Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) #16514048 válasza Szigma70 (#1799) üzenetére


#16514048
törölt tag

A welcome back pakkokból eladtam mindenkit, abból már jön össze annyi, amivel el lehet kezdeni.
Az eladhatatlan bronzokat meg bedobáltam a basic sbc-kbe.

[ Szerkesztve ]

(#1802) dejvid8 válasza Szigma70 (#1799) üzenetére


dejvid8
őstag

Nyilván nem szó szerint semmi, hanem mondjuk 4-5000 coin kezdés, ami welcome back csomagból és pár sima sbc-s packból jött. Aztán azzal már lehet valamit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1803) Szigma70 válasza dejvid8 (#1802) üzenetére


Szigma70
addikt

Értem én, de nekem azokból a csomagokból kb a semmi jött. QS áron se lett volna 2000 coin.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1804) #16514048 válasza Szigma70 (#1803) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem is quick sellezni kell őket. Nekem sem adtak a pakkok semmi értékelhetőt, de mindent piaci áron kilistázva, meg a basic sbc-ket megcsinálva már bőven 5 ezer felett voltam.

Azért ha ezeket megcsinálod, akkor már nem 2k coinodnak kell lennie, akármilyen rossz játékosokat is adnak a pakkok. Mondjuk ha 5 ezerrel el lehet kezdeni, akkor 2-vel is szerintem.

(#1805) Kristof_94 válasza #16514048 (#1804) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mivel kereskedsz most? Csak fogyókkal?

(#1806) #16514048 válasza Kristof_94 (#1805) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem, csak játékosokkal. :)

A basic sbc-k között volt egy olyan, amihez 5 játékossal kellett kirakni egy középpályát, de viszonylag nehezebb volt, 1 nemzet, 5 bajnokság és asszem kellett 3 ezüst is kellett.

Gondoltam sokan csinálgatják ezeket, úgyhogy erre álltam rá. Brazil, angol és francia ezüst középpályásokkal kereskedtem szinte végig, főleg lm/rm poszton, de a brazilokból nagyon jó volt a cam és cdm is.

Licitálva 3-700 coin között lehetett őket elhozni, 600-1200 között mentek.

(#1807) Kristof_94 válasza #16514048 (#1806) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerinted annyi zsetonnal amit említettem milyen nagyobb értékűeket keressek? :)

(#1808) #16514048 válasza Kristof_94 (#1807) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kereskedni nem tudom mivel lenne érdemes. Meg lehet próbálni snipe-olgatni, vagy csak nézegetni a népszerűbb játékosokat, hogy van-e valami jó deal, esetleg ezeket is licittel elhozni a piaci ár alatt.

Hosszabb távra meg bármi jó befektetés lesz, amit használnak fognak a WL-ben. Plusz TOTW lapok, OTW esélyesek, stb. Nem tudom, hogy lesz-e OTW sbc is, mindenesetre be lehet szerezni 84-es lapokat is, nem drágák még.
De ezekkel szerintem még ráerünk foglalkozni pár napig.

(#1809) Kristof_94 válasza #16514048 (#1808) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én arra gondolok, hogy kik azok akinek az ára felmehet 25-26-ig?! Akkor jön ki kb. mindenkinek a játék.

(#1810) A guru válasza Szigma70 (#1803) üzenetére


A guru
addikt

PS-en egyelőre offos a tradelés, mivel senki nem tud játszani a játékkal, majd keddtől indulgat be a dolog.

(#1811) Toguro San


Toguro San
tag

Na már csak egy hét és az alap játék és végre átvehető és a hivatalos megjelenés és itt van.
Kérdésem lenne azok felé akik már tudnak játszani a játékkal.
Leginkább magára a játékmenet élményeire lennék kíváncsi.

