Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) Márton válasza szpeti40 (#4100) üzenetére


Márton
nagyúr

A Hero 6 4k/60-ja pedig Gyroflow-val több mint tökéletes! Azóta nem hordok gimbalt! :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4102) atees válasza szpeti40 (#4100) üzenetére


atees
őstag

Sokat használom off-road autoba is, oda kevés a stabilizálás. Meg a színek 4K-s tv fakónak tűnnek nekem egy újabb goprohoz képest. Egyébként egy nagyon jó kamera.
a másik meg az, hogy most a goproról rendelve lényegesen olcsóbb a 11es, mint itthon.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#4103) sityupityu válasza szpeti40 (#4097) üzenetére


sityupityu
veterán

Ha a méretet is nézzük, akkor a 7-es volt az utolsó normális gopro szerintem. Talán még a 8 is, de inkább a 7. Ezektől fölfele számomra már nem minősülnek igazi akciókamerának. Aki pl kocsiba stb helyeken rögzíti annak mindegy, hogy mekkora stb, de bármilyen más intenzív sportnál ahol a testedre van rögzítve ott már nem. Persze ez csak azén véleményem.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4104) sityupityu válasza atees (#4102) üzenetére


sityupityu
veterán

"Meg a színek 4K-s tv fakónak tűnnek nekem egy újabb goprohoz képest."

Eleve már a régebbiek is túlszaturáltak voltak...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4105) atees


atees
őstag

Nem tudjátok véletlenűl, hogy a 9/10es kamerához való üvegfólia készlet jó lehet a 11eshez?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#4106) Ano válasza atees (#4105) üzenetére


Ano
őstag

elvileg a 9, 10 és a 11 minden fizikai méretben teljesen megegyezik ... én legalábbis eddig így tudtam, azaz jónak kell lennie hozzá.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#4107) atees válasza Ano (#4106) üzenetére


atees
őstag

Köszi! Én is erre tippeltem. 😅

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#4108) #16729600


#16729600
törölt tag

Jött ma egy 11 bundle pack +Telesin töltő + Telesin Nd filter szett + INKEE Falcon Plus Gimbal. Senkit nem érdekel, na de akkor is... :)

(#4109) Tuninger válasza #16729600 (#4108) üzenetére


Tuninger
addikt

Feltöltesz nekem 1-2 db napsütéses flat 8 vs 10 bites felvételt google driveba? Ilyen 3 másodperc egyik 3 másodperc másik. Kiváncsi vagyok mennyiben különböznek mert amit láttam online, 10 bites módban mind a csúcsfényeknél, mind a sötétben van extra tartalék

(#4110) #16729600 válasza Tuninger (#4109) üzenetére


#16729600
törölt tag

Persze, napokban átmegyünk Mariborba a folyóparti sétányra ( ha jó idő lesz, de az előrejelzés biztató ) és teszek fel neked a kért paraméterekkel vidit.

(#4111) #16729600


#16729600
törölt tag

Jut eszembe. Youtube taccsra vágja a 10 bitet , valóban csak valami untouched fáljt érdemes nézegetni, online anyag nem lesz jó. ( Davinci 18 ban se vagyok biztos, hogy export után mi jön majd ki a cső végén gropro vidi után )

(#4112) twine válasza #16729600 (#4111) üzenetére


twine
addikt

De ha a nyers 5mp-es filet memória kártyáról feltöltöd pld. Google drive-ra , akkor módosítás nélküli anyaghoz jut a kolléga ;)

(#4113) #16729600 válasza twine (#4112) üzenetére


#16729600
törölt tag

Evidens, úgy lesz. :)

(#4114) S.J.


S.J.
tag

sziasztok:)

gopro 10: ha betörik az első képernyő, még használható marad a kamera? milyen funkciokrol kell lemondani, ha nem működik?:)

köszönöm a választ:)

(#4115) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok,
A MOVAVI-hoz hasonló, könnyen kezelhető WIn10es videószerkesztőt tudtok esetleg ajánlani, ami nem havidíjas? A MOVIAVIhoz találtam "akciós" linket, ez valóban csak egyszeri díjas lehet mégis?
[link]
Köszi!

(#4116) CorsairS válasza #16729600 (#4108) üzenetére


CorsairS
csendes tag

Telesin ND szettről majd kérhetek véleményt? Van egy ND+CPL szettem, szivárványos képet produkál a GoPro tőle. Vettem sima CPL szűrőt is, mert youtubeos tesztvideók alapján nem csinál ilyet, de az is szivárványosít, bár kevésbé.
Üveg mögött próbáltam, lehet ha nincs előtte az üveg akkor a sima CPL jó, de a kombó minden helyzetben szivárványoz.

