Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Yodamest válasza p0ty (#1850) üzenetére


Yodamest
addikt

én serie A-val kezdek, futbinen belőlük tudtam a legerősebb és legolcsóbb csapatot összerakni, szerintem ár/teljesítményben verhetetlenek.

(#1852) v-man válasza Yodamest (#1851) üzenetére


v-man
őstag

Kikből áll nagyvonalakban?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1853) Yodamest válasza v-man (#1852) üzenetére


Yodamest
addikt

Itt a csapat, velük fogok kezdeni, jelenlegi árak szerint 20K-ból megvan az egész:
https://www.futbin.com/19/squad/13010

Ami nagyon tetszik benne, hogy minden egyes játékos magas és jól ugrik, szóval levegőben iszonyat király leszek velük. Beadásokra tervezek játszani a felfutó RB, LB által, illetve szögletekből gólokat fejelni.

[ Szerkesztve ]

(#1854) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Valaki esetleg kapcsolta már ki a TF-t online? Volt valami pozitívuma?

50k-s játékos csomagban (SBC): Spanyol IF csatár, Bailly (15k) és David Luiz. Nem rossz, de azt hittem lesz valami 85 feletti :(

[ Szerkesztve ]

(#1855) MdewC válasza Yodamest (#1853) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor jövő hét keddig vagy péntekig vedd meg, mert drágulni fognak.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1856) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Jó, aki tud kereskedni, engem nem enged a transfer marketre, hiába van már 2 (!!) Bakajocim... nem is tudtam, hogy a Milanba igazolt..
Így nagyon fasza, kereskedés kilőve, sbc-k csak az alapok, ami épp esik a klubba.. Jó lesz ez, pedig Origin Premium Acces-szem is van. Játsszak 10 órát, tudom, de nem nagyon vagyok otthon, úgy meg nehéz. Nem érzem fairnek, tavaly se éreztem annak ezt a megkülönböztetést.

PSN: OldSlowhand74

(#1857) #16514048 válasza Aguinaga (#1856) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ez tényleg nem fair hogy valaki fizet premium access-re és nem engedik kereskedni. Nekem meg meg sincs a játék, még a sima verziót sem rendeltem elő, mégis csinálhatok bármit a web app-ban.

(#1858) Yodamest válasza MdewC (#1855) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát az nehéz lesz, mert nincs előrendelésem meg semmi, szóval én majd csak 28-án tudok játszani ha megvettem. Olvasom, hogy a web app ettől független működik még akkor is ha nincs meg a 19-szóval talán veszek fifa pontot PS-re és abból elkezdem felépítgetni ezt a csapatot.

(#1859) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha esetleg valakiben felmerült már a kérdés: Igen, van kick off glitch, jobban mint valaha! :D

(#1860) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok!

Ti kaptatok ilyet a web appon?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1861) alite válasza MdewC (#1860) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, nekem is jott. Hirtelen megijedtem, hogy felfigyeltek a mai snipeolgatasaimra, de akkor altalanos szerencsere :D

[ Szerkesztve ]

(#1862) akooos válasza Kristof_94 (#1854) üzenetére


akooos
veterán

Volt. Az, hogy nem idegeskedek, hogy 10-ből 9 alkalommal nem jön össze a great timing sem, nem hogy a perfect :DDD ugyan annyi gólt lőttem kb nélküle, mint vele. Nincs jelentősége.

#1860) MdewC:
Igen, szerintem mindenki kapott, általános felhívás, hogy ne vásároljunk coint :DD

(#1863) Aguinaga válasza MdewC (#1860) üzenetére


Aguinaga
őstag

Sőt, mobilappban is.

Vicces, top listában olyanok vannak, már most 260+ milliót ér a klubjuk
Ez csak ikont húzott vagy mit?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#1864) Kristof_94 válasza akooos (#1862) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Amúgy nekem az egyik meccsen a trainer átváltott és eltűnt a TF csík, helyette betette a nyilat... :D
Amúgy durva, hogy egy IF Wernerrel - aki ráadásul "szupercsere", tehát nem is a stamina miatt - nem tudom lefutni a védőket...
Ezt a rivalst amúgy tolni kell ezerrel, mert folyamatosan nőnek az adott helyezéshez szükséges skill pontok, mint az SB-nél.

[ Szerkesztve ]

(#1865) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Sziasztok!

Meddig lehet előrendelni a játékot? Mi a határidő?

(#1866) cristijAn


cristijAn
tag

Sziasztok.

Valaki aki PC-n tolja már a FIFA19-et be tudna nekem linkelni egy FULLHD képet az Ultimate Team kezdő menüjéről? Imgur.com-ra feltöltve a linket vagy valami ?

