Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) evibly válasza TBMC (#1646) üzenetére


evibly
senior tag

Nálam ugyanez: EA Access, előrendelve az Ultimate Edition, de semmi. Store-ban kikeresve még azt is írja, hogy legyek szíves pre orderelni, miközben az már megtörtént. Nekem nem ad ki semmilyen trial lehetőséget :(

És persze le van töltve, meg minden...

(egyébként az is fura, hogy a vásárlásról semmilyen mail, visszajelzés nem jött, a számláról meg leszedték a pénzt már akkor)

[ Szerkesztve ]

(#1652) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#1639) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Még a végén itt is gólkirály lenne...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1653) alite


alite
aktív tag

Kezd eledezni, igaz meg kulonbozo hibakkal elszall, de biztato:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1654) IzI


IzI
senior tag

Xbox-on a trial verzióval letolom a 10 órát,akkor a lejátszott meccsek megfognak maradni,amikor is 25.
-én elinditom a full kiadott verziót?

(#1655) akooos válasza IzI (#1654) üzenetére


akooos
veterán

Igen.

(#1656) TBMC válasza evibly (#1651) üzenetére


TBMC
addikt

pontosan... :W

web app: valami csak lesz. de gondolom majd 0:00kor :D

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
<Error>
<Code>AccessDenied</Code>
<Message>Access Denied</Message>
<RequestId>2FF0335ADAEDA122</RequestId>
<HostId>
AL+3NBsvsl82pDyb6uXrRTh5iE716xzizgXvngoAJxRWcMy5PqZ8C9zW+aZb4AXmX2/jCiFdYHE=
</HostId>
</Error>

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#1657) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Első meccsem rage quittal végződött, nem bírtam tovább. Olyan késés volt, hogy amikor lőttem nem jelent meg a TF csík, csak késve. Ha passzoltam fél mp volt mire labdába ért, ugyan ez a játékosváltásnál, lövésnél... :F

(#1658) dtrms válasza Kristof_94 (#1657) üzenetére


dtrms
aktív tag

Jelenleg egy olyan applikációt nem bír a szerverük, amire hónapok óta készülnek és be is jelentették jóóóóval előre :D szóval nem kell meglepődni ha meccset nem lehet rendesen játszani...

(#1659) Digestive válasza dtrms (#1658) üzenetére


Digestive
addikt

De a legnagyobb gáz az, h nem is kommunikálnak a játékosokkal sehogy! :(

(#1660) Kristof_94 válasza dtrms (#1658) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most meg egyszer megjelenik a csík, egyszer nem! :D wtf...

(#1661) alite válasza alite (#1653) üzenetére


alite
aktív tag

Mukodik a web app vpn-nel, gondolom kisebb piacokat egyelore blokkoljak es szepen sorban engedik fel oket.

(#1662) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Haver nem vette meg (még ?) a játékot, de ha előfizet premium origin acces-re, akkor tud játszani?
FIFA18 kimaradt neki.

PSN: OldSlowhand74

(#1663) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Szánalom ez a játék... 16k fifa pontbol egy casemiro és 5 darab 83/84 player... az utolso 60 pakkba nem is volt board... Aztán sb-zek. nincs hangja a labdának és a játékosoknak csak kommentár... tudtam, hogy itt baj lesz, ugyanis a 18-ba is előjött egyszer... nem lehet ilynekor megállítani a játékot félidőbe meg nem jön be a szokásos menü. a partjelző keresztülsétált a pályán, játékosok ácsorognak félidőnél semmi nem történik, felvettem videóra... Direkt szivat itt is a játék, hogy kapjak ki, hogy normális rewardom se legyen és még többet költsek fifa pontra... Hihetetlen EA. szívesen elküldöm bárkinek a videót.

(#1664) Stylerr


Stylerr
addikt

Megy a WebApp!

(#1665) Kristof_94 válasza Geradossz (#1663) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Engem az is zavar kicsit, hogy a kapus kirúgás túl manuális, gyakorlatilag alig lehet pontosan célozni.

(#1666) dejvid8


dejvid8
őstag

Megy, és hozzá is férek a transfer markethez. Szuper, lehet kereskedni! :C

Közben egy ajándék packból egy IF Sidnei, épp La ligát fogok kezdeni. Jó lesz kezdésnek! :D

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1667) Stylerr


Stylerr
addikt

Settingsnél rámentem a profilomra a Webappon, és PC-t ír nálam, holott PS4-re vettem meg a játékot. Ezt hogy? A régi PC-s profilommal lépett be? Ezt most nem értem.

