Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82151) f4lcon válasza f4lcon (#82149) üzenetére


f4lcon
őstag

a ZS10 és a ZS10 Pro

meg a ZS7

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#82152) #16820480


#16820480
törölt tag

Akkor gondolom valamelyik ezek közül lehet az, amihez hasonlítják.

(#82153) fericske válasza #16820480 (#82152) üzenetére


fericske
addikt

Tegnap kaptam a Penonaudio-tól emailt egy Fearless fülessel kapcsolatban. Az is 500 dodó körül mozog. Talán az is ilyen hibrid vagy full armatúra....
Most nem tudok linkelni.
Az volt a lényege a levélnek, hogy vacak a kábele és most ingyen adnak hozzá egy 100 dodós Penon kábelt.
Vicc az egész :D

(#82154) Tulku válasza fericske (#82153) üzenetére


Tulku
veterán

Hát...hogy vegye már meg valaki...gondolom uborkaszezon van...

(#82155) -NoVa- válasza Tulku (#82154) üzenetére


-NoVa-
őstag

Uborkaszezon... Ha a postán gyorsítanának, és nem 2 napja vesztegelne a reptéren a C16, már rég csalódhattam volna benne, hogy nézegessem a következő rendelést :D
Az első 8000km pillanatok alatt megvan, az utolsó 20 a nehéz.

(#82156) H2o-pok válasza -NoVa- (#82155) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Nekem tegnap jött meg a KZ ZSN pro, 13nap volt. Hozzávaló bluetooth pedig 9nap,ma jött meg. Azért az nem rossz. A CCA+bluetooth is uton van, tracking szerint az is itt lesz hétfőn. Ezek most rohadt gyorsan megjöttek.
1 hónapja 1 BT modul 8 nap alatt vokt itt. 8év alatt ez a rekord.
Persze van + 7-8 termékem ami mind 4 hetes és még sehol. Mind alis.

[ Szerkesztve ]

(#82157) vicze


vicze
félisten

A HiBy W5-öt előrendelte esetleg valaki?

(#82158) pulutodurumo válasza vicze (#82157) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Erről jut eszembe. Ha valakit érdekel, kölcsön tudok adni egy ilyet kipróbálásra. Item location: Szeged

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#82159) vicze válasza pulutodurumo (#82158) üzenetére


vicze
félisten

Olyan vicces, hogy évekig keretem a MW600-at utódát, aztán mikor már feladtam és TWS-re váltottam sporthoz, akkor az jack eltűnése miatt Dunát lehet rekeszti hirtelen ezekkel...

[ Szerkesztve ]

(#82160) tknof1871 válasza tknof1871 (#81594) üzenetére


tknof1871
őstag

Üdv!

Xiaomi YDLYEJ03LM In-ear Sports Earphone Bluetooth Earbuds Youth Edition egyik oldala halkabb lett. A különböző frekvenciájú hangok is másképp szólnak mint azon az oldalon ami jó.

Minden nap órákig volt a fülemben. IPX4 Vízálló. Talán úgy beleizzadtam, hogy IPX4 védelem mellett se bírta?

Mit lehet csinálni? Meg lehet javítani/tisztítani?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#82161) f4lcon válasza pulutodurumo (#82158) üzenetére


f4lcon
őstag

milyen a hangja?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#82162) SirRasor válasza pulutodurumo (#82158) üzenetére


SirRasor
őstag

Hmm szintén Szeged? Ha SoundMagic E10-et vagy E80-at szeretnél meghallgatni, akkor dobj egy privit.

Make Love not war!

(#82163) pulutodurumo válasza f4lcon (#82161) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Jó. :B
Nem akarom minősíteni, nincs komoly összehasonlítási alapom. De a Takstar HI-2050-et (60 Ohm, 92 dB, 53mm-es driver) meghajtja normálisan. AptX HD-n megy, egyebet nem tudok mondani, kéremkapcsojjaki.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#82164) vicze válasza tknof1871 (#82160) üzenetére


vicze
félisten

"IPX4 Vízálló"
Esetleg nézd meg, hogy ez mit jelent, olyan nem létezik, hogy vízálló, max ellenál valamilyen mértékig. Az izzadság nem víz, hanem egy elég erős sóoldat.
IPX7 alatt az ég világon semmit nem érnek ezek a minősítések.

Nézd meg, hogy a vetőcső esetleg el van-e tömődve fülzsírral, ha igen szita alkohollal tisztítható, esetlegesen a védő rácsot ki kell venni.

(#82165) SirRasor válasza pulutodurumo (#82163) üzenetére


SirRasor
őstag

Ja mármint nem ezzel, hanem úgy egyáltalán....

Make Love not war!

(#82166) H0r1 válasza H0r1 (#82135) üzenetére


H0r1
tag

To recap, these are the options we can offer:
Sport Pace
Elite 25e
Elite Active 45e
credit voucher for 50 EUR

Elite Active 45e új volt a listában, és jobb is mint a többi. Ezt választottam. Sajnos szemüveges vagyok

Van valakinek tapasztalata az ilyen fül körül menő fülesek és a szemüveg együttes használatával?

Jár a + a jabra supportnak.

(#82167) -NoVa- válasza H0r1 (#82166) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ha napszemüveges tapasztalat is ér, majdnem minden nap használom így gond nélkül a FiiO-t. A Jabra felső szára kicsit vastagabbnak tűnik, de nem vészesen. Előbb a fülest vedd fel, utána a szemüveget.

(#82168) H0r1 válasza -NoVa- (#82167) üzenetére


H0r1
tag

Persze, a napszemüveg is ér :D A fülest sajnos garancia miatt kell választanom, a szemüvegességem meg adott, de tény, hogy a sima normál szemüvegek szára vékonyabb mint a napszemüvegeké

A Te fülesed esetében ha jól látom a vezeték megy el, vagy ott megvan "keményítve" a vezeték és amiatt ilyen a formája?

(#82169) -NoVa- válasza H0r1 (#82168) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ennél is van egy relatív vastag műanyag cső a fülnél, de kb a fele a Jabráénak. Szerintem nem lesz zavaró az sem.

(#82170) stellaz


stellaz
addikt

Sziasztok!

Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD -ről van valakinek tapasztalata? Ebben a 10 ezer alatti ársávban vehető?

Köszi

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#82171) stellaz


stellaz
addikt

LG BT fülesem jobb oldala halkabb lett, a bal pedig mintha bántóan magasabb, élesebb hangú lenne. Tehát a jobb oldali túl tompa, a bal oldali túl éles hangú.

Fülzsírt kiszedtem a védő rácsról vagy szivacsról.

Van még amit lehet tenni, vagy ez így ennyi volt?

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#82172) darvinya válasza stellaz (#82171) üzenetére


darvinya
titán

Távolról senki sem fogja megmondani mi a hibája valószínűleg.
De lehet ennyi volt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#82173) SkyTrancer válasza stellaz (#82171) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Én hasonló jelenséget tapasztalok, a cx300II-es fülesemnél
Annyi különbséggel, hogy nekem látszólag újszerű és nincs kosz a rácson meg sehol
Mégis
A jobb oldal halkabb mint a bal. Nem kevéssel
Valószínűleg elfáradt
Igaz ez 2014-óta ment napi használatban :(

(#82174) darvinya válasza SkyTrancer (#82173) üzenetére


darvinya
titán

Ilyen idősen várható, hogy DD driver membrán elfárad, megnyúlik, s ekkor elhalkul, stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#82175) SirRasor válasza stellaz (#82170) üzenetére


SirRasor
őstag

Nekem van Xiaomi Pro HD. Ez volt a legelső *normális* fülesem, ezért egész jónak tűnt. Még 5.5k-ért vettem, annyiért...á már annyiért se érné meg. Közepe hiányos, mélye tompa, de legalább a magasa bántó :D Ezt egy SoundMagic E10-el összehasonlítva mondom. Nyilván annál is van jobb, de a kettő között nincs sok különbség árban, de zeneminőségben sok! Az E10-nél már rendesen kezdenek elkülönülni a hangszerek egymástól és a soundstage is sokkal...hát nem nagyobb, hanem VAN a xiaomihez képest :D

Ha nem fér bele a keretbe, akkor olvastam már valahol olyat, hogy a SoundMagic ES18 nincs sokkal lemaradva az E10-től és 5k. De ennek azért nézz utána.

