Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33401) homerhamm válasza csab991 (#33398) üzenetére


homerhamm
addikt

De, meglehet szerezni, 2 milla az autószalonba. Én is megvettem, nem fojt meg anyagilag 2 milla mínusz.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33402) csab991 válasza homerhamm (#33401) üzenetére


csab991
senior tag

Olvasd el a kontextust.

(#33403) korren


korren
aktív tag

Na FH4 - ben a Trial az combos volt...

Hogy gebedjenek meg...

Ha az első két kört nem nyeritek, lépjetek ki, mert utána 3(!) kör Góliát vár rátok!

Nincs aza a pénz, hogy mégegyszer megcsináljam!

:W:W:W

-I like the misery. -I like this world!

(#33404) stillmatic válasza Qkackca (#33396) üzenetére


stillmatic
aktív tag

20:36-kor megküldték. Addigra kivégeztem a szezont, megvettem az Autoshow-ban. Át sem veszem.

Más: a Javelin itt is fenomenális. Állandó B700 ralis harcostársam, a tuner Proha 1832 nem cifrázta túl: belevágott egy V8-ast 552 lóval, most megyek vele online-ba riogatni az ellent. :)

(#33405) stillmatic válasza csab991 (#33398) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ja, az ajándékozás. Egy darabot nem veszek át és nem küldök, úgyis menni fog fel magától a százalék ha egy játékos sem küld senkinek semmit.
Most pörgettem ki tegnapelőtt egy Sesto Elemento FE-t, azt elküldtem egy új játékosnak de egyébként minden duplikált autót automatikusan törlök.

Kenjék a hajukra ezt a tavalyi felmelegített gyermeteg bohóckodást!

(#33406) csab991 válasza stillmatic (#33405) üzenetére


csab991
senior tag

Én már rég lemondtam az ajándékozós dologról, nem mintha számítana, szerintem ha nem lenne meg a kitűzött cél, akkor is megadnák az autót.

(#33407) Qkackca válasza stillmatic (#33404) üzenetére


Qkackca
őstag

Remek, csak kár, hogy az már időn túl van (volt) számomra.

Azt a Jav-ot meg majd kipróbálom ha megtalálom.

korren: pedig izgi az :))
De ha kilépsz, akkor meg nem lesz teljesítve :F

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#33408) korren válasza Qkackca (#33407) üzenetére


korren
aktív tag

Nem mertem kipróbálni :DDD

-I like the misery. -I like this world!

(#33409) szami777 válasza korren (#33403) üzenetére


szami777
addikt

Lenyomtam még tegnap este, de erre nem szánítottam.
Ki kellett volna menjek mosdóba előtte, rendesen le is izzadtam a végére :DDD :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33410) korren válasza szami777 (#33409) üzenetére


korren
aktív tag

:Y:Y

Szegény... Te egy hős vagy! :DDD

Az első kör vége előtt kicsit bíztam benne, hogy vmi bug az az 1/3 és beadja az első kör után, de nem :O

-I like the misery. -I like this world!

(#33411) Qkackca válasza stillmatic (#33404) üzenetére


Qkackca
őstag

Sikerült megtalálni, nagyon jó ez a kereső...
A tuning egész kellemes, bár csak egy aszfaltosat mentem hirtelenbe, a fék mintha kimaradt volna, de tetszetős :)

Más: A kincskereső is remek, magyarul mindenképp

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#33412) stillmatic válasza Qkackca (#33411) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Online mixedre lett készítve, nekem az a referenciapont ha a Montana úton (a hegyi ralifutam) hiba nélkül le tudok jönni tartva a tempót az élmezőnnyel.
Persze Er7fu és Proha egy másik dimenzió, de ezzel nagy csatát vívtam két pro játékossal, a francia Bossal és a brazil haverommal Liquiddel. Utóbbi gratulált is hogy az új autóval azonnal versenyképes lettem (róluk tudni kell hogy fix autókkal versenyeznek mindig, egyik egy Datsunnal, Liquid egy Truenóval, én pedig mindig váltogatom a kocsikat, vagy negyven típust szoktam variálni).

A kincskereső egyszerű volt, zöld Aston, a Superleggera gyárilag az, mentem vele pár kilométert és beadta. Elég egyértelmű volt.

(#33413) NoMagix válasza Qkackca (#33411) üzenetére


NoMagix
addikt

A láda keresést nem is tudtam értelmezni...

Az új Cupra nekem ajándékba érkezett, másnak nem?

[ Szerkesztve ]

(#33414) Bib válasza NoMagix (#33413) üzenetére


Bib
őstag

Pedig egyszerű volt. Van ott egy híresen zöld márka ami aston martin és a házadba kell menni vele :)

(#33415) stillmatic válasza NoMagix (#33413) üzenetére


stillmatic
aktív tag

De, szezonkezdés után négy órával. Addigra megvettem és megcsináltam a szezont.

