Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41037) 2ozzmexy válasza raziel01 (#41036) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Na igen, ha akkora a méreted h 20k-ból kijön egy középmezőnyös, akkor elgondolkodtató az évente kétszeri centrírozás...
Amikor név szerint előre köszönnek a futóművesek az már sugal vmit az utak állapotáról... ;]
Amúgy nem tudom próbáltad e már leszedni azt a súlyt onnan, nem a ragasztottat, hanem az ütött súlyt... Én még olyat nem láttam h összeszerelve tegyék fel a gépre és úgy nézzék meg, mindig leszedik róla a súlyt és úgy pörgetik meg...

@Bazsee71: Még az elején vagy, de jó kezdet szerintem, én sosem voltam Hankook párti, de ez nem jelenti azt h a VP3 rossz, csak ezek szerint a Te (és az én) felhasználásodhoz és vezetési stílusodhoz jobban passzol egy sportosabb gumi... van ilyen, ezért sem vennék túltárolt gumit, főleg az én méretemben... Ha nem jön be kinek adom el, plusz a fel-le szerelgetést is én fizetem... ajánlott nekem is gumis túltárolt felmagasztalt számomra ismeretlen gumit, mondtam h csak akkor ha ingyen felrakja h használjam pár hónapig és ha maradhat akkor fizetem ki az egészet, addig egy kanyit se és ha sz@r akkor ingyen le is szedi... Szerinted belement!? :U

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.