Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Garsza válasza akooos (#1950) üzenetére


Garsza
veterán

Igen elsőre át. De töbször nem.

(#1952) bvitar válasza marcess (#1946) üzenetére


bvitar
tag

Minden ok. Kösz a tippet. Volt ea acessem, de abból kellett inditani a játékot és ugy bent vagyok a trialban. Megvannak a points-aim is. 😊

(#1953) alite


alite
aktív tag

Alakitottam egy picit a csapaton, holnap meg tradelgetek, de kezdesnek szerintem jo lesz.

Milyen CDM-et ajanlanatok 10-20k korul?

Most Fred van ott, de ot elorebb hoznam Keita helyere. Allitolag Fred ingame nagyon jo lett, kivancsi leszek, de messze van meg a megjelenes :D

(#1954) Digestive


Digestive
addikt

Siránkozás ON

Gyerekek vártuk a megváltást, h lassab a játékmenet, több a taktikai lehetőség, stb és majd így lehet labdát tartva építkezős focit játszani! Meg a f@$zt! :DDD Nyitottam ugye Lucast és Baileyt. 90+ pace mindkettő. Eléjük rúgom, befutom, beverem. Köpni nyelni nem tudnak a védők és ugyanezt kapom én is. Ki merem jelenteni, h még sokkal OPb lett minden gyors támadó, mint a 18ban. SEMMIT sem tudnak velük kezdeni a védők.

5ből 4 meccs ilyen! :W

[ Szerkesztve ]

(#1955) Kristof_94 válasza Digestive (#1954) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom, én meg pont azt veszem észre, hogy IF Werner nem tudja a védőket lefutni. :D
Amúgy katasztrófa a gameplay, 1-2 mp-nél tovább megtartani egy labdát életveszélyes, bár igazából a legtöbb esetben nem is lehetséges. Brutális mik vannak, csak lesek... :C

(#1956) dtrms válasza Digestive (#1954) üzenetére


dtrms
aktív tag

Én is ezt írtam pár hozzászólással ezelőtt. Aztán néztem Gabo-t és drafton 14-ik percben 2-3 volt az állás :D
ping pong a játék konkrétan...

(#1957) csaszika87


csaszika87
csendes tag

A legdrágább játékosok ára hogy fog változni, mi várható? Neymar, Bale ilyemi. Most 800k körül megy Neymar, ez drasztikusan fel/le fog menni a teljes megjelenés után 1-2 héttel?

(#1958) kiserik válasza Digestive (#1954) üzenetére


kiserik
senior tag

Még a végén jól járok, hogy eddig nem rendeltem elő. Megvárom a 25-e utáni véleményeket, aztán lehet kimarad ez a rész...

(#1959) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mi a helyzet az árakkal mióta úgy kilőttek? Visszaestek valamit?

(#1960) nagydavid989


nagydavid989
csendes tag

Sziasztok. Cristijan javaslatara vasaroltam ezeket a jatekosokat mert allitolag az elso weekend league elott felmegy majd az aruk es akkor erdemes majd oket eladni.Szerintetek tenyleg igy lesz? Vagy inkabb adjam el oket most? Koszi a valaszokat elore is 😊

(#1961) Kristof_94 válasza nagydavid989 (#1960) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez az a 100-as lista?
Szerintem amúgy jók lehetnek, bár olyan őrült sokat nem fogsz rajtuk nyerni. De Bats pl. nagyon olcsó, pedig 4* skill 5* WF és 1000 zseton alatt van, illetve én még annyiért láttam.

(#1962) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#1929) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Erre valakinek ötlet? :D

(#1963) nagydavid989 válasza Kristof_94 (#1961) üzenetére


nagydavid989
csendes tag

Igen az :) esetleg valami otleteket tudnatok adni hogy lehet coinhoz jutni? Tradelni esetleg? Uj vagyok meg ebben nagyon

(#1964) Digestive


Digestive
addikt

Lassan elhasználom a 10 órát és azt kell, h mondjam nekem NAGYON nem tetszik! :( Olyan összecsapott kiforratlan az egész. A legjobban így tudnám elmondani, h mit érezek! Borzasztóan esetlegesek a passzok. Ha a 18ra azt mondta valaki, h flipper, akkor ez annak a négyzetre emelt változata. Esnek kelnek a játékosok, a legtöbbnek valótlanúl suta a mozgása is! Még a mimikája is gáz a játékosoknak a visszajátszásoknál! :D Tudom, h nem illik senki kedvét elvenni már az elején, de nekem óriási csalodás! :( Erősen gondolkozok azon is, h visszamondom az előrendelést...