(#4117) StLui válasza Tündike25 (#4115) üzenetére


StLui
veterán

ennyiért csak 1 évest előfizetést kapsz, 70 eur a lifetime

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4118) Tündike25 válasza StLui (#4117) üzenetére


Tündike25
tag

Hát pedig nem annak tűnik. Végül megvettem, 8000HUF volt és lifetime-nak néz ki...

(#4119) StLui válasza Tündike25 (#4118) üzenetére


StLui
veterán

A teli ár, ami át van húzva, az a shopban az 1 éves, a lifetime közel 70 eur. De ha neked lifetime-t adott az szuper! Lehet csak benézek valamit. (shopban amúgy usd ár van, a te linkeden meg eur-t látok)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4120) Tündike25 válasza StLui (#4119) üzenetére


Tündike25
tag

Igen, elvileg tényleg így van, de a gyakorlat valahogy mást mutat. :)
Itt van mindhárom lehetőség.
Az első 1 éves előfizetés, a második a normál lifetime (mondjuk itt elég jól váltják a dollárt :D), a harmadik pedig a fentebbi linken kiválasztott elvileg szintén lifetime, amit én is vettem. A második és harmadik között nem látok különbséget. :)

(#4121) StLui válasza Tündike25 (#4120) üzenetére


StLui
veterán

Ez klassz, anno nagyon tetszett a program, de azóta tanulgatom használgatom a DaVinci-t nem tudom most elég lenne e amit tud (valószínű, lehet ki kéne megint próbálnom)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4122) Daudi Baldr


Daudi Baldr
tag

Sziasztok!

Nálatok működik androidos appon keresztül a facebook live streaming? Pár napja vettem egy 8-ast és mikor próbálgattam ment gond nélkül, de ma mikor rányomok a facebook gombra, visszaugrik ugyanoda. Újraraktam a gopro/fb appot, factory reset, mindent is, de hiába :-/

(#4123) kurucz24


kurucz24
tag

Sziasztok!

Bringázáshoz, nyaraláshoz, családi programokhoz keresnék Gopro-t, használtan, 50-60e a keret.
Melyik a leginkább bestbuy?

Hero 4 session
Hero 4
Hero 5
Hero 5 session

Esetleg más, ami kimaradt?

Köszi

(#4124) szpeti40 válasza kurucz24 (#4123) üzenetére


szpeti40
addikt

Hero 5.
Nekem sokáig volt ilyen nyaralós, vízalatti kamerának, szerintem még mindig teljesen használható, idén adtam el.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4125) kurucz24 válasza szpeti40 (#4124) üzenetére


kurucz24
tag

Köszönöm.

(#4126) porker


porker
tag

Sziasztok!

Segítsetek nekem kérlek! Fiamnak szeretnék egy akciókamerát beszerezni de teljesen ismeretlen nekem a terep. Azt tudom, hogy a GoPro a legjobb de nem vagyok biztos benne, hogy ennyire drága kamera kellhet-e neki? A sport ahol használná a túrázás: 12-18 órákat mennek egyhuzamban így értelemszerű, hogy sok egyéb mellett a "nagy kapacitású" akku is szempont. Persze lehet, hogy egy Lamaxot kellene vennem és plussz aksikat... no de a képminőség...
Tehát a kérdés: használ-e már valaki 11 minit?

(#4127) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Van valami bevált gyakorlat arra, hogy 2.7K 100FPS videó szeleteket hogyan rakhatnék össze gyorsan?

Premiere-ben próbáltam, de ott H.264-nél nincs 60FPS feletti opció. H265-ben már van, de azzal még HW encoding mellett is ~9 órára saccolja a rendert... (Viszonyításképp egy ugyanilyen H.264 render ~15 perc max)

[ Szerkesztve ]

(#4128) Márton válasza Chosen (#4127) üzenetére


Márton
nagyúr

mármint frame pontosan vágtad és egy fájlba szeretnéd fűzni? lehetőleg reencode nélkül?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4129) szpeti40 válasza Chosen (#4127) üzenetére


szpeti40
addikt

Kézzel is meg lehet adni az fps-t premiere-ben, nem?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4130) Chosen válasza Márton (#4128) üzenetére


Chosen
addikt

Egy gokart futam van két szeletben jelenleg.

step 1: Az már jó lenne, ha legalább egyben lennének. Erre bármilyen program jó, ha van más javaslat. Igen, re-encode nélkül még jobb.

step 2: Az elejéről-végéről levágnám a felesleges részeket + overlayt tennék rá a köridőkkel, így ehhez már mindenképp kell Premiere vagy hasonló.