Bib: nem pont a házadba kellett menni, vezetni kellett 5 mérföldet vele. Én is csak mentem vele az autópályán és beadta.

(#33416) NoMagix válasza Bib (#33414) üzenetére


NoMagix
addikt

köszi ez megvolt, de nem történt semmi...

más:
ez most ilyen lett. :)

(#33417) homerhamm válasza NoMagix (#33416) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy van olyan ember aki örül ezeknek a sorozatos "nevenincs" villanybojlereknek? Persze Tesla az FH3 óta nincsen. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33418) Daw93 válasza homerhamm (#33417) üzenetére


Daw93
senior tag

Hát engem is csak egy model s vagy 3 ami kicsit is érdekelne az elektromosak közül, nyilván nem ezek kerülnek be hanem random kínai vackok.

GTA Online: Daweee93

(#33419) nincsnév007 válasza NoMagix (#33416) üzenetére


nincsnév007
őstag

tegnap mikor láttam hogy én is megkaptam ezt az autót, na mondom megnézem milyen hangja van. Aha, megnéztem :D

(#33420) Bib válasza stillmatic (#33415) üzenetére


Bib
őstag

Én meg csak gyorsutaztam a házamhoz :)

(#33421) NoMagix válasza nincsnév007 (#33419) üzenetére


NoMagix
addikt

Ja, vinnyogó hangú ez is de ebben sem erőltették meg magukat a kedves fejlesztők, az összes villanyautónak ugyan az a hangja, pedig ezeknél is lehetne eltérő egy picit.

Megszereztem a ládát, DBX-el csapattam egy hosszabb utat majd hazamentem újra, utána megadta játék.

(#33422) korren


korren
aktív tag

FH5-ben a traffipax heti feladat az bugos?!

A megadott tempó felett megyek, többször is, erre mindig az a vége, hogy 1 km/h hiányzik.

Másnak?

-I like the misery. -I like this world!

(#33423) zsiz válasza korren (#33422) üzenetére


zsiz
őstag

Szintén. Elvileg egy játék újraindítás segíthet. Én mondjuk nem emlékszem mit csináltam, másik tuning, másik autó, vagy csak gyorsutaztam... passz. De végül beadta.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#33424) Sirpi válasza korren (#33403) üzenetére


Sirpi
senior tag

Köszi, hogy szóltál, így már felkészülten álltam neki a dolognak. A végére már zsibbadtak az ujjaim. És a Lambo LP700-4 FE-t választottam, hogy a 3 kör Góliát FE autóval is meglegyen.
Több mint fél perccel lemaradtam a győztestől, de így is beadta.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#33425) zsiz válasza korren (#33403) üzenetére


zsiz
őstag

Megnyertük az első két kört, de így is le kellett nyomni a 3 kör Góliátot. Ami tök logikus, hogy 3/2-t nyerünk, de azért le kell nyomni a 3. versenyt is, hátha fordít a másik csapat... Fél óra volt, kevesebb, mint 300k CR-ért, meg talán valami 80k pontot kaptam még érte.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#33426) Franklin válasza zsiz (#33425) üzenetére


Franklin
addikt

Mikor még sokat FH4-eztem, sokat emlegettem azt az embert, aki kitalálta, hogy 2 nyert verseny után a harmadikat is le kell tolni... olyan szívesen elbeszélgetnék vele... ;]

Szerencsére az FH5-ben már nem ő döntött erről, vagy megjött az esze.

(#33427) Sirpi válasza Franklin (#33426) üzenetére


Sirpi
senior tag

Főleg hogy a playground véget ér 3 nyert játék után az FH4-ben is (amit az 5-ben nerfeltek 2-re).

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#33428) Redneck


Redneck
veterán

Mi ez a gagyi, Cupra nevet bitorló játékautó már megint? :(((

FH4-ben a heti NSX-es feladatnál, vajon mire gondoltak az "országúti gyorsulási esemény" megnevezéssel?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33429) Sirpi válasza Redneck (#33428) üzenetére


Sirpi
senior tag

Sima országúti (kék). Angolul Spring race-t ír, át is állítottam az elmúlt két hétben mindkét részt angolra, mert néha nem lehet kitalálni a magyar fordításból, mire gondolnak.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#33430) Redneck válasza Sirpi (#33429) üzenetére


Redneck
veterán

Csak azért kérdezem mert megnyertem belőle hármat, plusz három gyorsulást, és nem adta meg. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33431) Sirpi válasza Redneck (#33430) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nem körverseny volt véletlenül? Én a Greendale Super Sprint-et csináltam meg 3x. Itt meg tudod nézni, mi a versenyek angol neve, anélkül, hogy nyelvet váltanál: [link]
Ja és még annyi, hogy az első verseny után nézd meg, hogy a 0/3 átváltott-e 1/3-ra, addig nem érdemes továbbmenni :)

