Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Cs1csó válasza Garsza (#1298) üzenetére


Cs1csó
félisten

A processzor elég ahogy írták, de azért nem mindegy milyen VGA-t veszel mellé csak a példa kedvéért egy 1080-ast valószínűleg ez a processzor nem tudna kihajtani.

Mennyit szánnál rá? Új vagy jó a használt is?
Új kártyának olcsón 1050-es vagy 1050Ti régebbi szériából a 960 vagy 770 és a 970

Nekem 970-es van és vígan elviszi a 970 kb. a 1050Ti szintje, ha mást is szeretnél játszani akkor 1050Ti-nél nem nagyon kellene lejjebb menni.

[ Szerkesztve ]

(#1302) MarioAna válasza Garsza (#1300) üzenetére


MarioAna
senior tag

1050Ti 4GB biztosan jó (azzal toltam a demót is+18-at is). Igaz, én 1680-ban játszok a monitor miatt, de ott high beállításon okés volt.

(#1303) etaclan1984 válasza Garsza (#1300) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szerintem az 1050 Ti ha nem is ultra beállítással de high-al biztosan jól futna azzal a procival.

(#1304) peetie1 válasza Garsza (#1300) üzenetére


peetie1
aktív tag

Én kipróbáltam a 18at egy 20ezer Ft-os 1030-on és vitte 1920*1080ban, a többi beállítást persze minimumra vettem. A notebookomon egy 840M van, azon 1280*1024ben lehet vele élvezhetően játszani. Ha a 19 gépigénye nem nagyobb a 18nál, akkor a 1050nek simán vinnie kell. Ez azért mégiscsak egy ratyi focis játék :DDD

(#1305) gabesz82 válasza Garsza (#1300) üzenetére


gabesz82
senior tag

A fiam gépén (i3-7100, 8GB RAM, 1050TI) 1080p-ben tökéletesen akadásmentesen futott a demo (High beállítások mellett).

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#1306) LendvaiFeri1 válasza gabesz82 (#1293) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Azt hittem, hogy azzal szeretné csapatni. Ebben az esetben elég a tviccs.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1307) Garsza


Garsza
veterán

Köszönöm a sok segítséget.
Minél kevesebbet szánnék rá.
Munkahelyen adott egy ilyen gép CPU -val egy VGA kéne bele. Munkatársakkal dobnánk össze. Jó használtan is. Valószinű egy 1050Ti lesz belőle. Vagy valami régebbi széria. Csak szórakozásra volna egymás közt, ha az idő ép engedi. :))

(#1308) dtrms


dtrms
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget, illetve megerősítést szeretnék kérni. PC-ről lesz szó.
Ha jól értem, akkor a premier origin access tartalmazza a legfullosabb fifát ás 8 nappal korábban játszható nem trial-ban, hanem korlátlanban?

És ehhez még jön BF1, Anthem, Star Wars és stb játékok "teljesen ingyen"? (nyilván az évi 33,000 forint nem ingyen, de ezen felül egyikért se kell majd fizetnem felárat és meglesz?)

(#1309) Expendable válasza dtrms (#1308) üzenetére


Expendable
aktív tag

Így van, de a Bf5 jön majd a premier accessbe.

[ Szerkesztve ]

(#1310) Garsza válasza dtrms (#1308) üzenetére


Garsza
veterán

Igen így van! Viszont csak addig játszhatsz velük még az előfizetés tart.
Ha egy hónapra fizetsz elő 1 hónapig játszhatsz, ha egy évre egy évig. És minden játék benne lesz ami az EA hez tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#1311) dtrms válasza Expendable (#1309) üzenetére


dtrms
aktív tag

Köszönöm a gyors választ. Akkor jól értettem és már veszem is...

Illetve most nézem, hogy a bf5-ből és az anthem-ből is a legfullosabb verziókat fogja tartalmazni.

Szerk.: az egy éves éri meg igazából, ha már 90 eurót kiadnék a fifáért, akkor az a 10 euró már nem oszt nem szoroz jelen esetben.

Szerk.: kár, hogy NHL és UFC nincs PC-re :(

[ Szerkesztve ]

(#1312) Darabokra


Darabokra
senior tag

jobb ez a játék, mint a 18, első benyomásra, nem tudom miért ekézitek ennyire azért, mert nem tudtok legendáson 3 percenként helyzeteket kialakítani:D reménykedem benne, hogy hasonlóan lassú lesz a FUT ban is a játékmenet és nem lesz alap a minimum 8 gól egy meccsen.

