Hirdetés
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Lalikiraly: Astra kalandok @ Harmadik rész
- bambano: A sor végén
-
LOGOUT
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tikakukac
titán
válasz
Ed_007
#96908
üzenetére
Praktikusan úgy gondolom/tam, hogy ez egy olyan fórum, ahol a TP tulajok olvasgatnak, kommentelnek, és az egyik majd megszán, és megírja, hogy neki is ilyen gépe van, amin X szervízben cseréltek billentyűzetet és probléma nem volt, elégedett stb.
Eddig guru kellett. Most már elég ha csak valakinek jól megcsinált egy billzetet. Döntsük már el

Nem monstre szervízt keresek, ahol munkafelvevő találkozik az ügyféllel, majd továbbadja a szállítónak, aki elviszi másik városba és ott kiadják munkaszámmal akárkinek stb, hanem olyan szervízt, ahol a szakember az arcát adja a munkához.
Most meg földrajzi gondjaid vannak. Hint: minden gépnél megvan ki csinálta. Hogy most 10 centivel arrébb egy asztalon csinálják, egy másik szobában vagy másik emeleten esetleg az utca túloldalán vagy Nyékládházán. Ha nagyon kell facsén arcot is kapsz mellé

Tulajdonképpen min sokalltál be?
Hogy teljesen laikusként szeretnél olyan dolgokat elvárni és igényeket támasztani az iparág felé, amiket ha feléd támasztanának szintén elvéreznél.
Azon, hogy olyan helyen akarom szereltetni a gépet, ahol a szerelő már ismeri a típust;
Ezt munkaórában, kitekert csavarokban, cserélt alkatrészekben vagy miben mérjük? Innentől kettébontom a dolgokat. 100-as meg 110-es ideapadokon még csak 3 kijelzőcserét csináltam, akkor ez már semi pro vagy még beginner?
vagy azon, hogy elrohantam onnan, ahol a szerelő rácsodálkozott, hogy ilyet még nem látott, de no para, mert szétszed ő mindent, ha ahhoz feszíteni is kell meg patentokat kell pattogtatni?
Na ezért kell megtanulni a szánkat befogni. Ha nem mondja vagy hazudik, akkor szerintem nem generáltunk volna ekkora WoT-okat sem. Mondjuk feszítések meg pattogtatások nélkül megnézem hogyan szedsz le ilyen rendesen összerakott dolgokat, de ha leszervizelték a gépedet mondd meg hova menjek és megnézem mit tud a kolléga, hátha ellesünk pár fogást
Na MegafélOFF end.
Új hozzászólás Aktív témák
- Újszerű 10 magos Lenovo X13 Yoga G3 (12.gen Core I7 16Gb 512Gb SSD) laptopom eladó!
- Új makulátlan hp elitebook 840 g9 ! Fémház, i7 12gen!
- 0 perces RYZEN laptop, eredeti Win10! FullHD IPS/12GB DDR4/M.2 SSD! LEGOLCSÓBB SZÁMLÁS ÁR! ÁRON ALUL
- Garanciás MAGYAR BILL lenovo thinkpad t14 gen3 i5 12 gen EXTRÉM AKMU IDŐ!
- Eladó Dell Inspiron 15 3520 laptop Újszerű állapot, garanciával!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650 R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4070 Ti 12GB Asus TUF Gaming GT 501 750W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- Apple iPad A16 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


Na MegafélOFF end.