Ja és a TF. Se időd, se helyed nincs kivitelezni szinte soha. Ha mégis összejön akkor se érzem a plusszt amit nyújtania kellene. Viszont ha a drivent 3/4 erővel elereszted 20ról, az szinte mindig gól. Hátvéddel, kapussal tökmindegy. Ha elrúgod, akkor az 10ből 8x be is akad. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1965) kiserik válasza Kristof_94 (#1962) üzenetére


kiserik
senior tag

Lajun-t cserélném Capa-ra. A többi elég kötött Rabiot miatt.

(#1966) MdewC válasza nagydavid989 (#1960) üzenetére


MdewC
nagyúr

Javaslom csináld meg az sbc-ket, ha kell infó, akkor a 17/18-as topik összefoglalóban találsz infókat.

Akiket vettél, azok nagyon olcsók, sokat nem fogsz keresni.

Inkább építs belük egy csapatot és nyomasd a meccsket.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1967) dtrms válasza Digestive (#1964) üzenetére


dtrms
aktív tag

Hasonlóan látom én is.
A fifa16 volt talán ilyen. Hogy csak sprintelni lehetett mert másnak nincs értelme. Az elmúlt most már 10 meccsem fixen 5-8 gól vagy afeletti.

Aki csapatot épít:
MINDEGY kit teszel be csak 90 körül legyen a sebessége és nyertél.
Neymar-Griezmann-Mbappé ellen nincs esélye senkinek. Mögéjük védelem se kell, mert ha kapsz 10-et velük lősz 11-et.

(#1968) MdewC válasza Digestive (#1964) üzenetére


MdewC
nagyúr

Egy Gervinho IF mindent megold!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1969) K.J


K.J
senior tag

#kdavid94:
Köszönöm a választ!

#dtrms:
Ez a pace dolog elszomorító. Azt hittem végre változik valami.

(#1970) dtrms válasza K.J (#1969) üzenetére


dtrms
aktív tag

Engem is, mert én meg a nagyon lassan építgetős, kis passzos játékos (lennék).
De majd most ki fogom próbálni, hogy ultra def, drop back és fast build. Hátha azzal meg tudom fogni a sprintereket. Jobb ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1971) bvitar válasza Digestive (#1964) üzenetére


bvitar
tag

Én vissza is mondtam. Nekem totál nem jön be. Folyamatosan flipperezik a labda. Esnek kelnek a játékosok. A játékosok között a különbséget se érzem. A stattok abszolút nem jönnek ki. Ez a lövés időzítés (ez szubjektív), de nekem elveszi a lövés örömét. Sokkal jobb érzés volt kocsit hosszabban nyomva elengedni egy bivaly lövést mint ez, pedig enélkül nem fog menni senki semmire. Olyan birkózás szerű az összes meccs. A 4. meccsen azt vettem észre, hogy azt várom mikor lesz vége. Totál semmi öröm nincs benne. Pedig eddig egész jól jöttek a meccsek. De nekem inkább 1-2 gólosak voltak, 90 perc birkozassal. Nem volt ez a nagy golzapor.

(#1972) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mennyire lehet ez életképes?

(#1973) Digestive válasza MdewC (#1968) üzenetére


Digestive
addikt

Nem fog Kolléga! ;) De nem is feszegetem tovább a témát inkább. A lényeg, h én nagyon csalódott vagyok. :( Mielőtt félreértés lenne. Nem azért mondom ezt mert mindenki agyonvert és béna vagyok. Eddigi meccsek 2/3 részét nyertem. Hanem azért mert nem igazán tudok semmi jót mondani erről a katyvaszról. Eszetlenűl futkároznak, ütköznek a játékosok, szar a mozgásuk, a gólok random módon esnek. És az sem mentség, h most még ratyi a csapatom, mert toltam vagy 10 draftot is a jelenlegi legjobb játékosokkal és ugyanaz volt ott is. A 18nak imádtam minden percét, itt még 1et se élveztem! :(

Persze ez csak az én szubjektív véleményem és semmit sem jelent. Kíváncsi leszek majd a Ti, a Prok és az egész FIFA közösség véleményére 1 hónap múlva mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#1974) Toguro San válasza Digestive (#1973) üzenetére


Toguro San
tag

Ha te ennyire negatív véleményen vagy a játékról, akkor SZIGMA reakciójától már egyenesen félek :DD :DD :DD

