Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) getdizzy válasza Kristof_94 (#1349) üzenetére


getdizzy
aktív tag

A webbapp indulas is akkor elkorra teheto
Valakinek esetleg tobb infoja van rola?

(#1352) csuvicsuva válasza Kristof_94 (#1349) üzenetére


csuvicsuva
őstag

FIFA 19 (Trial) messages
Pre-loaded
Enjoy up to 10 hours of trial time
Windows release date: September 19, 2018 5:00 PM CEST

Sima Access-szel. :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#1353) dtrms válasza akooos (#1348) üzenetére


dtrms
aktív tag

Ja EA accest nem vágtam. Csak originen néztem Es en tegnap mar letöltöttem a fifat. Akkor írta, hogy a sima access-sel csak 3 nappal korábban játszható a 10 órás Trial idén. De akkor ez gondolom csak pc-re vonatkozik.

(#1354) Stylerr válasza dtrms (#1353) üzenetére


Stylerr
addikt

Ps4-en sehogy sem lehet játszani 25-e előtt?

(#1355) Bobbysolo válasza Stylerr (#1354) üzenetére


Bobbysolo
tag

Dehogynem, a demoval! ;]

(#1356) etaclan1984 válasza Stylerr (#1354) üzenetére


etaclan1984
őstag

Sehogy.

(#1357) dtrms válasza Stylerr (#1354) üzenetére


dtrms
aktív tag

Nem. PS-en FairPlay a fifa ....
(En a bunkók köze tartozom akik holnaptól korlátlanul játszhatnak. Es ez szerintem nagyon unfair mivel a megjelenésre mar lenyomtam egy teljes SBt Es minden coin boostomat begyujtottem).

Szerk.: szerintem nagyon rossz ez a rendszer amugy, de hat ha mar van kihasználom...

[ Szerkesztve ]

(#1358) akooos válasza dtrms (#1357) üzenetére


akooos
veterán

Mivel PC-n csak PC-sek játszanak, szerintem így is fair, hiszen nem a konzolosokkal szemben szerez előnyt aki PC-n játszik.

(#1359) Cs1csó válasza Toguro San (#1346) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor úgy fogod hogy a két hátsó ravasz gombra is jut egy-egy ujjad? Nekem valahogy úgy nem stabil a kontroller a kezemben. én a mutatóujjamat váltogatom az alsó és a felső ravasz között.

dtrms

Ez nem a te hibád ez egyszerűen egy újabb "hogyan szedjünk ki még több pénzt" dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1360) Kristof_94 válasza getdizzy (#1351) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem annak is holnap este kellene, mivel jön az első TOTW is.

(#1361) MdewC válasza Stylerr (#1354) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nyugi. Az, hogy pc-n és xbox-on előbb lehet tolni, semennyire se befolyásolja a ps mezőnyt.

Inkább vegyél fel ismerősnek. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1362) dtrms válasza akooos (#1358) üzenetére


dtrms
aktív tag

Hat aki pc-n a sima verziót vette meg az 28-án kezdhet. Addigra nekem valószínűleg olyan 80-100 meccsem lesz, az összes coin boost, SB reward Es SBC-k. Szóval nagyjából 150k Es akkor a webappos kereskedést meg nem említettem (lesz mivel kereskednem bőven emiatt). Ez szerintem abszolút nem fair :D

Csicso: egy szóval se mondtam hogy hiba lenne. Illetve nem az enyem ez egyértelmű. Csak a pénzéhes EA nem szimpatikus. En meg alapvetően nem lettem lehuzva mert így nem kell külön megvennem a BF-et meg az Anthemet.

[ Szerkesztve ]

(#1363) Szigma70 válasza Toguro San (#1346) üzenetére


Szigma70
addikt

Vannak, sokan, hidd el. És Pro playerek közt is vannak.
Én tudok 4 ujjal játszani, de a kontroller az akadály

De most ezért nem fogok egy Scuttot, vagy egy Raijut venni. Pedig erősen gondolkodom rajta.

Csak tudva, hogy milyen ütemben fogynak a kontrollereim........

Épp tegnap vettem egy zsír újat, új Fifa, új kontroller

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1364) Kristof_94 válasza dtrms (#1362) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A boostokat én is tolni fogom az elején és nem fog érdekelni mennyi győztes meccsem lesz, gyakorlásnak jó. De te mindig lejátszottad az SB-t vagy csak első héten?

