Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) TBMC


TBMC
addikt

én ezt a játékot egyszerűen nem értem. a demo egész okés volt.
a minap reggel toltam utben squad battlet.
egyszerűen vicc. semi pro szinten gép ellen, és épphogy tudom verni 2 góllal.
korábban world classon azért jócskán vertem a gépet.

a lövések ultrafurák, össze vissza mennek. kilövöm őket az univerzumból, vagy épp sz@rrá lövöm a kapufát, de beakadni nem akar. a passzokat nem nagyon veszik át a játékosok, elpattannak tőlük.

a low driven shot hogy átraktán lb+rb+b-re iszonyú rossz.

:U

u.i: kereskedni mivel érdemes most az elején? van valakinek ötlet/tipp? előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#1752) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Weekly objectives-ben (holnap estig él ugye) van reward 11 játékos vásárlása után (buy it now).
Csak gondoltam szólok, ez az egyetlen, ami webapp-ból teljesíthető.

(#1753) v-man válasza Bobbysolo (#1752) üzenetére


v-man
őstag

Iszonyat gyenge rewardokat adott nekem a weekly. Ezért pl egy menedzser liga lapot, de boldog voltam tőle...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1754) gabesz82


gabesz82
senior tag

Webapp-ban rámegyek a Leaderboards-ra, ott hogy a túróba van bárkine coinja match earning-sből??? PS4 persona, tehát nincs premier access...

PSN: Morfologus82

(#1755) Szigma70 válasza Kristof_94 (#1750) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, a passzokat ujra kell tanulni, ha lehet egyáltalán.
Olyan random dolog fílíngje van.
Ha gyengén, vagy kicsit erősebben passzolok, akkor csorog a labda, simán megelőznek, vagy el sem ér a játékosomhoz. Ha erősebben, vagy erősen passzolok, akkor nem tudja átvenni, elpattan tőle, vagy tök pontatlan. A driven passz meg nem mindíg lara megy, és szinten elpattan sokszor.
A lövéseknél ugyan ez. Ha nem használom a TF-et, akkor abszolute random, hogy mi fog történni. Rálövöm, mikor én egy sima, erős lövést várnék, akkor ellövi finesszel, mikor erőt adok bele, sokszor ellövi lapsan.
Ha bekapcsolom a TF-et, még sokszor teljesen zöldben megállított jelzésnél is kilövi taccsra, van mikor meg tök pirosban a suta ember, suta lábbal olyat bebasz, hogy Pelé megirigyelné.
Nekem a legnagyobb gondot a driven okozza. Egyszerüen, ez a 3 gombos megoldás túlbonyolított. Rá fog álni a kezem, vagy is inkább a fejem, de ha menni fog, akkor is ezt fogom mondani. Egyszerüen finesz R1+lövés, low driven meg L1+lövés így kellett volna. És akkor megmaradhatott volna a finesz driven is, ami lenne a mostani kombináció. Ennyi
Most gondolkodom, hogy veszek egy Cronus Maxot, legalább tudnám használni a 360 kontrollereimet, és egyszerüen hozzárendelem.az L1hez az R1et a lövésnél, oszt jónapot.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1756) Aguinaga válasza akooos (#1687) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi, igen, közben visszaolvastam, sajnos melóhelyen nem tudtam, mert elég sok minden összejött.

PSN: OldSlowhand74

(#1757) etaclan1984 válasza gabesz82 (#1754) üzenetére


etaclan1984
őstag

Lehet váltott ps4ről PC-re ! :D

(#1758) Francesco003 válasza gabesz82 (#1754) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Nem hülyék...profik és ea emberei kapnak elérést.

(#1759) gabesz82 válasza Francesco003 (#1758) üzenetére


gabesz82
senior tag

sejtettem, hogy fut founderek lehetnek, de ez azért elég aránytalan így a többiekkel szemben, mert így még nagyobb előnyben vannak.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#1760) smallcurrant válasza Cs1csó (#1123) üzenetére


smallcurrant
tag

Bocs, nem voltam gépközelben. 😐 Megpróbáltam a DDU-val, beállítottam a GPU-ra és utána felraktam a legújabb drivert. Nem sikerült így sem.

A 18 meg most nem akar elindulni, a kezdőképernyő tölt és tölt csak, vártam 6-7 percet, de utána kiléptem.
Nem tudom, hogy mit kéne csinálni, a gép 1-2 hete lett újrarakva, mióta win 10 lett, azóta nem akar elindulni. :(

(#1761) smallcurrant


smallcurrant
tag

Valaki tudna segíteni?

Újraraktam a játékot, a drivert, DDU-t is használtam, de nem megy.
A 18 meg a kezdőképernyőnél tovább nem megy, így az sem indul már...

Tudtommal lényegében ugyanaz a gépigénye a 19-nek, mint a 18-nak. Kicsit akad is (amikor a bemutató videó jönne a demóban), hogy nagyteljesítményű videókártyáról fusson, azt hol tudom beállítani?
Előre is köszönöm.

