Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) pescara válasza oszy (#18899) üzenetére


pescara
aktív tag

En is most vettem egy hete , nekem is egy evet adtak.

(#18902) pinnacle válasza oszy (#18899) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor viszont hol van leírva az MM-s 1+1 év? Jótállási jegyen 1évet jeleznek.

(#18903) SzJoco_ válasza pescara (#18900) üzenetére


SzJoco_
csendes tag

De, appstore, arra gondoltam. Mondom, nem használom az Apple termékeit. A lényeg, hogy nem települ fel a skype régebbi verziója.

(#18904) Süvi válasza pinnacle (#18902) üzenetére


Süvi
őstag

Itt tudod megnézni, hogy kik a hivatalos viszonteladók.

(#18905) pinnacle válasza Süvi (#18904) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Ezt ismerem, csak azt nem tudom, hogy mi a helyzet a máshol vásárolt termék esetén. Nekem is volt 2db B-Tel-es, USA telefon. Nem tudom, hogy csinálják, de az látszódott az Apple-nél, hogy én vettem Miamiban. Mindkettő akkuja elromlott 1 éven belül. Almáriumban kicserélték a telefont és még +3 hónap garanciát adtak. Egyébként nem tudom, hogy kisebb hibánál érdemes-e leadni a készüléket, mert akkor refurbished-et kapunk helyette, lehet, jobb megtartani az eredteti.

[ Szerkesztve ]

(#18906) pescara válasza SzJoco_ (#18903) üzenetére


pescara
aktív tag

Az uj miert nem jo?

(#18907) Euripidész válasza Gergőke88 (#18895) üzenetére


Euripidész
csendes tag

1 év garit kaptam és még 1 évet vehettem volna hozzá

(#18908) Euripidész válasza pescara (#18896) üzenetére


Euripidész
csendes tag

Köszi megnézem azt is. :)
Honnan rendelted?
Kaptam itt egy fórum tagtól egy elég jó ajánlatot.
Amelyik hamarabb össze jön azt választom :)

[ Szerkesztve ]

(#18909) pescara válasza Euripidész (#18908) üzenetére


pescara
aktív tag

En uzletben vettem, de kulfoldon.
http://www.istyle.eu/hu/laut-trifolio-ipad-pro-9-7-case.html

Az amelyik az elso felul

[ Szerkesztve ]

(#18910) SzJoco_ válasza pescara (#18906) üzenetére


SzJoco_
csendes tag

Nem kompatibilis az IOS verziójával. Ahhoz IOS 8 kellene, de ugye az első iPad-re azt nem lehet (hivatalosan) feltenni. Már ha jól tudom. :F

(#18911) Süvi válasza pinnacle (#18905) üzenetére


Süvi
őstag

Az Apple hivatalos magyarországi viszonteladótól vásárolt termékekre 1+1 év szavatosság, jótállás vonatkozik.
Ezeket korábban úgy fogalmazták meg, hogy "többletjogok" hivatalos magyarországi viszonteladótól történő vásárlás esetében.
Minden más esetben (külföld vagy belföldi, de nem hivatalos magyarországi viszonteladó) 1 év vonatkozik csak.

(#18912) pescara válasza SzJoco_ (#18910) üzenetére


pescara
aktív tag

Akkor passz.

(#18913) KüLÖNc


KüLÖNc
tag

Sziasztok,

Tervezem, hogy vásárolok én is magamnak egy új, idei iPadet, viszont még soha nem volt tabletem. Tudjátok, vannak ezek a gumi végződésű tollak, amelyek használhatók képernyőkön való navigáláshoz. Nyilván nem vehetik fel a verseny a direkt erre dedikált, több ezer, tízezer forintos termékekkel, azonban casual használatra, "elpötyögésre" jók lehetnek ezek is, nem tesznek kárt a kijelzőben?

Köszi!

Különc

(#18914) Ragnar95 válasza KüLÖNc (#18913) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kárt nem tesznek a kijelzőben, alapból egy gumidarab hogy tudna ártani a kijelzőnek? :) Cserébe sok örömödet se fogod lelni bennük... Ha nem jegyzetelni/rajzolni tervezel, fölösleges a stylus, sokkal kényelmesebb ujjal használni a készüléket, ha meg komoly célra kell a stylus, akkor jobban jársz, ha direkt egy minőségit veszel.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18915) pinnacle válasza Süvi (#18911) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor az MM-nél is csak 1 év van. Illetve nem, mert most látom, hogy az MM, Edigital is hivatalos partner .