Mennyire más mint a Demo, jó-e, élvezetes-e, eddig kinek mekkora volt a legtöbb gól hozómeccse? (kíváncsi vagyok hogy itt is jönnek-e a vízilabda mérkőzés szerű eredmények 6-6, 8-7.... és ilyesmik.) Bár a megnehezített befejezések miatt kétlem, de azért kíváncsi vagyok ki mit hozott össze eddig

(#1812) kiserik válasza Stylerr (#1792) üzenetére


kiserik
senior tag

Ha nem veszel pontot, akkor szerintem mindegy. Ha ott lesz, akkor nagyon jó, ha nem akkor úgy is 0ról kezdenéd minden féle képen.

(#1813) etaclan1984 válasza Stylerr (#1792) üzenetére


etaclan1984
őstag

Írj már te is a supportnak. Meg mindenki aki PC-ről váltott ps4-re. Lehet emailt is, nem muszáj a live chat. Ha már többünknek mondják ugyanazt csak elhisszük hogy jól tudják az indiai gyerekek.

[ Szerkesztve ]

(#1814) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok! Most jutottam el odaig, hogy elkezdjem a 10 oras trialt. Elso es talan legfontosabb kerdesem az lenne, hogy a Division Rivals-t van e ertelme most jatszanom? Lehet most a trial ideje alatt is reward-ot kapni? Ha igen akkor mikor zarul?
Masik pedig hogy mit javasoltok, mivel toltsem el ezt a 10 orat?

[ Szerkesztve ]

(#1815) #16514048 válasza Kristof_94 (#1809) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem minden használható, népszerű lap fel fog menni.

Amúgy mik lehetnek ezek a BL kártyák? Van egy csomó az adatbázisban és már upgradelve vannak.

(#1816) v-man válasza Toguro San (#1811) üzenetére


v-man
őstag

Nem feltétlenül a Te kérdéseidre, de már egyébként is akartam írni egy összegzést.
Már kijátszottam a tíz órát, kb 13 meccset játszottam le, ebből 3 v 4 volt csak offline (annyi kellett a különböző sbckbe).
Francia ligás csapatot raktam össze, legdrágább igazolás se volt 3e coin. Többnyire 3-4*-os játékosok. Nagyon szenvedek a befejezésekkel, legtisztább ziccereket is simán kihagyom, ennek ellenére is voltak vízilabda eredmények, 7-4 volt azt hiszem a legdurvább, de azért akadt kevés gólos meccs is.
Demóval nem sokat játszottam, így ahhoz nem hasonlítom.
A trainer online meccseken nem látszik, bár lehet beállítható, én nem piszkáltam.
Van pár tetszetős változás a 18hoz:
- kis térképen az ellenfél háromszög, a saját játékos kör alakú
- gólszerző lapját kirakja teljes stattal (ez most még nem számít, de tavaly sokszor érdekelt volna vajon melyik verzió a lap, mert kezdéskor nem figyeltem
- előre jelzi melyik játékosra vált az Lb gombbal

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1817) Szigma70 válasza A guru (#1810) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, tudom, psen még nincs aki fizessen érte.
Bár van, akinek már 2 milió feletti a transfer profitja PS en ha megnézed a top100at :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1818) cristijAn


cristijAn
tag

Üdv PS4-es társaim!

