Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2039) attilla84 válasza Piftuka (#2036) üzenetére


attilla84
tag

Szia! Olvastam igen, köszönöm a hosszú, alapos és kielégítő választ!
Még egy kitérőt teszek, és ha nem lesz elfogadható a TV-adás, akkor az ajánlott Sony-t (WF665) veszem meg.

A U8QF-et visszaküldtem. Most próbálok egyet ezzel (43PUS8505), ez IPS. Venném az 50"-ost, az VA-panel, de abban reménykedem, hogy a kisebb méret miatt, hátha jobb lesz azon az SD-HD-adás, mint a nagyobb 50-es panelen. Aztán remélem ha ezek igen, az IPS-is beválik. Itt még előny nekem a jack, a forgatható középtalp és az ambi is megtetszett.

Amúgy van valami olyan dolog, hogy a kisebb felbontású tartalmakra IPS/VA-panel ajánlottab, vagy ez teljesen mindegy ebből a szempontból?

Azért próbálok még egy 4k-s panelű TV-t, mert igaz, hogy 90%-ba TV-adásra kell, de néha azért megnéznék ilyen tartalmakat is. Ha ez sem válik be, de amúgy rendben van vele minden, nem hibás, akkor átveszik tőlem. És ha ez sajnos be kell következzen, akkor veszem meg a FHD Sonyt és kész, sajnos ez van :(. Inkább legyen FHD és számomra szép, mint 4k TV és hányszor ránézek mindig ezeken akadjon meg a szemem és bosszantson.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.