Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) Tuninger válasza gonger (#4699) üzenetére


Tuninger
addikt

Vannak igények na, ennyiért Hero 9 szokott menni, esetleg szerencsés esetben 10. De azt a 11-est ennyiért elviszik mire ráírsz.

(#4702) SeniorTilla válasza Tuninger (#4701) üzenetére


SeniorTilla
veterán

125-ért itt a HA-n is van 2 akksival. Kicsit biztos enged belőle, ha nagyon kell 5 ezer forint :)

Most egyébként mi van a 12-essel? Jó vétel vagy hanyagolandó? A GPS hiánya sztem egy vicc... másban, érdemben valamiben tud többet mint a 11-es, ami átlag felhasználónak számít?

Vagy maradjak az osmo action 4-esnél? Síszezonig vennem kell valamit. Van két Hero7, de jó lenne újítani, és a DJI funkciói tetszenek (ahogy a drónjai is).

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4703) Czimby válasza SeniorTilla (#4702) üzenetére


Czimby
addikt

Miután 2 napot tölöttem el OA4 vs Hero12 infók videók stb.

OA4 a hétköznapi felhasználóknak jobb, felhasználói élmény jobb, a kezelhetősége, a mount-ja, 2 érintő kijelző stb. Nagyobb üzemidő, kevésbé hajlamos túlmelegedni, sokkal gyorsabban tölti az akkut mint a gopro.
Jó fényviszonyok közt kicsit gyengébb a képe mint a 12-nek, és a stablizátor is gyengébb, a kisebb felbontás miatt kevesebbet croppol a szélekből, könyebben bemozdul.
Valamint amit egyik videós sem emleget de ha jó a szemed látható, hogy sok esetben kevesebb a részlet a képén, az aszfalt texturája összemosódik, házfalakon a minta, vagy terepen a poros úton nem látszanak a kavicsok és hasonlók.
Cserébe viszont linearban nagyobb a látószöge(wide-ban stabival már fej-fej mellett vannak), és low light-ban tényleg jóval jobb a képe. Plusz kevésbé hordósít.

Hero 12
Ugye a hoszabb üzemidő nem az akkuidő mint reklámozták, hanem a kisebb túlmelegedési hajlamból adódik. A fogyasztása is javult kb 10%-al tovább bírja mint a 11.
A BT füles csatalakozás jó ötlet, csak a hangminősége roszabb a beépített mikrofonétól, viszont a felvételre mindkét hangcsatorna rögzül! És lehet hangvezérelni a kamerát vele, ami nem rossz ha pl kocsin kivűlre van rakva.
A HDR tényleg működik de felezi az FPS-t.
Amit nem reklámoznak pedig kellene:
Most már felvétel közben is látod a mobil kijelzőén amit a kamera lát, nem csak addig amíg el nem indítod a felvételt.
Gopro-nak is van gyorsmenüje mint az OA4-nek, a két gomb egyszeri nyomásával jön elő.
Az istenített DJI mount-hoz hasonlót lehet venni 20 dollárért am iráadásul 5 féle rögíztést is tud! Ha valaki az miatt döntene a másik mellett.

Biztosan kihagytam pár dolgot, de hirtelemn ennyi.

Összegezve, a OA4 az átlag usernek jobb, a GoPro pedig azoknak akik a legjobb képmiőséget keresik és tényleg akciókamerának használják, ahol a stabi az egyik legfontosabb tényező.

Én berendeltem a 12-t, jó lenne ha kevésébé hordósítana, nekem ez a legnagyobb fájdalmam vele, de a 40e Ft-os árkülönbség sem smafu.
Ráadásul vin már itthon GoPro akku + töltő és pár kiegészítő ami igy használható vele.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4704) Khaosz55 válasza SeniorTilla (#4702) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem 8 mellé kell és 12-öt veszek. Egyrészt mert a 8 is használva lesz, így gondolom nem lesz brutális eltérés a színekben. Másrészt engem nem győzött meg az action 4 slow motion része amiket láttam tesztekben.