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

(#1867) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Nyaralásnak vége, demo kipróbálva

Nagyon jó lett a játék, végre amit szerettem volna, viszont a lövéssel még küszködök :D
Ahhoz képest a TF elég jól megy viszont a beadások a legurított vagy a bepasszolt lövésekkel nagyon szenvedek :DD
Ezekhez jöhetne egy kis segítség

Közben elkezdtem én is az APP-ot használni
Sajnos a welcome back packok semmit sem adtak
viszont utána szépen berakosgatva sbcbe a játékosokat kis tradelgetéssel sikerült az alábbit összehozni, meg persze két szerencsés nyitásom is volt az sbc közül, jelenleg így állok :)



(#1868) getdizzy válasza MdewC (#1860) üzenetére


getdizzy
aktív tag

igen, mindenki szerintem

Amúúúúúúúúgy ilyet sem láttam még, paintbe behelyezős telefonnal kifotózott képet : DDDD

[ Szerkesztve ]

(#1869) #16514048 válasza getdizzy (#1868) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nálam eddg ez viszi a prímet.
Jpg kép lefényképezve és legalább két telefonnal screenshotolva. :DDD

Ja, amúgy nem hiába kommentálta így DeathAdder, csak az nyissa meg, akit nem zavar egy törött láb látványa.

(#1870) Garsza


Garsza
veterán

A Zenit nem lesz benne a játékban? Marchisio miatt kérdezem.

25. jön az első MM tippek kik lehetnek majd benne?

Az infó innet van

[ Szerkesztve ]

(#1871) akooos válasza Garsza (#1870) üzenetére


akooos
veterán

Csak a 3 moszkvai csapat van benne.

(#1872) Garsza válasza Garsza (#1870) üzenetére


Garsza
veterán

Itt vannak az előre jelzések
Miből kéne bevásárolni? Tippeket várom.

(#1873) akisherczeg
Igen az sanszos. De inkább valami két kis csapat kéne. Ezüst lapokkal jobban lehet kaszálni.

[ Szerkesztve ]

(#1873) alite válasza Garsza (#1870) üzenetére


alite
aktív tag

Roma - Lazio szerintem sanszos.

(#1874) thebigK


thebigK
addikt

Ti az sbckbol, innenonnan szerzett nonrare jatekosokat kitakaritjatok, hogy legyen love fejleszteni, vagy tartogatni kene oket esetleges sbc-kbe?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1875) Garsza válasza thebigK (#1874) üzenetére


Garsza
veterán

Én tartogatom. Néha ellövök párat Gold Upgrade -re

(#1876) Digestive


Digestive
addikt

Srácok vettem EA Accesst, letöltöttem a 10 órás játékot, bejelentkeztem, áthoztam a maradék pointot, kinyitottam a welcome back pakkokat. Most be akartam lépni a companionba és még mindig ezt írja.

Ilyenkor mi van? :W

(#1877) akooos


akooos
veterán

Kedvencem továbbra is :DDD

(#1878) Expendable válasza Digestive (#1876) üzenetére


Expendable
aktív tag

Ugyanez van nálam is :( Hiába rendeltem elő, nem enged be.
Illetve azért némileg más: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#1879) #16514048 válasza thebigK (#1874) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én nem tartogatok semmit, szerintem érdemesebb eladni mindent és kereskedni a coin-ból.

(#1880) Francesco003 válasza getdizzy (#1868) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Gyorsan kellett tovább küldeni...először emailbe akartam

(#1881) dejvid8 válasza Garsza (#1872) üzenetére


dejvid8
őstag

Hát én mindenből bevásároltam, valami úgyis bejön. Bukni nemigen fogok rajta, mivel mindenkit nagyon olcsón vettem. (ha 2 párosítást eltalálok a 4ből, már pluszban leszek szerintem).
40K befektetés van most ebben.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1882) Garsza válasza dejvid8 (#1881) üzenetére


Garsza
veterán

Kikből vásároltál be?

Olyan SBC várható mostanában amihez TOTW lap kell majd? Van 3 QS -es a klubbomban, érdemes e tartogatnom.

[ Szerkesztve ]

(#1883) TBMC


TBMC
addikt

1órán belül 2x dobott ki a web app...
mind kétszet benne voltam player snipeolásba, majd bidelésben...

aztán bedöb ilyen megoldandó "puzzle" egy labát kell rollolni amit láttok is. ha elrontod mindig 1el több lesz.
ami érdekes mindig ugyan jól rollolom, kipipálja és mindig a legutsót X re teszi, és azt írja, hogy rosszkor állítottam meg, miközben mind normálisan áll majd a végén bedob egy random képet mint láthatjátok is... és szépen így nő folyamatosan, sosem ér véget. kb 3perc próbálkozás után azthittem meghajlítom a telómat, inkább letettem.
mekkora egy fa***opó húzás ez az EAtol...

szerk: most beléptem gépen, itt egyből elfogadta hehehe... mi másról szól ez is, ha nem az időhúzásoss szivatásról :D ne bideljek. lol.

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#1884) dejvid8 válasza Garsza (#1882) üzenetére


dejvid8
őstag

Kb mindenkiből, amelyik csapatokat írja ez az oldal hogy lehetséges.

Leginkább csak 500 , sőt 400 coinért, hogy ha nem nagyon találom el ne sokat vesszek rajta.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1885) Citroware


Citroware
addikt

Ajéndékcsomagból nyitottam egy TOTW Nicolas Pepét. PS4-en majdnem discard áron megy. Érdemes várni vele, hátha növekszik az értéke, vagy adjam el 10k-ért? Kb ez a játékos minden vagyonom.