Nagyvonalakban bele-bele olvasgattam a kommentekbe de sajnos most a 19 megjelenés előtt abszolút nincs időm az összeset elolvasni ezért ne haragudjatok de én PC-ről tértem át PS4-re és valami ilyesmi problémával álltok szemben. A következő történt nálam. 2 éve kaptam egy ps4-et amin csináltam egy psn fiókot, akkoriban engem nem mozgatott a konzolos fifa mert "noob" felfogásom volt és mindenáron PC-n szerettem volna tolni, mert a WL-re abszolút nem volt időm mert csak hétvégente tudok együtt lenni barátnőmmel. A lényeg, hogy psn accountba kaptam egy fifa17-et, hogy csináljak pack openinget. Ekkor én csináltam egy másik origin fiókot ami a psn-hez csatlakozott és ezáltal minden EA játékba automatikusan abba a fiókba lép be.. De ugye nekem a PC-s origin fiókom teljesen más volt , így felvettem az EA-vel a kapcsolatot live chaten, hogy szeretném ha a két account össze lenne kötve..Össze-vissza beszéltek, nem értették meg mit is akarok..3 különböző emberrel beszéltem, volt egy olyan barom közülük aki az email címeimet cserélte ki az accounton meg ilyenek..Tiszta káosz volt, utána mondtam hogy reseteljenek mindent a faszba úgy ahogy volt mert már kb egyik accountomba se tudtam belépni. Megtették..Aztán közölték velem, hogy a PC-s accountot csak úgy tudják hozzákötni PS4-hez ha ps4-en már van aktív origin ha a PC-s accountról letörlik az összes játékot amit idáig vásároltam..Na mondom ez egy viccel egyenlő, kérdeztem mi a teendő? Azt mondták a legjobb ha csinálok egy másik psn accountot és oda beregisztrálom a PC-s originem és megmarad a szint, minden de arra számítsak, hogy lehet a PC-s accountomon autómatikusan törlődik a FIFA18-as Ultimate Team..Ezután mondtam nekik hogy inkább hagyjuk az egészet, azóta az üres origin fiók van PS4-re beaktiválva amit ugye 2 éve csináltam, arra fogom megvenni a fifát és ennyi.. Sajnos vagy nem sajnos különböző szerverekről megy a PC és a PS4 és képtelenek összekötni, pedig a hivatalos oldalon az van irva, hogy simán megtudják csinálni..és mégsem.. :D Úgyhogy én nem is szórakozok velük mert tényleg olyan tudatlan ez a chateléses banda, hogy egy rossz viccel egyenlő. Akinek amúgy PC-t ír a web app annak szerintem 99% hogy nem fogja megkapni a cuccokat ps4-en, havernál ugyanez volt hogy össze lett kötve amikor még lehetett PC-PS4 account és sosem tudott web appon ps4-el tolni, mert állandóan a PC-s accountjára került rá a dolog, azt pedig nem lehet át transzferálni..No komment! :C :W

(#1819) MdewC válasza cristijAn (#1818) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez a realitás. Köszi!

:R

KDavid: engem is érdekelne, hogy mik ezek a bl kártyák. Pjanic (Radja / Perisic és mások) lapja is már IF szinten van a sima lapjához képest.

Ez vmi meglepi lesz, kérdés, hogy a lapokat és a piacot, mennyire fogja befolyásolni. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1820) etaclan1984 válasza cristijAn (#1818) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nekem tegnap konkrétan mondta a chat-es support hogy amit most a PC-s webappal kereskedek és sbc-zek azok ahogy elsőnek hozzákapcsolom a ps4-es fifa 19hez átvisz MINDENT. Számomra is nehezen hihető de ha úgy nézzük az sem logikus hogy most 2 különböző konzolon vannak különböző játékosok és sbc-k. Főleg hogy ugyanaz a fiók. Szerintem érdemes lenne mindenkinek írnia a supportnak.

[ Szerkesztve ]

(#1821) MdewC válasza MdewC (#1819) üzenetére


MdewC
nagyúr

PC-n se lehet még bl lapokat nyitni mi?

Gondolom nem.

Engem az érdekelne, hogy a sima fut-on belül lehet majd ezeket myitni, mert az bekavarhat az otw lapoknak, ha igen, akkor az otw-k is megkapják-e ezeket az értékeket, vagy vmi más módba lesznek ezek lapok, mint pl a vb mód? Persze ez csak találgatás!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1822) alite válasza MdewC (#1821) üzenetére


alite
aktív tag

Szerintem untradeable lapok lesznek es a Champios/Ultimate editionokkel jonnek player pick-kent.