(#4705) Khaosz55 válasza Czimby (#4703) üzenetére


Khaosz55
addikt

Igen ezt a gyors mozgásoknál az aszfal elmosódását én is láttam az action 4 esetén tesztekbe. Engem zavarna, motiros videó amikor döntöm neki jól mutat az aszfalt részletessége.

(#4706) Czimby válasza Khaosz55 (#4704) üzenetére


Czimby
addikt

Ez az egyik amit kihagytam az action 4 slow-moban nagyon gyengusz és a horizon lockja is elmalad a goprotól.

Mindenki azt mondja az action 4-nek szebbek a színei, de nekem bejön a gopro melegebb színvilága.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4707) Czimby válasza Tuninger (#4697) üzenetére


Czimby
addikt

És akkor a 399-ből jön még le subbal -100Euro?
Az már túl olcsó lenne :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4708) SeniorTilla válasza Czimby (#4703) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Köszönöm a leírásod, nagyon hasznos! :)

A legjobb lenne az élő teszt, eladni a két 7-est és megvenni az action4-et és a hero12-őt. Akkor kiderülne minden.

Még az is lehet, hogy ez lesz.

A GPS hiánya el nem nézhető a gopronak, ha tényleg a fogyasztás/melegedés miatt hagyták ki, akkor inkább maradt volna úgy kikapcsolható mint eddig. GPS nélkül macerás telemetriát adni a videókhoz, kell hozzá a mobil is, ami szintén rögzít, be kell kapcsolni azt is (oké van automata mód, de azt is be kell kapcsolni először). Kíváncsi vagyok, délután a harmadik feles+sör kombó után a sípályán a hüttéből kijőve, hányan fogják elfelejteni :)

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4709) Czimby válasza SeniorTilla (#4708) üzenetére


Czimby
addikt

OA4-ben sincs GPS külön megveszed a távirányítót 30-ert abba van.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4710) Tuninger válasza Czimby (#4707) üzenetére


Tuninger
addikt

Neem, mindenféle trükkel úgy menővereznek hogy a kamera 400, vagy 390nél sose legyen olcsóbb, de vagy előfizut vagy extra aksit vagy extra aksit és előfizut kapsz hozzá. A -100 eur-os deal úgy működik hogyha előfizetsz ÉS megújítod egy évvel később az előfizetésedet akkor a következő gopro olcsóbb 100tal.

(#4711) SeniorTilla válasza Czimby (#4709) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Hmmm, érdekes. Nem értem miért jó hogy nincs bennük, pont egy akciókamerában, ahol fontos lenne. Az eddigi modellekben benne volt. Nem tudom mennyit számít a melegedésben, a leheletvékony mobilokban is szinte mindig megy a GPS.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4712) Tuninger


Tuninger
addikt

Én ma délután rendeltem be az Action4-et. Ha tudom matchelni a színeket a Hero 11el, akkor elváltok DJI-ra. Pénteken érkezik.

(#4713) Sleek válasza Czimby (#4703) üzenetére


Sleek
senior tag

Én úgy tudtam ,hogy csak a 11 nél vették ki a telefonos élőképet felvétel közben . Legalábbis nekem ez volt meg valamiért.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#4714) SeniorTilla válasza Sleek (#4713) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A 7-esen sincs élőkép, csak ha nem megy a rögzítés.

Plusz: kíváncsi leszek milyen lesz a DJI, oszd meg velünk is a tapasztalataidat

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4715) Márton válasza SeniorTilla (#4714) üzenetére


Márton
nagyúr

Nekem 3+B (is) van, ott csak protune esetén nincs élőkép. Amúgy van :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4717) gonger válasza Tuninger (#4701) üzenetére


gonger
senior tag

Akkor szerencsém volt. Sikerült az idézett 11-est 1 db sima akksival + 2 enduro akksival, gopro dual töltővel ma megvenni. A gyári táskája nincs meg, ennyi a hátrány.

