Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82451) India válasza H0r1 (#82450) üzenetére


India
aktív tag

Sok jót hallottam a termékről , tényleg sok a mély ? :)

(#82452) H0r1 válasza India (#82451) üzenetére


H0r1
tag

Nekem tökéletes. Nem úgy sok, hogy elnyomja a többi hangot, hanem pont úgy, hogy érzem h remeg a fülembe. Mondjuk az appjában az equalizerbe eléggé feltoltam az első kettő oszlopot

(#82453) India válasza H0r1 (#82452) üzenetére


India
aktív tag

Nem regen vettem Apple AirPods 2-ot megvagyok elegedve vele jobb lett mint az 1 :R

(#82454) H0r1 válasza India (#82453) üzenetére


H0r1
tag

Nekem kiesik akkor is ha egyhelybe ulok.. Csak az agybadugosak johetnek szoba es azok is csak akkor ha akkora kapaszkodo van rajtuk hogy embert lehet felakasztani ra..

(#82455) monti0222w válasza #16820480 (#82445) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen AF78 volt az. AF180 szerintem tetszene neked, bár az is igaz, te más vonalon mozogsz, mind árat értve, mind a hangzást.
Az itthoni árakat nézve nem éri meg megvenni őket, viszont akcióban, igen, van értelme a vételnek. :K

(#82456) vicze válasza India (#82453) üzenetére


vicze
félisten

"jobb lett mint az 1"
Azt is el tudod mondani mitől jobb mint az egy?

(#82457) #16820480 válasza monti0222w (#82455) üzenetére


#16820480
törölt tag

Annyira nem mozgok már más kategóriákban, amióta elment az U6 :) Most amúgy erre a VS7-re lettem kíváncsi, a GR07 szép emlékeket hagyott annak idején.

(#82458) monti0222w válasza #16820480 (#82457) üzenetére


monti0222w
addikt

Emlékszem rá, akkor én még az első szériás E10 nyomtam.
Megveszed?

(#82459) #16820480 válasza monti0222w (#82458) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem hiszem, hogy mostanában vennék nagyon fülest, egyelőre elég az is, ami van :D

(#82460) atti29 válasza #16820480 (#82445) üzenetére


atti29
tag

Rendben,természetesen igazad/igazatok van! :R
Egyszer csak sikerül összehozni a találkozót,meghallgatnotok és jó véleménnyel lesztek róla. :B
Az olcsóbb verziók közül egyiket sem hallottam,az Af 1120 is féláron vettem,annyiért számomra jó vétel volt és szeretem is,persze kellett mellé az AK300. :K

kemcso
A westone w60-ra nagyon kíváncsi vagyok,bár tartok is tőle,nehogy túl jó legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#82461) monti0222w válasza #16820480 (#82459) üzenetére


monti0222w
addikt

Értem, vagy ki tudja merről fog fújni majd a szél. :D

(#82462) Kobe


Kobe
veterán

Rendeltem egy tartalek mmcx kabelt alirol
Ezt a fajtat [link]

Hat ha valaki massziv kabelt akar, csak ajanlani tudom.... Bulldog poraznak is beillik, 8eres, oszto utan 4-4

(#82463) fericske


fericske
addikt

Úton van egy ilyen :)
Inkább megérzésre mint eddigi véleményekre hagyatkozva.

(#82464) -NoVa- válasza fericske (#82463) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na az is egy érdekes állat, dícsérik erősen.

(#82465) f4lcon válasza fericske (#82463) üzenetére


f4lcon
őstag

drop-ról?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#82466) Tulku válasza fericske (#82463) üzenetére


Tulku
veterán

Hmmm...ekkora planár hangszóró?
Mélyeire kíváncsi vagyok....

Volt planár fülesem (Isine 20) de annak elég nagy területű membránja volt...az biztos, hogy a közepei mesések voltak...

[ Szerkesztve ]

(#82467) fericske válasza f4lcon (#82465) üzenetére


fericske
addikt

Nem a dropról. Onnan nem szokok...
Amit linkeltem, onnan.
Valószínűleg következő hétvégén már játszok vele.

