Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66251) szabonagyur válasza tboldi (#66249) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem lett volna egyszerűbb venni valami régi gépet vagy 5000 Ft-ért? :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66252) tboldi válasza szabonagyur (#66251) üzenetére


tboldi
nagyúr

Majd lesz az is, de előbb a 800k Ft-ossal akartam kipróbálni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#66253) szabonagyur válasza Batib (#66250) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez a cikk neked készült, még friss: Start-stop és a hagyományos akku - lesz ebből baj?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66254) szabonagyur válasza tboldi (#66252) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja hátha rövidzárlat jön össze a sok átalakító miatt :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66255) tboldi válasza szabonagyur (#66254) üzenetére


tboldi
nagyúr

I also like to live dangerously. :D

(#66256) Batib válasza szabonagyur (#66253) üzenetére


Batib
őstag

Köszi. Valami ilyesmire számítottam. Most cseréltem akksit a kocsiban EFB-t tettem bele és 2 nap állás után teljesn lemerült. Az előző 3 éves is így járt. Fel sem tudom tőlteni őket, az akksi töltö 6 voltosnak ismeri fel őket. Buta töltőm nincs. Gondoltam szerzek veszek egy jöval olcsöbbat, megnézni hogy vmi szívja vagy mi lehet a gond.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#66257) Qru válasza Batib (#66256) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Beszerelés előtt feltöltötted az új akksit? Mert illő lenne, ha más nem legalább rámérni, mert ki tudja mióta állt a boltos raktárában. De valószínűleg vmi leszívja sztem is.

#nincsbennetarcsi

(#66258) Batib válasza Qru (#66257) üzenetére


Batib
őstag

Két napig használtam is. Még a start-stop is működött. Szombat este letettem, ma reggel nem indul. 6V körül volt az akksiban.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#66259) Qru válasza Batib (#66258) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az akkor kb halott akksi lett. Vmi nagyon leszivta, jartam igy egy egve felejtett terkepolvasolampa miatt... :(

Egy butatoltovel bele tudsz szuszakolni annyit, hogy aztan egy okostolto feltamassza de az az aksi mar soha nem lesz az igazi...

#nincsbennetarcsi

(#66260) Kickass


Kickass
őstag

Csak mint erdekesseg a lenti Accordot lekertem, erdekes a TotalKar is talalt rola adatot, 2016-ban GTK volt, roncs arveresen kelt el.

[link]

Onnan lett gyanús hogy 2020 közepe óta egy métert sem ment illetve szeptember óta ki van vonva a forgalomból, a jó autókat még a pandémia alatt is elviszik. Fun fact 2 hogy a szervizkönyve elvileg mégis ütve volt 2019-ig (már ha a feltöltött képek nem manipuláltak).

(#66261) szabonagyur válasza Kickass (#66260) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt az alvazszamot kerted le?
JHMCU26809C221009

Csak mert az eredetvizsgas kepek alapjan az utolso szam el van irva.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66262) Kickass válasza szabonagyur (#66261) üzenetére


Kickass
őstag

Ez a jó alvázszám nem?
JHMCU26809C221008

a 8as végűt kértem le

(#66263) szabonagyur válasza Kickass (#66262) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja csak mert a carverticalos linken a 9 vegu jon be :D Ebbol menjen ki valaki.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66264) Kickass válasza szabonagyur (#66263) üzenetére


Kickass
őstag

Bazzzz ezt a rafkót, a 9es végű is egy Accord, az elektronikus szervizkönyv is a 9es végűhöz tartozik, csakhogy épp ez az autó nem az :D:D:D
De ha arra hagyatkozik valaki és nem nézi meg JSZP-ben akkor egy makulátlan autót lát :D

Ezt a TC-s Zách D. imádná :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66265) szabonagyur válasza Kickass (#66264) üzenetére


szabonagyur
félisten

9hez carvertical szerint van adat, kerdes mi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66266) Kickass válasza szabonagyur (#66265) üzenetére


Kickass
őstag

AutoDNA és TotálKár szerint nincs, pontosabban AutoDNA-n csak az alapok, se képek se vehicle history. De lényegtelen is mert a hirdetésben nem a 9es végű autó van.

(#66267) szabonagyur válasza Kickass (#66266) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én Accordot lehet hazait vennék csak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66268) KrAt válasza szabonagyur (#66267) üzenetére


KrAt
veterán

8G asszem hivatalosan sose volt itthon.. :(

(#66269) BigBlackDog válasza KrAt (#66268) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem volt az... :B Pl. egy brossúra.

[ Szerkesztve ]

(#66270) Kickass válasza KrAt (#66268) üzenetére


Kickass
őstag

Tuti? Kerdeztem mar le olyat ami latszolag Mo-i elso forgalomba helyezes volt.
Nem mintha nem lenne mindegy.

(#66271) tboldi válasza KrAt (#66268) üzenetére


tboldi
nagyúr

De volt, 2014-ig asszem.

(#66272) szabonagyur válasza tboldi (#66271) üzenetére


szabonagyur
félisten

:K :K

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66273) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hol találok Bp-n yuasa akkut? Polcról, nem rendelésre, hogy majd valamikor lesz.

Ezen hozzászólás alapján 54584-es kéne, olyat nem találtam csak 54584CA-t (de azt is csak rendelésre)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#66274) tboldi válasza Winner_hun (#66273) üzenetére


tboldi
nagyúr

A választ nem tudom, nem vagy bp-i, de esetleg kereshetsz Rocketet is, teljesen ugyanaz, mint a Yuasa, mindkettőt a Sebang Global Battery nevű koreai cég gyártja.

(#66275) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Hol érdemes most venni (házhozszállítással) Jazz 2007hez gumiszőnyeget?
KÖszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#66276) Qru válasza JoolsNOS (#66275) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Carcarpit2000-nel vettem.

#nincsbennetarcsi

(#66277) NoLF válasza Qru (#66276) üzenetére


NoLF
addikt

ha ingyen szeretnék felkínálni valamit, azt betehetem a topikba?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#66278) Qru válasza NoLF (#66277) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, ha nincs haszonszerzesi cel akkor mehet. Illetve ha van haszonszerzesi akkor csak alairasba szabad betenni. :R

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#66279) JoolsNOS válasza Qru (#66276) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Vajon ez is eléggé megfogja a latyakot? Először ilyen hótálcára gondoltam aminek sokkal magasabb a pereme...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#66280) Qru válasza JoolsNOS (#66279) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sima gumi szonyeg van, ha nagyobb ho akkor inkabb hotalca. Rezaw plast-ra nezz ra, Subaruban nekem olyan van.

#nincsbennetarcsi

(#66281) NoLF válasza Qru (#66278) üzenetére


NoLF
addikt

ok, köszönöm!

ebben az esetben honda jazz 2002-2008 bőr váltószoknya keresi gazdáját budapesten, ellenérték nélkül, új.

ilyen, de fekete varrással.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#66282) Winner_hun válasza tboldi (#66274) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rocketet sikerült is venni valahol a Kerepesi úton azt hiszem, köszi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#66283) tboldi válasza Winner_hun (#66282) üzenetére


tboldi
nagyúr

👍

És most vettem észre, hogy a korábbi hsz-emben elírtam valamit: nem vagyok bp-i. :D

(#66284) boogie84 válasza JoolsNOS (#66279) üzenetére


boogie84
veterán

En gumiszonyeg helyett fixre betettem a hotalcat. Nem erdekel, hogy nez ki, elegansabb egy szonyeg, de nem akarom porszivozni mindig.
Nalam bevalt a talca, igaz azt hittem h magasabb a pereme...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#66285) JoolsNOS válasza boogie84 (#66284) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Megrendeltem végül a méretpontos gumiszőnyeget. Szőnyeg sosem volt a kocsiban. Univerzális gumiszőnyeg viszont most kilyukadt. Hótálca tényleg kicsit bumfordinak tűnik.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#66286) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok,!

Jó kipufogó szervizt tud ajánlani valaki? Vagy webshopot/boltot ahol normális hátsó dobot lehet kapni? Insight hátsó dob kilyukadt, Duna Autótól kaptam egy "barátságos" 90e Ft + munkadíj ajánlatot, amit sokallok (dob+felxibilis rögzítő+tömítés).
Amúgy közel 10 év után nagy csalódás a Duna Autó. Korábban nagyon elégedett voltam velük, de most amit műveltek kritikán aluli.

Illetve Tóth Imi számát valaki privátban meg tudná adni? Köszönöm!

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#66287) Qru válasza Zsombe (#66286) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kipufogó Klinika

DunaAutó-val a magas áron kívül mi a baj?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#66288) BigBlackDog válasza Zsombe (#66286) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Korábban Janó-Dobot ajánlották nekem, de személyes tapasztalatom nincs még velük.