Champions Edition Pre-orders will include:
• UEFA CHAMPIONS LEAGUE GOLD PLAYER PICK

[ Szerkesztve ]

(#1823) Darabokra


Darabokra
senior tag

nyitottam egy 82-es Fredet, de PC-n egy sincs a marketen belőle, gondolom arra várnak, hogy megemeljék a max árát, szerintem én sem teszem ki.

(#1824) Kristof_94 válasza alite (#1822) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen de a player pick max. 83-as játékos lesz!

(#1825) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hogy mekkora egy rakás sz*r ez az egész... Lehetetlen labdát tartani pillanatokig is, cselezni úgyszintén... :W

(#1826) kiserik válasza Kristof_94 (#1825) üzenetére


kiserik
senior tag

Miért? Részletesebben tessék a tapasztalatokat megosztani! :)

(#1827) dejvid8 válasza Kristof_94 (#1825) üzenetére


dejvid8
őstag

Kezdődik.... :DDD :DDD :DDD

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1828) Szigma70 válasza dejvid8 (#1827) üzenetére


Szigma70
addikt

És én még nem is játszom :C

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1829) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Próbáljátok ki... Ez az egész egy komédia. A kirúgást szerintem valami elmebajos találta ki. A passzok? Na az a legjobb, már ha egyáltalán el tudod passzolni rendesen. Mert vagy odaér valaki mire csinálnál valamit vagy elrontja a játékosod. Nem tudom mihez hasonlítsam, mert az előző részekhez képest ez kb. egy lebutított single módnak tűnik. Mi az ami OP és ezt tolják majd egész évben? Na vajon mi?! Hát persze, hogy a lövőcsel. :K

(#1830) Keller16 válasza Stylerr (#1792) üzenetére


Keller16
aktív tag

Erősen kétlem, hogy át lehet vinni platformok között a progresst, szóval a helyedben nem pazarolnám a PC-s webappra az időt.

(#1831) MdewC válasza alite (#1822) üzenetére


MdewC
nagyúr

De azok max 83-asok lesznek.

Itt lesz még vmi, aniről fingunk sincs.

Az a kérdés, hogy a piacot mennyire fogja befolyásolni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1832) akooos


akooos
veterán

Két dolog:
-ha kikapcsoljuk a TF-et, akkor division rivalsban sem azt kell használni :C
- a kapusok botrányosan viselkednek.. már 4-et próbáltam ki, de egyszerűen olyanok, mint a fadarabok. Ha egy üres széket raknak a kapuba, az is több lövést megfog :D

Bírom azokat akik jönnek a loan Ronaldoval meg Neymarral, a többi játékos meg bronz... hát persze, hogy a két kölcsönjátékossal szét tudnak alázni legalább egy féldiő erejéig :D

(#1833) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha csereként hozok be egy játékost, akkor is kap lojalitást? Van valami kikötés, hogy pl. játsszon egy félidőt?

akooos: Elvileg nem fontos, mert ha csak egyszer nyomsz a lövésre akkor nem TF-t használ! Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#1834) #16514048


#16514048
törölt tag

A tegnapi 47-ből már 100k+ plusz van a Hybrid Nations és Hybrid Leagues SBC-knek köszönhetően.

Pedig most először elgondolkoztam rajta, hogy csak nem lenne rossz az elején egy kis fifa point, hogy legyen valami kezdőtőke, de örülök, hogy végül nem vettem.

(#1833) Kristof_94:

Szerintem kap, mert a szerződéséből is megy le. Viszont biztos nem kell egy félidőt végigjátszania, mert akkor is kapnak, ha tízszer kilépsz az első percben. Az a lényeg, hogy pályára lépjen.

[ Szerkesztve ]

(#1835) Kristof_94 válasza #16514048 (#1834) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Épp az utolsó sbc-t csinálom, a Hybrid Mastert, ahhoz kellene egy játékosnál!