Amúgy én a DEMO-t nagyon imádom és már várom a 28-át! Az én kedvem töretlen és letörhetetlen ! :))

[ Szerkesztve ]

(#1975) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Demo eddig nem gyozott meg. Elkezdtem csinalni az Sbc-ket, eddig jott egy James, az arabol megcsinalok amennyit tudok. Ha osszejon igy egy jo csapat, akkor megveszem a jatekot. Ha nem, akkor nyugodt evem lesz. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#1976) Digestive válasza Toguro San (#1974) üzenetére


Digestive
addikt

Még ez a szerencse! ;) Gondolj bele, ha mindenkinek a vörös, nagy mellű nők tetszenének, már rég kihaltunk volna! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1977) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Szerintem felesleges a teljes játék előtt messzemenő következtetéseket levonni.
Ahogy MdewC írta ezen még fognak javítani, de utólagos engedelmével idéznék tőle:
„Első nap jön az első patch, mint az elmúlt 3 évben.
Amit addig megszoktok PC-n, annak egy része kuka.”
Csak nézzétek vissza, hogy mi volt tavaly.

Egyébként most volt egy kis időm többet játszani a demóval, ezért csak erről tudok véleményt írni.
Most a 433(4) formáció jött be, de azzal is csak World Class-on tudtam eddig érvényesülni, mert a Legendary nekem nehéznek bizonyult. Hogy miért, azt nem tudom.
A gyorsaságról, csak annyit, hogy én nem érzek változást, már így a demo alapján sem. Bale, Sane, stb. játékosokat nehezen lehet visszatartani.
Na, most mindenki szorozza be a pace-t, vagy kettővel, mert a FUT-ban minden gyorsabb lesz.
Néha a passzok pontosságával is vannak problémák, ahogy Digestive kolléga is írta, de vannak olyan meccseim, ahol 90%-os.

Mondjuk az elég idegesítő, hogy hátra passzolok az egyik játékosomnak, az meg nézi, ahogy kicsorog a labda, szóval vannak hibák.

Kapusokat nagyon elszúrták, illetve az külön fájdalom, hogy csak random tudom kirúgni a labdát, ami még egy agyvérzéssel is párosul, ha a kiszemelt játékos idő közben elmozdul

A taktikai részéhez jól jönne majd egy kis segítség.
Néztem cristijAn videóját, amit utólag is szeretnék megköszönni, illetve az eddigi munkásságát is. :R

A csapatépítéssel jelenleg így állok..

És még nem vettem pontyot. :D
Szerk.
Elfelejtettem írni, hogy a Co-op kameranézetet használom.

[ Szerkesztve ]

(#1978) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok,

3 kérdés:

- Nálatok lehet a mobil app-ban játékosra név alapján keresni?
Nálam egy pillanatra bevillan a lista, majd olyan, mintha egy 95% képernyőnyit balra ugrana és csak a nagy háttér látszik, egy kis fehér csíkkal.
- A Camp Nou mégsincs benne a játékban? Egy eladót sem találtam, pedig valami fórumon mintha azt olvastam volna, hogy ebben már lesz.
- Mitől függ, hogy pl. egy 76-os játékos prémium gold, egy másik 82-es pedig nem?

[ Szerkesztve ]

(#1979) Toguro San válasza Sanyyka (#1978) üzenetére


Toguro San
tag

Nincs benne a camp nou

(#1980) dtrms


dtrms
aktív tag

A Champions League player pick pakkok azok is hetente jönnek az ultimate verziónál, vagy össz-vissz egy darabot kapunk az elején?

Illetve tudja valaki, hogy hogyan lehet úgy beállítani a hud-ot, hogy a TF csíkját mutassa, de a játékos alatti mozgást segítő cuccot ne? Ha kioffolok minden király, de alatta még mindig ott van hogy merre futok....

(#1981) Sanyyka válasza Sanyyka (#1978) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

A játékoskeresést én ügyetlenkedtem el.... :-)

(#1982) dejvid8


dejvid8
őstag

Na, ráhagyom a kereskedést, ez már olyan csapat amivel el lehet kezdeni szerintem.

Promes-t nagyon szerettem volna snipeolni, ugye nincs sehol a piacon. 20K a max ára. Hát nem sikerült.
Viszont sikerült egy Kondogbiát 20K-ért, ő sincs a piacon, szerintem neki is feljebb megy az ára.
Elég durva CDM-nek tűnik, + 4* skill...

