Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) akooos válasza Stylerr (#1096) üzenetére


akooos
veterán

Hol? Én csak a jelzést tudtam kikapcsolni, magát az új lövést nem.

(#1102) getdizzy válasza Szigma70 (#1089) üzenetére


getdizzy
aktív tag

:R :R :R

(#1103) akooos


akooos
veterán

Összeraktam egy új kezdőcsapatot, ami talán élhető lehet az elején is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1104) smallcurrant válasza Aguinaga (#1051) üzenetére


smallcurrant
tag

Reménykedtem, hogy a linkelt módszer menni fog, de sajnos nem. :(
Azért köszönöm a segítséget. :)

(#1105) smallcurrant


smallcurrant
tag

Erre valakinek valami tippje?

(#1106) arpo04 válasza smallcurrant (#1105) üzenetére


arpo04
őstag

Videokartya programjaban beallitottad melyiket hasznalja? Bf1 is ott is es a jatek settingsben is be volt allitva nekem es gond nelkul futott.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1107) Cs1csó válasza smallcurrant (#1105) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem tudom már ki miket tanácsolt de ezekkel megpróbálkozhatnál:
- egy Directx -et futtasd le
- töröld DDU-val a VGA driver-t és telepítsd újra
- ha ez sem használ akkor távolítsd el a játékot és azt is telepítsd újra ha jó neted van ez a 7-8 GB hamar lent van.

(#1108) v_atis


v_atis
tag

Ilyen üzenetet kapott más is? Beléptem a storeba ezután és egyik verziónál se jelöli azt hogy megvettem volna, pedig már hetekkel ezelőtt megtörtént...

[kép]

[ Szerkesztve ]

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#1109) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A 18-ban így utolsó láncszemként megvettem Neymar TOTS lapját. 3 meccs, 6 gól, 5 gólpassz DIV1-ben, az előző meccsen 9-1-re nyertem! :C

(#1110) Toguro San


Toguro San
tag

Sokaknál olvasom, hogy nem tetszik a játék mert elvesztek a gyorsaságok és a szélsők a labdával mennyivel lassabbak. Én meg azt mondom, hogy pont ezért lett mérföldekkel jobb a játék. A 18-ban mindenki arra pályázott, hogy kitette a gyors szélsőknek és ők labdával is gyorsabbak voltak mint a bekkek, vagy középpályások, és végigfutottak a pályán, lövő csel, befordul gól... Középkezdés és megint ez... Folyamatosan a sablon rohanás volt erőltetve. Idén remélem ez marad a DEMO verzió után is.
Azt vettem észre, hogy a sebességet a legjobban akkor lehet kiélvezni amikor lyukra futtatod a támadót/ szélsőt, vagy kiugratod, elé löbbölöd hosszan... És amíg labdáért fut a támadó is és a védő is, addig előnyt lehet szert tenni méterekben. De amint birtoklod a labdát, fogy ez az előny, ott jön, hogy testtel fedezni, vagy visszafordulni, újra játszani a támadást...
Jó lesz ez marhára szerintem. Ez szerintem jóval közelebb áll így a realitáshoz.
Tény, hogy a Stearling, Sane, Salah, Mane, Neymar iszonyat gyorsak, labdával és labda nélkül is, de ez leginkább akkor szembetűnő, amikor ráfutnak valakire, vagy egyedül futnak. Amint kiváltanak rá bármilyen elit bajnokságban védők és versenyfutásra késztetik őket, onnantól az adott pillanat függvénye hogy gyorsabb e vagy sem.

Nézzünk egy példát: Néztem legutóbb a Nimer-PSG meccset és a két szélső védő a NIMES-nél, úgy lefutotta néhány szituációban a Neymar-t és a Mbappe-t, hogy csak lestem. (Mennyi értékelésük lesz majd a játékban... 68? - 71? kb...) De itt az emberek 90% ki lenne akadva ha a játékban lefutná a Neymar-t

Az a baj, hogy itt az egyszerű melót várja sok ember... XY gyors akkor elvárás, hogy fusson le mindig mindenkit....

Szerintem jobb irány ez amerre a 19-el tartunk

(#1111) smallcurrant válasza Cs1csó (#1107) üzenetére


smallcurrant
tag

A drivert is újra raktam már, habár csak úgy, hogy letölöttem a legújabbat, és telepítettem? Mi az a DDU?
Most még próbálkozom egy újratelepítéssel.

arpo04: igen beállítottam, mind a két helyen is.