(#1365) Szigma70 válasza Szigma70 (#1363) üzenetére


Szigma70
addikt

Vagy venni kell egy ilyet, és ez áttehető az új kontrollerbe is, ha tönkremegy

[link]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1366) Digestive válasza etaclan1984 (#1350) üzenetére


Digestive
addikt

Pedig teljesen igazi! Az eredményjelzőn is megjelenik! :DDD

(#1367) dtrms válasza Kristof_94 (#1364) üzenetére


dtrms
aktív tag

Hat a tavalyi FIFAban en inkabb SB-ztem idő hiánya miatt. Szóval igen azert nagy számban lenyomtam oket. Az elite 1-2 meg pár meccs kihagyassal is megvolt ezért abból is szép csapatot lehetett építeni. Sajnos (nem sajnos!?) nincs mar annyi idom a fifara mert lett egy nagyon jo munkám. Viszont így tudok pontokat venni :D szóval nem maradok le csapat ugyileg de kevesebb WL lesz idén is.
Szerk.: illetve az elején meg volt sok idom Es akkor becsusztam párszor a számozott top szintek egyikére Es azok nagyon jo pakkokat adtak. Nyitottam gy hazardot így az elején szóval jo anyagi alappal kezdtem

[ Szerkesztve ]

(#1368) thebigK


thebigK
addikt

Bocsi ha hulyeseg, de aki elofizet premier accessre, annak akkor meg sem kell vennie a jatekot, hanem birtokolja, mig tart az elofizu?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1369) MarioAna válasza thebigK (#1368) üzenetére


MarioAna
senior tag

így van. Origin Access Premierrel pedig minden megjelenő EA címmel játszhatsz addig, míg tart.

(#1370) etaclan1984 válasza Digestive (#1366) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én még a saját szememnek sem hiszek sokszor ! :D

(#1371) Cs1csó válasza MarioAna (#1369) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem ez qva jó. Ha jól értem kb. 3 játék áráért évente azon egy év alatt bármivel játszhatok?

Úgy érzem ebbe az irányba tart a világ és ez jó: nem kell torrenten vadászni a zenéket stb. hanem havi pár ezerért pl. Spotify-on meg tudsz hallgatni bármit vagy a filmeket sem kell hanem szintén ez jó irány.

[ Szerkesztve ]

(#1372) K.J válasza dtrms (#1362) üzenetére


K.J
senior tag

Na pont ez a baj, hogy te addigra már ilyen előnyre teszel szert. :)

Más
Kérdés: Ha már benne voltatok a hardver témában. Egy i5-4460-as kihajtja rendesen a 1060-as kártyát? Ugyanis már tavaly eljátszotta a radeon r7, hogy a játékban nincs 3D fű. Nem értem mi az oka, mert a 15-ben volt, mindenféle segédprogram nélkül, maxra húzva a grafikát, ott virított. De már a 18-hoz le kellett szednem egy 3D grass fixet. A 19 demóban szintén nincs 3D-s fű. Hozzá teszem, remekül fut a játék ezen az amd kártyán, csak lehet váltanom kellene már.

Aki tudja mi lehet ennek az oka, írja meg legyen kedves!
Köszönöm

(#1373) Kristof_94 válasza K.J (#1372) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mondjuk kereskedni is tudni kell, én pl. nagyon nem tudok! :D

(#1374) MarioAna válasza Cs1csó (#1371) üzenetére


MarioAna
senior tag

Esetemben én a Madden 19-et, Fifa 19-et is biztosan megvettem volna. Ez a kettő már együtt több, mint az éves előfizetés a premier accessre. Plusz ezek olyan címek, amik évente frissülnek (remélhetőleg), ergo ahelyett, hogy évente megveszem az újat, mindig az aktuálisat bérlem sokkal olcsóbban.
Annak éri meg igazából, aki előre látja, hogy úgyis megveszi majd az új címeket.

Plusz ugye szabadidőmben végigtoltam a Crysis 3-at így full legálba + Battlefield V-t is játszhatom egész szezonban. Ha utána számolok, egy évig havi 2200Ft-ért van Fifa 19+Madden 19+Battlefield V (+Anthem és egyéb EA címek, ha azok érdekelnének).
Pont ezt ecseteltem múltkor BFV topikban, amikor előjöttek az előrendelési számok...csak azok rendelték elő önmagában a BFV-t, akik egyedül azzal akarnak játszani. Bármelyik egyéb EA cím érdekeltsége esetén már ott az OAP, ami konkrétan lefelezi a költségeket éves szinten.

(#1375) dtrms válasza Cs1csó (#1371) üzenetére


dtrms
aktív tag

Jól érted. De csak majdnem bármivel. Viszont sok új címet tartalmaz Es mindenből a fullos kiadást. Pl BF5ot is megkapod megjelenes elott 5-8 nappal Es korlátlan játékidő Trial helyett illetve minden fele bónusz. En is emellett döntöttem egyébként. Es szerintem is jo irány ez

(#1376) #16514048 válasza K.J (#1372) üzenetére


#16514048
törölt tag

1 hetes előnyt azért annyira nem nehéz behozni. Főleg hogy viszonylag kevesen vannak az olyanok, mint dtrms, akik 100 meccset lejátszanak ennyi idő alatt.

