Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Khaosz55 válasza Chiller (#4950) üzenetére


Khaosz55
addikt

Mobilom nem fogad sd kártyát. És hova másoljak 200 gigát. Illetve ilyennel nem foglalkozom. Soha nem volt gond. Azért vettem nagy kártyát nem vacakolok ilyennel.

(#4952) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Hasonlítgatom az Ace Pro-t és a Gopro8-at. Tetszik az ace, sok olyan golog van amire azt mondtam, hogy nekem felesleges, de így hogy bent van a ace pro-ba nekem tetszik. Ez a rögözítésí rendszer nagyon stabil, és tetszik, hogy ilyen gyorsan le fel lehet rakni másik tartóra, egy valamire kell vigyázni, hogy tényleg bekattanjon a rögzítőbe.
Kezelőfelület teszik, és a fukciók is.
Ami lényeg, hogy a nagyobb szenzor előnye nem csak sötétben jön elő. Ma reggel kis hóesés közbe csináltam fél filágosban felvételt mind a kettő kamerával. Ace- esetén lényegesen több részlet kerül elő a sötét részeken úgy hogy lényegesen kisebb a képzaj, illetve stilizálás esetén a nem mosódik annyira össze kép. A gopro-nál a szürke macskám egy fekete paca még a szeme sem látszik. Ehhez nem kell, hogy sötét legyen elég ha nincs napsütés. Ace esetén is látszik, hogy kellene neki a több fény stabilizáláskor mert vannak összemosodások és stabilizálási problémák, de nem olyan mint a 8 esetében ami teljes összemosódás. Ja és ace esetében nem pure videót hanem a normal video modot használtam.
A felvételeket alacsony élesítéssel csináltam és a daviciben kevesebb élesítést kell az ace-nél(0.48-40) alkalmazni mint a gopro 8-nál (0.48-80). Tehát az ace esetében az közepes élesítés szerintem már túltolt képet ad.
Nem lesz napsütés, de délután majd normál fényviszonyok közben (napsütés nem lesz) tesztelem.

[ Szerkesztve ]

(#4953) SeniorTilla válasza Tuninger (#4935) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Dari69 nyerte az idei fotópályázat első díját természetfotó kategóriában. Gartulálok neki itt is! :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4954) Khaosz55 válasza Khaosz55 (#4952) üzenetére


Khaosz55
addikt

Még annyit hozzá teszek, hogy nagyobb és nehezebb a gopro8-hoz képest. A 12-höz nem tudom hogy viszonyul. Motoron mellkaspánt esetén nem gond. Viszont síelésnél 95cm-es selfiebottal tuti érezni fogom a súlykülönbséget. Most, hogy próbáltam meg is lepődtem.

(#4955) Dari69 válasza SeniorTilla (#4953) üzenetére


Dari69
újonc

Köszönöm! Ugyanakkor kérdezem, hogy nincs-e valakinek olyan Gopro 9 vagy 11-ese, aminek a lencséje összetört, és alkatrész árban eladná?

(#4956) atees


atees
őstag

Hero 11 ma 30perc 4K60fps rögzítésnél túlmelegedés miatt kikapcsolt😂😂 ilyet se csinalt még

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#4957) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

kicsit off, de a gopro topic élőbb, mint a dji...

Van valakinek Osmo Action 3 és 4 kamerája? Nekem van mindkettő, és úgy tűnik, a 3-asnak szebb a képe... szeretném hallani más véleményét is.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4958) Khaosz55 válasza SeniorTilla (#4957) üzenetére


Khaosz55
addikt

Sajnos az Insta 360-nak sincs topicja. Ace pro vettem, és egy Gopro 8am van, ok nem mai gyerek a gopro, de nagyon nagy a képminőség beli különbség. Ehhez nem is kell, hogy sötét legyen, minden körülmények között nagyobb részletesség a dinamika és színek is jobbak. Minap csináltam hóesében lassított felvételeket, davinciben csak élességet állítottam, ez egy új szint számomra nem bántam meg. A képstabilizálás is lényegesen jobb gyenge fényviszonyok között. Vagyis olyan fényviszonyoknál ahol a 8-as már összemossa képet satbilizáláskor a Ace pro vígan elvan több képi dinamikával, részlettel, kevesebb képzajjal, jobb színekkel és éleséggel.
Holnap megyek Ausztriába síelni kíváncsi vagyok milyen lesz.