(#1668) MdewC válasza Stylerr (#1667) üzenetére


MdewC
nagyúr

Elméletileg lehet profilt váltani.

De sztem ha most nekiállsz a web app-ba, akkor a PC-s verziót csinálod.

A játék nem tudja, hogy te váltasz PS4-re... szvsz keresd meg a supportot.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1669) Aguinaga válasza Aguinaga (#1662) üzenetére


Aguinaga
őstag

Vagy csak ha megvan origin store-ban neki a játék? (ergo megvette vmelyik verziót?)

PSN: OldSlowhand74

(#1670) Expendable válasza Stylerr (#1667) üzenetére


Expendable
aktív tag

detto ugyanez, viszont a bal alsó sarokban van egy settings menü és elméletileg ott tudsz personat váltani. Ezzel csak az a baj, hogy a pc-s accal simán belép, de mikor váltani akarok, akkor azt írja ki, hogy baj van a login szerverrel és hogy dolgoznak rajta.

(#1671) Stylerr válasza Expendable (#1670) üzenetére


Stylerr
addikt

Nálam a settings menünél nem hozza ki a Switch Personat. Csak Sing Out, About, Nyelvváltás, stb... Hogyan tudok váltani?

(#1672) MdewC válasza Stylerr (#1671) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt találtam a neten.

Sztem az lesz amit mondtam, hogy meg kell várni a teljest, különben a PC-s verziót építed. Nézd át, hátha nem így van.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1673) Expendable válasza Stylerr (#1671) üzenetére


Expendable
aktív tag

Itt a PC melletti change: [kép]

(#1674) Stylerr


Stylerr
addikt

Igen, nekem az a Change felirat nincs ott. Valszeg meg kell várni, így belépek PS-en is, tehát ez akkor lesz mikor kijön a teljes játék oda is. :)

(#1675) Expendable válasza Stylerr (#1674) üzenetére


Expendable
aktív tag

én sem tudok váltani, mert hibát ír, pedig boxon is lejátszottam kb 60-70 meccset a 18-al.
Az mondjuk szar, hogy beléptem konzolon most a 19-be, játszottam is pár meccset, de loyality reward-ot nem kaptam. Gondolom pc-re akarja majd megadni, de azzal meg nem tudok mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#1676) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Amugy ti kaptatok bl player picket? Meg loan ronaldot? Mert en nem. Most jutott eszembe.

(#1677) Kristof_94 válasza Geradossz (#1676) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kezdésnél az írták, hogy talán 26-ig kiosszák őket!

(#1678) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Borzasztó egyelőre ez a TF, anélkül viszont a gyengébb játékosok gyakran kihagyják. :F

(#1679) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na már megint én... :D 3-1-1-es 5 meccses rivals eredménnyel végül a DIV5-be sorolt be, szerencsém volt, hogy az ellenfelek többségének sincs még sok fingja az egész játékról, gyakorlatilag mindenki vergődik :D

(#1680) Digestive


Digestive
addikt

Ugye jól értelmezem, h én besz.ptam és nem fog beengedni a 18as acc-al. :DDD

(#1681) Z'Z" válasza Digestive (#1680) üzenetére


Z'Z"
őstag

Be kell, hogy engedjen téged is.
Nálam pl. működik.

(#1682) Digestive válasza Z'Z" (#1681) üzenetére


Digestive
addikt

Hát de nem enged be. Írták itt a srácok, h nem mindenkit enged be. Én pont bele estem ebbe a körbe valszeg! :(

[ Szerkesztve ]

(#1683) A guru


A guru
addikt

Na csak sikerült elindítani... Pakkok nekem nem adtak semmi értelmeset, kereskedni meg szinte lehetetlen, mert minden játékos be van lőve egy fiszinylag fix árra egyelőre, ez nem is nagyon fog változni jövőhétig...

(#1684) Clapaucius


Clapaucius
tag

Nekem jött egy Cavani az utolsóbol végre... Ilyenkor érdemes 89-es játékost eladni, vagy várjak vele?

Köszi!

....

(#1685) Digestive válasza Digestive (#1680) üzenetére


Digestive
addikt

Más is járt így, vagy van valami megoldás és csak simán balf.sz vagyok? :DDD

(#1686) IzI válasza akooos (#1655) üzenetére


IzI
senior tag

Köszi

(#1687) akooos válasza Digestive (#1685) üzenetére


akooos
veterán

Engem simán beengedett. Xboxon be tudtál már lépni? Vagy nincs is EA Accessed?