(#1112) Z'Z" válasza smallcurrant (#1111) üzenetére


Z'Z"
őstag

Display Driver Uninstaller

(#1113) dejvid8 válasza Kristof_94 (#1109) üzenetére


dejvid8
őstag

Grat, de ez még mindig FIFA 19 topic :D

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1114) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Helló mindenki.

Nem megjelenéskor veszem meg hanem kövi fizukor!
Olvasom a topicot azért:P

XBOX LIVE: rolandinho007

(#1115) Digestive


Digestive
addikt

Most is OP lesz a driven emberek! wc szinten 6-ot hintettem Degenyának! Egyikre se ért le, pedig volt ami kb 18-ról ment! :DDD

(#1116) bobby45 válasza v_atis (#1108) üzenetére


bobby45
tag

Szia én is kaptam ilyet de mi a kuki ez? :Y

Nekem megy visszafel3 a visszaszámláló hogy 10nap pár óra, a könyvtáramban a megvásárolt játékoknál ott van.

Remélem nem törlik a megrendelést hisz ki van fizetve....

(#1117) MdewC válasza Szigma70 (#1089) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem is butult az egyéni taktika.

Beállíthatsz szituációkat és kész.

Viszont!

Vannak újdonságok, védekezési és támadási modulok, hogy mi alapján viselkedjen a csapat egyes szituációkban, ez újdonság, az idő eldönti, hogy mennyira hasznos vagy op egyik vagy másik!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1118) Z'Z" válasza bobby45 (#1116) üzenetére


Z'Z"
őstag

"Köszönjük, hogy előre megrendelte a FIFA 19. Kaphat egy e-mailt, amely jelzi, hogy előrendelését törölték. Kérjük, figyelmen kívül hagyni ezt az e-mailt, a megrendelést nem érinti, és érvényben marad."

A visszaszámláló azt jelzi, hogy mikor kezdhetjük el letölteni a játékot.

(#1119) v_atis válasza Z'Z" (#1118) üzenetére


v_atis
tag

Igen azt közben néztem én is hogy a könyvtárban megy a visszaszámlálás de a storeban meg minden verziónak az ára szerepel korábban pedig az volt hogy az ultimate már megvan. Supportnak azért írtam egy e-mailt ha kapok választ megírom mit válaszoltak.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#1120) Toguro San


Toguro San
tag

Valaki már rúgott tizenegyest? Nekem még semmire nem adta be...

(#1121) akooos válasza Toguro San (#1120) üzenetére


akooos
veterán

Igen én rúgtam már. Szerintem abban nincs változás.

(#1122) Toguro San válasza akooos (#1121) üzenetére


Toguro San
tag

köszi

(#1123) Cs1csó válasza smallcurrant (#1111) üzenetére


Cs1csó
félisten

AZ alapos eltávolításban segít a Display Driver Uninstaller ezért ajánlottam érdemes lenne még a játék újratelepítése előtt vagy ha már megvolt de nincs eredmény utána ezzel eltávolítani - alapvetően egy csökkentett módban történő eltávolításról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#1124) Szigma70 válasza MdewC (#1117) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, ezeket majd meglátjuk, van amit nem is értek még :DD

De neked is feltünt, hogy mindent szélesebbre kell venni?

A másik amit az elöbb kifelejtettem az a kapuskirugás,

Na az egyszerüen botrányos. Se kamera mozgás, semmi, azt se tudod hova rúgd.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1125) Digestive válasza Szigma70 (#1124) üzenetére


Digestive
addikt

Na pont ezt akartam írni. A kirugást valami világtalan találhatta ki. Nagyon gáz! :( Próbálgattam ezt a Timed Finishing dolgot. Többször sikerült is, a csúszka nélkül is, de az égvilágon semmi különbséget nem láttam a sima lövéshez képest... Az üres területre futtatás és a hosszú indítások viszont nagyon tetszenek, ezzel szuperül lehet operálni, csak rá kell érezni.