Tulku
Majd kiderül :)
Erősítőigényesnek várható. Ha igen, azon sok múlik.
A Qp1r sok fejhallgatóval is elboldogul szépen, az Ant-ban meg van bivaly rendesen és a fülhallgatóimmal is tisztán szól (1ba, hibrid, dd, mindegyikkel), meg van ugye a gyenge usb-c telefon forrás is, meg jobb "hifi" telefon forrás is. Ilyen téren a tesztkörnyezet megvan :)

(#82468) monti0222w válasza f4lcon (#82465) üzenetére


monti0222w
addikt

Dropon őt nem láttam.

(#82469) vicze válasza Tulku (#82466) üzenetére


vicze
félisten

Teszteket végigolvasva leginkább mély hiányos, erősen közép kiemelt, ezért is lehet nem hozzáértőnek nagyon szép hangzása, illetve attól függ mivel hallgatod, mármint milyen zenével.
Planár mérete miatt pont az történik amit várnál. A nagyon vékony membrán meg nem tud elég levegőt mozgatni, így a testesség hiányzik.
Akinek bejön a hangkép és nincs semmi 500$ körüli fülese annak valószínűleg jó választás lehet. Ez a hangkép speciel engem is érdekelne. Ha nem túlzó a közép mint xba30-ban akkor jó is lehet.

(#82470) -NoVa- válasza Tulku (#82466) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mélye nem sok, de részletes, sub meg elenyésző. Óriási térről sem áradoznak, minden másban viszont csodás. Legalábbis ez a következtetésem.

A C16-nál meg addig cserélgettem a dugókat, amíg el nem jutottam oda, hogy minden téren felülmúlja az F9-et, kivéve kényelem. Egyszerűen jobb, élettelibb, érzelemtelibb, az F9 EQ-val helyrehúzva is lemarad egy picit. Nagyon picit, A-B teszten érezni, ha csak felkapom valamelyiket, nem akkora az eltérés a FiiO V-bb profilját leszámítva.
Konklúzió, mindkettőnek örülök, az F9-nek nem örülnék, ha teljes áron lett volna rosszabb, féláron kiváló vétel volt :D

(#82471) -FreaK- válasza monti0222w (#82468) üzenetére


-FreaK-
veterán

Pedig volt nemrég, $149-ért. Gondolkoztam is rajta erősen, mert nagyon megy most a hype train, de IEM-re inkább nem költök most, úgyis nemrég vettem a T3-at.

(#82472) fericske válasza -FreaK- (#82471) üzenetére


fericske
addikt

Majd írom, hogy érdemes-e vele foglalkozni.
160 dolcsiért elérhető dropon kívül is, ha olyan jó. Az a 10 dodó már nem oszt, nem szoroz.

Új szerzemény a Final 3100 BA füles.
Vele érdemes foglalkozni, ha úgy kb. 90-100 font körül meg lehet venni ahogy nekem sikerült, és valaki nagyon BA-t akar.
Enyhe fátyolosság van a magastartományban, egyébként jó közepe, mélye és tere van. Gyors, részletes.
Egyáltalán nem kevés mélyek, jó textúrával.
Nem igazán forráseszköz igényes, és a nem csak jóminőségű felvételekkel is jó, de mindkettőnél meghálálja a minőséget.

Régebbi 1BA szerzemény a Westone um1.
Vele nem érdemes foglalkozni még az 50 fontos árán sem, ahogy beszereztem.
Nem kimondottan forráseszköz igényes, viszont a felvétel minőségére piszokul háklis.
Legjobb esetben is fátyolos a hangzás (az F3100 ehhez képest tiszta), rosszabb esetben egy értelmezhetetlen mosott katyvaszt produkál.
Mélyekben nincs hiány, közepe jó de fátyolos, magasai gyengék, tér jó, részletekben gyenge/átlagos eredeti árában.

(#82473) roomdog


roomdog
csendes tag

Üdv urak! Egy hete vettem egy Jabra elite active 65 fülhallgatót. Elégedett vagyok teljes mértékben egy problémám van vele. Kb 1óra használat után elkezd fájni a fejem a tarkómnál ami elmúlik pár percen belül ha kiveszem a fülhallgatókat. Tapasztalt más is ilyet ezzel vagy más agybadugós wireless fülessel?

(#82474) gaben22 válasza roomdog (#82473) üzenetére


gaben22
senior tag

Nekem a fülmozgató izmom (igen :D) szokott megfeszülve lenni, ha napszemüveg van rajtam és szintúgy megfájdul egy idő után. Esetleg neked is? Némi idő nekem is kellett mire észrevettem, hogy folyamatosan feszítek az utcán napgépben, néztek is a képzeletbeli lányok rendesen...

