Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) A guru válasza Digestive (#100) üzenetére


A guru
addikt

Ezt a kérdést ne nekem tedd fel mester! :D

Ugye a timed finishing miatt meg kellett variálni, szerintem is ez a leglogikusabb megoldás. A finesse gyakorlatilag maradt ua., a low finesse-re kíváncsi leszek még, a driven meg ugye ez a sok gombos cucc lett, ami mégegyszer mondom, szerintem azért jó, mert csumpika nem biztos, hogy normálisan tudja majd ezt kivitelezni, ergo kevesebb ilyen gagyi gól lesz. Aztán majd meglássuk, hogy ez a valóságban milyen lesz.

(#102) alite válasza Yodamest (#94) üzenetére


alite
aktív tag

Elkaszaltak a PES-t? Sehol nem latok ilyen cikket.

(#103) Digestive válasza A guru (#101) üzenetére


Digestive
addikt

Akkor már csak azt nem vágom, h melyik lövésnél lesz az a piros/zöld időzítős csúszka? Pl egy másodperc tört része alatt leadott drivennél simán blokkolnak ha kivárod a tutit, vagy az csak a sima lövésnél lesz?

[ Szerkesztve ]

(#104) A guru válasza Digestive (#103) üzenetére


A guru
addikt

Csúszka nem lesz, a második nyomást akkor kell elereszteni, amikor a játékos lába találkozik a labdával, ekkor lesz tuti a lövés. Nyilván, ha túl hamar vagy később nyomod, akkor nem lesz olyan jó a lövés.

Arról nem tudok pontosat, hogy minden lövésnél van-e ez. Ha jól tudom, akkor választható, hogy bevállalod-e a második nyomást vagy a gépre bízod az egészet, de ez most nagyon nem 100%.

(#105) #16514048 válasza A guru (#104) üzenetére


#16514048
törölt tag

A második bekezdés helyes, tényleg opcionális lesz, hogy használod-e.

Viszont csúszka lesz, amit majd ki tudsz kapcsolni, amikor már jobban megy az időzítés: [link]

[ Szerkesztve ]

(#106) A guru válasza #16514048 (#105) üzenetére


A guru
addikt

Aha! Köszi! :R

(#107) Digestive válasza #16514048 (#105) üzenetére


Digestive
addikt

Zsír, thx. Akkor mindegyik lövésnél használható opcionálosan. DE ha nem kéred, akkor a gép megoldja, h Pistike beverje 30ról Bakajocival a pipába... :DDD

Viccet félre téve. Ez egy jó irány, HA tényleg nehéz lesz kivitelezni így a lövést és valóban SOKKAL nagyobb %-ban lesz így gól. Ha nem, akkor mi szivatjuk majd vele magunkat, Ödönke helyett meg beveri nekünk a gép automatán. :U :F

[ Szerkesztve ]

(#108) Szigma70 válasza Digestive (#107) üzenetére


Szigma70
addikt

KB

Sztem a Wl ben, vagy online úgy lesz, mint a Legacy Def megoldva. Vagy lesz, és kötelező, vagy nem lesz. De egységesen valamelyik. Olyan nem lesz sztem, hogy valaki használja, valaki meg nem. Akkor valaki előnyben lenne.

Viszont ha nem lesz, akkor meg minek csinálták volna. Így nem értem az opcionalitást

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#109) A guru válasza Szigma70 (#108) üzenetére


A guru
addikt

Nem hiszem, timed finishing egységesen lesz minden módban. Ez legyen csak így, aki igenis jobb, több energiát fektet a játékba annak engedtessék már meg, hogy megmutassa azt. Ne egységesítsük ödönkét meg a főállású playereket.

(#110) Szigma70 válasza A guru (#109) üzenetére


Szigma70
addikt

Én nem ezt írtam

Azt mondom, hogy DIV ben, vagy WL ben egységesen lesz, nem pedig választható módon. Mert akkor ha valaki a gépre bízza, az lehet elönyben lenne. Ha pedig egységesen nem lenne, akkor minek csinálták volna

Viszont amit a kollega linkelt, ott opcionalitás van, ezt nem értem. Hogy engedhetnek össze valakiket, ahol az egyik használja, a másik meg nem. Sztem ilyen nem lesz.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#111) #16514048 válasza Szigma70 (#110) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem nem így kell ezt elképzelni.
Olyan lesz, mint a finesse, driven, stb. Nem ki-be kapcsolható, hanem választhatod, hogy akarod-e használni.

Ha megkockáztatod és jól időzítesz, akkor nagyobb eséllyel megy be, ha rosszul, akkor romlik a pontosság.

(#112) A guru válasza Szigma70 (#110) üzenetére


A guru
addikt

Én erről beszélek, ez a jó, hogy aki van olyan szinten az ezzel előnyben lesz, hogy tudja a timed finishinget. Aki meg inkább a gépre bízza, annak is élvezhető lesz a játék, viszont a szoros meccseken valószínűleg nem a “gépre bízós” játékos lesz a győztes. Teljesen fair rendszer szerintem. (Papíron, aztán majd meglátjuk.)