Csillámpóni Neymar és Mbappe pedig egy kegyetlen páros. A végleges csapatot köréjük fogom építeni az tuti! ;)

(#1126) cristijAn


cristijAn
tag

Felkerült az egyéni taktikás videó :)

[link]

(#1127) MdewC válasza Szigma70 (#1124) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem egyáltalán nem kell szélesre venni, sőt. Alakzat függő.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1128) A guru


A guru
addikt

Nos egy kis kezdeti vélmény:

Kb 15 meccet játszottam eddig, ami először is nagyon odavert az a grafika. Eszméletlenül jól néz ki a játék, a stadion, a játékosok, az átvezetők. Amikor meg felcsendült a BL himnusz, akkor fülig ért a szám és libabőrös lettem, egy foci rajongónál szerintem ez normális...:D Szóval a látvány, a hangok, a zenék nálam 10/10.

No akkor az új UI:

Szerintem jobban néz ki, mint a 18-ban, kontrasztosabb, élénkebb, nekem jobban tetszik. Az új custom tactic rendszer pedig jó is meg nem is, de hozzá lehet szokni, ez is teljesen oké szerintem.

Gameplay:

Hú-ha... az első pár meccsen csak néztem, hogy mi a szar történik a pályán, nagyon megváltozott az egész, sokkal jobban tükrözi a valóságot ami a pályán történik, a passzok butultak, különösen a driven, a keresztlabdákat sem lehet már ész nélkül ívelgetni jobbról balra, az indítások tetszenek, nem annyira pontosak, mint a 18-ban. Gép ellen nem igazán lehet kihozni a cselekből és egyéb finomságokból azt, amit majd online ki lehet, egyszerűen olvassa a játékot az AI, ezzel nem lehet mit kezdeni. A labdabirtoklás baromi fontosnak tűnik egyelőre, mert a védekezés is nehezebb lett. A sebesség nekem nagyon bejön, 70-75 pace körüli játékosok is kiválóan használhatóak.
És akkor a kemény dió: timed finishing. Nagyon erősen szokni kell, már kezdem érezni, de ehhez fog kelleni 150-200 meccs szerintem, mire trainer nélkül is menni fog, más kérdés, hogy a 90+ játékosoknál nem nagyon látom egyelőre hátrányát annak, hogy nem használom. Jelen állás szerint, rendesen szét fog szakadni az online mezőny szerintem, mert aki ezt nem gyakorolja az egyszerűen nem fog tudni (annyit) mákolni, mint az utóbbi években. Az eddig legérdekesebb szezonnak nézünk elébe! :)

További írasokkal majd érkezem a taktikával és a felállásokkal kapcsolatban, ezt még én is csak tapasztalgatom. A játék megjelenése után pedig heti rendszerességgel lesz összefoglaló, ahogy a 18-nál is írtam, játékosok gameplay, eredmények, minden amit csak el lehet képzelni. :R

(#1129) Digestive válasza Digestive (#1125) üzenetére


Digestive
addikt

Az előbb kifelejtettem valamit.

A Press After Possession Lost kiválóan működik! Labdavesztésig tartják a pozíciójukat a játékosok, utána meg nem észnélkül, de látványosan támadják a labdást! ;)

(#1130) arpo04 válasza Digestive (#1129) üzenetére


arpo04
őstag

Azt adom, vedekezes szinten jo. Csak a tamadasokkal kezdhetnenek valamit... AI ott botrany, jo lenne olvasna a jatekot. Rengeteg rossz passzom volt. Amit a gep kiszamolt idealis bemozgasnak, de nem volt jo. Ellenkezoleg passzoltam es ellenfelhez kerult igy. Vissza passzbol meg nem indult be teruletbe... Osszesegeben viszont jonak tunik.
Legjobb a vedekezes lett valamint a nehezebb passzolas, iveles.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1131) MdewC válasza cristijAn (#1126) üzenetére


MdewC
nagyúr

Helló Krisz!

Grat a videóhoz, sztem nagyon jó lett, ment a like. ;)

Eddigi legjobb videód sztem.