Az a német védősor kezdésnek kimondottan jónak tűnik. Meg persze a többi része is. 7 darab játékos van a kezdőben, aki legalább 4* skill :C

A csapat:

Vélemények?

Értéke: kb 60K jelenleg.

Ja és, szupercserének támadó pozícióba nézzétek meg őt... 1000 coin, 4*/4*, gyors, H/M, 86 finishing, magas, jó strength. Micsoda lap. :)

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1983) readonly


readonly
csendes tag

Sziasztok,

A trial most dobott ki pont meccs közben (igazán megvárhatta volna a lefújást...) és nem enged be a companion. Valaki írt hasonló problémáról korábban, ott lett megoldás ,vagy 25.-ig nyugodjak le a p-ba? :)

A 4-1-2-1-2(2) használható vmilyen beállításokkal? Jelenleg nekem picit szétszakadtnak tűnik védekezésben.. tud vki vmi értelmes videót a taktikákról?

Köszönöm!

(#1984) marcess válasza readonly (#1983) üzenetére


marcess
senior tag

Kell neki egy kis idő még frissíti magát, utána be fog engedni az appba. Ha nem rendesen hagyod el a fut-ot akkor mindig van egy kis szinkronizálási hiba 20-30 perc és elvileg jó.

(#1985) Z'Z" válasza readonly (#1983) üzenetére


Z'Z"
őstag

Itt van cristijAn videója, szerintem hasznos:
[link]

(#1986) dtrms válasza Z'Z" (#1985) üzenetére


dtrms
aktív tag

Ez egy nagyon hasznos videó, de szerintem kevés, illetve nagyon alap. Az a baj, hogy olyanokról nincs szó, hogy mi történik ha X-et és Y egyszerre használod, plusz játékos instrukciók.
(Szerk.: amúgy én is megnéztem, és ez alapján rakosgattam össze, szóval maga a videó nagyon hasznos. Mielőtt valaki félre értene)

Persze ez egy órás videó lenne kb és előtte nem árt bele tenni mindenféle taktikai beállítások tesztelésébe egy 15-20 órát.

pl.: ha beállítod védekezésnél, hogy drop back és a mélységét nagyon alacsonyra veszed, de a támadóidon stay forward van, akkor annyi emberrel kevesebb van hátul és középpályán nincs senki. (ilyen hibába estem pl most)

Aki football manager-ezett az itt picit előnyben van, de nem teljesen működik úgy ahogy ott.

Szerintem videó szempontjából majd csak megjelenés után érdemes keresgélni. Illetve ha valaki videót csinálna, akkor sokkal hasznosabb tud majd lenni az, ha egy két kész taktikát mutat be, pl kontrára épülőt, vagy full kontrollt.

[ Szerkesztve ]

(#1987) Z'Z" válasza dtrms (#1986) üzenetére


Z'Z"
őstag

Igen, tényleg az alapokról van szó benne.
Én is azt várom, hogy valaki elmondja, vagy leírja, hogy az adott felállásokhoz, hogyan kell majd beállítani, illetve az instrukciókat hogyan befolyásolják ezek a csúszkák. Ezt tesztelni kell!
Egyelőre én se találtam részletesebb videót, de ahogy a játék beindul, sorra fognak jönni.

[ Szerkesztve ]

(#1988) dejvid8 válasza dejvid8 (#1982) üzenetére


dejvid8
őstag

HOPPPÁ!
Welcome :))

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1989) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Fifa19-ből csak egy verzió van PC-re? Csak sima van?
Xbox-nál vannak special editionok és nem tudom, hoigy pc-re is van-e ilyen.
köszönöm :R

(#1990) Z'Z" válasza smallmer (#1989) üzenetére


Z'Z"
őstag

Minden platformra van ULTIMATE, CHAMPIONS és STANDARD EDITIONS.

[ Szerkesztve ]

(#1991) smallmer válasza Z'Z" (#1990) üzenetére


smallmer
őstag

köszönöm.
Magyar boltokban csak simát látok. Esetleg tudsz mondani valamit arról, hogy PC-n miben többek a champions és az ultimate editionok?

(#1992) Z'Z" válasza smallmer (#1991) üzenetére


Z'Z"
őstag

Lényegében annyi, hogy a CHAMPIONS 20 FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Gold Packot ad, míg az Ultimate 40-et, illetve már 25-öl lehet ezekkel játszani és mind a kettő ad majd egy UEFA Champions League Gold Player Pick packot (Choose one of five 80 to 83 rated gold players from qualified teams)
Itt van a hivatalos leírás:
Fifa19

[ Szerkesztve ]

(#1993) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Még van pár órám a trialból és érdeklődnék, hogy érdemes e a Division Rivals-t nyomni (még az első 5 meccset sem toltam le)? Mikor van reward pl? Eddig csak Squad Battles-t (Elite 2 remélem meglesz) és pár Draft-ot toltam.

