Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) #16514048


#16514048
törölt tag

Én azt nem értem, hogy most csak PC-n lehet korlátlanul játszani, mégis egyedül ezen a platformon nem növelték még a price range-eket...
Fred, Depay, Kondogbia, még mindig 10k max, előbbi kettőből sikerült snipe-olni most 1-1 darabot.

Remélem itt is felemelik legalább 20-ra őket, mert kb még akkor is max áron lehetne őket eladogatni.

(#1902) Kristof_94 válasza #16514048 (#1901) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kondogbia pedig kellene nekem is. Jól döntők, hogy még várok Werner eladásával? Úgy érzem még megy feljebb. Most 100-110k között mozog.

[ Szerkesztve ]

(#1903) Digestive válasza Digestive (#1876) üzenetére


Digestive
addikt

Beszéltem egy indiai kisgyerekkel Himanshuval! :D Miután minden létező azonosításra szolgáló adatomat megadtam (még anyám cipő méretét is) és sikerült megtalálnia, ezt a választ kaptam:

Thank you for reporting this error to us. It is definitely an issue that we want to look into and get sorted at the earliest. Some other players have reported this issue too, and we are gathering details at our end to follow up with Xbox team.

Remélem csinálnak valamit, mert ha nem tudok kereskedni telóról, akkor nekem meg is halt a 19! :(

(#1904) akooos


akooos
veterán

Kikapcsoltak a daily login rewardot ismeretlen hiba miatt. Wtf, mi tid hibat okozni, túl jó gifteket adott tán? :DDD

(#1905) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Helló!
A trial bug müxik még?
Nincs 10 óra limit.....?

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#1906) h_eduka


h_eduka
tag

Sziasztok!

2 kérdésem lenne:

1. Ha Champions vagy Ultimate Editonst rendelek akkor kedden mikortól lehet játszani? Este 7?

A másik, hogy Fifa pontot hol érdemes venni? Cdkeys oldalon láttam, hogy csak UK account-ra árulnak magyarul az itthon nem aktiválható be igaz?

(#1907) A guru válasza h_eduka (#1906) üzenetére


A guru
addikt

Elvileg már kedd hajnaltól játszható lesz a sampionsz vagy ulti verzió.

(#1908) gorje válasza akooos (#1904) üzenetére


gorje
senior tag

Szerintem rosszul allitottak be a gepet :D
Talan hajnal 2kor van a valtas, pont akkor leptem be es nyitottam ajandek francia pakkbol. Majd ra par percre engem is az az uzenet fogadott.
Eladjam szerintetek most? Majdnem max aron megy. Kerdes lesz e price range upgrade vagy mi.

[ Szerkesztve ]

(#1909) Digestive válasza Digestive (#1903) üzenetére


Digestive
addikt

Himashu megoldotta! :DD Működik a Companion! Írtam is neki, h fasza csávó! :N

(#1910) KaksziLajos válasza #16514048 (#1890) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Hallgattam rád. :R Eladtam Edersont. És nem csapatot vettem belőle, hanem sbc-ket csináltam. Kicsit plusszban vagyok most.

Már csak ezért is:

Jött még egy Vardy is, meg több apróság. :)

Viszont ezekkel megvárom a jövő hetet, tuti feljebb megy az áruk...

szerk.: Ti hogy csináljátok, hogy a kereskedés mellett játszotok is valamilyen csapattal már, vagy azzal vártok még? Ez a kérdés vonatkozik a játék megjelenése utáni első pár napra, hétre is.