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#82476) badrian250


badrian250
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni fülhallgató vásárláshoz.
Ebben a témában kezdő vagyok még, de a következő igényeim lennének:

- Hosszabb utakon használnám vagy otthon, így fontos a kényelem, viszont mikrofont szeretnék rá
- Kiegyenlített karakterisztikájút szeretnék, a jazztől az elektronikus zenéig hallgatnék rajt mindent, de a fő irányvonal a jazz-rock-metál
- In-ear kialakításút szeretnék
- Kábelelvezetés nem fontos

Sajnos nincs tapasztalatom komolyabb In-ear fülesekkel, otthon viszont Hifit hallgatok (Dali Zensor 3 hangfalak Marantz MCR 611 erősítővel), így szeretnék valami minőségibb hangzást az 5 ezres kategóriánál.
Az a legnagyobb gondom, hogy nem tudom, hogy egyáltalán mi az az árkategória, amiben van egy kis "színpadod"( mondjuk ezt egyenlőre el sem tudom képzelni, hogy hogy adódik ki egy agybadugós fülesből), szépen szólnak a hangszerek, de nem ész nélkül szórod a pénzt, mert mondjuk egy kicsit levegősebbek a rézfúvósak (tehát nem akarok átmenni ezotérikus megközelítésbe :D). Én most úgy kb 30 ezret lőttem be plafonnak, nem tudom ,hogy ebből lehet-e jót kihozni.
Jelenleg egy Honor 8 telefonom van, abban sem vagyok biztos, hogy az a legjobb meghajtó eszköz ha minőségi zenét akarok hallgatni, de nem tudom, mit lenne érdemes venni, hogy ne a százezres nagyságrendnél kössek ki, egyáltalán van-e jó megoldás 20-30 körül (pl telóra valami küldős hangkártya, vagy külön lejátszó, stb).

Tudom, hogy a Sennheiserek nem a legjobbak ár-érték arányban, de pl a következő fülest nagyon dícsérték AV onlineon, és most 20ért tudnék is szerezni:
https://hu-hu.sennheiser.com/momentum-headphones-in-ear

Van esetleg valakinek tapasztalata vele, illetve mit javasolnátok a fentiekre?

Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#82477) kemcso válasza badrian250 (#82476) üzenetére


kemcso
Ármester

Mondjuk kezdd az összefoglalóval.

(#82478) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak,

A BT-s fülhallgatók késés szempontjából alkalmasak lehetnek PC-s játékra, vagy ezek inkább csak zenehallgatásra alkalmasak?

Az Oculus Rift S hangja nagyon gyengére sikerült, ráadásul a kialakítása miatt PC-s vezeték nélküli fejhallgatóval kényelmetlen egy idő után, ezért gondoltam arra, hogy talán egy futáshoz tervezett BT-s fülhallgató jobb megoldás lehet.

www.smart-bus.hu

(#82479) Rula


Rula
tag

Sziasztok!
Van egy pár Redmi Airdots fülhallgatóm. Hajnalban sikeresen megreptettem őket és most a jobb oldali nem igazán akar pairing módba kapcsolni. Csak úgy tudok rácsatlakozni, hogyha bemegyek a beállításokba és ott a már párosított eszközöknél rányomok. Tehát a Bluetooth működik, viszont nem kapcsol át látható módba. Van valami ötletetek arra, hogy ezt hogyan lehetne megoldani?

(#82480) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Írtam még pár hete, hogy kezd meghalni a sennheiser cx300-II-es fülesem
Hát a helyzet tovább romlott, jobban gyengül a jobb oldal
Olvasom azóta a fórumot, de mégsem tudom eldönteni, mit vegyek helyette,
mert az igazság az, hogy nagyon vegyes kinek mi a véleménye egyes fülesekről
Itt pl az általam is nézelődött soundmagic e-10-ről nem igazán vagyok elragadtatva, főleg amit hang alapján itt prezentál a srác
Nyilván ezt így nem lehet tesztelni, de mégis azért fura
[link]