[ Szerkesztve ]

(#18916) pescara válasza Ragnar95 (#18914) üzenetére


pescara
aktív tag

Nagy esellyel nem is mukodik. A Fapad cimu sorozatban virslivel probalkozott a gazdasagi igazgato:-)))))

(#18918) Ragnar95 válasza pescara (#18916) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Miért ne működne :F Nem túl bonyolult/drága olyan gumiból készíteni a toll végét, ami megy kapacitív kijelzővel is. Használtam én is pár ilyen tollat (rendes toll az egyik vége, a másik kapacitív stylus), de sok öröm nem volt benne, még jó, hogy ingyen osztogatták őket.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18919) pescara válasza #05304832 (#18917) üzenetére


pescara
aktív tag

Nem. De kulfoldon. Kothettem volna 3 evre kulon biztositast, de az apple hivatalosan 1 evet ad.

(#18920) pescara válasza Ragnar95 (#18918) üzenetére


pescara
aktív tag

Meg sokszor amugy is 2 ujjat kell hasznalni, ha nagyotani akarsz valamit pl.

[ Szerkesztve ]

(#18921) Euripidész válasza pescara (#18909) üzenetére


Euripidész
csendes tag

Köszi

(#18922) KüLÖNc válasza Ragnar95 (#18918) üzenetére


KüLÖNc
tag

Egyelőre csak főnököm régi iPad minijére pályáznék, amivel magabiztosan megismerkedhetnék az iOS rendszerrel meg tökre tetszik a kisebb méret. Ha nem jön össze vele az üzlet, akkor keresek aprón másikat.

Sokszor van, hogy sajnálok hozzáérni az eszközeimhez, mert a kezem éppen dzsuvás :D és ezért akarnám tollal irányítani. Ezt a Minit pl. egyszerűen tudom a 0 forintos gumi végű tollal irányítani.

(#18923) vFerko


vFerko
tag

Sziasztok!

Újdonsült ipad pro 2017 12.9 tabomra keresnék nyíló tokot Nyíregyházán. S. O. S. :)

(#18924) pescara válasza vFerko (#18923) üzenetére


pescara
aktív tag

http://www.camelotplaza.hu/apple/index.php#contact
Beirtam a keresobe, eddig tartott! 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#18925) trigorin


trigorin
aktív tag

Tudnátok segíteni? iPad Pro 10.5'' 2017-hez keresek nem gyári, hanem olcsóbb, de jó tokot, ami elöl-hátul védi a tabletet. Néztem SPECK-et, TARGUS-t, kihajtható, támasztható mindkettp, de olvastam rosszakat is róluk, amik aggodalomra adnak okot. Van bevált megoldás? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#18926) talamasca válasza trigorin (#18925) üzenetére


talamasca
senior tag

(#18927) trigorin válasza talamasca (#18926) üzenetére


trigorin
aktív tag

Köszi. Ezt, ahogy látom, importálni kell, idehaza egyetlen bolt árulja, annak sem biztos, hogy van :) De tetszik :)
Alternatívaként a UAG METROPOLIS APPLE IPAD PRO 10.5" esetleg? Ezzel van tapasztalata bárkinek?

(#18928) Gergőke88


Gergőke88
addikt

iPad 2017 esetén hol találom a képernyő felebresztest tokkal kapcsolót? Elképzelhető hogy nem tudja?

(#18930) trigorin


trigorin
aktív tag

Új iPad vásárlásánál mire kell figyelni átvételkor, hogy kiderüljön, van-e turpisság a dologban? :)

(#18932) oszy válasza Gergőke88 (#18928) üzenetére


oszy
veterán

Szerintem nem tudja.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18933) Csabee. válasza Gergőke88 (#18928) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Smart coverre gondolsz?

Üdv: Csabee.

(#18934) leslieke válasza trigorin (#18930) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megbízható helyről vedd, ennyire elég figyelni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18935) pescara válasza Gergőke88 (#18928) üzenetére


pescara
aktív tag

Szerintem nincs ilyen kapcsolo, vagyis a beallitasoknal ha jol emlekszem le lehet tiltani, de alapbol mukodnie kene.