(#4959) vihartigris válasza SeniorTilla (#4957) üzenetére


vihartigris
őstag

Csak 4-es van. (Gondoltam hozok majd egy-két videót. Ellenfényest, kékórást, stb.)

bármi reciproka a semmi

(#4960) Márton válasza SeniorTilla (#4957) üzenetére


Márton
nagyúr

Hogy lehet, hogy a nagyobb szenzor ellenére rosszabb a 4-es képe?
Nem valami beállítás, utómunka lesz a ludas?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4961) SeniorTilla válasza Márton (#4960) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Én is ezért csodálkozok. Az igazság az, hogy a neten is néztem pár összehasonlító videót, és ott is a 3-as képe volt szebb. Utómunka nélküli, normál videóbeállításokkal néztem. Szebbek a színek, szaturáltabb a kép. A 4-es a 3-ashoz képest szürkésebb, tompább.

Sötétben kicsit jobb a 4-es felvétele, pl. nightlapse-ben, de nem akkora a különbség, hogy azt mondjuk rá: hűha!

ACTION 3 vs. ACTION 4

A két kamera egymás mellett volt, 6s timelapse, WB 3500, 3mp záridő, ISO 100-3200

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4962) Márton válasza SeniorTilla (#4961) üzenetére


Márton
nagyúr

Köszi a mintát, bár nekem ebből pont nemigen látszik a különbség.
Sima 4k/60 videó, egymás melletti kamerákkal esetleg lenne?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4963) SeniorTilla válasza Márton (#4962) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Persze, csinálok...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4964) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Egyenlőre felhő timelapse van, sztem elég jól látszik rajta a különbség.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4965) rxmiss válasza atees (#4956) üzenetére


rxmiss
junior tag

hero7 19 percnel kapcsolt ki nekem nyaron, raadasul az utolso par masodperc tele volt kephibakkal...

Tuninger:
koszi!

(#4966) Czimby


Czimby
addikt

Szeretnék gokartozni menni a G1 asia-ba.
Mélygarázs, csak neonfény.

Milyen beállításokat javasoltok? Hero12

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4967) Tuninger válasza Czimby (#4966) üzenetére


Tuninger
addikt

Én mostanság elkezdtem úgy használni a goprot, hogy 30 fps-en megy, de 1/50 vagy 1/100 záridőn. Így smoothabb mint 24-25 képkockán lenne, de a záridő miatt nincs flickering gyenge minőségű fényforrásnál..
Ezt csak GoPro Labsszal lehet elérni, az EXPN / EXPX (minimum / maximum záridő) beállítással, mert egyébként csak a képkockasebesség töbszörösét használná a kamera, ami 30 fpsnél 1/60 - 1/120, aminél villoghatnak ledek/fénycsövek.

Ha nem akarsz ezzel bajlódni, rakd be fixen 1/100 záridőre, a többi mehet automatán és 25 vagy 50 képkockán. Látószögnek Wide/Superview/Hyperview, mert a linear csökkent a sebességérzeten, kevésbé látszik akit előzöl és jobb az élmény ahogy bedőlsz így a horizont lock sem nyer.

Röviden: 4K 25 fps (mert itt van zajszűrés ellentétben az 5.3K 25tel), Superview, normál, AutoISO 100-1600, Natural.
A 1080p 50 fps Superview is jó választás, jobb a zajszűrés és a részletesség sem rossz.

(#4968) Czimby válasza Tuninger (#4967) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi ez tök hasznos!
Akkor fel is rakom a LAB-s ot és beállítom így.

Én is szeretnék segíteni kicsit.
Gokartban nem szabadad bedőlni a kanyarban!
Vagy ülj egyenesen vagy kifdelé dőlj!!!
A súlynak a kűlső kerékre kell esni, hogy ott legyen nagy tapadás, az a jó ha a belső oldal felemelkedik.
Ugye nincs difi , merevhidas a hajtás, így a kétk erék eggyüt forog ami kanyarban nem túl jó, mert valamelyik el fog pörögni, (na az a belső legyen,) mert különben farolsz/driftelsz és lassú leszel.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4969) Czimby válasza Czimby (#4968) üzenetére


Czimby
addikt

Kamera Fw updatelve, telon is fent a szükséges app.
De nem találom amiket irtál. :B

Jó ez így, vagy mit kellene állítani még?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4970) Tuninger válasza Czimby (#4969) üzenetére


Tuninger
addikt

A fenti sávot tudod görgetni, az “extras” alatt van:

(#4971) Czimby válasza Tuninger (#4970) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi! :R

A többi beállítás jó lehet így?
Vagy Te módosítanál rajta?