[ Szerkesztve ]

(#1911) thebigK


thebigK
addikt

Megcsinaltam a hybrid leagues sbc-t, a pakkokbol jott egy discard IF, Pjanic, Depay, Felipe Anderson, utobbi kettot egyelore el sem adom. Nem vilagi nyitasok, de kezdetnek megteszi. 20 meccs utan egy fokkal jobban erzem azert a jatekot, de hosszu ut lesz a dicsosegig.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1912) Toguro San


Toguro San
tag

Azért most már én is beleöltem közel 80-90 meccset a DEMO-ba, és ha tényleg az eredeti játék nem tér el ettől, akkor én maximálisan pozitív véleményen vagyok a játékmenetet illetően. Kezdek ráérezni a lövésekre is cselekre is. A taktikai állításokat még azért gyakorolni kell és finom hangolni is (bár az offline karrier módban lehet annyira nem lesz jelentősége) nem úgy mint itt nektek az online UT meccseken.
Amit viszont észrevettem, hogy ha az ember ráérez a lövésekre (úgy ahogy), jobb kikapcsolni a TF csíkot, mert csak bezavar a koncentrációba. Ha látod a csíkot arra fókuszálsz csak és a tökéletes lövést akarod elsütni (ami még szintén nem garancia a gólra). Én legalábbis ezt vettem észre, hogy ha kikapcsolom a csík láthatóságát, jobban megy a játék

(#1913) Expendable válasza Digestive (#1909) üzenetére


Expendable
aktív tag

Én meg egyszerűen nem érem el őket. A chat megáll ott, hogy Thanks for contacting EA...
Próbáltam már 3 féle böngészővel, de semmi. Marha irritáló ez.

(#1914) alite


alite
aktív tag

Gyerekek, orok halam az SBC ajanlasert. A web app megjelenese kb 50k-t tradeltem ossze, ebbol 30k-t befektettem a maradekbol megcsinaltam most a Hybrid Nationst, enyhen plusszos lett: Pogba, Alisson, Sokratis, Fred, IF Angel..

Pogba most 240k PS-en, gondolom jocskan fog feljebb menni jovo heten, ugye? :)

(#1915) dracox


dracox
addikt

Srácok volt aki a webapp belépésért nem kapott ma ajándékot?

(#1916) LendvaiFeri1 válasza dracox (#1915) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nekem sem adott.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1917) alite válasza alite (#1914) üzenetére


alite
aktív tag

Ugy nez ki PL csapatot kell epitenem, eddig ezek pakkokbol jottek. Tamadosort, CAM-et es a vedoket upgradelni kell majd, de kezdesnek a kozeppalya massziv :)

(#1918) IzI


IzI
senior tag

LB,RB pozíciókban az inverted utasításnál mit csinál a játékos ?

(#1919) K.J


K.J
senior tag

Szép napot!
Számomra csak 28-án kezdődik el a játék. Összepakoltam egy említésre alig méltó csapatot.
Az lenne a kérdés, hogy ilyen rare gold Lacazettet, ill. IF Yarmolenkot érdemes lenne most eladni, vagy inkább forgassam bele egy SBC-be? Mert mint mondtam, játszani még nem tudok.

(#1920) Kristof_94 válasza dracox (#1915) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kikapcsolták ezt az opciót egy időre, elvileg túl jó pakkokat adott. :D

(#1921) #16514048 válasza K.J (#1919) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, add el őket és csináld meg az értük kapott coin-ból sbc-ket.

Amúgy minden "érdemes-e tartogatni" kérdésre ugyanaz a válasz: csak annak érdemes, akinek már van sok coin-ja, nem akar kereskedni és megcsinálta már az összes SBC-t.
Minden más esetben érdemesebb eladni és megpróbálni valamilyen módszerrel több coin-t szerezni, a befektetésekre még van idő pár napig.

Viszont akinek csak 1-2 darab ilyen 10k+ értékű lapja van, az mindenképp adja el.
Jó befektetések az OP játékosok, meg a TOTW 1 lapok, de azt érdemes tudni, hogy tavaly a legtöbbnek október közepén tetőzött az ára, ami általában annyit jelent, hogy a duplájára nőtt.