Ja és szerintetek hol nagyobb a pack luck? :D Játékban vagy web appon?

[ Szerkesztve ]

(#1994) Z'Z" válasza gorje (#1993) üzenetére


Z'Z"
őstag

A Division Rivalst érdemes nyomatni, mert ahogy a kollégák is írták folyamatosan növekszik a pontszám.
Az SB is ugyanez, illetve most még nagyobb esélye van az embernek jó lapokat kihúzni, szóval nem mindegy az elért helyezés

Teljesen mindegy, hogy hol nyitod és mikor a packokat, nem számít.
Valakik a játékban nyitottak jó lapokat, de vannak olyanok akik web appon, vagy companionban.
És olyanok is, akik egyáltalán nem nyitottak semmit. :)

[ Szerkesztve ]

(#1995) gorje válasza Z'Z" (#1994) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi szépen! Egyébként a DR reward csütörtökön volt, lesz? Lehetett most kapni?

(#1996) dtrms


dtrms
aktív tag

Érdekes CIKK a sebességről. Én már jó sok beleölt órával pont az ellenkezőjét érzem. Mármint azt, hogy csak a pace számít. Illetve úgy érzem, hogy a 70-85 közötti sebesség nagyjából ugyan olyan tempó, tehát a 70-es védővel utolérhető a csatár, DE a 90 és a fölötti játékosokat semmivel nem lehet megfogni. Pont ezért is van az, hogy azt látom, hogy csak is kizárólag ilyen játékosokkal lesz értelme játszani, mert a kiugratás idén iszonyat op.

Ezek mellé ha még magas is nyertél, mert szinte minden második beadás, szöglet fix gól.

(#1997) Z'Z" válasza gorje (#1995) üzenetére


Z'Z"
őstag

A Division Rivals egy újítás, ami a Daily Knockout Tournamentet váltotta fel, így nem kell hetente selejtezni.
Annyit lehet tudni, hogy heti rangsorolás lesz, ami egy adott Divízióhoz kötődik és meg lesz határozva, hogy hány skill pont szükséges a hétvégi bajnoksághoz.

(#1998) Szigma70 válasza Toguro San (#1974) üzenetére


Szigma70
addikt

:DD

Ne félj

Mindenki mást vár el a játéktól. Van aki csak győzelmet, van aki szimulátort, van aki árkád gameplayt, és sokan csak szórakozást, kikapcsolódást.

Ahogy a kolléga is leírta, lehet egy játék űberfasza, mindenki által ajnározott, ha az neked nem okoz örömet, még akkor sem ha győzöl benne, akkor az a játék nem jó. neked

Én a demóban WC szinten, ami megint könnyebb mint a prof szinte bármelyik csapattal nyerek már bármelyik ellen, de valóban nem emlékszem meccsre, amit kimondottan élveztem volna.

A passzok kriminálisak, egyszerüen kiismerhetetlenek, a lövés dettó random, és nekem a kártyák, az egész dizájn a menüben, a színek használata, ezek mind összecsapottnak, vagy valami izlésficamos által kreáltnak hatnak. Ezek mondjuk szubjektív dolgok, lehet valakinek ez tetszik, megértem.

Az, hogy ezeket írom, egy vélemény, nem sírás, elfogadom, hogy ezzel kell ez évadot végigtolni. Megoldom .
Úgy is változik még 100x, a játék is, és a véleményem is.

Ha ezt a gameplayt, ezekkel a stat változtatásokkal, játék módokkal, chem változásokkal együtt kihozták volna a tavalyi irányítással, akkor nem is lenne rossz. A TF-nek én sem látom értelmét, a driven lövést sem kellett volna ennyire megbonyolítani. Egyszerüen az L1+lövés, ennyi kellett volna. Az L1+R1+lövés meg lehetett volna a finesz driven

Ennyi

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1999) akooos


akooos
veterán

IF Ben Yedder érkezik szerdán :U 1 félidő 3 gól :U
Át kéne állni a spanyol ligára :D

(#2000) Z'Z" válasza dtrms (#1996) üzenetére


Z'Z"
őstag

És a pacegate-ból egyenes út vezet a pöcegödörbe. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.