4K 60Fps(30jobb lenne?)
SuperView(Az ultra nekem már sok)
Autoboost
10bit High
EV: 0
WB: Native
ISO: 100-1600
Sharpness: Low(Nem tervezek utómunkát rajta, lehet médium inkább)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4972) Tuninger válasza Czimby (#4971) üzenetére


Tuninger
addikt

WB: auto
Color: Natural
stabi: On, az autoboost egyébként sem fog működni, mivel extrém rövid záridőt követel meg
1080p 60 vagy 4k 30
4k60 zajos lehet

(#4973) Czimby válasza Tuninger (#4972) üzenetére


Czimby
addikt

Köszönöm! :R

Teszek egy próbát 1080p es 4k mellett is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4974) Code-I


Code-I
csendes tag

Sziasztok!
A tegnapi nap folyamán vettem egy GoPro Hero 11-et, régi SJCam-om helyett, első sorban mozdonyon használnám menetfelvételek készítésére, csak egy a problémám, hogy iszonyat melegedik, Esztergomtól Leányárig bírta tegnap, utána kikapcsolt, és olyan forró volt, hogy alig lehetett hozzányúlni. Esetleg valaki aki már tapasztaltabb a GoProban tud valami tippet adni, hogy ezt a túlzott melegedést hogyan lehetne elkerülni?
Előre is köszönöm! :)

(#4975) XZoli válasza Code-I (#4974) üzenetére


XZoli
aktív tag

használd powerbankról :) akkumulátor nélkül, kell majd hozzá egy USB Pass-Through Door [link]

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#4976) Code-I válasza XZoli (#4975) üzenetére


Code-I
csendes tag

Köszönöm :)

(#4977) Czimby válasza Code-I (#4974) üzenetére


Czimby
addikt

GPS-t kapcsold ki.
Kisebb felbontás és FPS mellett kevésbé melegszik.
Mozdonyban szerintem elég a 4K 30fps, de lehet egy timewarp meg izgibb lenne.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4978) SeniorTilla válasza Code-I (#4974) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem akarok ünneprontó lenni, de én pl. ezért is használok már DJI-okat. Van Action 3 és Action 4 is. A 3-asnak sztem szebb képe van.

Ezeknél, legalábbis a 3-asnál nincs ilyen melegedési probléma, és az akku is sokkal tovább tart mint a GoProban.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4979) CorsairS válasza Code-I (#4974) üzenetére


CorsairS
csendes tag

Üdv kolléga,

https://www.hestore.hu/search.php?q=borda
Én a 9-esemre ilyeneket tettem, javított a dolgon, de a szélvédőn át besütő nap még így is gondot okozhat. Gondolkozom, hogy USB-s kis ventilátorral még megfújatom hátulról, hátha :)
Ja és mielőtt elfelejtem, ha úgyis tápról megy, akkor vedd ki belőle az akksit is, mert az is baromira tud melegedni és fűteni az egész házat. Elsőre ezzel próbálkozz, talán ez javít a legtöbbet rajta.

(#4980) Czimby válasza Tuninger (#4972) üzenetére


Czimby
addikt

Valamit elszúrtam mert a video az éjszaka az alagútban effekt.
A neoncsöveken kívül semmi sem látszik. :))
Szerencsére észrevettem, és a következő menetet "gyári" beállítással vettem fel, az egész tűrhető a körülményekhez képest, DaVinciben kicsit feljebb toltam az árnyékokat így nem annyira sötét a kép.

De, hogy miért lett annyira sötét, pedig a lentebb linkelt beállítások és amit még kiegészítésként javasoltál.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4981) Code-I


Code-I
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)
És Boldog Új Esztendőt kívánok :DD

[ Szerkesztve ]

(#4982) olivera88


olivera88
veterán

A Google fotók nem tudja kiolvasni a GPS koordinátákat a GoPro videoból? :F :W

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#4983) rbkzndrs


rbkzndrs
tag

Sziasztok!

Aki síeléshez használ goprot milyen tokot és rögzítési módszert/mountot használ rá? Menyire befolyásolja a hideg a teljesítményt mennyire káros pl a -10, -15 fok a kamerának?
Minden tipp és tapasztalat érdekel ezzel kpacsolatban, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#4984) SeniorTilla válasza rbkzndrs (#4983) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Milyen goprot használsz?

