Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Moleman #37485 üzenetére

    én elhiszem mivel ez tök szubjektív. kinek mi tetszik ugye.

    nekem a v30 karcos rideg nem finom. a V60 sokkal jobb de még mindig nem első választás lenne.

    Mai kutakodásom eredménye hogy seventy 80at ingyen se cserélném modern greenbackre :D

    alapvetően ugyanabban a rendszerben a g12-65 a g12m-70 és g12t-75 hangja tetszik. főleg ezekből is a régebbieké, bár ezeknek a hangjában évjárat függvényében sem bírtam olyan számottevő difit felfedezni. Szemben pl a greenbackekkel. Aminek a 70es eleji pulsonic verzióktól libabőr, az ujaktól meg kiráz a hideg... :D gyakorlatilag star wars vs űrgammák érzésem van.

    Igen tudom yt alapon nehéz megváltani a világot, de maradjunk annyiban hogy sageborn bácsi elég konzisztensen nyomja és amit ismerek is személyesen saját fülre azt pl már remekül lehet hasonlítani yt alapon is.

    alapvetően egy 20-30 éves turkálatlan marshall ládával amelyikben ezekből van valamelyik asszem igen happy tudnék lenni.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés