Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) galaxys80 válasza ruarua (#18650) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezen a válaszon sokat gondolkodtàl?

(#18652) ruarua válasza galaxys80 (#18651) üzenetére


ruarua
tag

Reagáltam az én kérdésemre adott válaszára. Pár hsz.-al feljebb

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#18653) gzbotii válasza ruarua (#18652) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha valaki zenét/bármilyen videót akar letölteni YTrol, arra hogy lenne orvosság, hogy ne használjon YT-ot?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#18654) ruarua válasza gzbotii (#18653) üzenetére


ruarua
tag

Ha vissza tudnál nézni pár hsz.-t akkor látnád, hogy miért írtam...

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#18655) Csabee. válasza ruarua (#18650) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:C :D Ezt vártam válasznak :D !

Amúgy komolyan én nem használok youtubeot , nagyon ritka. Ismerősöm kérdezi állandóan ezt a letöltős témát. De szerintem minden ilyen alkalmazást beszüntették.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#18656) Csabee. válasza Csabee. (#18655) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mellesleg az ios 11 felveszi a kijelzőt tehát lelehet menteni most néztem :D

[link]

Üdv: Csabee.

(#18657) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!
Csak az ujjlenyomatos gomb ketszeri megnyomasaval lehet eljutni oda hogy a futo alkalmazasokat feldobja es azok kozul valasztani tudjak vagy van mas mod is?

Na kozben megvan. Ha alulrol felfele huzok egyet akkor is elojon.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#18658) Dr. Venkman válasza kkdesign (#18644) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Nekem 35 nap volt a szállítás, sokáig nem mozdult, szóval nem kell izgulni. Hozzáteszem nem vagyok a tokkal elégedett, már két sarkánál is is kitörtek darabok az alsó plexitálcából, pedig nem dobálom, vagy ilyesmi.

(#18659) Ragnar95 válasza Thewent12 (#18646) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gyári billentyűzet szerintem nem éri meg az árát, bár csak boltban próbáltam, de vannak jóval olcsóbban is akár jobb billentyűzetek is. Ha nem fontos hogy tokként csatlakozzon az iPadre, a wireless Apple bill elég jó darab ár/érték arányban is.
Üvegfólia szerintem megéri mindenképp, 1-2k-ból megvan ebayről.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18660) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Air vagy Air 2 tok kompatibilis a 17-es Paddal?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18661) nofi válasza mobal (#18660) üzenetére


nofi
őstag

A sima Air tokok kompatibilisek a 2017-es iPad-el.

Xbox GT: nozsolt

(#18662) #35723520


#35723520
törölt tag

Hogyan lehet adatokat átmásolni másik ID felhasználóhoz? (telefonszámok, képek, emailek,stb.)
Előre köszönöm a segítséget!

(#18664) oszy


oszy
veterán

Most tervezek venni egy 5. generációs iPad-ot (32 GB/Wi-Fi/Cellular). Ha jól tudom ez a 2017-es iPad. Jól működik a iOS 11-el? Mire kell figyelni vásárláskor? :R

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18665) ruarua válasza #05304832 (#18663) üzenetére


ruarua
tag

Havi 300 HUF az 50gb tárhely. Szerintem megéri, ha nem akarsz ilyen üziket kapni, meg biztonsági mentéseknek is marad bőven hely.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#18666) vadászcsiga válasza ruarua (#18665) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En már rég előfizettem erre a tarhelyre, azt hittem az összes kepemet ott tárolja majd de nem. Mindig a fotók a legelső a listában. Be lehet valahol kapcsolni hogy tenyleg ugy legyen ahogy gondoltam elotte?

[ Szerkesztve ]

(#18667) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#18666) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iCloud Photo Library, amire szükséged van, az az összes képedet szinkronban tartja, nem csak az újakat tölti fel a Photostreammel ellentétben.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18668) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#18667) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt bekapcsoltam már az elején. Akkor a kövérre hízott könyvtárat kellene valahogy lefogyasztani.

(#18669) csab2 válasza vadászcsiga (#18668) üzenetére


csab2
veterán

Kapcsold be, hogy az iPad-en csak a lebutított fotók legyenek, a teljes méretű fotók pedig a felhőben.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#18670) ChaosHearth


ChaosHearth
kezdő

Van esetleg olyan érintő toll ami közkedvelt, jó minőségű, esetleg gumirozott anyagból van a teste?