Make Love not war!

(#82176) stellaz válasza SirRasor (#82175) üzenetére


stellaz
addikt

Köszi, ránézek.

Az esetleg tudja valaki, hogy az RHA i kiterjesztésű modelljei kizárólag iphonokkal működnek együtt?

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#82177) darvinya válasza stellaz (#82176) üzenetére


darvinya
titán

Hangerő vezérlése csak iPhone-os, az összes többi működik androiddal is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#82178) capulet75


capulet75
addikt

Sziasztok.

Futáshoz kellene valami ami nem szól rosszul, de nem is egy vagyon. Persze a fülemből se essen ki. :) Olyan 15k-ig gondoltam. ( Ha beleférne BT, az jó lenne. )

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#82179) SirRasor válasza capulet75 (#82178) üzenetére


SirRasor
őstag

(#82180) -NoVa- válasza SirRasor (#82179) üzenetére


-NoVa-
őstag

Legalábbis innen lehet kezdeni alkudni. Ok, hogy drága helyen vette, de na:
[link]

(#82181) SirRasor válasza -NoVa- (#82180) üzenetére


SirRasor
őstag

De ő olyat keres, amit meg is szeretne venni:
"Jelenleg nincs készleten, de újabb készlet várható! "

Árukeresőben 17+szállítás alatt nincs...

Make Love not war!

(#82182) capulet75 válasza SirRasor (#82181) üzenetére


capulet75
addikt

Ebayen van cca 11k free shipping.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#82183) SirRasor válasza capulet75 (#82182) üzenetére


SirRasor
őstag

Ahogy nézem a C4 jön ki a ~11k-ból.

Milyen füleshez lehetne hasonlítani hangminőségben? Persze mindjárt ráguglizok, de fő a szubjektivitás :D

"the ZSN in comparison feels more confined and personal" ...ööö...akkor talán inkább ne :DDD

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#82184) capulet75 válasza SirRasor (#82183) üzenetére


capulet75
addikt

itt

volt már E10-em, szal az jó referencia

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#82185) -NoVa- válasza SirRasor (#82181) üzenetére


-NoVa-
őstag

Csak várni kell. Mivel nem túl jó minőségű a kábele, nem árt, ha 0-ról indul a garanciaidő.

(#82186) Pierre75 válasza -NoVa- (#82185) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nekem az E10BT kábelével nem volt gondom, a BT modulja döglött be 3 héttel a gar. vége előtt. Ami az amazon vásárlói visszajelzések szerint is a vezető meghibásodás.
Telefonnal és tablettel atom stabil volt a kapcsolat, de a notebook-kal voltak megtorpanások. Közel max hangerőn volt hallható (halk).
Egy új világ volt utána az RHA T20, nagyon nem egy árkategória, de óriási volt a hangminőségben is az ugrás (még az én botfülemmel is).

[ Szerkesztve ]

(#82187) soldi3r


soldi3r
veterán

Szevasztok!
Eltort az utazashoz hasznalt JVC HA-S500 fehallgatom, pedig nekem tokeletes volt. Viszont talan utazni kicsit kenyelmesebb lenne egy fules, aztan majd keresek ismet egy normalisabb fejhallgatot. Latom a 10e alattiak foleg kinabol szerezhetok be. Nekem viszont a jovo heten kellene vennem egyet. Ezek kozul van amit inkabb keruljek? Sony, Pioneer, JVC.

E30 (oo=[][]=oo)

(#82188) fzoli86


fzoli86
tag

Sziasztok!
Tudtok esetleg az alábbi termékhez kupont?:
Redmi AirDots
Előre is köszönöm!
üdv

(#82190) fzoli86 válasza Breki (#82189) üzenetére


fzoli86
tag

nagyon köszönöm, meggyőztél! Sajnos nem világos a különbség, az alábbi 2 verzió eltérő?:

QCY T Vogue TWS
QCY T1 PRO TWS

Az elsőnél 5.0 a másodiknál pedig 4.2 a Bluetooth...A teszt a T1 PRO-t említi, viszont nem azt linkeli... :)
teszt

Mi az igazság? Melyik a tuti? :)
Előre is köszönöm!

