Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11237) kisorosz


kisorosz
tag

Üdv!
ZTE Blademhez keresek egy jobb fajta fülhallgatót, agybadugósat. A telóról annyit kell tudni, hogy a halkabb féle, metrón már nem lehet igazán zenélni vele.
Nézegettem eBayen Sennheisereket (CX300II,CX500), de nem vagyok járatos s témában, nem tudom hogy melyik a nekem való:) Zenében mindent fogyasztok: OST, (progressive)rock, pop, néha disco, vagyis pontosan nem tudom miket hallgatók téma szerint:)
Ár: 3-4-5ezer,
vagy innen hardveraproról egyik kollega: Xears Dynamics XD 120PRO elfogadható árban.
Vélemények, tanácsok?:)

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.