[ Szerkesztve ]

(#1313) Kristof_94 válasza dtrms (#1311) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Utóbbit én is nagyon sajnálom... :(

Amúgy a videókártyánál nekem az 1050 4gb helyett az 1060 3gb-t javasolták!

Originen már le lehet tölteni a játékot!

[ Szerkesztve ]

(#1314) BenXL


BenXL
tag

Sziasztok!
A 18-at kb februárban abbahagytam, de ma kipróbáltam az új demot és elég jónak tűnik nekem, meg az új módok is tetszenek. Hol érdemes előrendelni / ti hol rendeltétek elő a fifa19-et?

(#1315) Cs1csó válasza Kristof_94 (#1313) üzenetére


Cs1csó
félisten

A 1060 3GB-nál pedig jobb a 1060 6GB annál a 1070 annál a 1070Ti annál a 1080 annál a 1080Ti ....

DE a legkisebb kártya amit még érdemes megvenni a FIFA-hoz az a 1050Ti.

(#1316) Kristof_94 válasza Cs1csó (#1315) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Persze, nyilván mindig van jobb!

Amúgy jót nevettem tegnap, mikor a kommentátor mondta, hogy "Aguerooooooo"... :D Egész élethű!

(#1317) Cs1csó válasza Kristof_94 (#1316) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen kicsit javítottak ezen is én a görögtüzet hiányolom azt még bevethetnék, hatalmas füsttel.

(#1318) Stylerr


Stylerr
addikt

1050-et ne vegyetek. Spóroljatok picit egy 1060-ra. Sokkal jobban megéri. :)

(#1319) Kristof_94 válasza Cs1csó (#1317) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jaja! De nekem már ezek az egyedi szurkolói dalok, hangok is tetszenek, pl. tegnap ha jól emlékszem a Juventusnál hallottam.

(#1320) #16514048


#16514048
törölt tag

Sok szerencsét mindenkinek! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1321) getdizzy válasza #16514048 (#1320) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Eddig is ilyen es hasonlo eselyek voltak, csak most mar az Eus szerencsejatek torvenyek miatt kotelezoek meg is jeleniteni
Nflben talan mar tavaly is igy volt, de iden mar biztos

(#1322) Kristof_94 válasza #16514048 (#1320) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó móka lesz... :D

(#1323) MdewC válasza #16514048 (#1320) üzenetére


MdewC
nagyúr

Felmerül a kérdés. :D

7.500 coinos pakknál, ha frissítesz és új pakkot ad, ott változnak-e az arányok, vagy ezek fixek?

Olyan pakk kell, ahol kiírja, hogy ikonra is van sansz. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1324) Kristof_94 válasza MdewC (#1323) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Fixek!

De lehet később pl. az 50-100-125k kicsivel nagyobb százalékkal lesz majd, nem tudni.

(#1325) #16514048 válasza MdewC (#1323) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem ilyen értelemben fixek, de később változni fognak a százalékok, ahogy jönnek új lapok: [link]

(#1324) Kristof_94:

Persze, azoknál a pakkoknál más eesélyek lesznek. Olyan pakkban nyilván nagyobb eséllyel fogsz mondjuk 84+ játékost nyitni, ami 12 rare gold játékost ad, mint mondjuk a 7,5k-s pakkban, ami 1-et sem garantál.

[ Szerkesztve ]

(#1326) MdewC válasza #16514048 (#1325) üzenetére


MdewC
nagyúr

Rohadt keves ez a sansz.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1327) MdewC


MdewC
nagyúr

Akkor fognak frissülni az arányok, ha kijön egy új promó. Például ha kijön az otw, akkor frissülnek velük az arányok és lesz olyan, hogy valamelyik típus esélye 1% lesz. (Vagy akár kevesebb.)

Minden pakk egy új nyitás.