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#33432) Qkackca válasza Redneck (#33430) üzenetére


Qkackca
őstag

Sima road racing (kék), sprint, pl Meadows.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#33433) Redneck


Redneck
veterán

Köszönöm srácok! Az első amit nyertem körverseny volt. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33434) zsiz


zsiz
őstag

FH4-ben hány autó van összesen? És honnan lehet megtudni, hogy mi hiányzik? Azt tudom, hogy az Autószalonban van egy szűrő, ami megmutatja, ami nincs meg. De az csak a szalonra vonatkozik, nem? Azok nincsenek benne, amit ott nem lehet megvenni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#33435) Qkackca válasza zsiz (#33434) üzenetére


Qkackca
őstag

Horizon Promóciót ajánlom de 752, meg 1-2 extra de 752 :)

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#33436) zsiz válasza Qkackca (#33435) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi :) Hiányzik vagy 20 darab, de az kemény dió lesz.. Amit tudtam behúztam, de nagyrésze AH-ban is hiánycikk. És mivel egyre kihaltabb a játék, egyre döglöttebb az AH is, egyre esélytelenebb lesz beszerezni őket.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#33437) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

1,5 hónap után belépek a játékba, ingyen 21-es M4, Audi Etron, Cupra. Ezt már szeretem. :DDD Még jó, hogy nem vettem meg az Etront 20 milláért aukciós házban.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#33438) korren


korren
aktív tag

XSX-en volt vmi patch FH4 - hez.

Sajnos nem láttam mekkora.

Tud esetleg vki vmit erről?
Vagy legalább annyit, hogy hány GB volt kb.?

:R

-I like the misery. -I like this world!

(#33439) homerhamm válasza korren (#33438) üzenetére


homerhamm
addikt

Paasz. Egyáltalán meg lehet nézni azt utólag, hogy mikor kapott egy játék frissítést boxon?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33440) parandroid válasza homerhamm (#33439) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A download queue-ban felül ott van, hogy mi frissült utoljára, de szerintem részleteket ottt már nem mutat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33441) Redneck


Redneck
veterán

Patch notesban semmi. Tippre az ünnepekkel, szerverekkel, vagy az AH-val kapcsolatos kis fix lehetett, nem hinném, hogy bármi érdemleges, már rég elengedték.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33442) CJ4567 válasza Redneck (#33441) üzenetére


CJ4567
veterán

Ugyan azt a Super7 bugot kijavították, ami a H5-ben nemrég lett kijavítva. [link]

De az online részt nem tudták kijavítani akkor, amikor még aktívan támogatva volt a játék. :(((

No Sana No Life

(#33443) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Kisgépkezelő: a Bugattis Baba szappanos festésed zseniálisan beteg. :D
Brazil haver már érdeklődött hogy mégis mi ez?

(#33444) parandroid válasza stillmatic (#33443) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lol, ez mekkora ötlet. Melyikhez van? Divo? Valamelyik szivarautóra egy túró rudis festést nem csinál valaki? :DDD

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33445) stillmatic válasza parandroid (#33444) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A 35-re.

(#33446) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#33443) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Köszi. Miféle brazil? Abrazilok kiestek pisztácia nem is volt.

parandroid: A két Peelre, a Meyers Manxokra, a Bugatti 35c-re, meg a BMW Isettára van. Még régebben postoltam is az egyiket.

Túrorudisat is akartam csinálni, csak kicsit túl összetett az a logó ahhoz, hogy kedvem legyen összemozaikozni a Forza nem épp kezelőbarát szerkesztőjében, úgyhogy inkább hagytam a fenébe. Nem vagyok túl nagy liverymágus. Egy-két jó dolgot összedobtam már, de igazából az ilyen egyszerűbb mémes dolgok mennek jobban, mintsem az afélék amiket Magix csinál, amikhez kell egy kis kreativitás és szépérzék.

Még ilyen másolatokkal néha elbohóckodok mint pl. ez, de az ilyenekkel meg annyi munka van, hogy évente egyszer van kedvem valami hasonlót csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#33447) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez tök jó lett. :)

Más: már utólag nem él az az ajánlat, hogy amelyik Forza megvan, megkapom az autóját. Ma megvettem az FM5-öt, de nem kaptam semmit.

Ja, és a multi is úgy járt mint az FH2-nél: nem is működik. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33448) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#33446) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem veszélyes az a pöttyös logó, annál macerásabbat is rajzoltam már, de számomra nincs értelme megrajzolni arra a pár letöltésre, sajnálom. :)

(#33449) chungee


chungee
addikt

Estét!

FH5, ezt billentyűzettel hogy csináljam meg :F :(

(#33450) Sirpi válasza chungee (#33449) üzenetére


Sirpi
senior tag

Gyorsabban szabad menni...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.