Mai napon már bedobtam a bestbyte-ban a kosárba egy e50-et de visszatettem a polcra, mert inkább előtte megkérdezem tőletek mit javasoltok cx300 helyett
Amire szükségem lenne :
Kábel mindegy
részletességet várnék, tekintve hogy eleve studiomonitor hangfalaim vannak, ne nagyon üssön el ha kihúzom a fülemből
Kétféle presettel használom, amikor médiatartalmak mennek, minimális pluszt kap a 30-40hz és a 10+ khz
Kellemesebb így.
Ez nagyjából bejött a cx300-nak is, és elvoltam vele
Durva kilengéseket nem annyira szeretnék ha lehet V irányban
az ár 10-20 ezer között nézelődnék
mikrofont, gombokat stb nem szeretnék, mert nem használom ki, és csak gond lenne velük később
csak sima fülhallgatóra van szükség
Az esetek 90%-ban elektronikus zenét hallgatok rajta ( Armin, Tiesto stb )
Nem vagyok mély fan, jobban szeretem ha ciripel a téma, de azért lágy mély tartomány is legyen.
Pl a Mackie Mr5 mk3 hangfalakkal meg vagyok elégedve, pláne ha megpimpelem kicsit a 30hz-et filmezéshez, teljesem megfelel
Av-online szerint sok különbség nincs az e10-50-80 között de sajnos mivel nem tudom meghallgatni így megint tanácsot kérnék.

[ Szerkesztve ]

(#82481) Rula válasza Rula (#82479) üzenetére


Rula
tag

5 perccel később megoldódott magától miután leírtam. (Ofc előtte egész nap nem volt jó, csak miután rákérdez az ember akkor működik újra. .)

(#82482) s4tch válasza SkyTrancer (#82480) üzenetére


s4tch
veterán

"Olvasom azóta a fórumot, de mégsem tudom eldönteni, mit vegyek helyette"

Ez így nem is fog menni.

Az aprós értékeléseid alapján úgy látom, a fővárosban laksz. Abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy szinte tetszőleges számú fülesből válogathatsz úgy, hogy nem kell kétes hitelességű arcok véleményére hagyatkoznod. Mozdulj ki, ejts útba néhány boltot, hallgass meg néhány fülest, és vedd meg azt, ami legjobban tetszik. Nomono, fejhallgatópláza, Denon márkabolt legyen rajta a listán, itt biztosan tudsz hallgatózni többféle iemet is. Vigyed a forrásod magaddal.

Egyébként az av-online felejtős, a linkelt youtube videóban szereplő pofa meg 100%-ig jó szándékkal készíti a videóit, de a módszertana megkérdőjelezhető, mérnök lévén iszonyatosan kritikus mindennel, és nyilván az ízlése sem univerzális. Az E10 pedig az áráért igen jó füles, akkor is, ha nem ezt keresed.

(#82483) -NoVa- válasza s4tch (#82482) üzenetére


-NoVa-
őstag

"a linkelt youtube videóban szereplő pofa meg 100%-ig jó szándékkal készíti a videóit, de a módszertana megkérdőjelezhető, mérnök lévén iszonyatosan kritikus mindennel, és nyilván az ízlése sem univerzális."

Egyfelől a mérőműszerét már itt átbeszéltük, hogy nem preciz cucc, és sok mérési hibához vezet, ha csak a görbékre megyünk rá, félrevezető. Másrészről csakis a hangszínt/hangolást veszi figyelembe, azaz számára tényleg jobb a Samsung S8-9 mellé adott AKG, mint akár az E10, vagy a Carbo Tenore, és az ő szemszögéből igazat kell neki adjak. Tér és dinamika nélkül nézve valóban egyenletesebb. Ezekkel együtt csomagban viszont a Tenore-vel egyszerűen összemérhetetlen. Mivel a hallás tényleg emberenként eltérő, simán el tudom képzelni, hogy neki a térhallása elenyésző, és úgy nézem a videóit. Kevésbé félrevezető, mint a legtöbb bármit egekbe dícsérő elsőhullámos reklámreviewerek. És emellett az E10-től én sem vagyok elragadtatva, abból csak 10k körül a BT verziót tudom ajánlani az olcsósága miatt.

Részemről úgyis azt mondom, hogy a CX300II-ről a Carbo Tenore is csillagászati ugrás felfelé olcsón, és méretben, formában nagyon hasonló. Sokkal részletesebb, mint az E10, az enyhe V karaktert meg kb el is várja médiatartalomhoz. És nem feszegettük a rászánt keretet, 12k körül itt van Japánból 2-3 hét alatt.