(#1669) Aguinaga:

Csak tegnap volt millió komment arról, hogy az Origin Premier Accessel, ami évenként 100 euróba kerül, korlátlanul játszható a legtöbb EA játék. Így a fifa is, battlefield is. Nem kell hozzá megvenni a játékot, csak aktív előfizetéssel kell rendelkezned.

[ Szerkesztve ]

(#1688) Digestive válasza akooos (#1687) üzenetére


Digestive
addikt

Nem, nincs ilyenem. Eddig azt se tudtam, h mi ez! :DDD

990.-/hó

"Az EA Access játékszolgáltatás segítségével annyit játszhatsz az EA legjobb játékaival, amennyit csak akarsz – kizárólag Xbox One platformon."

WHAT? :F

(#1689) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Azt vagjatok hogy lehet tegnap ota már fifazni a teljessel ?:)
Ahogy látom igen :))

[ Szerkesztve ]

(#1690) Fifaisshit válasza Digestive (#1688) üzenetére


Fifaisshit
őstag

El vagy maradva :))
Amíg el az elofizetesed minden játékkal tudsz játszani ....
Megjelenések előtt már fent fent vannak és 10ora az ingyenes :)

(#1691) akooos válasza Digestive (#1688) üzenetére


akooos
veterán

Fizess elő 1 hónapra, 1000 forint és nem csak a fifa van benne.

Első division rivals meccsemen 3-0-ról 3-5-re kaptam ki. A momentum már dolgozik ellenem :DD csávó ezüst csatárral és a watfordos Grayyel szétszopatott.

(#1692) Toguro San


Toguro San
tag

Úgy látom idén sokkal több RAGE lesz itt olvasva. Kevesebb lett WL meccsek száma, de ezzel sokkal kiélezettebb is lesz a mezőny. Eddig vesztettél 2-3-4 meccset még nem húztad fel magad, de most már 1-2 vereségem is sok múlik. És majd jönnek a "kifogások" (néha joggal néha nem joggal) nincs TF csík, késik, előbb nyomtam, jól nyomtam mégsem reagált.... Már előre látom :D

(#1693) bobby45


bobby45
tag

ps4-en játszom, de a web-appban hogy lehet fifa pointot venni, mert fel sem ajánlja sehol?

vagy majd ha ps4-re letöltődik a játék ott tudok csak venni ps store.ból?

illetve ez mi ott a jobb felső sarokban? ha rákattintok felmegy 4-ig majd vissza egyre...

[ Szerkesztve ]

(#1694) MdewC válasza bobby45 (#1693) üzenetére


MdewC
nagyúr

Majd a ps-en tudsz venni. App-ban nem.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1695) Darabokra


Darabokra
senior tag

borzalmas ez a pack animáció

(#1696) Digestive válasza Fifaisshit (#1690) üzenetére


Digestive
addikt

Köszi srácok! Este ha haza érek már csinálom is! :DD

(#1697) Z'Z" válasza bobby45 (#1693) üzenetére


Z'Z"
őstag

"illetve ez mi ott a jobb felső sarokban? ha rákattintok felmegy 4-ig majd vissza egyre...'

A játékosok statjait tudod megnézni.
A kártyákat figyeld.

[ Szerkesztve ]

(#1698) peetie1


peetie1
aktív tag

No, elnyitottam az ajcsi pakkokat, még rare gold sem volt benne, csak 1 db... Azért ha jött volna CR elgondolkodtam volna hogy mégis megveszem újra a fifa17et zöld ugráló baszással, de így még várok :D

(#1699) MarioAna


MarioAna
senior tag

Na így első napi rajt után egyelőre ezt sikerült összehozni: Croat-Seria A mix
Simic nyilván csak a chem miatt kell oda, majd az ő helyére valami értelmesebb CB kerül.
Amúgy ha cserélek, akkor tudom, hogy a felkerülő ember chemje 5-6, viszont a körülötte lévő embereket érinti ez, vagy ők maradnak ugyanúgy 9-10-esek?

A végső cél ez lenne, egy szláv-serie A hibrid :DDD : Slavia-A

(#1700) v-man


v-man
őstag

Érdemes belépni webappba, limitált ideig ad napi 1 prémium gold packot belépésre. Nekem mindkétszer ligue1et adott, olyan csapatot kezdtem építeni.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.