Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) focvis válasza univerzita (#18600) üzenetére


focvis
veterán

Köszi!

Nem bántad meg a frissítést 10.x-ről 11-re?

(#18602) univerzita válasza focvis (#18601) üzenetére


univerzita
addikt

Nem,de a 10-es kezelő felület nekem jobban tetszett.

(#18603) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Teljesen meghülyült a dock sáv az Air2-n pár napja .. :U

Jelenleg ki van kapcsolva a nemrég használt alkalmazások mutatása, ha bekapcsolom, akkor meg mindig csak kettőt mutat és ilyen hülyén eltolva.

Mi lehet a megoldás? Volt teljes restart (Power + Home) de újra előjött.
iOS 11.1

(#18604) lacy86 válasza focvis (#18599) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem is Air2 van
Minden faxa! :R

(#18605) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mini4 is frissítve, minden rendszeren a legfrissebb OS van ezzel. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18606) blakey


blakey
titán

Mini2-re lennék kiváncsi, hogy milyen az új iOS, megjelenéskor feltettem, de 2 nap után ment vissza a 10.3.3, most vajon milyen lehet?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18607) t3tv3s


t3tv3s
tag

Sziasztok!
Tudnátok feltenni olyan képet ahol lehet látni, hogy netflixes sorozatnézés közben 4:3-as kijelzőn mekkora részt használ a kijelzőből? Érdekel, hogy mekkora rész maradna feketének.

(#18608) arkades válasza leslieke (#18605) üzenetére


arkades
aktív tag

Tehát akkor a Mini 4-renyugodtan mehet a frissítés?

Каждый дрочит как он хочет.

(#18609) leslieke válasza arkades (#18608) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem igen, nincs probléma vele.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18610) talamasca válasza t3tv3s (#18607) üzenetére


talamasca
senior tag

Ugyanakkora, mint bármilyen szélesvásznú film nézése közben.
Akartam neked betenni egy screenshot-t, de a Netflix alkalmazás nem engedi, csak feketeséget látnál...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#18611) koxkids válasza koxkids (#18603) üzenetére


koxkids
őstag

Most csinálok egy teljes visszaállítást iTunes-ból, hátha megjavul. :)

(#18612) Ance


Ance
őstag

Hát én az eddigi 11-es verziókkal nem voltam túl elégedett air2-őn. Lassabb lett, többet fogyaszt. Kíváncsi leszek a 11.1-re, csak úgy látszik az USA-ban még mindig nem ismerik a korlátlan netet és mobilnetről nem tudom feltenni, csak majd ha hazaérek és lesz wifi. Katasztrófa...

[ Szerkesztve ]

(#18613) Ragnar95 válasza Ance (#18612) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én beta 3 óta használom a 11-et Air2-n és meg vagyok vele elégedve. Fogyasztást nem szoktam figyelni, mivel 1 napot mindig bír, nap végén pedig bármikor töltőre tudom rakni a gépet. Sebességre nem tapasztaltam változást.
Cserébe az új Dock nagyon bejön, számomra már csak amiatt megérte frissíteni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18614) Sn00k válasza univerzita (#18600) üzenetére


Sn00k
veterán

Nalam is teljesen rendben van a 11.1 mini 4en :K

3njoy the Lif3

(#18615) koxkids válasza koxkids (#18611) üzenetére


koxkids
őstag

Hát nem javult meg az iTunes-os visszaállítás után sem..
Felvettem nektek videóra, hátha láttatok már ilyet.
De megesik az az eset ha, ha jobb oldalt van 2 alkalmazás ikon, bejön mellé egy harmadik ha leteszem a dockra, majd egyszerre ki is megy jobbra. 3 alkalmazásnak el kell ott férni, nem?

Bárkinek bármi javaslat? :)
Utolsó esélyem az új iPad-ként való visszaállítás.. :((

[ Szerkesztve ]

(#18616) Csabee. válasza Ance (#18612) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó lenne egy olyan kapcsoló amivel engedélyezni lehetne mobil internetről a frissítést.. érthetetlen számomra is!

Üdv: Csabee.

(#18617) Petya25 válasza Alex91 (#18591) üzenetére


Petya25
addikt

Végül így nyomtam ki a szemét magamtól is, hát nem volt szép.
Köszi azért.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#18618) Tripower


Tripower
tag

Sziasztok!
Kérdés hátha valaki tud esetleg segíteni....
Van egy Ipad Air 2 16Gb cellular
Ami céges, de a cég megszűnt, a beregisztrált email címmel együtt, a fiam kijelentkezett az Apple ID-ból (nem mintha bármin is változtatna, mert jelszó hiányában nem lehet rá semmit sem telepíteni.), természetesen kéri a jelszót, a keresés aktív, a hivatalos köröket meg futottam de senki nem tudott érdemben hozzá szólni, papírjai nincsenek meg. Ezzel lehet bármit kezdeni? Vagy marad mint egy nagyra nőtt ébresztő óra, vagy alkatrész, mert másra nem jó ebben az állapotában.

Köszönöm!

(#18619) Ragnar95 válasza Tripower (#18618) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak számla ellenében törli az iCloud lockot az Apple, így ha nem férsz már hozzá az email címhez és nincs meg a számla se, nem igazán lehet mit kezdeni a dologgal.
Ha nem akarjátok visszaállítani a készüléket, akkor használható jelen állapotában is, egyedül az iCloudba nem fogtok tudni belépni másik accounttal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18620) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

iPad 2017-en másnak is gyatrán szuperál a 11.1.0? feltettem, hogy hátha gördülékenyebb lesz de jelenleg többet laggol mint az előző build, azaz a 11.0.3 v4?!