(#4131) Márton válasza Chosen (#4130) üzenetére


Márton
nagyúr

step 1: avidemux

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4132) Chosen válasza szpeti40 (#4129) üzenetére


Chosen
addikt

H.264 export FPS: max 60
H.265 export FPS: max 300

Hiába lehet manuálisan megadni, nincs 60-nál nagyobb opció H.264 esetén.

[ Szerkesztve ]

(#4133) Chosen válasza Márton (#4131) üzenetére


Chosen
addikt

Megnézem, köszi!

(#4134) CorsairS


CorsairS
csendes tag

Davinci resolve nem tud mit kezdeni vele?

(#4135) Chosen válasza CorsairS (#4134) üzenetére


Chosen
addikt

Egyelőre a Premiere-t meg akartam tartani, mert ott ismerek mindent, de ha nagyon nem megy ott, akkor megnézem Resolve-ban. :)

(#4136) Chosen válasza Márton (#4131) üzenetére


Chosen
addikt

Step 1 pipa, köszönöm. Hibátlanul összerakta, pár másodperc alatt. :R

(#4137) Márton válasza Chosen (#4136) üzenetére


Márton
nagyúr

:K

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4138) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!

gopro.com oldalon elég jó akciók vannak. Innen rendelve vámmentes a szállítás?

vagy van külön eu store?

Köszönöm

(#4139) StLui válasza szab13 (#4138) üzenetére


StLui
veterán

akkor vagy jó helyen ha EUR árakat látsz, akkor csak azt fizeted amit látsz is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4140) szab13 válasza StLui (#4139) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszi, igen, közben én is rájöttem. Leadtam a rendelést.

Döbbenetes, hogy mennyivel olcsóbb gopro saját oldala. Ráadásul most dec 9-ig a szállítás is ingyenes.
Gopro11 350 euro , igaz hozzá lehet számolni az 50 euros éves előfizetést.
Tartozékos árak is jóval kedvezőbbek.

(#4141) ImI87


ImI87
őstag

Sziasztok, bocs az OFF-ért, és a reklámért! :B
Ingyen elvihető vadiúj tartozékok a HERO 7 korszakból:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4142) K53TA


K53TA
tag

Gopro-8 gyári akkuja 2év után most adja meg magát. Hidegben 100%-ról 8-10perc alatt, szobahőmérsékleten kb 20percet alatt merül le 0%-ra, vagyis még van benne egy kis élet.
Hogy ez az akku élettartam jónak mondható-e, vagy sem, passz.

(#4143) porker válasza szab13 (#4140) üzenetére


porker
tag

Hello!
Hol jár a 7-én leadott rendelésed?

[ Szerkesztve ]

(#4144) szab13 válasza porker (#4143) üzenetére


szab13
aktív tag

Szia!

Megjött minden, 12-én hétfőn.

Kb. egy itthoni Hero 11 áráért (kb 220e) , érkezett egy Hero 11, vízálló tok, lebegő (narancssárga) nyél, dual töltő, két, enduro aksi, 32Gb memoria kártya, meg persze a kötelező éves előfizetés.
összesen:(519euro)
(Hollandiából jött)

Még soha nem rendeltem így, ilyen összegben, de pozitív csalódás volt, főleg úgy hogy itthoni árakhoz képest, kb. 100E Ft -al olcsóbb volt.

(#4145) sityupityu


sityupityu
veterán

Üdv!

Gopro 7-ez van bevált utángyártott akku, ami nem púposodik fel pár töltés után? Köszi.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4146) nylontacsko válasza szab13 (#4144) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ez így nagyon jó deal :Y

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4147) K53TA válasza sityupityu (#4145) üzenetére


K53TA
tag

Telesin akkut használok a gyári mellet de már az is hamisítják így érdemes Allin közvetlen agyártó oldaláról rendelni..

(#4148) sityupityu válasza K53TA (#4147) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4149) porker válasza szab13 (#4144) üzenetére


porker
tag

Hello!
Nekünk is megérkezett - ma! :)
Külön aksira még nem volt pénz, memória kártyát meg most keresek mert arra nem volt jó ár.

(#4150) SteadyMan


SteadyMan
aktív tag

Valaki próbált már ilyet GoPro 11-hez? Jók ezek a szilikon védőtokok? Vagy inkább más, amit érdemes használni?
Ebay link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.