Nekem Hero 7-tel voltak gondjaim, a 11-essel még nem voltam síelni, arra nem tudok nyilatkozni. A 7-essel 40%-os akkuval már rizikós volt egy csúszás, bármikor lemerülhetett és kikapcsolt. Tehát néztük, és ha 40% körülre csökkent, cseréltük az akksit. Kicsit kellemetlen, főleg ha a legjobb menetet nem veszi fel...

Mondjuk -10-15 fokban nem igazán jó síelni, max. ha nagyon száraz a levegő. Lefagy az orrod :)

Sisakra volt ragasztós talppal rögzítve, ez bevált. Csak nagyon ritkán esett le, de ahhoz akkorát kellett esni, hogy ott nem a kamera volt már a fő gond. Tokot ha lehetett nem használtunk, de a szélzaj miatt jobb volt. Csak akkor meg a beszélgetés nem hallatszott rendesen.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4985) Khaosz55 válasza rbkzndrs (#4983) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én a síbotra rakok rögzítőt a fogantyú alá, így egy selfie bot is egyben. Van egy csuklópánto s rögzítő amit megtoldottam tépőzárral így a síbakancsra rakom előre és meg tudom fordítani hátra is. Marha jópofa felvételeket lehet csinálni. A sílécre is raktam két fém rögzítőt, de azt ritkán használom, mert a hó könnyen betakarja a kamert.

(#4986) SeniorTilla válasza Khaosz55 (#4985) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez a bakancsos megoldás nem rossz, ki fogom próbálni. Mondjuk esni nem jó vele, mert törni fog minden :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4987) Czimby válasza rbkzndrs (#4983) üzenetére


Czimby
addikt

Nem írtad a kamera típusát, de a lényeg, hogy Enduro akkuval indulj neki.
Ezek az ujabb akkuk amik jobban bírják a hideget(Fehér)
A régi(Kék) akkuk nem bírták a hideget + fel is puklisodtak 1-2év alatt.
Hero 9-10 jött a Kék akkukval 11-12 már Enduro akkus.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4988) Khaosz55 válasza SeniorTilla (#4986) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem nem tört semmi. Így van átszerkesztve a csukló rögzítő. [kép] [kép] [kép]
Marha jó képet csinál előre és hátra is. A stabilizátort kapcsold be mert a kamera végig úgy remeg mint kocsonya. Mondom ebből nem lesz kép de nem volt gond. Most már instace pro van rajta ami nagyobb mint a gopro és nem volt probléma. Síelésnél is jól jön a gyorscsati.

(#4989) rbkzndrs válasza SeniorTilla (#4984) üzenetére


rbkzndrs
tag

Köszi a válaszokat mindenkinek nagyon hálás vagyok a sok infóért!

Egy Hero8-at kaptam kölcsön ahhoz kérdezem. Ha a jövőben terveznék venni valamely típust akkor a rögzítőhöz a csatlakoztatás az ugyanaz minden modell esetében?

Illetve Hero 8-hoz is lehet szerezni Enduro akksit vagy az csak az újabb modellekkel kompatibilis?

A sisakra rögzítős megoldás nagoyn tetszik ahhoz van valami ajánlott márka vagy mindegyik ugyanolyan?

[ Szerkesztve ]

(#4990) vihartigris válasza rbkzndrs (#4983) üzenetére


vihartigris
őstag

mellkaspánt

bármi reciproka a semmi

(#4991) Khaosz55 válasza rbkzndrs (#4989) üzenetére


Khaosz55
addikt

Tavaly próbáltam a hero 8-at. Első tulajdonosa vagyok. Amikor új volt bírt 30 percet síeléskor akár -10 ben is. Amikor tavaly probáltam akkor meg 30sec alatt kikapcsolt az aksi miatt. 3 akkumulátorral próbáltam.

(#4992) SeniorTilla válasza vihartigris (#4990) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Mellkaspántot max. csak akkor, ha sima csúszkálás van a pálya szélén, semmi gyorsaság, extrémkedés. Ha hasra esel vagy bukfencezel vele, vagy neked megy valaki a pályán, akkor komoly sérülést okozhat. Én nem tenném fel, a fiamnak sem, magamnak sem. Jó az ott a sisakon. Vagy a lábon, ahogy khaosz írta, az biztos jó perspektíva, főleg ha ugratgat az ember :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4993) Khaosz55 válasza SeniorTilla (#4992) üzenetére


Khaosz55
addikt

Ha síbakancson hátrafelé van a kamera, lassításban nagyon frankón néz ki ahogy porhót hányja mint egy hókotró. Meg előre felé is frankó. Ha kell küldök egy videót privártban meg tudod nézni hogy néz ki ez a nézet. Igaz YT minőség de elég frankó szerintem. Igaz még csak az idei első síelés volt, szóval easy-ben toltuk illetve a fiamnak még rá kell jobban éreznie.

