet hogy a telefon és az asztali PC közti teret betöltsem. Gondolkoztam egy használt üzleti laptopon is, de nincs egyszerűen szép kijelzős jó aksis, nem széteső(thinkpad) ilyen árban. Igazából Androidon teljesen halott a tablet vonal, ezért sincs nagyon más lehetőség csak az iPad.

(#18582) mobal


mobal
MODERÁTOR

HA-ról kik az ajánlott eladók? Továbbá ha bukom a szavatosságot mit veszítek vele? Mit ér az valójában?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18583) Boom válasza mobal (#18582) üzenetére


Boom
kezdő

Semmit

(#18584) Szabtom


Szabtom
senior tag

Sziasztok,

A hatso kamera ezt csinalja 1-2 perc video felvetel vagy videobeszelgetes utan. Lila csikos kepernyo.
Mi okozza, szoftver vagy hardver gond? Mit lehet tenni?

(#18585) Szabtom


Szabtom
senior tag

Csatoltam egy kepet, de nem latom...

Na, talan most

[ Szerkesztve ]

(#18586) LilProphet90 válasza Szabtom (#18585) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szoftverhibát ellenőrizheted, ha csinálsz biztonsági mentést, újrarakod az iOS-t iTunes-ból és új iPadként állítod be, ezután teszteld a kamerát. Utána pedig vissza tudod állítani a mentést. De szvsz hardverhiba lehet a háttérben, eddig nem jelentkezett hasonló?

Szerk.: Google dob ki hasonló találatokat, már iPhone 5-nél is jelentkeztek ilyesfajta hibák, valószínűleg hardverprobléma.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#18587) Csabee. válasza Szabtom (#18585) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem ez hw hiba .. :S

Üdv: Csabee.

(#18588) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Érdemes feltenni a legfrisseb 11 es ios t elso gen ipad air-re? Nem lassítja be? Jelenleg ios 9 van rajta

(#18589) Boom válasza kiszu (#18588) üzenetére


Boom
kezdő

Én nem tenném

(#18590) Petya25


Petya25
addikt

Kissé meghülyült ma a gépem.
Fentről lehúztam a státusképernyőt játék közben, hogy meglessem mennyi van az akkuban, de nem lehet feltolni. Ott figyel és nem enged a képernyőhöz férni. Csak az also menüt lehet felhózni, meg a kezdő képernyőt lehet a gombbal mögötte visszahozni, de nem vált rá. Kikapcsolni sem lehet mert a csúszka is mögötte van. :F
A naptárt meg az időjárást lehet még előcsalni, de az is csak hátul látszok nem lehet odalépni. A 4 érintéses taszkváltást is működik a háttérben, de ugyanúgy nem lehet odabökni.
Valami tipp?
Most azt várom hogy lemerüljön...

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#18591) Alex91 válasza Petya25 (#18590) üzenetére


Alex91
félisten

Power es home gomb egyutt lenyomva mar megvolt?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18592) lacy86


lacy86
addikt

Az uj iOS update kinel mikent muzsikal?

(#18593) Boom válasza lacy86 (#18592) üzenetére


Boom
kezdő

Melyik?

(#18594) lacy86 válasza Boom (#18593) üzenetére


lacy86
addikt

11.1

(#18595) Rage47 válasza lacy86 (#18594) üzenetére


Rage47
veterán

ipadre most rakom de csak jobb lehet :D i6s rendbejött tőle

(#18596) leslieke válasza lacy86 (#18594) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól, mehet a telepítés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18597) gPéter


gPéter
tag

Üdv!egy új iPad jelentene előrelépést egy iPad mini4-hez képest teljesítményben vagy akkuidőben?

(#18598) leslieke válasza gPéter (#18597) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem igen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18599) focvis válasza lacy86 (#18592) üzenetére


focvis
veterán

Air2-n OK.

Valaki nyilatkozzon tapasztalatból a sima Airről, legyen kedves; a szüleim gépén még 10.3 van.

[ Szerkesztve ]

(#18600) univerzita válasza focvis (#18599) üzenetére


univerzita
addikt

Én tegnap tettem fel a 11.1. Akku időről még nem tudok írni( de 11.03 -mal is rendben volt,12-14óra). A Safari sem lassult. Én elégedett vagyok.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.