[ Szerkesztve ]

(#4718) szpeti40 válasza SeniorTilla (#4714) üzenetére


szpeti40
addikt

Már hogyne lenne élőkép, Hero 7-em van és látom a telós appban a kamera képet, felvétel közben is.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4719) SeniorTilla válasza szpeti40 (#4718) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Most hogy írod tényleg lehet... akkor összekevertem a Hero4-el? Nem sokszor használom mobillal

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4720) Márton válasza SeniorTilla (#4719) üzenetére


Márton
nagyúr

sztem az is tudja, csak pt módban nem..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4721) Czimby válasza gonger (#4717) üzenetére


Czimby
addikt

A sima akksival óvatosan, ha kicsit is puklisodik, kukázd mert képes beleszorulni a kamerába!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4722) gonger válasza SeniorTilla (#4719) üzenetére


gonger
senior tag

Hero 4 is tudja.

(#4723) Czimby válasza szpeti40 (#4718) üzenetére


Czimby
addikt

Hero 8 v. 9 - 11 aminél elvették ezt a featuret.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4724) szpeti40 válasza Czimby (#4723) üzenetére


szpeti40
addikt

Érthetetlen :F

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4725) olivera88


olivera88
veterán

Milyen jó ez h újabban felhőben is lehet szerkeszteni a videokat Quikel. Felhőben is tudok stickert rárakni. Így nem kell telóra átkülden a videókat, illetve se letölteni felhőböl, ha előzöleg nem tettem rá a telóra. Így az is megoldodott h nem üres videokat kapok, mondjuk csak HD ben lehet letölteni a valamiért amire rá kerül a stickers.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#4726) Tuninger


Tuninger
addikt

Megérkezett a Dji Action 4, de sajnos csak most este volt lehetőségem nyomkodni egy fél órát.
Csináltam pár tesztfelvételt az első shock, hogy ISO1600 vs ISO1600 Hero 11, mindkét kamera kikapcsolt zajszűréssel a GoPro a kevésbé zajos és maga a zaj megjelenítése is kultúráltabb úgy hogy több részlet marad. Mindkét kamera 4K 30fps fix ISO1600, 1/60 zár. Kontrasztos profilban mentem, a gopro világosabb talán egy fél fényértékkel.

Viszont ha tovább kell világosítani a képet utólag, az action képe sokkal jobban bírja.

Az UltraWide nagyon tetszik, illetve a 1080p/2.7K módok is úgy tűnik normálisan vannak kivitelezve, nincs csalás mint a gopronál hogy egyik másik felbontás+képkocka kombináció sokkal jobb/rosszabb mint a többi.
Egyelőre ennyi, sokat fogom nyúzni még, jövök a tapasztalatokkal.

(#4727) Márton válasza Tuninger (#4726) üzenetére


Márton
nagyúr

várjuk! :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4728) vihartigris válasza Tuninger (#4726) üzenetére


vihartigris
őstag

Jöhetnek a nyúzási tapasztalatok. :K

bármi reciproka a semmi

(#4729) SeniorTilla válasza Tuninger (#4726) üzenetére


SeniorTilla
veterán

+1 :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4730) Czimby válasza Tuninger (#4726) üzenetére


Czimby
addikt

Megerhetnelek egy dologra?
A két kamerát egymás fölé rakva, wide latószögben, stabilizátort bekapcsolva, megnézed melyiknek nagyobb a latoszöge?

Ugye DJI alapból nagyobb, de ha már be van kapcsolva a stabi állítólag a GoPro a nyerő, csak erre nem találtam egyértelmű összehasonlítást.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4731) Tuninger válasza Czimby (#4730) üzenetére


Tuninger
addikt

OA4_Hero 11 FOV teszt

Rocksteadyben nagyobb látószög mint a gopro hypersmoothban, Rocksteady+-ban kisebb
Sokkal kevésbé torzít az Action 4 optikája

(#4732) Czimby válasza Tuninger (#4731) üzenetére


Czimby
addikt

Köszönöm! Ez elég meggyőző!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4733) Tuninger


Tuninger
addikt

Rövid tesztek alapján a felbontások elég konzisztensek, a 1080p teljesen használható, a 2.7K kicsit élesebb a 4K kicsit élesebb. Ezt tartja ultrawide-tól DeWarpig, 24fps-től 60fpsig (120at még nem teszteltem), míg a GoPro pl torzításkorrekció esetén megcsinálja a képet adott felbontásban, majd croppol stabi szerint, majd croppol a torzításkorrekcióhoz. Emiatt ott a 1080p Linear szinte használhatatlan. Action 4-nél a 1080p DeWarp teljesen jó.