(#4994) SeniorTilla válasza Khaosz55 (#4993) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Persze küldheted, megnézem :)

Milyen volt a hó sógoréknál?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4995) rbkzndrs válasza Khaosz55 (#4993) üzenetére


rbkzndrs
tag

Engem is érdekel mindenképpen a videó! :)

Abban tudtok segíteni, hogy minden modell rögzítése egyforma illetve, hogy mely sisak rögzítés ajánlott?

(#4996) Khaosz55 válasza SeniorTilla (#4994) üzenetére


Khaosz55
addikt

Dec 27.-én voltunk. Itthon +10fok de Stuhlecken 0 fok volt szikrázó napsütés és parádés hó. Elsőnek nagyon jó volt kb 20km-t síeltünk most volt az első "akció" tesztje a Ace pronak.

(#4997) StLui válasza SeniorTilla (#4992) üzenetére


StLui
veterán

Bringán, durva terepen is mindenki leggyakrabban mellkaspánton hordja vagy sisak állvédőjén.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4998) Chiller válasza Chiller (#4929) üzenetére


Chiller
őstag

Hali, bocs hogy csak most írok, elég szar itt a net/térerő. Szóval Insta 360 Ace Pro megvéve, tesztelve, használva.

Feltettem ide 3 eredeti 4k videót (palackos búvár + random nappali):
[link]
1-2 napig lesz elérhető, aztán törlöm. Nyilván sokkal több videó készült, de GDPR és sávszél okok miatt inkább azokat nem osztom meg. Amit a rendes YT teszteken látni, szerintem azt abszolút hozza.

Véleményem:
- Ami "hiba", ahogy néztem a mi kameránk műanyag ajtajának (sdcard és usb) a zsanérja gyárilag törött volt -> úgy értem simán egy ujjal minimális energiával levehető. Így inkább konstans a hozzávett külső vízálló tokkal használtuk a szabadban is, így nyilván a hangfelvétel kicsit tompa.
- Egyelőre nincs hozzá rendes floating handle, ezzel ugyanis elsüllyed :D

+ Out of the box kiváló videót csinált, gyakorlatilag nem is állítgattuk. Alap 4k60/120 fps videók alapállapotban is fantasztikusan néznek ki szerintem. Dinamikatartomány, egyebek, mind jól vizsgázott. Gyorsan átvált levegő <> víz ill. trópusi dzsungel <> tengerpart között. Természetesen nem egy DSLR/MILC profi videószint, de normál igényekkel szinte tökéletes. Éjszakai videó végül még nem nagyon lett, de előnézettel nem nézett ki rosszul.
+ Kocsiból kamerázva (nagyobb sebességnél) is jó videót csinál. Gopro 5 után egy másik dimenzió, de Panasonic FZ120, Samsung S22, iPhone 14 Pro mellett is megállja a helyét bőven. Az extra funkciók hasznosak lehetnek, de enélkül is el lehet lenni. Normális melegedést tapasztaltunk (~28-34 fok levegő, ~30 fok vízhőmérséklet mellett).

Fotózást érdemben nem teszteltük, idő és energia hiányában.

[ Szerkesztve ]

(#4999) Khaosz55 válasza Chiller (#4998) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem is ace pro van gopro 8 után is nagy ugrás. Köszi a videót, a vízalatti felvétel is frankó, kis képzaj takarítása davinci-be és nem is kell több. Melyik színbeállításon készült a videó ?
Az enyémen nem repedt a usb fedél. Ez esetbe is ajánlott a tok víz alatt? Ugyanis megyünk búvárkodni, egyszer már voltunk (vittek minket mert nem búvárkodunk) akkor kb 10 méterig vittek le minket és a gopro8-al nem volt gond. Nem szeretném, ha egy ilyen epic felvételnél beázna az acepro.

(#5000) Tin


Tin
veterán

Ha érdekel valakit, 329€-ra árazták le a DJI Action 4-et. A hivatalos webshopban is.

Tudom, GoPro topik, ne kövezzetek meg érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.