Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:10

LOGOUT.hu

Amit a Coffee Lake-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8402) Devid_81 válasza diegho (#8401) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jelenlegi helyzetet figyelmbe veve senkinek nem eri meg fejleszteni, es erdemes varni 3-6 honapot is akar.
Intel mostani szeriaja egy vicc, ugyan gyors, de tobb sebbol verzik, legfokepp anyagi oldalrol.
Varakozast csakis annak/azert mondom, aki Intelre var, a hires 14nm-es krizis miatt.

AMD nagyon jo alternativa lehet annak akit nem erdekel nehany jatekban az a -8% FPS @FHD felbontason. Felette meg kisebb az elteres.
En nyaron vettem ra magam a fejlesztesre, talan a leheto legjobb idoben, mar akkor is ment az agyalas rendesen, AMD 8mag@4.3GHz vagy Intel 6mag@4.7GHz+.
Mivel talaltam kellemes aron (kb 90.000) egy uj dobozos 8700K-t igy a mellett dontottem. :K
Ha most kellett volna meglepnem azt a bizonyos fejlesztest akkor egyertelmuen AMD-t vettem volna, es magasrol tennek ra, hogy -8% (1440ben ahol en jatszok meg csak -5%) az elteres, es orulnek annak hogy az Intel csucs proci arabol egy AMD procit vettem es melle egy jo alaplapot. ;)
Es aki meg elojon itt a szokasos dumaval, hogy de az AMD-nek milyen szuper ram kell, kb elkuldenem a francba. :U

Peace! :B

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.