Viszont

Letekert élesítésnél is élesít valamennyit az Action4, míg a GoPro nem
-2 zajszűrésnél még ISO100on is zizis a kép, igaz, szépen szűrhető
-1 zajszűrés elég agresszív, sajnos eltüntet a részletből is, viszont ISO1600-ig szinte zajmentes a kép. A 1080p-t eléggé kinyírja, a 4K-n jó.

A sötét tartományban aránylag sok részlet marad D-LogM esetén, Lehet alul exponálni is utólag világosítani.

A GoPro Flat és a D-LOG M megdöbbentően közel van egymáshoz, viszont a DJInál pontosabb az auto fehéregyensúly
A Normál és a Natural profil is meglepően közel van egymáshoz, viszont a gopro képe jóval szaturáltabb.

A GoPro Wide Gamut módban sokkal több színt képes ábrázolni, nincs szín kiégés
DJI D-LOG-ban csak egy kicsit csökkenti az alap szaturációt, de nincs akkora headroom mint a gopro esetén.

Milyen tesztre vagytok kiváncsiak?

[ Szerkesztve ]

(#4734) vihartigris válasza Tuninger (#4733) üzenetére


vihartigris
őstag

:C
Engem a Pre-Recording funkciója érdekelne.

bármi reciproka a semmi

(#4735) Tuninger válasza vihartigris (#4734) üzenetére


Tuninger
addikt

Az ugyanúgy működik mint a Hero 9-10-11-12-nél a Hindsight. Folyamatosan vesz a kamera, beállíthatod hogy mekkora legyen a buffer 5-60s között, s mikor lenyomod az expó gombot akkor az előző 5-60 másodperc már le van mentve a kártyára és veszi tovább a klippet. Ha megint lenyomod az expó gombot, lezárja a filet és indítja újra a bufferelést

Kiegészítés még előző postomhoz:
-2 sharpness -2 NR-rel a DLOG-M kevésbé van élesítve mint a Normál profil, ez már közel van a goprohoz.
Illetve az NR-nek csak magasabb ISO-n van jelentős hatása, az ISO100-as zizisség más miatt volt.

(#4736) Márton válasza Tuninger (#4735) üzenetére


Márton
nagyúr

a kártyát koptatja vagy van valami flash buffere?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4737) Tuninger válasza Márton (#4736) üzenetére


Tuninger
addikt

A kártyára bufferel most megnéztem, nincs saját memória, vagy ha van akkor is kell kártya hozzá.

(#4738) Czimby válasza Tuninger (#4735) üzenetére


Czimby
addikt

Itt a videóban a rollerek alatt az aszfalt részletei akkor a zajszűrés áldozatául estek, úgy sejtem.

Várhatóan jön majd az OA4-be is a HDR ha már a 3-ban benne volt, legalábbis gondolom.
A GoPro HDR-je elég pofás itt.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4739) Czimby válasza Czimby (#4738) üzenetére


Czimby
addikt

Itt is a fű meg a bozótok.
De ha beálítással menthető a dolog akkor nincs baj.
Érdekes, hogy egyik YT tesztelő sem tér ki erre, pedig eléggé szembetűnő.

Inkább 20x elmondják, nem melegszik túúú, mágneses talpja van, tovább bírja a zzzakkumlátor :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4740) SeniorTilla válasza Czimby (#4738) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Elég komolyan szebb a képe a gopronak, és részletgazdagabb. A garázsban nem, ott a DJI a jobb, de általában nem ott akciókamerázunk, hanem a szabadban :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4741) Tuninger válasza Czimby (#4738) üzenetére