(#18671) vadászcsiga válasza csab2 (#18669) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Úgy van. Akkor a hiba nálam van. Ezekszerint a lebutított fotók is nagy helyet foglalnak. Ha törlöm azokat, törlődik iCloud-bol is. Róka fogta csuka

(#18672) csab2 válasza vadászcsiga (#18671) üzenetére


csab2
veterán

Mondjuk ez nekem nem tetszik. Mármint, hogy ha az eszközről törlöm a fotókat, akkor azok a felhőből is törlődnek. Jó lenne egy olyan beállítás, hogy ki lehessen választani, hogy csak az eszközről, vagy mindenhonnan törlődjenek a fotók. Úgy, mint az iBooksban, ha törölni akarsz egy könyvet vagy doksit.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#18673) vadászcsiga válasza csab2 (#18672) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ilyen szempontból a flickr ezermillio csilliárd terrabajtja jobb. iPad úgy is mindig wifin, innentől...

[ Szerkesztve ]

(#18675) atirag


atirag
őstag

Sziasztok. van egy air 2-öm ami hirtelen kikapcsolt 86százalékos töltöttségnél. ÉS azóta sehogyan sem tudtam bekapcsolni. Próbáltam dfu módba rakni,de semmi.
Tudom szervíz,de hátha valakinek csinált ilyet. Éppen minap találkoztam egy iphone se készülékkel ami pont ugyan ezt csinálta. Mindkettő nemsokkal az új szoft felrakása után.

(#18676) blakey


blakey
titán

Na, eladtam a Mini2-t, most nem tudom mit válasszak :F

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18677) Alex91 válasza blakey (#18676) üzenetére


Alex91
félisten

Hat Mini 4-et! :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18678) univerzita válasza #05304832 (#18674) üzenetére


univerzita
addikt

Hanyas rendszer van fent?

(#18679) Ragnar95 válasza ChaosHearth (#18670) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Keress rá a topikban a témára, jópárszor ki lett tárgyalva. Ha tényleg komolyan gondolod a rajzolást/jegyzetelést iPaden, akkor kénytelen leszel komolyabb összeget áldozni a tollra.
Adonit termékei ajánlottak általánosságban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18681) blakey válasza Alex91 (#18677) üzenetére


blakey
titán

A méret miatt jó lenne, egyébként meg nem biztos.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18682) kezo0 válasza blakey (#18681) üzenetére


kezo0
addikt

De. Higgyél nekem. Remélem, meggyőztelek az érveimmel. :)

Na de most komolyan, ha te is átállsz más méretre, az eggyel több érv lesz az Apple számára, hogy ne folytassák a mini termékvonalat – pedig számomra még mindig ez az ideális méret! Szóval ne szúrj ki velem, kösz. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18683) Alex91 válasza blakey (#18681) üzenetére


Alex91
félisten

Komolyan, ha sok penzed van, akkor 10,5"-os iPad Pro, ha nem szansz ra annyit, akkor iPad 2017.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18684) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Sziasztok!

iPad Air-en hogyan muzsikál az iOS 11.1???Én még nem raktam fel,de lehet nem is fogom,ha nem jó! :))

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#18685) oszy


oszy
veterán

Ez a case jó vétel lehet?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18686) ChaosHearth válasza Ragnar95 (#18679) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

Nem rajzolas , jegyzetelesre kell, szimplan potyogni vele, van sok app ami kenyelmesebb es pontosabb lenne egy érintő tollal. A mostani neha nem érzékeli mert nagyon puha a vége , es nagyon idegesítő. Egy linket tudsz dobni?

(#18687) univerzita válasza #05304832 (#18680) üzenetére


univerzita
addikt

A iCloud for Windows aplikáció is annyit mutat? Ha hozzá van adva a iCloud Drive esetleg ott nem lehet valami? Nálam iPaden a 10.1 már kicsit máshogy mutassa a tárhelyet.

(#18688) ChaosHearth


ChaosHearth
kezdő

Néztem pár videót az adonit tollak ról de nagyon zavar hogy kopog a kijelzőn és szerintem egy kicsit karcolja is egy olyan tollat keresnék aminek a vége gumírozott vékony és maga a toll teste is gumírozott csúszásmentes és könnyű nem rajzoláshoz kell hanem egyszerű felhasználásra de az se baj ha lehet vele szórakozni rajzolni. 10.000ft-ig.

(#18689) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Sziasztok!
Teljesen járatlan útra tévedtem az iPad témában. Eddigi pályafutásom alatt droidos voltam, ezért vajmi keveset tudok az IOS-ről.
Vettem egy iPad 2,2 A1390-es modellt.
Azzal a hátsó szándékkal tettem mindezt, hogy a WordPress honlapomat ezen tudjam szerkeszteni. Munkához használom, egyfajta munkalapként működik.
Azonban amikor a WordPress-t szereném telepíteni, közli velem, hogy a program futtatásához. 10.0 verziójú IOS szükséges.