(#1762) sz_abika


sz_abika
addikt

Véletlen benéztem a Webappra, hát idén sem leszek gazdag a visszatérős rewardokból :DDD

PSN: xszabikax

(#1763) Hazli17 válasza Szigma70 (#1749) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Hol állítod a TF csíkját?
Állítsd meg a meccset, és ott a trainer menüpontnál tudod állítani. Ott tedd láthatóvá a trainert és az alsó három lehetőségből csak a TF-et állítsd be. Ezután a tf csíkot látod és úgy ismarad a többi meccsre!
Mert azt hiszem, hogy a comtroller customsnél is tudod állítani, de az nem jó!
Próbáld meg így!

(#1764) evibly válasza Bobbysolo (#1752) üzenetére


evibly
senior tag

És ezért mi a reward?

(#1765) Bobbysolo válasza evibly (#1764) üzenetére


Bobbysolo
tag

Untradeable manager league kártya, szóval skippelhető... :((
Napi rewardokat szintén hagyjuk, chemi kártya felapplikálására adott 100 zsetont, meg egy Arch chemit. Szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#1766) Garsza


Garsza
veterán

SBC Rare Mega Packból esett. Fog feljebb menni az ára 28. után vagy inkább most adjam el? Tudja valaki milyen ára volt 18 ban?

Most nézem hogy 18 elején 400 - 500K volt. Lehetséges hogy itt is fel megy? Mert annyiért már érdemes várni.

[ Szerkesztve ]

(#1767) Digestive


Digestive
addikt

Srácok Ti hogyan fogjátok azt megoldani, h a chem miatt valahogy összerakott csapatot a meccs kezdés után a "helyére" rakjátok? Mivel a meccs kezdetekor a normál/balance mentalitással indítunk, így a használni kívánt felállást, taktikát, instrukciókat mondjuk az Attacking-hez rendelitek hozzá? A lényeg ugye, h ne kelljen időt kérni, mint a 18ban és végig buziskodni minden beállítást.

[ Szerkesztve ]

(#1768) #16514048 válasza Garsza (#1766) üzenetére


#16514048
törölt tag

100%, hogy feljebb fog menni. Most még nincs senkinek pénze, nem lehet eladni normális áron.

(#1769) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok Nektek volt már olyan hogy nem kaptátok meg a verification kódot ami ahhoz kellene, hogy beengedjen a webapp? Mintha 2 éve is lett volna ezzel problémám, de nem emlélszem pontosan.

XO: Gollami26

(#1770) A guru válasza Digestive (#1767) üzenetére


A guru
addikt

Ahogy mondod, szépen belövöd a balanced-re full chemmel a csapatot és utána a def vagy attacking módra meg rárakod az alap felállást amivel játszol.

(#1771) Digestive válasza Edgar2621 (#1769) üzenetére


Digestive
addikt

Promóciókhoz rakja a Gmail! ;)

Guru thx, akkor jól gondoltam.

(#1772) Edgar2621 válasza Digestive (#1771) üzenetére


Edgar2621
őstag

Outlook(hotmail) :)

XO: Gollami26

(#1773) Digestive válasza Edgar2621 (#1772) üzenetére


Digestive
addikt

Lehet az is. :)

(#1774) thebigK


thebigK
addikt

Fu gyerekek ez egyelore nekem nagyon nehez es fura. Total vakon vagyok. Abszolut ujra kell kezdeni tanulni jatszani. Hosszu es fajdalmas folyamat lesz :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1775) TBMC válasza thebigK (#1774) üzenetére


TBMC
addikt

ugyan ezt érzem... és már csak 7 óra van a trialból :D :(

markbellus.hu 

(#1776) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

5 meccses vereségsorozatban vagyok. :(
Pedig nyertem legalább ennyit sorozatban, a DIV4-be is feljutottam, de most elvileg maradok DIV5, bár még 6 nap van. :D
Nagyon kaki a gameplay, jelenleg egy Cruyff prime is jöhetne, nem mennék vele sokra.

[ Szerkesztve ]

(#1777) Digestive válasza Fifaisshit (#1690) üzenetére


Digestive
addikt

Megcsináltam az EA Accesst, gyorsan elindítottam a letöltést. Erre bammeg 16-18 Mb/s-al vánszorog lefelé. 30 perc alatt jött le kb 10%. :O

[ Szerkesztve ]

(#1778) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Egy biztos, így, hogy a webapp nem nagyon változott, már most marha nehéz felvenni a botokkal a versenyt, ha az ember snipeolni akar...

(#1779) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Srácok, ez a DIV ugye úgy van, hogy hetente lépünk fel? Tehát én most hiába érem el a DIV4-es skillpontot, csak jövőhéten kerülök be, ugye?