[ Szerkesztve ]

(#1886) #16514048 válasza Citroware (#1885) üzenetére


#16514048
törölt tag

Add el, a megjelenésig biztos nem megy fel az ára, feleslegesen áll addig benne a coin. De szerintem ez a lap utána se nagyon fog elszállni, max ha kell valami sbc-be.

(#1887) KaksziLajos válasza KaksziLajos (#1865) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Erre esetleg valaki?

.Más.

Van egy Edersonom, kb. 23 ezret ér most. Valaki feljebb írta, hogy érdemes várni az eladással jövő hétig, amikor is több pénze lesz mindenkinek es akkor feljebb mennek az árak. Nekem az jutott eszembe, hogy inkább lejjebb mennek, mert a sok kapott csomagból nyitnak és eladnak az emberek, szóval mindenből több lesz eladó...

Mit gondoltok?

(#1888) akooos


akooos
veterán

Lejárt a 10 óra trialom, kidobott egy meccs után azonnal. Most pedig nem enged be a companionba, mert be vagyok lépve egy másik eszközön és lépjek ki onnan :DDD hat kösz, most keddig nem tudok akkor belepni vagy mi a fene?

Div rivalsban rank1 vagyok, kicsit több, mint 8300 ponttal. Kíváncsi vagyok keddre mi lesz a sorsom.

(#1889) Digestive válasza Digestive (#1876) üzenetére


Digestive
addikt

Na Srácok semmi tipp, h miért van ez? Szétb@sz az ideg. Én csak telóról tudok kereskedni napközben, este játszani akarok és nem ott szarakodni! :(

(#1890) #16514048 válasza KaksziLajos (#1887) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mindig feljebb mennek az árak ilyenkor.
Több nyitás lesz, ez igaz, de lesz is kinek eladni őket. Főleg akkor lesz nagy rájuk a kereslet szerintem, amikor az első WL-re kezdik összerakni a csapatokat.

De egy lapot nem tartogatnék addig, nem ebből fogsz meggazdagodni, annyira azért nem fog elszállni az ára.

(#1891) Clapaucius


Clapaucius
tag

Akinek már van rá lehetősége.... Csináljátok az összes SBC-t, ilyenkor mindíg nagyon adja a jókat!

Nekem esett Son, Robben, 2 IF, Rashford stb.
Son pl azonnal (5 másodperc) és buy now 42.000-ért elment.

Tavaly és idén is jött az SBC-ből rendesen a coin.

....

(#1893) Garsza válasza Clapaucius (#1891) üzenetére


Garsza
veterán

Igen az SBC -s packok mindég jobb lapokat adnak.

(#1894) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Liga sbc-ről van valami pletyka? Jövőhét?

(#1895) Garsza válasza Kristof_94 (#1894) üzenetére


Garsza
veterán

Nézd meg a linket az 1870 HSZ ben. Ott van valamilyen ütemterv.

(#1896) Garsza


Garsza
veterán

Serie A Incons squad
Régen milyen playerek szaladgáltak az Olasz ligában.

(#1897) Hazli17 válasza Digestive (#1876) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Ugyan ez van nálam is.
Írtam az ea supportnak chaten. Elkérte a gamertegemet, meg az email címemet. azt mondta, hogy az originembe nem látja a fifát. Kérdezem, hogy ez, hogy lehet? Azt mondja biztos másik email címen van regisztrálva. Mondom neki, hogy egy email címem van, azzal van regisztrálva minden. Azt mondta, hogy sajnos ő ennyit lát, hogy nincs a fifa az originbe. Innentől annyit tudott tenni, hogy adott egy "hibakódot" meg egy linket, hogy arra írjak egy emailt és ők majd össze tudják hozni valahogy a két regisztrációt.
De nem is értem, hogy a pc-s originnel és az xboxos fifának, illetve a webappnak mi a szar köze van egymáshoz. Szóval már a végén én sem értettem igazából, de várom, hogy válaszoljanak az emailemre. Ez elvileg 72 órán belül fog megtörténni. Ez volt tegnap, ma ismét próbálkoztam, de ez a másik support ügyintéző is erre jutott.

Szóval ezzel sokkal előrébb nem vagy, de én futottam benne két kört. Várom az emailt, aztán talán sikerül belépnem ebbe a csodába...

Rendesen felháborító, hogy nem tudja összehozni a support, hogy be tudjak lépni..

(#1898) lujdzsi89


lujdzsi89
tag

A league & nation hybrid sbc-k csak loyalityvel jönnek össze?

(#1899) #16514048 válasza lujdzsi89 (#1898) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az utolsó kettő igen.

(#1900) Kristof_94 válasza lujdzsi89 (#1898) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ja, de nem muszáj meccset játszani ha az adott lapokat kihúztad. Én már megcsináltam, az utolsó nehéz volt.

Hagytam még 7600 pontot az otw-re, pedig a megjelenéskor úgy volt hagyok 20k-t, de nem bírtam ki... :D
Csoda ha ez kihúzza addig. :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.