(#18936) csab2 válasza pescara (#18935) üzenetére


csab2
veterán

De van. A Beállításokban, a Kijelző és fényerő címszó alatt.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#18937) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Talaltam a neten ezt a restore fájlbol, notival megoldast 9-es ios-rol vissza 8-asra ipad mni eseten. Ez meg mukodhet?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#18938) trigorin válasza leslieke (#18934) üzenetére


trigorin
aktív tag

És ha egy 10.5 pro-t két kiló alatt kínál egy amúgy bejegyzett cég (webshop), ászf-fel, valszeg számlával, az megbízhatónak számít? :)

(#18940) pescara válasza csab2 (#18936) üzenetére


pescara
aktív tag

De az nalam alapbol be volt kapcsolva.

(#18941) csab2 válasza pescara (#18940) üzenetére


csab2
veterán

Akkor működik is. Nálam jó. Ha nem megy, akkor a tok nem tudja, nincs benne mágnes.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#18942) vadászcsiga válasza V.Stryker (#18937) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem működik. Ahogy a postban írják, csak addig lehetett amíg az apple aláírta a 8.4.1-et. Ez egy nagyon rövid időszak.

(#18943) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv,

Vettem Adonit Dash 3 tollat az ipad pro-hoz, használhatatlanul rossz. kinézet meg a töltési mód tetszik de nem működik sajnos :(

Üdv: Csabee.

(#18944) oszy válasza Gergőke88 (#18928) üzenetére


oszy
veterán

Beállítások, kijelző és fényerő alatt tényleg ott van! :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18945) trigorin válasza #05304832 (#18939) üzenetére


trigorin
aktív tag

Silver, ha jól emlékszem. Ez miért fontos? :)
Az árukeresőn kevés vélemény van róluk még, idén alakult a cég, de az mind nagyon pozitív. Beszéltem velük telefonon, normálisnak, segítőkésznek tűntek.

(#18947) trigorin válasza #05304832 (#18946) üzenetére


trigorin
aktív tag

Aham. Azért, mert az a szín a korábbi kiadású pro szériában van csak?

(#18949) trigorin válasza #05304832 (#18948) üzenetére


trigorin
aktív tag

Ja :) Egyébként, asszem, balck kategóriában megy, de a telefonban mintha ezüstöt mondtak volna :)

(#18950) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok!

Kipróbáltam az Ipad promon(10.5" os) a Parallelset és megtetszett, hogy akár játékokat is tudnék játszani így az ipaddal az otthoni asztali gépemet kihasználva. Még csak most kezdtem el nyomogatni és pár kérdés felmerült bennem:
-Bármilyen Bluetoothos billt és egeret tud egyszerre kezelni az ipad(ezek ügyebár kellenének a játékhoz)?
-Kipróbáltam a Diablo3 at és jellemzően lassúnak tűnik az Ipadon. de egyszer amikor mutogattam egyik kollegának milyen ez a parallels akkor elfogadható sebességű volt. Most viszont nem tudom eldönteni mitől lassú.
Parralels közben számítási feladatokat gondolom az Ipad annyira nem számol(mondjuk grafikát/egységmozgást) mert távoli asztal miatt megkapja az adatokat.Vagy esetleg mégis kell ilyen számolásigényes dolgot csinálnia a tabnak és ezért lehet lassú? Csak akkor amikor kollegának mutattam akkor miért nem volt lassú(épp nem volt a tab leterhelve akkor)?
Másik gyanusítottam az otthoni internetem. Nah az egy förmedvény. Abból kinézem hogy néha kicsit jobban megy néha meg tök szar. Sajnos földszinten lévő wifi router jelét kapom el az emeleten egy repeater üzemmódú routerrel és hát eléggé ingadozó hogy hogy megy a dolog. Vajon csak emiatt lassú a játék mert a net rossz most?
lassú alatt értem a kb 2-3 FPSt.
De kollegának amikor épp mutattam mehetett akár 10-15 FPS körül is. Nem volt eszeveszett gyors de lehetett használni.
Csakhát persze bill egér nélkül nem nagyon használható a diablo3 :)
Nem feltétlen Diablo3 a cél hogy menjen. Sok olyan játék van amit nincs időm otthon játszani de ipadról lehet lenne időm legalább telepítgetni és kipróbálni akkor is amikor nem vagyok otthon. Kicsit szanálni hogy mi az ami tetszik mi az ami nem stb.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.