(#18621) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Szerintetek mennyit érhet egy Ipad air 2 wifi/4g 64 GB,telekomos,karcmentes állapotban?

A logikában semmi sem véletlen!

(#18622) Tripower válasza Ragnar95 (#18619) üzenetére


Tripower
tag

Szia!
Nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást!

(#18623) r3dsnake válasza hoby36 (#18621) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

*független.

(#18624) Csabee. válasza r3dsnake (#18623) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Telekom mindig is függetlent adott?

Üdv: Csabee.

(#18625) koxkids válasza Csabee. (#18624) üzenetére


koxkids
őstag

Minden iPad független. ;)

(#18626) Csabee. válasza koxkids (#18625) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is hallottam már ilyet, de azt hittem nem mindenre igaz.

Üdv: Csabee.

(#18627) Ragnar95 válasza Csabee. (#18626) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sose volt szolgáltatófüggő iPad. iPhone-nál volt csak most a váltás, iPad a kezdetek óta független volt az összes.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18628) Csabee. válasza Ragnar95 (#18627) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Okés, :) remélem hamarosan világszerte eltűnik telefonoknál ez a fogalom hogy függő valami..

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#18629) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Valakinek van tapasztalat Mini 2 és iOS 11-el.

Nem frissítettem, gondolkozom, de szerintem már "túl sok lenne" neki.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#18630) r3dsnake válasza gzbotii (#18629) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Már a 10-et is kár volt feltenni rá. Enyém maradt iOS9-en. (És azzal sem gyors, sőt...)

(#18631) gzbotii válasza r3dsnake (#18630) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha okosabb lettem volna, marad 8.4-en (ahogy vettem) :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#18632) Ragnar95 válasza gzbotii (#18631) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Appok nagy részének búcsút inthetnél már iOS8-al :)) Legtöbb app iOS9-et kér, de sok 10-et.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18633) r3dsnake válasza Ragnar95 (#18632) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egy appal sem találkoztam még, ami iOS10-et kérne.

[ Szerkesztve ]

(#18634) Ragnar95 válasza r3dsnake (#18633) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így hirtelen végignézve a nemrég frissült appokat iOS10-et valóban csak az Apple Store app kér kb 20 appon végiggörgetve, illetve ahogy nézem, nem nagyon jöttek olyan új feature-ök iOS10-el, amik miatt ne támogathana iOS9-et egy app, ami ezeket tudja.
Cserébe a 20-ból kb 15 app iOS9-et kért már.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18635) Szabtom válasza LilProphet90 (#18586) üzenetére


Szabtom
senior tag

Kosz. Megkerdezem szervizben is.
@Csabee. Kosz

(#18637) Ance


Ance
őstag

Úgy néz ki az Air2-nek jót tett a 11.1-es frissítés. Mintha lassabban merülne, megszűnt pár bug, pl. hogy nem forgatta a képernyőt néha. Annyira nem is laggol, mint eddig, ha sok program van nyitva. Szóval haladunk.

(#18638) Csabee. válasza Ance (#18637) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem korábban sem volt gondom vele. De mindig up to date-en tartom.

Üdv: Csabee.

(#18639) leslieke válasza Ance (#18637) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem sem volt korábban gondom, de ez a verzió tényleg jobbnak tűnik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18640) Imy válasza Ance (#18637) üzenetére


Imy
veterán

Én még sem a telefonjaimat (6s, SE), sem az iPad mini 2-t nem mertem frissíteni. Akkor ez a verzió már jó? De iPad mini 2-t erre már nem érdemes, ugye?

(#18641) ruarua


ruarua
tag

Én AIR 1en használom 11.1-et lehet hogy csak bebeszélem, de mintha YouTube szívná

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#18642) Csabee. válasza ruarua (#18641) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Megoldás? Ne használt a youtube-ot :D

Üdv: Csabee.

(#18643) Luciano


Luciano
tag

Sziasztok srácok,eddig 10 OS voltam (mától 11)lehet szerintetek olyan,hogy semmit sem csináltam 10 OS alatt és hirtelen a felére csökkent az aku teljesítmény Ugyanaz a felhasználói mód. Hard reszet is megvolt,remélem a 11.1 rendben rakja

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#18644) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Rendeltem okt 10-én egy [Baseus] tokot, de valahogy azóta így alig akar továbblépni a szállítási folyamat, mintha eltűnt volna a végtelenben.
Érdeklődni szeretnék, elvileg többen rendelkeznek már ilyen tokkal, hogy aki innen rendelte, kb mennyi idő alatt kapta kézhez? a Tracking order rész működött normálisan, vagy kezdjek aggódni? Decemberig simán ideérhet, de ami aggaszt az az hogy nem látom a folyamatát, hogy előre lépne akár egy kicsit is.

[ Szerkesztve ]

(#18645) bigsee válasza kkdesign (#18644) üzenetére


bigsee
addikt

Én tavaly október végén rendeltem Aliról, idén februárban jött meg. Nálam most már stop van, ami eddig nem kellett, az már nem jön meg. :N

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#18646) Thewent12


Thewent12
aktív tag

Váltok nagyobb ipad prora. Tanácsokat szívesen hallgatnék, megéri e a gyári billentyüzet, üvegfóliák stb.

[ Módosította: mukibuci ]

(#18649) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Youtube videó letöltő appot tudtok ajánlani?

Üdv: Csabee.

(#18650) ruarua válasza Csabee. (#18649) üzenetére


ruarua
tag

Ne használj YouTube-ot, és nem lesz rá szükséged.... :N

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.