(#82484) kemcso válasza -NoVa- (#82483) üzenetére


kemcso
Ármester

Én a CX300II-ról nagyon rikán ajánlanám a Tenore-t... előbbi egy mocsaras mélyekkel rendelkező füles, utóbbi meg egy eléggé kiegyenlített. A nagytöbbség jó eséllyel szájat húzna rá... Sokkal inkább az E50 az, ami hangképben hasonlóbb. Régen az E10 is az volt, de változtattak rajta és kiegyenlítettebb lett.

(#82485) Tulku válasza kemcso (#82484) üzenetére


Tulku
veterán

"Régen az E10 is az volt, de változtattak rajta és kiegyenlítettebb lett."

Bezony...kaptam is érte anno...még Bodz is leszidott, hogy ha ennyien mást mondanak, én miért írom, hogy egyáltalán nem mélybomba.....de ezek szerint kiderült a turpisság...más membrán :K

(#82486) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

köszi srácok a sok sok tippet, tanácsot
mivel most nem tudok mászkálni, így berendeltem cx-300ii helyett egy
Soundmagic e50-et 01-cikkszámú feketét
Bestbyte-nál 12990 ért
Meglátom milyen lesz, és majd kiderül

Ezért esett erre a választás, mert nagy többségében azt olvastam hogy valamivel kevesebb a mély mint az e10-nél és kb ennyivel kiegyenlítettebb a hangja
e80- viszont már még jobb, viszont ott egyszer olyat olvastam lehet nem itt, hogy a magasai nem voltak olyan jók mint az e50-
nekem úgyis a "flat" kéne leginkább és talán a 3 közül az 50-lesz a nyerő
meglátjuk
ha megvan beszámolok :)

[ Szerkesztve ]

(#82487) -NoVa- válasza kemcso (#82484) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ok, nem egyből váltottam, hanem fokozatosan, CX300II->Klipsch S4->Tenore, meg közben pár XiaoMi Hybrid belenyúlás, de így utólag a CX300-akkal azért voltam csak akkoriban elégedett, mert előtte szarabbak voltak. Persze tartok otthon nagy többséget, azaz egyetemre készülő nagylány a mindenféle Dubstep bassheavy zenékkel, és ő pl a Carbo Basso-t imádta, amíg el nem használta.

(#82488) Bodz válasza Tulku (#82485) üzenetére


Bodz
nagyúr

Akkor már tényleg nem egy kalap szar az E10? :D Anno nem értettem, hogy mi a fenéért ajánlgatja mindenki.

Megjött végre a Meizu Live, már égetem az XLO cd-vel.

[ Szerkesztve ]

(#82489) f4lcon válasza SkyTrancer (#82486) üzenetére


f4lcon
őstag

a cx-300ii-hez képest azért szembetűnő lesz a változás! (volt nekem is)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#82490) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Van egy Jaybird X3-om. A hozzá kapott párnácskák nem igazán "maradnak" a fülemben edzés közben. Ugye izzadás hatására kitud "esni" a füles a fülemből. Nem tudtok valami megoldást erre? Gondolok itt tapasztalatokra, aki vett már útólag füllhallgatóhoz párnácskát(bud). Tudtok valamit ajánlani?

Előre is köszönöm.

(#82491) kemcso válasza Jumbozorz (#82490) üzenetére


kemcso
Ármester

Nagyobb-kisebb illesztékkel próbáltad? Ha egyikkel se jó, akkor a Comply-t (vagy vmi utánzatát) esetleg megpróbálhatod, az stabilabban bent marad, de nem mindenkinek kényelmes...

(#82492) vicze válasza Jumbozorz (#82490) üzenetére


vicze
félisten

A hozzáadott "szárnyakat" felraktad?

(#82493) Jumbozorz válasza vicze (#82492) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Igen. Megpróbáltam azzal, gondolom megoldaná a problémámat, mivel a szárnyaknak ez a fő funkciója, de nem kényelmes a használata sajnos....