Ez mondjuk sztem eddig is így volt.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1328) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Véletlenül lapos lövés helyett átemeltem a kapuson a labdát, de már ez is különleges átemelés volt. Az active touch és a TF révén a variációk száma nagyon magas. Ez szerintem hatalmas "skill gap"-t fog kreálni a játékosok között. Akkor meg végképp nem tudom mi lesz, ha a WL-ben nem fog látszódni a TF csúszka, mert így is nagyon nehéz. Ugye ott van, amit tegnap mondtam, hogy nem elég csak megnyomni a lövést aztán megint az időzítés miatt, hanem erőt is bele kell vinni, stb. És ez a skill gap szerintem nem csak a hétköznapi (vagyis az itt játszók többsége) és a profi játékosok között jelenig majd meg, hanem a profi közösségben is. Szerintem lesznek ennek nagy vesztesei...

(#1329) A guru válasza Kristof_94 (#1328) üzenetére


A guru
addikt

Ha visszaemlékeztek, pont ezt mondom 2 hónapja. :) Nem lehet lemakkolni meccseket olyan százalékban, mint a 18-ban. Aki nem fog belerakni heti 10-15 meccset online (WL-en kívül), az le fog maradni idén.

(#1330) gabesz82 válasza #16514048 (#1320) üzenetére


gabesz82
senior tag

ne viccelj.... majdnem minden 25. nyitásra jut egy 84+-os pléjer :C

PSN: Morfologus82

(#1331) gabesz82 válasza Kristof_94 (#1328) üzenetére


gabesz82
senior tag

+1

Egyébként ezt én is elb..m jópárszor még, driven helyett átemelés :) pedig szerintem az esetleges inputlag miatt a mostani kombó jobb lehet (18-nál elég sokszor előfordult, hogy a 2. nyomást már nem vette, így stadionavató lett), viszont ugye a TF miatt még arra is kell elvileg figyelni, hogy meddig nyomod a lövés gombot és hát másodjára is. Szóval gyakorolni kell, nem is keveset, mert a TF nélkül tényleg csak 5-10 méterről lehet nagy eséllyel gólt lőni, azon kívül full lutri. Eddig ahányszor próbáltam a TF-re figyelni (és el is találtam a zöld sávot) az mind gól lett. Szerintem kicsit túlzottan megbonyolították ezzel az irányítást.

A guru: Szerintem a 10-15 online meccs kevés lesz ehhez. Bár szerintem ez egyénfüggő, kinek mennyire áll rá a keze-agya.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#1332) dracox válasza #16514048 (#1320) üzenetére


dracox
addikt

A TOTW lapokkal mi lesz a helyzet?
Egy IF 80-as lapot is ritkábban dob ki, mint egy sima rare/nonrare 80-ast.

[ Szerkesztve ]

(#1333) Szigma70


Szigma70
addikt

Énm most azt próbálgatom, hogy megfordítottam a kontrolleren az R1 és L1 gombokat. Így egyszerűbb a Driven, meg a finesz, mert külön kézre esik, ellenben még sokszor rossz gombal szöktetek, és váltok embert :))

Az van előnyben, aki eddig is a középső ujjával futott, mert csak így lehet alap gombkiosztással futás kőzben drivent lőni. Na ezért próbálgatom a fordított gombokat, mert nekem a kezemben így is elveszik a kontroller.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1334) akooos válasza Szigma70 (#1333) üzenetére


akooos
veterán

Én a team contain miatt, évek óta középső ujjal sprintelek, úgyhogy nekem nem furcsa, szerencsére. Nem játszottam a demoval már szombat óta, nagyon kíváncsi vagyok, hogy a csütörtökön induló 10 órás trial milyen lesz. Már csak az a kérdés, hogy nyomjam-e le csütörtök-pénteken a 10 órát, vagy osszam be jövő keddig :U

(#1335) etaclan1984 válasza dracox (#1332) üzenetére


etaclan1984
őstag

Ezek ugyanazok a százalékok mint a 18ban voltak. Csak most kötelező kiírniuk.
Gondolom te is nyitottál ott elég packot ahhoz hogy tud mennyi IF lapot fogsz idén is nyitni egy ilyen packból :D

(#1336) Digestive válasza Szigma70 (#1333) üzenetére


Digestive
addikt

Az eleve óriási hiba/idő veszteség, ha nincs a hátsó 4 gombon mindig rajta a 4 ujjad! ;)

(#1337) Digestive válasza gabesz82 (#1331) üzenetére


Digestive
addikt

Pedig a TF nélkül is bitang nagy gólokat lehet akasztani! Driven nagyon op sztem és a finessz is sokkal nagyobb százalékban beakad, mint a 18 vége felé! Viszont ha a TF-et elrontod akkor az kaput se talál soha.