Úgyhogy erre számítson az, akinek van egy 15k-s IF lapja, hogy jó esetben pár hét múlva kereshet vele 10-15 ezret. Szerintem nem nagy biznisz, csak akkor éri meg, ha sokat tudsz belőle venni, különben nem ebből fogsz meggazdagodni, csak áll benne a pénzed.

[ Szerkesztve ]

(#1922) dracox válasza Kristof_94 (#1920) üzenetére


dracox
addikt

Nehogy a nép véletlenül jól járjon :)

(#1923) Kristof_94 válasza #16514048 (#1921) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem van 160k + IF Werner, aki most olyan 100-110k. Bízom benne, hogy jövőhéten felmegy az ára. Próbálok kereskedni, de nem tudtam most jó áron fogni senkit, pedig tegnap óta Paulinho is feljebb ment... De ahogy látom nagyjából mindenki a PC piacon. Mi történhetett?

[ Szerkesztve ]

(#1924) v_atis


v_atis
tag

Tavalyi egyik lassú de biztos coin forrásom a prémium bronz pakk vásárlás majd az eladás a benne lévő játékosoknak. Viszont akkor rendszeresen 4 játékos volt ritka esetben 3 ellenben idén eddig 5 pakkból egyszer se volt 3nál több játékos. Ea k*csög lett vagy csak nekem jött így ki?

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#1925) dejvid8 válasza Kristof_94 (#1923) üzenetére


dejvid8
őstag

Honnan van már 160K-d, nem úgy volt hogy nem megy a kereskedés? :D

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1926) #16514048 válasza Kristof_94 (#1923) üzenetére


#16514048
törölt tag

Egyre több pénze van mindenkinek és kezdik venni a lapokat.

(#1927) Z'Z" válasza dracox (#1915) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én se kaptam.
Egyébként van valami infó, hogy meddig jár/járt?

[ Szerkesztve ]

(#1928) Kristof_94 válasza dejvid8 (#1925) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nyitottam 3db quick sell áras IF-t, az már kb. 32k, az SBC csomagból jött James Rodriguez, ő olyan 60k-ért ment el, plusz nyitottam azért pár csomagot. Ha tudnék kereskedni ennyi zsetonból már rég duplát csináltam volna, de béna vagyok hozzá. Szerintem ha eladná Wernert és a többi játékost a transzfer listán, lenne vagy 300k. Azzal még inkább lehetne...

(#1929) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek minimális összegből ezt mennyire lehet javítani?

(#1930) dtrms


dtrms
aktív tag

A division rivals működését tudja valaki?
Én eddig úgy tudtam, hogy fix pontok lesznek és hétfőnként jön a reward.
Ehhez képest a játékban azt írja, hogy 4 nap múlva van reward és folyamatosan nőnek a pontok. Tehát ha valaki lejátszik napi 40 meccset mert ráér, akkor ő magasabb szinten lesz, én meg csak napi 4-5 meccset tudok, akkor én az alján leszek ? :D Mert ez így nem túl fair.

(#1931) Kristof_94 válasza dtrms (#1930) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen, sajnos nőnek a pontok és meccskorlát sincs... :F
Mondjuk utóbbi érthető, mivel a WL-en kívül ez az egyetlen lehetőség a játékra.

[ Szerkesztve ]

(#1932) dtrms válasza Kristof_94 (#1931) üzenetére


dtrms
aktív tag

Szóval ha esetleg szeretnél online játszani (egy online játékban....) és még véletlenül jobb rewardot is szeretnél, akkor minden nap 10-15 meccset bele kell ölnöd, mert különben nem tudod tartani a lépést a 0-24 játszókkal ?
Tehát ha mondjuk van munkád, akkor ezt elfelejtheted !? Jól értem ? :D

[ Szerkesztve ]

(#1933) Kristof_94 válasza dtrms (#1932) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Így van, sajnos ez ilyen. De nézd meg a nagy PRO játékosokat. Szerinted mennyi dolgozik közülük? :D
A nagy része mondjuk gyerek, a többi meg ebből próbál megélni.