Viszont Érden, a Benedekffy Kipufogószervizben voltunk már egy flexicső cserével és elégedettek voltunk, szép lett az eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#66289) Zsombe válasza Qru (#66287) üzenetére


Zsombe
senior tag

Köszönöm és neked is BigBlackDog! :R

DunaAutóval probléma:
- tavaly rámértek a fagyállóra (szintén ők), renden volt, csak után kellett tölteni. Ehhez képest most kérés nélkül lecserélték, mondván 10 éves korában cserélni kell. Hab a tortán: 12 éves az Insight.
- szerviz után közölte a fickó ez az autó soha nem járt még náluk. Mondtam neki ok, akkor nézze meg a rendszerüket. Persze ott volt a tavalyi bejegyzés az éves kötelezőről. Ekkor meg is fordult a fejemben milyen alaposan végezhették el az átvizsgálást, ha nem is nézték meg az előéletét.
- teljes árat akartak fizettetni, pedig régi ügyfélként mindig megadják a kedvezményeket.
- emeltek a díjaikon nem keveset.
- Covid helyzet ellenére se fertőtlenítés, se elővigyázatosság. Korábban mindig bezacskózták az ülést, kormányt betekerték, lábtérbe papírt raktak. Ez most mind elmaradt, pedig még pluszban fertőtleníteni is kellett volna az oldaluk tájékoztatása szerint.
- régen szerviz végeztével elmondták mit láttak, mi a helyzet az autóval, van-e valami előre látható vagy amire figyelni kell. Most mint a futószalag: itt a kulcs, vigyed!
- a korábban szokásos mosás is elmaradt.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#66290) tboy93 válasza Zsombe (#66289) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elég gyászos.

(#66291) boogie84 válasza JoolsNOS (#66285) üzenetére


boogie84
veterán

Az a baj, hogy nem eléggé bumfordi, nem eléggé magas a pereme ahhoz h ne lehessen bevállalni. Igaz h ennyi hólé sem gyűlik össze még hosszabb utazánál sok megállóval..
Ha tudom h ez ilyen, akkor kihagytam volna a gumiszőnyeget.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#66292) Qru válasza Zsombe (#66289) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor a szokásos márkaker szintre süllyedtek. :( Szomorú, mert eddig jó tapasztalatom volt velük nekem is (igaz bőven a covid előtt jártam ott utoljára).

#nincsbennetarcsi

(#66293) Zsombe válasza Qru (#66292) üzenetére


Zsombe
senior tag

Igen, sajnos ez a szomorú helyzet. :(

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#66294) Samus


Samus
addikt

Üdvözletem a topiklakóknak!

2003as Jazz GD1-ben akkut kell cserélnem. Lehet bármilyen problémám (radió kód például), vagy simán ki-be, és kész?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#66295) Qru válasza Samus (#66294) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem kér kódot, simán kicserélheted. Annyi, hogy a rádió az elmentett programokat elfejti azt újra be kell állítanod illetve az ablakemelőt újra kell tanítanod.

#nincsbennetarcsi

(#66296) stifi82


stifi82
aktív tag

Hali!
Megvettük a 9. generációs civiket 12es évjárat csak alufelni van hozzá most veszek acélfelnit hogy csak cserélgetni kelljen. Most alufelni van rajta téli gumival erre felkerül a nyári gumi. Tpms szeleppel ezeknél a típusoknál mi helyzet? kell ezeket programozni vagy van valami beállítása? Vagy ehhez olyan szerelő kell aki tpms-t programozz?

(#66297) Batib válasza stifi82 (#66296) üzenetére


Batib
őstag

Biztos van benne TPMS? Az enyémben nincs. Átmérő változásra jelez.1.4 Civic 2013.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#66298) stifi82 válasza Batib (#66297) üzenetére


stifi82
aktív tag

Na látod jó kérdés hogy lehet ellenőrizni? Az eladó azt mondta van benne egyenlőre ennyit tudok.

(#66299) Batib válasza stifi82 (#66298) üzenetére


Batib
őstag

Nekem egy FB csoportban mondták, hogy nincs benne szenzor. Kerékcserekor igaznak is bizonyult. (egyébként pongyolán fogalmaztam: TPMS van benne csak az un indirekt változat, szenzor nélküli)
Hopp, megvan. Az egyik kerékben csökkentd a nyomást 1.5 alá! Ha álló helyzetben jelez akkor szenzoros, ha csak menetközben akkor indirekt. (szenzor nélküli)

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#66300) nandow válasza Zsombe (#66286) üzenetére


nandow
aktív tag

Szintén nincs tapasztalatom velük, de több helyen láttam már ajánlva: Karkus kipufogó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.