Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33801) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#33798) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Tessék itt egy.

(#33802) rdt89 válasza NoMagix (#33800) üzenetére


rdt89
addikt

NFS irányába, biztos, hogy a Criterion-tól kilépett fejlesztők ott csapódtak le, ők már lehet hamarabb tudták ezt a dolgot, azért is mondtak fel.

(#33803) Redneck válasza rdt89 (#33802) üzenetére


Redneck
veterán

Nagy faszság lenne, mivel nem az NFS diktálja a trendet ebben a műfajban, és ez az egyik értékelhető IP a Microsoft kínálatában. Ha van egy kis eszük, a sokak által várt Japánt veszik célba, és visszavesznek a kretén turbóból.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33804) Joccc07 válasza NoMagix (#33800) üzenetére


Joccc07
addikt

Szerintem az olaszok jönnek most. Az nem lenne rossz és legalább változatosabbak lesznek az évszakok is megint. Még kapunk egy Blizzard mountain 2.0 kieget az 5-höz és jön a 6 jövőre.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33805) Qkackca válasza homerhamm (#33799) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor még egy darabig csend lesz a topikban.

Kisgépkezelő: köszi ;)

Joccc07: eddig még talán ez az elképzelés tetszene a legjobban.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#33806) homerhamm válasza Joccc07 (#33804) üzenetére


homerhamm
addikt

Olaszország már volt az FH2-be. Szerintem inkább Németország, van ott sok autópálya, meg autós kultúra. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33807) NoMagix válasza Joccc07 (#33804) üzenetére


NoMagix
addikt

Japánnak áll a zászló szerintem, bár lehet, hogy annyira szeretné a nép, hogy inkább meglepnek minket egy másik helyszínnel.
Én tuti hogy kitalált környezetet raktam volna a szérába, csak az autók lennének igaziak.

(#33808) rdt89 válasza Redneck (#33803) üzenetére


rdt89
addikt

Az lenne, nem írtam, hogy jó ötlet, de fel kell tölteni a létszámot, s ők már tapasztaltak száraz valóságban véve. Ne legyen igazam, de tuti azok igazoltak át :(

(#33809) NoMagix válasza Joccc07 (#33804) üzenetére


NoMagix
addikt

Gondolod jövőre érkezne a 6-os, szerintem kizárt, túl korai lenne.
Már biztos gőzerővel fejlesztenek valamit, ami már csak series-re érkezik, de úgy ahogy az ötöst is szépen titokban tartották majd a 6-os is nagyon titkos lesz.

(#33810) Joccc07 válasza homerhamm (#33806) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor már inkább japán szerintem is. Nem is tudtam, hogy a 2 olasz volt. Én a 4-nél csatlakoztam be.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33811) Joccc07 válasza NoMagix (#33809) üzenetére


Joccc07
addikt

Biztos vagyok benne. Nincs ebben a részben már annyi, hogy kitartson még két évet.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33812) homerhamm válasza Joccc07 (#33810) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha.

FH1 - Amerika
FH2 - Olaszország/Franciaország
FH3 - Ausztrália
FH4 - Nagy-Britannia
FH5 - Mexikó

Ezek az országok már foglaltak.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33813) Joccc07 válasza homerhamm (#33812) üzenetére


Joccc07
addikt

Hot wheels is volt már. :))
Svédország -Norvégia? :K Na annak is tudnék örülni. Jobban mint Japánnak.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33814) homerhamm válasza Joccc07 (#33813) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor már Magyarország! :DDD Szívesen elautókáznék egy Ferrarival a Balaton-felvidéken. :D
Úgyis az eddigi összes Forzába van egy tó.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33815) Joccc07 válasza homerhamm (#33814) üzenetére


Joccc07
addikt

Kátyúszimulátornak ott van a beamng :DD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33816) Daw93 válasza homerhamm (#33812) üzenetére


Daw93
senior tag

Én nagy japán párti vagyok, de egy németországot is szívesen fogadnék, jó hosszú autobahn hálózattal + nordschleifével (ami a map része és ki be tudsz járkálni, mint a fh4 lego dlcben a versenypálya)
A poén amúgy az lenne, ha az fh5-ös autótrendekből kiindulva kínában játszódna a 6. rész :DDD

Más: pár napja beszereztem egy xboxot meg hozzá egy fh2-t. Mindig is tetszett a 2. rész, de sose volt min játszani. Na most végre megvalósult, és ez a játék eszméletlen szép, persze látszik itt ott, hogy nem mai darab, de ennek ellenére is rohadt jól néz ki, el tudom képzelni milyet ütött amikor kijött. Nagyon jó a hangulata is, a map is zseni, nagyon jó az egész összességében, pedig még csak kb 3.5 órát toltam. Nem csalódtam így sem hogy jó pár száz órát raktam a fh3, 4, 5-be is meg az fm7-be is.