(#1934) Digestive


Digestive
addikt

Azért az milyen már, h még el sem kezdődött a játék hivatalosan, de valaki már belenyúlt egy prime R9be? Én se panaszkodhatok, volt 3k pointom, a legjobb egy 82es Lucas volt a Spursből! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1935) Kristof_94 válasza Digestive (#1934) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát, a pénzügyi alapja meglesz a játékban legalább júliusig. :D Ebből lehet csapatot építeni!

(#1936) A guru válasza Digestive (#1934) üzenetére


A guru
addikt

MattHDgamer nyitot már egyet. :)

(#1937) marcess


marcess
senior tag

Én is lenyomtam a 10 órámat. Egy kis sb meg egy kis draft fért bele. Eddig itt tart a csapatépítés, kedden folytatjuk a divisionnel ott lesznek élesben tesztelve. (4-4-2ről indul természetesen)

[ Szerkesztve ]

(#1938) dtrms


dtrms
aktív tag

Nagyjából 60 meccs után azt tudom mondani, hogy továbbra is az nyer akinek gyorsabban futnak a játékosai ... Illetve ugyan úgy sima az ilyen 6-10-12 gólos meccs. Elmúlt 4 meccsem pl mindegyik 7 gól fölötti volt.

(#1939) csaszika87


csaszika87
csendes tag

Utan gyartott xbox one kontrollert hasznal valaki? Jobb lehet mint egy tobb eves xbox 360as?

(#1940) bvitar


bvitar
tag

Sziasztok!
Vettem Fifa Point-ot. Nem jelenik meg az Accountomban. Trialba nem engedett be. Ultimate Edition rendeltem meg Xboxra. Valaki valami tanács?

(#1941) v_atis válasza bvitar (#1940) üzenetére


v_atis
tag

Honnan vetted a pontot? Biztos hogy abban a régióban is fel lehet használni amiben te játszol?

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#1942) nyervi válasza Digestive (#2) üzenetére


nyervi
aktív tag

én se veszem meg már! - mondottam bőszen, de már előrendeltem, baccameg :DD

(#1943) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Ez volt már?
UEFA CHAMPIONS LEAGUE játékosok

[ Szerkesztve ]

(#1944) fidorr


fidorr
csendes tag

Üdv.

A liga SBC- közül, a Spanyol liga hanyadik szokott lenni.... kb. ??

(#1945) bvitar válasza v_atis (#1941) üzenetére


bvitar
tag

Ausztriában játszom. Amazonon vettem kódot amit Ausztriában és Németországban lehet felhasznalni. A xbox el is fogadta de nem jelent meg a companionban es a web appban sem. Lehet addig nem férek hozzá amig nem lépek be boxon. De a 10 órás trialra nem enged ugyhogy csak 25-én lesz meg lehet. Az szívás mert igy nem tudok próbálkozni a tradelessel.

(#1946) marcess válasza bvitar (#1945) üzenetére


marcess
senior tag

Figyelj még nem késő szerintem, egy ezres az acces egy hónapra, ha komolyan gondolod a tradeelést vagy pack nyitást, vedd meg még 2,5 nap előnyt szerezhetsz.

(#1947) akooos válasza bvitar (#1945) üzenetére


akooos
veterán

Jól mondod, majd konzolon jelenik meg először.

(#1948) bvitar válasza marcess (#1946) üzenetére


bvitar
tag

Van ea acessem, azzal hogy jutok be előbb?

(#1949) Garsza válasza bvitar (#1945) üzenetére


Garsza
veterán

Melyik Fifához vetted? 17 18 vagy 19?
Mert idén már csak abban a részben jelenik meg amelyikhez veszed.

(#1950) akooos válasza Garsza (#1949) üzenetére


akooos
veterán

Első indításkor át fogja tudni hozni az új játékba.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.