(#82191) -NoVa- válasza Breki (#82189) üzenetére


-NoVa-
őstag

Módjával, Jackal a reviewer, aki a BW FYE3-at tartotta a legjobbnak az első szériából. Tehát töksüket, és csak a brumm hang érdekli, abból is a SOK és NAGY brumm.

(#82192) fzoli86 válasza -NoVa- (#82191) üzenetére


fzoli86
tag

Mi az ajánlott TWS füles? 20 ezer alatt...és kizárólag fekete jöhet szóba...
Köszi.

(#82193) capulet75


capulet75
addikt

A Beyerdynamic Byron BT-ről mi a vélemény?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#82194) India válasza capulet75 (#82193) üzenetére


India
aktív tag

Szia!

Nekem volt én nem ajánlom :R

(#82195) capulet75 válasza India (#82194) üzenetére


capulet75
addikt

Kifejtenéd?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#82196) -NoVa- válasza fzoli86 (#82192) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez így nehéz, mert az általam próbált 3 TWS közúl a legolcsóbb, napi használatban már nem bosszantóan szakadozó darab bőven 20k felett volt használtan is, és fehér.
A 30-40$-os mezőnyben csak hamis, EQ-val sem helyrehúzható hangkép és rengeteg szakadás, microlag és desync volt a tapasztalatom. Meg rövid akkuidő, órmótlan nagy zsebrevághatatlan tok, stb. A FYE5 hangja sem volt jó, csak kevésbé rettenetes, viszont az volt az egyetlen, ami egy tinilány apró fülében kényelmesen elfért.

(#82197) darvinya válasza capulet75 (#82193) üzenetére


darvinya
titán

Elrontott SoundMagic E10.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#82198) warezxts


warezxts
senior tag

Kicsit tömött a piac ezekkel az olcsóbb TWS-ekkel. Segítsetek már....

Amit néztem azok ezek: (csak ugye nem tudom melyik a "legjobb" ezek közül, hisz esélyem nincs kipróbálni)

Blitzwolf bw-fye5 (jó reviewok, de vajon jobb a 7-es a dual driverrell hangminőségben?)
Blitzwolf bw-fye7 (sajnos nagyon nincs review mert relative új)
1More E1026BT (felsőkategórásnak van bejelentve, de passz, külföldi fórumon nem ugrálnak érte... viszont tudja az aptX-et)
a Redmi Airdots-okról meg a QCY-okról sajnos semmi infóm.

Ami a szempont, a zenelejátszás minősége... persze az árához mérten, hisz 10-20e-ig gondolkodom csak.
illetve hívásnál ne legyen annyira kihangósító feeling a másik oldalon ha beszélek.
Előre is köszi

(#82199) Tüki


Tüki
csendes újonc

Sziasztok!

A jelenlegi Soundmagic E10-es fülhallgatóm tönkrement és szeretnék egy újat venni.

In-ear fülhallgatót vennék5-15 ezer Ft közötti értékben. Normál kialakításút keresnék, tehát nem a fül mögött elvezetett kábelt.

Mikrofonra nincs szükségem, de ha van az se gond.

Főleg rockot, popot hallgatok, ritkábban rapet.

Nem igazán tudom, hogy milyen kiemelés lenne fontos a fent említett stílusokhoz, talán a V-kiemelés, vagy valamilyen kiegyenlített karakterisztika.

Ezekről mi a véleményetek? Ezeket találtam az ajánlottak között:

- Bosshifi B3 (DD+BA, enyhe V karakter, egyenes kábel, sima)
- Vsonic VSD1 / VSD1S (DD, V karakter, fül feletti kábel, sima)
- Vsonic VSD2 / VSD2S (DD, V karakter, fül feletti kábel, sima)

ui. Bluetooth-os fülesekről mi a tapasztalat? Ilyen árkategóriában érdemes lenne ilyet nézegetni?

Köszi a Válaszokat!

Tüki

(#82200) stellaz


stellaz
addikt

Végül rendeltem egy KOSS porta prot. Mindig is szerettem volna egyet, jól is jön a nyitottsága városban. Majd kiderül hogyan válik be.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.