Grat a 100k-hoz, ez az amit mondtál, hogy az sbc-hez keresett játékosokat veszed-adod?

[ Szerkesztve ]

(#1836) #16514048 válasza Kristof_94 (#1835) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem, megcsináltam ezt a két sbc-t, a pakkokból jött ma ennyi. Ma még nem kereskedtem, majd esetleg csak késő este.

(#1837) MdewC válasza MdewC (#1831) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szerintetek mennyire van realitása annak, hogy lesz külön bl mód, ahol csak a bl lapokkal lehet játszani?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1838) Kristof_94 válasza MdewC (#1837) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem nem lesz ilyen, arról tudnánk!

(#1839) Bobbysolo válasza MdewC (#1837) üzenetére


Bobbysolo
tag

Ez annak tűnik nekem.
Vagy arra gondolsz, hogy BL lapokkal tradelni, csapatot építeni, stb?

(#1840) #16514048 válasza MdewC (#1837) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én abban reménykedtem, hogy ezek a lapok egy olyan játékmódhoz lesznek majd, mint amilyen a VB-s volt. De sajnos úgy néz ki az UT-hez csinálták őket, mert ott vannak a concept playerek között...

Nem tudom mit terveznek velük, de lehet mégis fejlődő lapok lesznek.

(#1841) Kristof_94 válasza #16514048 (#1840) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mondjuk alapból mindegyik egyel nagyobb, mint a sima lapja, szóval fura!

(#1842) akooos


akooos
veterán

Division rivalsban jelenleg rank 2-ben vagyok, de egy győzelemért csak 50 WL quali pont jár? 40 meccset kéne nyernem, hogy legyen 2000 pontom? :D Hát nemár :D

(#1843) underdark válasza etaclan1984 (#1820) üzenetére


underdark
aktív tag

mivel két-három éve én is PC-ről váltottam, így el tudom mondani, hogy nem fogja átvinni a dolgokat... én is toltam a webappot ezerrel, aztán amint megkaptam a játékot és beléptem PS4-re teljesen nulla volt a csapatom, a fifa szintem stb. az meg maradt ami PC-n volt, de a csapatom az egy frissen alakított klubnak volt elkönyvelve... így minden amit összesezdtem a webappban az vhol az éterben eltűnt :O

aztán lehet azóta változott a dolog, de nem hinném

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1844) MdewC válasza #16514048 (#1840) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát ez az.

Pont ezért nem mindegy, a kereskedés miatt, hogy mibe fektessünk az elején.

Kedd hajnalban kiderül.

Tuti, higy fejlődnek, de ha vki minden meccset megnyer, akkor ott milyen rating lesz? Vagy vesztes meccsnél csökken az érték?

Az a nem mindegy, hogy lehet-e pakkból nyitni őket, vagy csak sbc?

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1845) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Akkora input lag van a rivalsban, hogy már én szégyellem magam az EA helyett... :F

(#1846) Bobbysolo válasza akooos (#1842) üzenetére


Bobbysolo
tag

Minden bizonnyal a jövő hetet olyan div-ben kezded már, hogy többet kapsz 50 pontnál egy winért. Gondolom én.

(#1847) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nyitottam egy IF Wernert! :)
Vajon érdemes most megválni tőle?

(#1848) Bobbysolo válasza Kristof_94 (#1847) üzenetére


Bobbysolo
tag

Grat! Az alapján, amit cristijan mondott, én megtartanám első WL hétvégéig, amikor is elszállnak az árak.

[ Szerkesztve ]

(#1849) Hazli17 válasza akooos (#1842) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Csak októberben indul a wl. Addig reális az a 40 win. Mindenki indulhatna kb, ha csak 5-8 meccset kéne nyerni hozzá.

(#1850) p0ty


p0ty
aktív tag

ki milyen csapattal kezd? pl, laliga, seria, bundes?
és melyikkel lenne érdemes kezdeni ?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.