[ Szerkesztve ]

(#1338) MdewC válasza A guru (#1329) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szvsz ugyan úgy bele lehet jönni a játékba, mint a 18-ba.

2-300 meccs után menni fog a tf, 500+ meccs után pedig nagyjából mindenki megközelíti az “üzemi hőfokot”. ;)

Digestive: +1. 4 gomb, 4 ujj.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1339) Digestive


Digestive
addikt

A meccsek előtt jó sokszor végig nyomtam amikor kapusra lehet rávinni 1v1-ben. 10 jól időzített TF és 10 sima löket között az égvilágon semmi eredménybeli különbség nem volt. Akkor most miért is jó ez? :F

[ Szerkesztve ]

(#1340) A guru válasza Digestive (#1336) üzenetére


A guru
addikt

Én nem tudok úgy játszani. 2-vel simán megoldom a dolgot, megszokás kérdése.

Sima lövésbél meg fejesnél értelmetlen a TF, többinél viszont adja a boostot rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#1341) etaclan1984 válasza Digestive (#1339) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én is ugyanúgy a simán erős lövést használom mint a 18ban legtöbbször. Semmi különbséget nem éreztem. Ez a TF-es dolog csak a drivenekre igaz ? A 18ban nem sokszor használtam, nem szerettem. Pedig sokkal több winem lett volna de lusta voltam begyakorolni.

(#1342) Digestive válasza A guru (#1340) üzenetére


Digestive
addikt

De ha tudnál, akkor 35 lenne a 28! :DDD :P

(#1343) Szigma70 válasza MdewC (#1338) üzenetére


Szigma70
addikt

Sajnos nem megy

Boxon annó úgy játszottam,4 ujjal, de a PS kontrollert muszáj a középső ujjaimmal tartani, mert a kontroller kicsi, a kezem nagy, és így is isten bizony fájnak az ujjaim.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1344) A guru válasza Digestive (#1342) üzenetére


A guru
addikt

Na azt majd még meglátjuk! ;) Eddig semmi hátrányát nem érzem ennek, legendaryt meg tudom verni, bármilyen lövésfajtát tudok kivitelezni, olyan helyeztben amilyenben csak szeretném. :)

(#1345) dtrms válasza akooos (#1334) üzenetére


dtrms
aktív tag

A 10oras Trial csak jövőhet kedden indul. Most csütörtökön a premier felhasználók kapják meg, viszont nekik korlátlan Es nem Trial.

(#1346) Toguro San válasza Szigma70 (#1333) üzenetére


Toguro San
tag

Komolyan van olyan ember még aki nem a középső ujjával sprintel? Igaza van Digestive-nek, mert luxus már úgymond "ujjakat váltani" menet közben. Annyi gombot kell már reflex szerűen nyomni, hogy nem engedheti meg az ember hogy az ujját tegye egyikről a másikra. Nálam is így rögződött be, hogy LB, LT, RB, RT lefoglalja a bal és jobb kéz mutató és középső ujjait.

Biztos van aki másképpen játszik de ez számomra elképzelhetetlen :)

(#1347) Digestive válasza etaclan1984 (#1341) üzenetére


Digestive
addikt

Pedig nagyon feküdj rá a drivenre! ;) Még a 18hoz képest is OP szerintem! PSG Rabiot, 72es shooting és 20 méterről beveri rendszerint, ha nem kapásból hanem labdavezetésből, nagy erővel megereszted! Én szeretem is nagyon a low drivent. 16os vonalán keresztbe futás közben nem a hosszúba, ahova mindenki várná a finesszt, hanem vissza rövidre. 10ből 7x tutira beakad. R9 volt nálam ennek a nagy mestere! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1348) akooos válasza dtrms (#1345) üzenetére


akooos
veterán

20-án jön Xboxra az early access EA access miatt. 10 óra trial. Tavaly is így volt, idén is így van.

(#1349) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az Origin frissült: "Origin Access Premier release date: September 19, 2018 5:00 PM CEST" :C
Azaz holnap délután 5 óra!

(#1350) etaclan1984 válasza Digestive (#1347) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nem tartom igazi gólnak ezért nem fogok vele foglalkozni idén sem! :D Csalásnak tartom az egész driven shotot, főleg hogy 10ből 9 bemegy. Hosszúba izomból Cavanival, na az gól ! :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.