Mehet a topik összefoglalóba?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1132) Szigma70 válasza cristijAn (#1126) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi

Szerintem jó lett, én köszönöm. :R

Még esetleg beszélhetnél a meccs közben a D padról fel és le állítható támadó és vedekező dolgokról, de nem akarok telhetetlen lenni :)

Van az elején egy rész, mikor egy weboldalról beszélsz, a srácról, aki az ajánlásokat adta, az a link lemaradt vágásnál sztem.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1133) cristijAn válasza MdewC (#1131) üzenetére


cristijAn
tag

Szia! Köszi! Persze :)

(#1134) cristijAn válasza Szigma70 (#1132) üzenetére


cristijAn
tag

A fifauteam.com oldalon láttam ezt a cikket, azonban szerintem már lassan 30 ilyen oldal van akik tesztelik a játékot és leírják a véleményüket. Egyszer ha lesz lelki erőm összeírom hosszabban, hogy melyik oldalon mit érdemes nézni meg persze a hozzá tartozó linket. :)

(#1135) Szigma70 válasza cristijAn (#1134) üzenetére


Szigma70
addikt

Oksa, köszi mégegyszer

Igyál valamit gyorsba, valami rostosat tüske nélkül :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1136) Garsza


Garsza
veterán

Helló mindenki!

Ronaldo OTW lapja rögtön a játék elején nyitható lesz? Van erről információ?

(#1137) Francesco003 válasza Garsza (#1136) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Hi.Tavaly a hivatalos megjelenéstől jöttek péntek este.

(#1138) MdewC


MdewC
nagyúr

Hát, eddig több gólt lőttem tf nélkül, mint vele. Pláne 16-on belül.

Nem tudom, hogy mi lesz ezzel így.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1139) Kristof_94 válasza Francesco003 (#1137) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hmm, ez így érdekes lesz az origin early accessnél, ahol már 20-án lehet majd nyitni. Lehet várni kellene vele, de plusz 1 hetet? :F

(#1140) Szigma70 válasza MdewC (#1138) üzenetére


Szigma70
addikt

Na jahhh

Nekem sem az igazi. Valahogy ütemtelen. És olyan, mintha minden lövésnél más ütemben kellene nyomni. Arra ugye idő, meg energia sincs, hogy valóban a csíkot nézegesd akció közben, ezért úgy találomra rányomsz másodszorra. Persze kimegy taccsra. Következő lövésnél kivársz még egy ütemet, eredmény ugyan az, mert most meg elöbb kellett volna nyomni. :W Hát a faszom, én játszani akarok, meg gólokat lőve kikapni, nem csíkokat nézegetni, meg ütemet figyelgetni. Mi vagyok én? Dobos?

Nem tudom mi lesz ezzel így, de ha ez össze vissza megy, akkor ebből hőbörgés lesz, mert egyszerüen nem tudsz beletanulni.

Arról ne is beszéljünk, hogy érzésre ma más a gameplay mint tegnap volt. Ma olyan nyúlósabb az irányítás, mintha lenne egy kis késés
Tegnap minden pöpec volt, ma valahogy más.

És végül.
Remélem a megjelenésig csuklik, és félti az anyját az, aki kitalálta, hogy 4 perces legyen egy meccs, minden meccs után végig kelljen nyomni az összes promó szart, majd ujra beállítani mindent, majd elölről ugyan ez. Erre még ráadásul ha kilépsz, akkor még a settingset is konfigolhatod ujra, mert még a kamera állást sem jegyzi meg, nem hogy a kontrollerét, vagy a statokat.
Többet állítgatok a próbálgatás miatt egy meccs elött, mint maga a meccs ideje.

Ennyire még nem gyűlöltem demót mint most ezt.

nem a játékkal van a bajom, hanem, hogy játszhatatlanná tették így

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1141) MdewC válasza Szigma70 (#1140) üzenetére


MdewC
nagyúr

A kamerát, meg a controll settingset nálam megjegyezi.

4 perc? Ez a demó, ha 6 perces lenne, akkor ki venné meg a teljest?

Nyugi, a demót nem peccselték. Nem a tüskét érzed? :D

A tf-et adom, azt szokni kell, de a többi amit írsz, az olyan, mint amikor az asszony havibajos. ;)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1142) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

Vki írja le pontosan, hogy kell csinálni az Iniesta cselt, vhogy nem jön össze. Vidit nem kell linkelni, azt láttam, elég ha leírja vki, akinek megy.

Köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1143) Kristof_94 válasza MdewC (#1142) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én csak úgy tudom elmagyarázni, hogy xone kontrolleren ha támadsz úgymond vízszintesen, akkor nyomva tartod az LB-t, majd fel vagy le húzod a jobb kart attól függően merre szeretnéd vinni a cselt. :D

[ Szerkesztve ]

(#1144) MdewC válasza Kristof_94 (#1143) üzenetére


MdewC
nagyúr

LB. Bal felső, vagy alsó ravasz?

