Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) A guru válasza Kristof_94 (#297) üzenetére


A guru
addikt

Kész armageddon...aztán, ha nekem kiveszik a “csapattársak összefutását” is, akkor lemondom az előrendelést. :)

Attól, hogy valami megváltozik nem kell bexarni. :)

(#302) #16514048 válasza Kristof_94 (#300) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én még mindig nem értem mit parázol ezeken. :D
A timed finishinget megszokod pár nap alatt (de nem is lesz muszáj használni), meg azt is, hogy máshogy kell csinálni kicsit a drivent.
Az új skillekkel meg végképp nem értem mi a baj.

(#303) Kristof_94 válasza #16514048 (#302) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Majd nyitok valami nagyot az elején és megnyugszom! :D
Mondjuk még elő sem rendeltem, bár több, mint 3 hét van addig.

(#304) getdizzy válasza MdewC (#298) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Nekem is nagyon bejönnek :))

Mellesleg Mbappét elég megnézni egy francia bajnokin... A kevésbé kvalitált játékosok mellett úgy megy el mintha egy kisgyerek lenne az ellenfele az oviból.

Nagyon rá kell állni a cselezésre, úgy érzem ez lesz az idei játék kulcsa :D

(#305) Yodamest


Yodamest
addikt

Az analóg karokra már most rendeljétek meg a csúszás és kopásgátló gumikat, kelleni fog. :DDD
Nekem is ilyen van, csak jókat tudok róla mondani, iszonyat jól tapad rá az ujjad, és nem használódik el az analóg kar gyári borítása sem! Ha most megrendelitek még ide is ér a kezdésre. :) Én betáraztam az évre ;]

(#306) A guru válasza Yodamest (#305) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem ezek használhatatlanok, elforognak a karokon, baromi idegesítő.

(#307) MdewC válasza getdizzy (#304) üzenetére


MdewC
nagyúr

Eddig is rajta voltam a cseleken, már amelyik hatékony volt. ;)

De a dribbling mellett se menjünk el sztem.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#308) Cs1csó válasza Yodamest (#305) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem rossz, de nekem nincs baj a gyári borítással pár évente amúgy is érdemes kukázni és venni egy újat. Mármint gamepad-et. Nekem Logitech F310-van ha jól tudom ez a neve - előtte meg dual action volt. Annyival tud többet hogy színesek a gombjai és van analóg futás.

(#309) getdizzy válasza A guru (#306) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Azzal még nem is lenne baj, de a borításuk keményebb mint a karokon lévő, és az ujjam kopik el :D
Na az az idegesítő :(((

(#310) Yodamest válasza A guru (#306) üzenetére


Yodamest
addikt

Ezek nem olyanok, pont azért ajánlom, egyszer beáll egy irányba, de utána már nem forog, nem kell igazgatni meg ilyenek.

csicso82 Ezt a "pár évente úgy is érdemes kukázni" dolgot nem értem. :DDD Mi a fenének dobnád ki a tökéletesen működő kontrolleredet pár évente? Ez olyan, mint hogy pár évente úgy is érdemes monitort cserélni mert csak...

getdizzy nagyon finom gumis a borítása nem az a kemény műanyag amit gondolsz

[ Szerkesztve ]

(#311) akooos válasza Yodamest (#310) üzenetére


akooos
veterán

Pár év intenzív használattal azért szét lehet cseszni az analóg karokat. Nekem az egyik Xbox kontrollerem pl húz balra magától, tehát az már cserés, mert sok játékban nem lehet vele rendesen játszani, FIFA közben is zavaró, hogy valamerre elhúz.

(#312) getdizzy válasza Yodamest (#310) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Neked is ilyen van? Jó a tapasztalatod vele? Mert akkor lehet rápróbálok én is :)

(#313) Yodamest válasza akooos (#311) üzenetére


Yodamest
addikt

de ha nem csesződik szét? A legtöbbnél az analóg karok kopnak szét egy idő után, leválik róluk a műanyag réteg, 400Ft-ból kapsz 10db ilyen védőgumit és a probléma megoldva.

Vannak nagyon rosszak valóban, én is használtam olyat ami nyomta az ujjam, meg forgott stb. de ezek amit linkeltem nekem beváltak, nagyon kényelmes használni! Nem kicseszésből ajánlom! :)

getdizzy ilyen hát, kompatibilis a PS4 és az Xbox one kontrollerrel is és mivel nekem mindkettő van így mindre raktam. :) PS-re kéket a boxra pirosat, jól is néz ki ráadásul!

[ Szerkesztve ]

(#314) Szigma70 válasza A guru (#306) üzenetére


Szigma70
addikt

Hár ami nekem van, az nem, hogy nem forog el, de még levenni is alig lehet.

De én nem ezért használom, hanem mert ami nekem van, az 3 magasságban változik. Ez azért jó,mert ha magasabb az analóg kar, sokkal finomabb mozgás érthető el. Fifában is jó, de inkább FPS- ben célzásnál jön jól.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#315) Cs1csó válasza Yodamest (#310) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos ahogy akooos is írta. Az első gamepad-t kb. 6 évig használtam és éreztem, hogy már nem az igaz vettem egy újat ( Dual Action-t váltott egy F-310) és egyből éreztem a különbséget már jóval korábban cserélni kellett volna. A mostani karnál - kb. 2 éve van meg - már érzem hogy kicsit recseg a bal joy, tehát sajnos érik a cserére.