Tuninger
addikt

Nem, más az élesítés, ki lehet hozni ezt az action4-ből is és akkor kevésbé nyírja ki a youtube tömörítés. A zajszűrés úgy veszem észre csak magasabb iso esetén kapcsol be, napsütésben nincs hatása.
az OA4 minden módban HDR, ezért nincs már rá külön menü. De máshogy van megoldva mint a gopronál a HDR, a goproé jobb, viszont limitált 5.3K 30/4K60-ra
tartom én is hogy szikrázó napsütésben a gopro elseggeli az OA4-et, de nem drámai a különbség.
EU-ban egyébként melegszik, 48 fokon van a kikapcsolási limit, így kb a Hero 11 és a Hero 12 közé tehető túlmelegedés szempontjából. Van rá hack, akkor úgy viselkedik mint az USA-ban, hogy tényleg csak akkor kapcsol ki ha meleg.

holnap lesz időm tesztelni, jövök videóval, ha valami igény van mit teszteljek, jöjjön

(#4742) Czimby válasza Tuninger (#4741) üzenetére


Czimby
addikt

Az a baj, kevés tesztet találok ahol olyan fényviszonyok közt tesztelték mint én használnám.
Vagy verőfényben vagy ejszaka tesztelik, én meg nappal de pl erdőben ahol elég változatosak a fényviszonyok.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4743) Márton válasza Tuninger (#4741) üzenetére


Márton
nagyúr

micsoda? melegedésbeli különbség eu és usa verzió között? wtf?
több lenne rá a vám? :DDD :Y

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4744) SeniorTilla válasza Márton (#4743) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az EU energiatakarékossági irányelvei szerint szórakoztatóelektronikai eszköz folyamatos használat közben nem melegedhet 48 fok fölé, mert a globális felmelegedéshez nagymértékben hozzájárul. Ez a jelenség a világ más részein nem tapasztalható, ezért ott szabad neki felFORRÓsodnia.

:DD :DD :DD :DD

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4745) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Az EU egy ......

a drónoknál is le van korlátozva a rádió teljesítménye, ezért nálunk nem lehet olyan messzire repülni velük, mint máshol a világon. Legalábbis legálisan nem :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4746) Tuninger válasza Márton (#4743) üzenetére


Tuninger
addikt

Ahogy SeniorTilla is fricskázza, nálunk szigorúbb a rádió adási teljesítményre és az eszköz hőmérsékletre vonatkozó szabály. 40-50 fokos eszköz hőmérséklet a megengedett hogy ne okozzon égési sérülést (nem véletlen hogy a laptopok is úgy throttlingolnak hogy a legforróbb külső érintési pont nincs 50 fok felett), és a drónok is itthon 200m-re repülnek wifivel, usaban 2km-re..

Egyébként az USA Action 4 olyan 57 fokig melegszik max, vizont ez a +9 fok elég arra hogy sokkal kevésbé legyen gond a felvétel leállás.

Az Action 2-nél volt az a trükk hogy kiadtak hozzá egy framet, amivel javult a melegedés, szimplán azért mert érzékelte az eszköz a keretet, amiatt magasabbra engedte a saját hőmérsékletét, hiszen ez esetben már nem az eszközt fogod meg, hanem egy külső burkolatot, így nem az eszköz égeti meg a kezed..

(#4747) Khaosz55 válasza Tuninger (#4741) üzenetére


Khaosz55
addikt

Engem érdekelne a GoPro 2.7k 240fps van OA4 FHD 240 fps. Főleg a képreszletesseg egy davinci élesítés után.

(#4748) zoltannnn


zoltannnn
csendes tag

Sziasztok!
Gopro 11-hez a Telesin ( GP-BTR 901) vagy a Patona Premium az ajánlott? (Tartaléknak lesz. Van két Enduro)
Köszönöm

(#4749) zsoca29


zsoca29
tag

Egy kis videó a gorpo 12-ről.
[link]

(#4750) olivera88


olivera88
veterán

Miért kapok fekete highlight videot amiben csak hang van? Alig pár megás filet hoz létre a kiválasztott hangal.. Így még nem jártam asszem... Már a My Editsben is fekete, nem látszik videó előnézete, viszont ha megnyitom akkor megy a videó.
Egy nagy highlight videót csinálnék, 3x 5.3 k felbontású timewarp összefűzéséböl. De nem megy.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.