Így el lehet mondani a gyengébbeknek is, mint én, mert felfogom. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1145) Toguro San


Toguro San
tag

Youtube-n már vannak fent bőven videók a teljes játékról is (sok videós már karrier módot is töltött fel)
Igaz az már nem a BETA verzióból van, de szerintetek mennyire kell még úgy kezelni, hogy változik a megjelenésig az amit azokban a videókban látni. Kicsit másként érződik az mint a Demo amit az ember kipróbált.
A demo viszont teljesen elvarázsolt! Az én szerény tudásomból adódóan minden gólomat ki kell élveznem, mert tényleg rendesen meg kell játszani a helyzeteket. Most pl.: 3 db 0-0-n vagyok túl World Class szinten.
Védekezés tényleg atom jó lett és a támadás kellő megnehezítése is (szerintem)

Őszintén nekem a kirúgással sincs bajom. Eddig ugye a kapus mellől láttuk a teret és azért tudtunk fordulni mert nem láttuk be a pályát. Most viszont így hogy a kapus feje fölül látjuk kirúgáskor a teret ha megnézitek az egész pályát belátni. Ha ott abba az irányba nyomod amerre rúgni szeretnéd, akkor odamegy... nem kell ehhez szerintem semmi nyíl vagy ilyesmi...

(#1146) A guru válasza MdewC (#1142) üzenetére


A guru
addikt

L1+jobb stick balra vagy jobbra, ahogy szeretnéd.

(#1147) Stylerr válasza Szigma70 (#1140) üzenetére


Stylerr
addikt

Igen, mondták,hogy a TF-et befolyásolja a játékos egyéni felépítése. Attól függ,hogy milyen ütemben kell nyomni. Szerintem ha nem így lenne, akkor 2 hét után mindenki begyakorolja az ütemet, és semmi extra nem lesz megint. Minden évben 4 perc a demó, és sose jegyzi meg a beállításaid.
Kicsit azt érzem,hogy neked sose jó semmi amit az EA csinál, pedig ez a rész szerintem az eddigiek alapján nagyon el lett találva. Tetszenek a taktikák is, ahogy be lehet állítani mindent, új felállás, sok újítás.
Peace!

(#1148) Toguro San válasza Stylerr (#1147) üzenetére


Toguro San
tag

Teljesen adom amit írtál!

Szigma, kolléga említetted, hogy pesszimistán állsz mindenhez, de tényleg szinte minden hozzászólásod amit eddig láttam a 19 és a 18 csoportban valamiféle negatív a játékkal kapcsolatban...
(gondolom neked sem tartanak pisztolyt a fejedhez, hogy játszál vele)

(#1149) Digestive


Digestive
addikt

Srácok nem kell azért megdorgálni valakit, mert nem áll be a sorba... Nekem a 18 volt az első fifás élményem. Végig toltam az egész szezont, beleraktam 3500 meccset, bitang jó csapatot építettem, feljutottam div.1ig. Óránként ránézek a fórumra és valóban nagyon sok örömöt okozott a mérgelődések mellett a játék. Az első hozzászólás az enyém volt a 19 fórumban, úgyh láthatjátok mennyire rá vagyok pörögve! :DDD Sztem nálam senki se várja jobban a 19et, úgyh én nem álltam hozzá pesszimistán az biztos. Tegnap letoltam 15 meccset legalább a demóval, majd utána egyet a 18al! Hát ráfagyott a mosoly az arcomra, amikor újra volt tempó és 10ből legalább 8 jó passzom volt és nem csak 3... Nekem is olyan érzésem van eddig, mint amikor nem azt az ajándékot kapod amire számítottál. Örülsz annak is, de nem maradéktalanul!

Kiragadnék egy mondatot Szigmától:
"Hát a faszom, én játszani akarok, meg gólokat lőve kikapni, nem csíkokat nézegetni, meg ütemet figyelgetni."
Maximálisan egyetértek! Nekem egy picit túl soknak tűnnek eddig az újítások, vagy nem eléggé kiforrottnak. Ha bele tanulok akkor lehet, h tetszeni fog, de eddig inkább elvesz a játék élvezeti értékéből és nem hozzátesz! Peace :R

[ Szerkesztve ]

(#1150) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Az miért van xboxon,hogy csak a kezdökép bejön és utána kilép a játék. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.