Mindenkitől kérdezem:
Jelenleg PC-re melyik dual analóg karos Joy a legjobb vétel?

Jelenleg úgy látom (a PS stílust szeretem) ez a két lehetőség van:

- a már korábban is használt :Logitech RumblePad F310

- vagy: Trust GXT 540 Wired Gamepad EZT nem ismerem aki tud róla valami infót és azt megosztaná velem megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#316) A guru válasza Szigma70 (#314) üzenetére


A guru
addikt

Nekem is van több féle, egyrészt engem zavar már az, ha 1-2 mm-el magasabb a normál magasságnál, szóval nekem nem jött be ez a dolog.

(#317) Yodamest válasza Cs1csó (#315) üzenetére


Yodamest
addikt

csak Xbox kontrollert szabad venni PC-hez! Én anno 360-ast használtam, aztán váltottam one-osra, vettem hozzá egy play & charge kitet és tudom használni vezeték nélkül is PC-vel. Nekem még egyik xboxos kontrollerem sem ment tönkre, ezek a legjobb minőségüek én csak ezt ajánlom. A 360-ast is csak azért cseréltem le, mert a one-os sokkal precízebb és wireless.

csicso82 no offense, de én ezeket a trust és társait abszolút nem ajánlom, minden játék hivatalosan a microsoft kontrollereket támogatja, azokkal biztosan nem lesz gond és nem mennek tönkre, nagyon időtállóak. Én nem vennék mást. Munkámbl is kifolyólag sok kontrollert nyomogattam már és a boxosok után kész rámálom ezeket a gagyi speedlink, trust, enjoy és társaikat használni. A gombok recsegnek rajtuk, beragadnak, nem érzed a lenyomást áh nagyon rossz. :)

[ Szerkesztve ]

(#318) Szigma70 válasza A guru (#316) üzenetére


Szigma70
addikt

Nekem az egész PS4 kontroller nem jön be sajna.

Évekig játszottam 360-on, soha semmi baj nem volt a kontrollerrel. 7 éve ugyan azok vannak meg.
PS4 3 éve van, már az 5. pár, tehát 10db kontrollernél tartok. Hihetetlen szarok.

Az meg még ráadás, hogy néha fájnak tőle az ujjaimban az izületek. Komolyan van olyan, hogy ugye én este játszom, reggel felkelek, és érzem az ujjaimon, hogy este sok meccs volt.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#319) A guru válasza Szigma70 (#318) üzenetére


A guru
addikt

A One kontroller sokkal szarabb, mint a PS, de valahol a 2 között lenne az igazság. 360-os nekem az all time favorite.

Kicsi és vékony a markolata a PS-esnek, viszont sokkal jobb az anyaghasználata, mint a One-os kontrollernek.

(#320) etaclan1984 válasza Szigma70 (#318) üzenetére


etaclan1984
őstag

Dettó.
Nekem kis kezem van ezért a 360 pont jó, a ps4 kontroller túl széles. Majd valamit néznem kéne hozzá.

(#316) A guru Gondolom valami olyan kínait vettél aminél a szerszám már elvolt kopva a 40.milliomodik után és ezért volt laza és forgott rajta :D

(#321) Yodamest válasza getdizzy (#290) üzenetére


Yodamest
addikt

Na megnéztem ezt a fake-shot videót, hát skacok ezen aki elkezdett parázni, milyen OP lesz azt megnyugtatom, ez lófax! :) Nézzétek már meg jobban, konkrétan passzív ellenfél ellen cselez! A védők csak állnak, lerakott kontroller ellen én is bemutatok bármit OP-ként, ez csak egy hype videó semmi több. Terület nélkül és normális L2 sasszézós védelem ezzeln ez semmi sem lesz, annyi csak, hogy legalább használhatóvá tették végre a fake shotot, mert kb soha senki nem használta eddig. Ez csak egy lájtos balance.

(#322) gabesz82 válasza Cs1csó (#315) üzenetére


gabesz82
senior tag

F310-et ne vegyél, szerintem nagyon kényelmetlen. Az a Trust pedig szerintem minőségre nem az igazi, nyomorgattam én is Media Markt-ban, de nem győzött meg. Végül maradt a jó öreg X360 kontroller (ahogy többen írták). A lényeg, hogy gyári legyen, eredeti MS, és szerintem vezetékest keress. Nekem még az első szériás van, már eleve használtan vettem, azóta leesett ("kicsúszott a kezemből" :D :B ) már párszor, de tényleg semmi baja.

PSN: Morfologus82

(#323) A guru válasza Yodamest (#321) üzenetére


A guru
addikt

Soha senki nem használta a fake shotot? Mesélj még! :D

Egyik legOP-bb skill.

(#324) MdewC válasza Yodamest (#321) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hány videómat nézted meg?