GTA Online: Daweee93

(#33817) rdt89 válasza homerhamm (#33814) üzenetére


rdt89
addikt

Debrecen legyen benne a beszakadó útjaival :C

(#33818) kill_switch válasza Daw93 (#33816) üzenetére


kill_switch
senior tag

Kitartást a 2. részhez ha végig akarod pörgetni. Az egyik leghosszabb/legunalmasabb grindfest-et sikerült ott kivitelezniük. :D Nekem is csak úgy sikerült, hogy hónapokat pihentettem 2 játszás között már a vége felé. Ettől függetlenül persze szép meg jó játék.

(#33819) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Sziasztok! FH4 Eliminator módban a kocsik melletti szám mit jelent?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33820) parandroid válasza Daw93 (#33816) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vedd meg az 1-et is lemezen ( x360, de backwards compatibility-s, tehát megy One-on, illetve Series-en is). Az az igazi nosztalgia. Na, akkoriban még kicsit máshogy nézett ki a Horizon. És mégis, 2012-ben el sem hittem, hogy ezt meg lehetett csinálni egy x360-on.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33821) homerhamm válasza Rigormortiis (#33819) üzenetére


homerhamm
addikt

Az autók szintjét, minél magasabb a szám, (elvileg) annál erősebb. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33822) nincsnév007 válasza homerhamm (#33806) üzenetére


nincsnév007
őstag

Németországot de adnám. Jó autópálya, eső :D Magyarországot is megnézém csak sajnos nagyon sok időbe telne a sok kátyút le programozni.

(#33823) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Miben tér el egymastól a FH 4 és az 5? Nemrég lett Xboxom, nagyon élem a 4et :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33824) parandroid válasza Rigormortiis (#33823) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Új helyszín.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33825) rdt89 válasza Rigormortiis (#33823) üzenetére


rdt89
addikt

A vihar, iszonyat köd, minimalista tél /csak a hegyekben az is télen/, brutális esőzés, villámlás, táj, rombolhatóság mértéke és szerintem grafikailag is azért szebb valamint a 4-ben hiányzó funkciók fejlesztése, bővítése!

(#33826) homerhamm válasza Rigormortiis (#33823) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy ajánlom, ha van lehetőséged, és lemezmgehajtós géped, a régebbi részeket pótold be, az FH3 Series X-en is rohadt jól néz ki, pedig az csak One X patchet kapott. :) Nálam a tavalyi generációváltáskor ezért (is) vettem SX-et.

Az FH1-el még nem játszottam arról nem tudok nyilatkozni, az FH2 mai napig hangulatos, csak annak se megy a multija. Ugyanaz a helyzet mint az FM5-el.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33827) Rigormortiis válasza homerhamm (#33826) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az első és második részt szanaszét játszottam x360-on :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33828) Daw93 válasza kill_switch (#33818) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem tudom mennyire lesz grindolós, de én pl a fh4ben több mint 2000 versenyt mentem csupán azért mert jó versenyezni :DDD

GTA Online: Daweee93

(#33829) NoMagix


NoMagix
addikt

A napokban néztem a játékban eltöltött időimet, a napokat átszámoltam.
FH4 több mint 2700 óra
FH5 több mint 1500 óra

(#33830) rdt89 válasza NoMagix (#33829) üzenetére


rdt89
addikt

Én most értem be a Horizon 4 1950 óráját a H5-el. :D

(#33831) szami777 válasza NoMagix (#33800) üzenetére


szami777
addikt

Múlt héten találtam ezt a neten barangolva.
Elvileg kiszivárogtatott japán térkép.
Aztán fene se tudja, mi lesz ebből, erősen kamu szaga van.
Ha engem kérdezel, a FH6 mar majdnem kész, inkább a 7. reszre lesz érdekes majd a sok alapember távozása.
[kép]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33832) Sirpi válasza szami777 (#33831) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nyilván nem lehet 100%-ra venni, de ez alapján a 6-ossal zárják majd a sorozatot.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#33833) homerhamm


homerhamm
addikt

Még több hó.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33834) Redneck válasza szami777 (#33831) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem is kamu, túl nagy és aprólékos, de remélem tévedek.