(#82494) vicze válasza Jumbozorz (#82493) üzenetére


vicze
félisten

Sajnos mivel ezeknél a füleseknél, a fülhallgató részben van az aksi, így elég nehezek és jelentősen ki is állnak, így elég nehezen tudom elképzelni, hogy a szárnyak nélkül mozgás közben stabilan a fülben maradjon hozamosabb ideig.
Amit kemcso említett szivacsos illeszték, kellene legyen egy pár mellékelve amennyiben újat vettél. Néz meg, hogyan kell behelyezni és próbáld ki azzal. Szinte biztos vagyok, hogy a szárnyak nélkül ezzel is ki fog esni, de tovább fog tartani jóval. (A szivacs véges élettartalmú és szét fog mállni egy idő után.)
Utolsó ötletként, elvezetheted fül felett a kábelt, ami valószínű szintén kényelmetlen lesz, de elkerülöd, hogy a kábel kiráncigálja és csak az önsúlya fogja minimálisan húzni.

(#82495) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Hazahoztam a Soundmagic e50-et
kb 40 percet füleltem, hogy mégis milyen
Nyilván csodát nem vártam tőle, de Sennheiser cx300-ii után azt kell hogy mondjam jóval több a közép rajta, és a részleteket is picivel jobban visszaadja
Sajnos nem tudom igazán összehasonlítani, mivel szegény régi fülesem már nagyon odavolt.
A beyer dt770pro 250ohm, meg teljesen más kategória
A Cx300ii azt hiszem hangminőségéből is veszített eredeti állapotához képest ( azon kívül hogy a jobb oldal elgyengült )
Szerencsére mivel egy Mackie 402 VLZ4 keverőpultról kapja a jelet így ki tudtam hozni középre ( jobb oldalt felerősítve )és "összemérhettem"
Elsőre viszont ami szembetűnő volt, hogy a Soundmagic e50 mélyei erősebbek
Már 25-26hz-től kezd ereje lenni és 30-40 között szinte ki is teljesedik
Lehet hogy az öregecske cx is anno hasonló volt, vagy nem tudom, de mégis
Nekem bőven sok/jó így is.
Magasakra viszont tennem kellett (nem kevés csak magam miatt ) pont ugyan annyit mint a cx-re.
Kábelezés nem tetszik, iszonyat merev és szerintem gagyi hatást kelt. Remélem kicsit majd puhul...de tartok tőle hogy nem
Ugyebár én csak asztalnál használom ülve, szóval jobb lenne ha szépen elterülne mint a sennheiser... mindegy megszokom ha nem.
Az eddigi tapasztalatok nálam mindig úgy szoktak alakulni hogy már az első 5 percben van egy kialakult véleményem szinte mindenről :)
Ez a füles jobb mint a cx300ii és nem bántam meg 13 ért
Szóval köszi mindenkinek aki ajánlotta, igaza volt, hogy jobban járok ezzel
Remélem ez is kitart mellettem egy 5 évet :U
Pár hét alatt bejáratom és megszokjuk egymást :)
Egyenlőre nekem mindig a gyári méretű gumiharang pont megfelel, viszont furdal a kíváncsiság milyen lehet, a comply
Érdemes használni, mennyit szűr ki, mennyire tartós ?

[ Szerkesztve ]

(#82496) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Valaki próbálta a KZ ZSN-t vagy hasonló 20$ körüli BA csodát a ZS3 mellett? Számomra a ZS3 az etalon ár-érték arányban, de vágyom kicsit szebb magasakra és némileg szellősebb hangra.

[ Szerkesztve ]

(#82497) sicc33 válasza Blackhole13 (#82496) üzenetére


sicc33
aktív tag

Van több KZ fülesem. Többek között a ZS3 is. Mellette egy ATR és egy ZST. Utóbbinak szerintem jobb a hangja mint a ZS3-nak. De ez az én saját véleményem. Könnyedebb, levegősebb. A mélyek nem telepszenek rá annyira a hangzásra. Persze ez szubjektív vélemény.

(#82498) #16820480 válasza Blackhole13 (#82496) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én csak a zsn-t magában, szerintem abszolút kukába való pocsék hangzás. Ha ingyen lenne, akkor sem érne meg.

(#82499) pulutodurumo válasza Blackhole13 (#82496) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Most jött egy ED16. Még friss, de ha összejött némi tapasztalat megosztom.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#82500) fericske


fericske
addikt

Vicze úr,
A Canjam-en ne hagyd ki a Hifiman standot.
Nagy valószínűséggel ott lesz a tws fülesük ($200).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.