Minden meccsen legalább egyet lövök valamilyen fake shot kombinációból... :)

Sztem nélkülözhetetlen.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#325) Digestive válasza MdewC (#324) üzenetére


Digestive
addikt

+1
Főleg a befordulós verzió ami nagyon adja! ;) Azt úgy benyeli mindenki, h öröm nézni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#326) Digestive


Digestive
addikt

(#327) getdizzy válasza Digestive (#325) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Guru,Mdewc,Digestive +3
:DD

[ Szerkesztve ]

(#328) getdizzy válasza Digestive (#326) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Ennyi, azért az az első elég csúnya :C

(#329) Yodamest válasza Digestive (#326) üzenetére


Yodamest
addikt

fú nem jó ezeket nézni már nagyon hiányzik a 19!!!!!! Witcher3-nál sírnak sokan, hogy üresség van utána, meg már se enni se inni se mással játszani nincs kedvük miután végigvitték, sose értettem... na nekem a fifa hiányzik ennyire :)

(#330) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Get ready for European nights in #FIFA19 🌃

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#331) grimmjow67 válasza Yodamest (#329) üzenetére


grimmjow67
tag

Már énis nagyon várom a 19-et. Most az elorendelest át is modositottam champions editionra a 3 nap miatt :D

(#332) Toguro San


Toguro San
tag

https://www.youtube.com/watch?v=gBikfxp3lVw

Ebben a videóban felsorolják "Rest of World"-ben (5:26-tól), és sajnos a Vidi-t nem találni...
Nem tudom mennyire végleges, de eléggé gyanús... :(

(#333) Kristof_94 válasza Toguro San (#332) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sajnos várható volt... Hogy fogok így a Vidivel BL-t nyerni? Hogy lesz így Kiskokó aranylabdás? Hogy??? Kedves EA, még el sem nyerted méltó büntetésed érte!

(#334) v-man


v-man
őstag

Tölti lefelé a 19-et a konzol 😊
39.47 gb

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#336) Digestive válasza v-man (#334) üzenetére


Digestive
addikt

??? :DDD

(#337) Kristof_94 válasza Digestive (#336) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gondolom le lehet szedni, de játszani csak megjelenéskor enged!?

(#338) Z'Z" válasza v-man (#334) üzenetére


Z'Z"
őstag

Neked valami ultra pre-order van kolléga? :D

[ Szerkesztve ]

(#339) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Hmmm érdekes amit most találtam :Y

Origin Access and Origin Access Premier grant you playing the game from the 20th. the normal origin access for 10hours, access premier unlimited.

(#340) Digestive


Digestive
addikt

Srácok nekem meg is van asszem az egyik kedvenc cselem a 19ben. Ez sztem nagyon jól használható lesz. Lendületből érkezve, védő legyen a talpán aki ezt lereagálja! :DD

la croqueta

Már nagyon várom... ez a skill éve lesz. Reszkess Lokelani, érkezek! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#341) akooos válasza getdizzy (#339) üzenetére


akooos
veterán

Ezt beszéltük a múltkor, hogy ezzel nagyot húzott az Origin Premier. Bár ez csak PC és nem olcsó 1 hónap sem, azért a 7 vagy hány nap plusz játékért :D

(#342) getdizzy válasza akooos (#341) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Igen, de akkor konkrétan nem volt leírva, hogy unlimited gameplay :D
de a mocskosEA milyen okosan adja el ugyanazt a játékot drágábban...
gondolj bele, 3napi hamarabbi játékért fizet az ember 5-10 ezerrel többet :DDDD

[ Szerkesztve ]

(#343) MdewC válasza getdizzy (#342) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, meg pár gyagyi pakkért. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#344) akooos válasza getdizzy (#342) üzenetére


akooos
veterán

Xboxra itthon 19k a standard kiadás, 22k-ért vettem meg az ultimatet szingapúri haverral :DDD Nekem megér 3k-t az early access és a 40 pack.

(#345) Yodamest


Yodamest
addikt

(#346) etaclan1984 válasza Yodamest (#345) üzenetére


etaclan1984
őstag

"Az EA Sports kreatív igazgatója, Matt Prior az Eurogamernek árulta el, hogy az EA bizony figyelmet fordított a játékosok visszajelzéseire"

Innentől akármit is árult el biztos hogy nem igaz a hír... :))

(#347) getdizzy válasza Yodamest (#345) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Ha ez is 25 meccses lesz mint PC-n
nem is lesz idénre több kérésem :)

(#348) akooos válasza Yodamest (#345) üzenetére


akooos
veterán

Adná az ég :)

(#349) Digestive válasza getdizzy (#347) üzenetére


Digestive
addikt

Vagy legyen legalább 30. Kíváncsi lennék egy kimutatásra, h mennyi játékos tolja le a 40et abból aki elkezdi pénteken a WL-t.

(#350) Cs1csó válasza etaclan1984 (#346) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt amúgy sosem értettem, a komplett márketing agyalós osztályt kukázni kellene egyszerűen a vásárlós visszajelzéseit, igényeit kellene beleépíteni a játékba és hasítanának.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.