A kereskedést is könnyebb úgy elkezdeni, ha már van coin-ja a többieknek, mert amíg nincs, addig nehéz eladni bármit is normális áron.

[ Szerkesztve ]

(#1377) Cs1csó válasza K.J (#1372) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem igen, annak még elegendő, amúgy ez a kihajtja dolog érdekes voltak tesztek és kijött hogy pár FPS pluszt jelentett egy i7-es egy i5-öshöz képest de ez csak technikailag érdekes mert amennyivel többe kerül az az i7-es az i5-öshöz képest annyi pénzből lehet sikerülne egy jobb VGA-t venni és akkor már nem pár FPS-el lenne jobb egy játék. Esetleg a 1060-as topikjában megkérdezheted. Nekem egy i5 4690 (ami egy kicsit jobb mint a tiéd) egy GTX 970-el (ami meg gyengébb mint a 1060-as) és jól megvannak.

kdavid94 +1
Ha valaki kivesz egy hét szabit és egy üres palackkal meg egy vödörrel odaül fifázni akkor be lehet hozni pár nap előnyt.

[ Szerkesztve ]

(#1378) Kristof_94 válasza #16514048 (#1376) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha van holnaptól hozzáférésem, akkor mit érdemes? Vegyem a nagy értékű játékosokat? Pl. Jesus, Walker, stb.?

Ja, amúgy redditen most láttam, hogy 52k a jutalom a Div 6-ban. Érdekesen alakulnak majd az árak...

[ Szerkesztve ]

(#1379) Digestive válasza Kristof_94 (#1378) üzenetére


Digestive
addikt

Kemény vagy Csoki! Első nap már a nagy értékű lapokat akarod vadászi? Aztán mibű? :DDD

(#1380) Toguro San válasza Cs1csó (#1359) üzenetére


Toguro San
tag

Így van ahogy mondod!
Nálam stabil a tartása.
A bal és jobb kéz mutató ujjával az LB RB
Középső ujjakkal az LT és RT
gyűrűs ujj és kisujj a van a kontroller alatt ez stabil alátámasztást ad nálam.
A hüvelykujjal meg megy a varázslás az analóg karokkal és a 4 gomb között...

Mondjuk lehet tényleg közrejátszik kinek mekkora tenyere van, milyen hosszúak az ujjai, kényelem szempontjából. Nekem azért péklapát tenyerem van zongorista ujjakkal :DDD :DDD

(#1381) dtrms válasza #16514048 (#1376) üzenetére


dtrms
aktív tag

8nap előny volt alapból, ebből lett 9, szóval a napi 10meccs szerintem nem extra illetve van benne egy hétvége is amikor alapból 12 SB meccs van. A 100meccs szerintem így meg lehet alá is lett lőve. Es ezt ugy mondom hogy amugy nekem alig van idom fifazni. Persze behozható előny csak megis tok negatív hogy aki kevesebbet fizet a fifaért az nem érdemel fair kezdést

(#1382) #16514048 válasza Kristof_94 (#1378) üzenetére


#16514048
törölt tag

Hát ha ilyen sok coinod lesz, akkor az első héten olyanokat vennék, akiknek valószínűleg lesz otw lapjuk és elég op-k.

(#1381) dtrms:

Szerintem napi 10 meccs rengeteg, nem gondolom, hogy ez lenne az általános. Aki így tolja két hónapig, az több meccset játszik ez idő alatt, mint én egész évben.

[ Szerkesztve ]

(#1383) Szigma70 válasza Toguro San (#1380) üzenetére


Szigma70
addikt

No meg box kontroller. ha jól sejtem ,, ;)

@Kristof

Valakit kell keresned Rodrigo helyett :C

Mondjuk Mariano? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1384) gabesz82 válasza Cs1csó (#1377) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ez amiatt van, mert sok játék CPU limites, tehát hiába teszel alá i9-et, akkor sem lesz olyan jelentős a gyorsulás mint várnád. A GPU sokkal többet nyom a latba, mivel ő számolja a grafikai dolgok nagy részét.

PSN: Morfologus82

(#1385) Kristof_94 válasza Digestive (#1379) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát, ha elnyitom a pontokat lesz némi zsetonom, bár ugye a teljes megjelenés előtt kockázatos a nagyokat eladogatni.

(#1386) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#1385) üzenetére


etaclan1984
őstag

Őszintén mond már meg mit vársz a 7.5k-s packokból, mert már annyiszor írtad le hogy lassan elhiszem hogy megéri nyitni őket :D Pláne fifapontból.