A kérdésem ezzel kapcsolatos: Van mód valahogyan az erre a verzióra készült WodPress-t letölteni és telepíteni?
Lehet valahogyan, ill érdemes-e a készüléket frissíteni 10.0 verzióra? (Kétlem, hiszen nem véletlenül nem kapta meg már ezt a verziót.
Azt az opciót hagyjuk, hogy vegyek egy újabb készüléket.

Előre is köszönöm a segítséget! Ismétlem, gyakorlatilag semmit nem tudok az IOS-ről, bár már 2 éjszakát ezután kutatva töltöttem.
Androidban eléggé otthon vagyok, de ez ide kevés.

[ Szerkesztve ]

(#18690) r3dsnake válasza Lacics25 (#18689) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Van mód valahogyan az erre a verzióra készült WodPress-t letölteni és telepíteni?
- Csak ha korábbi verzió le volt töltve az Apple ID-val. Tehát nem.

Lehet valahogyan, ill érdemes-e a készüléket frissíteni 10.0 verzióra?
- Nem lehet.

Azt az opciót hagyjuk, hogy vegyek egy újabb készüléket.
- Pedig más nincs. Vagy használod Safariból a wp-admin-t.

(#18691) Lacics25 válasza r3dsnake (#18690) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Köszönöm a gyors választ!
Be kell valljam, igen elkeserítő a dolgok ilyetén állása.

(#18692) r3dsnake válasza Lacics25 (#18691) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Lassan 7 éves tabletről van szó. :) Droid terén sem lennél előrébb 7 évvel ezelőtti tablettel.

(#18693) Ragnar95 válasza ChaosHearth (#18686) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Puha végűt nem tudok ajánlani nyugodt szívvel, mivel egyikkel sem volt jó tapasztalatom. Ha nem jegyzetelésre és nem is rajzolni kell, akkor sajna nem tudok segíteni, én direkt jegyzeteléshez való tollakat próbáltam jópárat, ezekkel van tapasztalatom.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18694) ChaosHearth


ChaosHearth
kezdő

https://erintoceruza.arukereso.hu/adonit/mark-p340134916/

Ez? Bár ilyen végű van jelenleg de valami 500ft os gagyi, és ezzel néha 5x oda kell koppintani mire érzékeli, de lehet az adonit mark sokkal jobb anyagbol van?

10k alatt jot pro és jot mini3 van csak az kopog a kijelzon es eléggé zavarna. A másik pedig kajak műanyagból van ezeknek a vége??? Ezt így hogy gondolták? Kopog meg simán meg van az esélye hogy használatakor mikro karcokat csinál a kijelzore.

[ Szerkesztve ]

(#18695) nofi válasza ChaosHearth (#18694) üzenetére


nofi
őstag

Ahogy te is látod több féle stylus van és megannyi felhasználási szokás. Neked egyértelműen fólia kell és akkor védve van a kijelző, tudtommal olyat is lehet találni amin kevésbé kopog, vagy papír-szerű ellenállást ad a "tollnak".

Xbox GT: nozsolt

(#18696) Süvi válasza ChaosHearth (#18694) üzenetére


Süvi
őstag

A jot Pro és a Jot mini3 személyes tapasztalatom szerint a legjobb ebben az árkategóriában.
Nekünk van rajta fólia, pont azért mert folyamatosan írok vele/rajta.

(#18697) ChaosHearth válasza Süvi (#18696) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

Nem tetszik hogy kopog és tud karcolni . Vettem egy bamboo solo4 et, ez lesz a tuti.

[ Szerkesztve ]

(#18698) Ragnar95 válasza ChaosHearth (#18697) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elméletben nem tud karcolni egyik Adonit toll sem, legalábbis a weboldal ezt állítja. A kopogásról meg csak annyit, hogy az Apple Pencil hegye sem puha, nem véletlenül :) Puha hegyű tollakkal nem lehet olyan precizitást elérni, mint a keményebb hegyűekkel, ld. Apple Pencil vagy Adonit Pixelpoint technológiát használó modelljei.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18699) Süvi válasza ChaosHearth (#18697) üzenetére


Süvi
őstag

Csatlakozok Ragnar95-höz.
Karcolni szerintem se karcolnak, bár én azért tettem anno fóliát rá, mert ha valami az Adonit Jot Klipsze alá kerül, akkor az okozhat a meglepetést, bár ez szerintem az általad linkelt esetében is igaz lehet.
Ha nem írsz, csak nyomkodsz, akkor jó választás :)

[ Szerkesztve ]

(#18700) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Nekem egy régi iPad2 van és egy olyan problémával állok szemben, hogy amikor egy alkalmazáson belül rámegyek, hogy bejelentkezés facebook alkalmazással, akkor mindig a safariban nyitja meg. Ennek mi lehet az oka?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.