Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#664) sellerbuyer válasza akom (#662) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Bőségesen. Olvasd el a témaindító írást, ott találsz az első oldalon egy CPU benchmark listát, abból kiderül a CPU teljesítménye.

Új típus kerül hamarosan forgalmazásra, N40L néven, ebben már 1.5-ös proci lesz és alapból 2giga RAM, valamint 250-es HDD. Ennek a gépnek a teljesítményéről is olvashatsz a fórumban, nem is olyan régi hozzászólásokban. Javaslom egyébként is olvasgatni a topic-ot, meglepő dolgokat olvashatsz a gépről.

Lesz majd egy 2.2-es procis változat is valamikor a jövőben.

A lényeg, hogy az N36L teljesítménye is lenyűgöző, minimális fogyasztás mellett. Nem semmiért nem lehet már kapni, rengeteget elkapkodtak belőle. Jómagam web/ftp szervernek és általános célú gépnek is használok egyet-egyet és most ha minden jól megy, kéz alól veszek egy harmadikat.

N40L-el is szemezek, lehetséges, hogy abból is veszek egyet, amint értelmes ára lesz, aztán az N36L a 6450-es VGA-val megy a gyereknek játszani, meg általános célra, nekem meg az 1.5-ösbe befeszít egy jobb VGA, meg ami kell a munkához, mindennapokhoz. :)

4 magos izomgépet dobtam a sarokba emiatt a gépecske miatt, ott porosodik most is. Egy évben egyszer-kétszer előkapom esetleg játszani (viszont az N54L arra is tökéletes lesz már, de lehet, hogy akár az N40L is, viszont az N36L sem rossz, teszteltem! Esetleg egy durcább VGA kell ha játszani is akarsz.), aztán ennyi, lehet, inkább eladom ezt a nagy dögöt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.