[ Szerkesztve ]

(#1387) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#1386) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem egy 200-300k-t az elején össze lehet vele szedni! Nem vagyok profi, így az eredmények miatt nem fogok túl sok csomagot kapni. Főleg miután olyat láttam, hogy a WL kvali 2000 pont és egy DIV-ben 100-200-t kapsz... Illetve elég sokat dolgozom, így időm és sokszor kedvem sincs semmihez, nem hogy a FIFA-hoz. Szóval keveset fogok játszani, de igyekszem kiélvezni. Amúgy tavaly is pl. nyitottam Kane-t.

(#1382) kdavid94: Köszi, majd akkor megnézegetem! Bár ahogy nézem nem adom el a jobbakat, mert pl. tavaly is 3-4 nappal a megjelenés után mentek fel az árak. PC-n pl. Mbappe volt 100-140k, alig 1 héttel később 220k. Walker 50k ->90-95k, stb.

[ Szerkesztve ]

(#1389) Kristof_94 válasza Digestive (#1388) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Fater vesz neki pár ezer FIFA pontot! :DDD

(#1390) Digestive válasza Digestive (#1388) üzenetére


Digestive
addikt

Elcsesztem. Ez a jó link.
Ronaldo Jr

(#1391) Cs1csó válasza Toguro San (#1380) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor a Joy "szárait" a gyűrűs és a kisujjal fogod gyakorlatilag?

(#1392) csaszika87


csaszika87
csendes tag

Ez erdekes, en altalaban decemberig szoktam fifazni addigra megunom, tehat elmeletileg 3 havi elofizetesbol kitudom hozni ezt a jatekidot, es 45euromba fog fajni, es meg hamarabb is jatszhatok 1 hettel :O Kiralysag.

(#1393) Cs1csó válasza csaszika87 (#1392) üzenetére


Cs1csó
félisten

Folyamatosan lanyhul a lelkesedésem de attól még ha mondjuk egy hétig nem játszom akkor már bizsereg a tenyerem hogy nyomjak legalább egy két meccset.

(#1394) A guru


A guru
addikt

4 vs 2 ujj témához: Nekem nagy kezem van és mivel a PS kontroller kicsi és vékony a markolata, ezért 4 ujjal lehetetlen nekem megfognom a ravaszokat, anélkül, hogy ne kezdjen el kicsúszni a kontroller a kezemből. Xboxos kontrollernél lehet ez egyszerűbb, mert nagyobb és vastagabb.

Napi meccs témához: Most kiszámoltam és kb 10-11 meccset játszottam naponta a 18-ban SB, div, draft, WL. A WL ugye megdobja ezt a számot a 2nap/40 meccs miatt, tehát marad kb 30 meccs hétköznapra ami napi 6 meccs, kb. 2 óra, nem lehetetlen szerintem mondjuk este 8-tól 10-ig levezetésképp.

(#1395) LedyGyuszi válasza A guru (#1394) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

persze hogy nem! főleg akinek nincs másik élete... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#1396) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Közben redditen az a hír járja, hogy konzolokon ez kell a különböző rangokhoz a WL-ben:
Elite 1 = 27

Elite 2 = 25

Elite 3 = 23

Gold 1 = 20

Gold 2 = 17

Gold 3 = 14

Silver 1 = 11

Silver 2 = 8

Csak azt nem tudják, hogy maradt 40 meccs vagy le lett csökkentve 30-ra.

(#1397) #16514048 válasza A guru (#1394) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem lehetetlen, csak szimplán qrva sok ennyi meccs. :D
Minden nap 2 óra Fifa azért nem kevés idő, sokaknak nem fér bele. A 40 meccses WL-t meg nem is értem hogy tudják csinálni minden hétvégen.

[ Szerkesztve ]

(#1398) Toguro San válasza Szigma70 (#1383) üzenetére


Toguro San
tag

Nem talált :)
PS4-en tolom

(#1399) Toguro San válasza Cs1csó (#1391) üzenetére


Toguro San
tag

Pontosan ahogy írod!

(#1400) A guru válasza Kristof_94 (#1396) üzenetére


A guru
addikt

Százalékosan átszámolva, ez alapján 32 meccses lesz a WL. Én adnám.

LedyGy, kdavid: Napi 7-8-9 órám van suliban, rádásul ingázom, nem pesti vagyok, kb 3 óra az utazás összesen oda-vissza, 4-es valamiből 5-ös tanuló vagyok egy elég jónak számító gimiben, nem mondanám magam antiszociálisnak, tehát család, barátok, tanulás mellett nem azt mondom, hogy simán, de napi 2 óra játék nekem belefér, igaz, sok tervezést és viszonylag kötött napirendet igényel. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.