Sirpi:
Most komolyan ennyire segghülyék lennének, hogy dobnak egy sikeres, jól működő címet? Kicsit erős lenne, mert MS fronton elég kevés a jó játék. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33835) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Uhh annyi minden van a FH 4 -ben. Pikk-pakk beleszaladt 40 óra és még rengeteg tennivaló van.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33836) Qkackca válasza united28 (#33797) üzenetére


Qkackca
őstag



Tessék, az eheti feladatok offline verziója ;)
Kicsit másabb mint az online verzió...

homerhamm: :R

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#33837) CJ4567 válasza Redneck (#33834) üzenetére


CJ4567
veterán

A 6. résszel, pont Japánban fejeződne be a kis túlzással aranytojást tojó tyúkjuk... Na persze :DDD

No Sana No Life

(#33838) homerhamm válasza Qkackca (#33836) üzenetére


homerhamm
addikt

Ilyen az FH4-be is volt amúgy, már nem tudom mi miatt, asszem csúszott is egy hetet emiatt a következő szezon, ha jól emlékszem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33839) NoMagix válasza szami777 (#33831) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez nem lenne rossz, de nem hinném hogy valódi, a Tokiói térkép kegyetlenül sűrű, még sosem volt annyi út egy forzában sem!
Kizártnak tartom hogy az arany tojást tojó tyúkot levágnák, mi értelme lenne?!?

(#33840) kill_switch válasza NoMagix (#33839) üzenetére


kill_switch
senior tag

Persze hogy kamu, ezt a térképet jósolták már az 5. résznek is, de még hányszor fogja felütni a fejét...

(#33841) szami777 válasza NoMagix (#33839) üzenetére


szami777
addikt

Igen, illetve nincsen benne egyenes autópalya sem, az is gyanús.
Kizárt, hogy az utolsó rész jönne, ez kb olyan, mintha az activison bejelentené, hogy az idei cod lesz az utolsó. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33842) NoMagix válasza szami777 (#33841) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem a Halo jutott erről eszembe, hogy az MS kinyírná a legnagyobb címét! :U

(#33844) united28 válasza Qkackca (#33836) üzenetére


united28
csendes tag

Nekem 3. hete Ford-os kihívások vannak. Valószínűleg rosszul fogalmaztam. Van internetem, csak xbox live előfizetésem nincs. Ezért nem tudom a Horizon árkádban teljesítendő feladatokat, a playground games-es feladatokat, az eliminátor-os feladatokat és a horizon tour-os feladatokat teljesíteni?
Más: a hírességek csarnokába hogy lehet belépni? Vagy ahhoz is xbox live előfizetés kell? Vagy el kell érni bizonyos szintet?

(#33845) Tékozló


Tékozló
tag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy ugyanazzal a profillal PC-n aktív az online rész Forza 5-ben, míg XBOX-on nem aktív és vegyem meg a Game Pass Ultimate-et (pár napja járt le)?
Előre is köszönöm!

(#33846) homerhamm válasza Qkackca (#33836) üzenetére


homerhamm
addikt

Még egy havas kép:

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33847) parandroid válasza Tékozló (#33845) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mert PC-n nem kell Live Gold a multihoz, xbox-on meg igen, és az benne van a GPU-ban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33848) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ha akciós lesz, mindenképp megveszem a Fortune Island kieget. A többi DLC miért ilyen "gyerekes"? Lego, Hot Wheels...vagy ezekre van inkább igény?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33849) Redneck válasza Rigormortiis (#33848) üzenetére


Redneck
veterán

Mindenképp! Én sem értettem miért ez az irány, de a Lego DLC nagyon hangulatos lett, a HW pedig egy külön mód kb.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33850) Rigormortiis válasza Redneck (#33849) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hmm...akkor lehet benevezek majd a többire is félaron.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.