Közben most nézem, hogy olyan jutalmakat kapok, hogy:
- 195 wl pont, 58k zseton
- 195 pont, 2 jumbo premium gold pack, 1 50k játékos pack
- 195 pont, 4 jumbo prem. gold pack (nem eladható), 2db 50k játékos pack (nem eladható)

Melyik lehet a legjobb? :D

[ Szerkesztve ]

(#1780) TBMC


TBMC
addikt

valaki ötletet/tippet tud adni mivel érdemes kereskedni?
tavaly pozíció modosító lapokat sikerült olcsón venni drágán eladni, háát ez most nem nagyon megy. minden dráááága

markbellus.hu 

(#1781) v-man


v-man
őstag

Van már f19 companion 😊

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1782) MdewC válasza Kristof_94 (#1776) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nyugi Kristóf!

Első nap jön az első patch, mint az elmúlt 3 évben.

Amit addig megszoktok PC-n, annak egy része kuka.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1783) Szigma70 válasza TBMC (#1780) üzenetére


Szigma70
addikt

Mivel én PS en játszok, így annyi van, hogy pest környékén 70ft az alma az út mentén, míg pesten 200 at is elkérnek érte.
Vehetnék egy zsákkal, de sztem megenném :DD

:R

@MdewC

Főni, van már elképzelésed a taktikárol és az alakzatról?
442 nem annyira jó sztem. A rohanás pláne nem, a labdatartós vagy a balnce séma a legjobb, viszonylag szűken tartott, nem túl elöl védekező csapattal. A 2 csatár valszeg kell. Nekem ez jött le eddig, de tök más gép ellen, mint majd online

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1784) Kristof_94 válasza MdewC (#1782) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát most tényleg kellene valami mert normál lövéssel is gáz.

PC-s sorstársak! Nehogy valaki vegyen esetleg olcsóbb FIFA 18 pontot miután már belépett egyszer a 19-be és ráment a pont transzferre, mert utána a régebbi pontok már nem jelennek meg!!! A transzfer előtt még lehet, de utána nem! Eddig ez nem volt gond, én tavaly vettem egy magyar boltban 1000Ft-ért 16-os pontot és jó volt, de a kedves EA idén ezt kiiktatta! Gondoltam szólok! :)

(#1785) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Csak szeretném jelezni van companion.

(#1786) MdewC válasza Szigma70 (#1783) üzenetére


MdewC
nagyúr

Van.

Várjuk meg a teljest, addig kár találgatni. ;)

Amúgy van koncepció az alakzatokra, a taktikára, a befektetésekre. Már csak türelem kell. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1787) etaclan1984 válasza Francesco003 (#1785) üzenetére


etaclan1984
őstag

iOS-re még nincs, legalábbis engem még a 18asba enged be. Frissítés nincs, új nincs.

(#1788) A guru válasza etaclan1984 (#1787) üzenetére


A guru
addikt

Nálam már van. (IOS 12)

(#1789) TBMC válasza etaclan1984 (#1787) üzenetére


TBMC
addikt

nálam frissült.

markbellus.hu 

(#1790) etaclan1984 válasza TBMC (#1789) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nálam is ebben a pillanatban. Sokkal gyorsabb az előzőnél.

[ Szerkesztve ]

(#1791) akooos


akooos
veterán

[link]
Jézusom ezt olvasta valaki? Egyrészt durva, hogy ilyen bug van benne, másrészt durva, aki meg meri csinálni és nem fél a szankcióktól.

(#1792) Stylerr


Stylerr
addikt

Srácok, akkor most tényleg az van, hogyha ugyanazon accounton van a PC-s és a Ps-es Fifa, akkor amit most a Webappon összeszedek coin, az majd ott lesz a Ps-es Fifán is ha 25-én megjelenik, hiába írja azt a Webapp, hogy Pc?

[ Szerkesztve ]

(#1793) Edgar2621 válasza akooos (#1791) üzenetére


Edgar2621
őstag

Akkor így megveszem egy ezresért :D

XO: Gollami26

(#1794) dejvid8


dejvid8
őstag

Na, tegnap este óta +50K coin tőke csak tradeléssel,web appban. lesz ez 200K is megjelenésig :D

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1795) Kristof_94 válasza dejvid8 (#1794) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na grat, az szép! Én eddig kereken 0-t tradeltem! Nem vágom a dolgot! :D
Pedig lenne rá legalább 120k-m.

[ Szerkesztve ]

(#1796) akooos válasza Kristof_94 (#1795) üzenetére


akooos
veterán

Nekem 35 jött össze + eladtam SMS-t olcsón. Most IF-eket veszek maximum 10-ért és 12500-ért kiszórom őket :)

(#1797) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szívesen fogadok tippeket, ennyi pénzzel elsősorban játékosok érdekelnek. Kikbe érdemes fektetni, akik a megjelenés napján többszörös áron is mehetnek?

(#1798) #16514048 válasza dejvid8 (#1794) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én ma délelőtt kezdtem, 47-nél tartok.
Jó lenne ebben az ütemben haladni, de holnaptól nem sok időm lesz rá.

(#1799) Szigma70


Szigma70
addikt

A semmiből, hogy csináltok coint?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1800) MdewC válasza Stylerr (#1792) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem nem.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.