(#113) Digestive


Digestive
addikt

Jártatok már úgy, h a gép a csere játékosokat és a kezdőt összekutyulja sípszó után? Bebaszta nekem a bronzokat random módon az első WL meccsemen! :DDD Le se tudtam hozni őket, mert mind az 5 darabot harcba küldte! Csak csatárok és bronzok voltak a pályán! :DD Nyomtam mint a marha. 88ban egyenlített egy mákos góllal. 116ban meg kikaptam egy öngóllal! Be is fejeztem! Ennyi volt! Viszlát 18! :DDD

(#114) arpo04 válasza A guru (#112) üzenetére


arpo04
őstag

Jon egy erre szakosodott fejleszto ceg es mar kidobott egy kontrollert ami macrozhato ms pontossaggal beallitasz limit idot. Hanyszor ismetelje magat es egy gomb nyomasra hany kombinaciot toljon el. Mar pedig lesz igeny ra. Inkabb minden gep altal vegzett dolgot vegyenek ki (szereles, passz stb). Aki profi az megoldja es maris a skill dominal.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#116) Mrguba


Mrguba
őstag

Sracok hol erdemes megvenni a 19-et?
Xbox one-ra..
Van itt is olyan hogy kodot veszek csak?

(#117) Szigma70 válasza #16514048 (#111) üzenetére


Szigma70
addikt

Na de hogyan választhatom? Ha 2x nyomom a gombot, akkor választom, ha 1x, akkor a gép csinálja? Akkor ez így ertelmetlen sztem.
Így Ödönke simán beveri Bakajocival 25 ről a fineszt, Te meg elbaszhatod a ziccert Pelével. Ez megint random faktor így, és adott a momentum nyilván ellened.

Meglátjuk, majd ha lesz konkrétum kiderül.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#118) A guru válasza Szigma70 (#117) üzenetére


A guru
addikt

Igen, ha kétszer nyomod akkor timed lesz minden esetben. Ha jól csinálod, növeled az esélyed a gólszerzésre, ha nem akkor pedig rontod, ennyi a történet.

(#119) #16514048 válasza Szigma70 (#117) üzenetére


#16514048
törölt tag

Úgy ahogy a driven, meg finesse shotot is választod most, nem kötelező azokat használni, de bizonyos helyzetekben növelheted velük az eredményességet. De ettől még a sima lövéssel is betalálhatsz.

Ez is ilyen lesz. Ugyanúgy fog működni a lövés, mint eddig, csak lesz még egy plusz technika, amit ha bevállalsz és jól csinálod, akkor pontosabb lesz a lövés, mint egyébként.
De ez nem jelenti azt, hogy a szokásos módon nem lehet betalálni akár távolról is.

Meg nem is arról van szó, mint mondjuk a gépi vs manuális védekezés esetén.

[ Szerkesztve ]

(#120) Szigma70 válasza #16514048 (#119) üzenetére


Szigma70
addikt

Ahha

Értem, nahh meglássuk.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#121) Digestive válasza #16514048 (#119) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem ez így nem tetszik elsőre. Vagy a gépre hagyatkozol, vagy ezt választod, de így igazából beleteszel egy plusz hibafaktort. Vagy tényleg úgy lesz megoldva, hogy ha jól csinálod, akkor annyira OP lesz, 50ről is beakad... Na az se lesz jó. Na majd meglátjuk, de szerintem még annak az édesanyját is szidni fogjuk, aki ezt kitalálta! :DDD Ha nagyon oda szerettek vna b@szni az Ödönkéknek, akkor csak így lehetne jól lőni... De mint tudjuk a nagy lóvét pont ők tolják az EA zsebébe és ha minden lövést elcseszne nekik CR, akkor hamar kiborulnának.

[ Szerkesztve ]

(#122) Kristof_94 válasza Digestive (#100) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Valamit újítaniuk kellett... :D

(#123) MdewC


MdewC
nagyúr

Egy picit én azért aggódok.

Kurt kitálal. Ha pici igazság van benne, akkor ... Inkább nem írok semmit.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#124) #16514048 válasza MdewC (#123) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezt a lövés dolgot még mindig nem értem, nehogy már ne tudjon megnyomni egyszerre több gombot. :U

Meg én se szeretek trainer-rel játszani, de addig azért ki fogom bírni, amíg ráérzek a jó időzítésre. Persze jobb lenne, ha külön ki-be lehetne kapcsolni azt a csíkot, de azért nem érzem ezt akkora tragédiának.

Abban viszont sok igazság van, amit a vége felé mond. Meg a lassú gameplay-el kapcsolatban is, a meccsek hossza töredéke a valós 90 percnek, nem lehet megközelítőleg sem olyan lassú a gameplay, mint ahogy az igazi meccseken látjuk. Ne flipperezés legyen, meg kaputól kapuig rohangászás, de azért elég pörgősnek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#125) Digestive válasza MdewC (#123) üzenetére


Digestive
addikt

Elmegyek csinálni egy teát, meg egy szenyót és a passz még mindig nem ért oda... :DDD Fantasztikus kilátások!

(#126) A guru


A guru
addikt

Mindenki nyugodjon le, egy hónap múlva kiderül milyen a gameplay, videókból ez nem jön át, kurt meg ugye egy félisten, neki semmi nem jó ami evilági. :D

(#127) kisengi1 válasza Mrguba (#116) üzenetére


kisengi1
tag

Én a szingapúri store-ban vettem champions editiont kb 20.000 ft-ra jött ki.

Somos Reyes de Europa

(#128) Mrguba válasza kisengi1 (#127) üzenetére


Mrguba
őstag

Koszi...irtam privit

(#129) Szigma70 válasza MdewC (#123) üzenetére


Szigma70
addikt

Fura ez a videó

Fura, hogy egy pro így kiakadjon egy még meg sem jelent játékra

és

Fura, hogy egy pro, így kiakadjon egy még meg sem jelent játékra

Az elsőre az a gondolat, hogy azért fura, mert nem tudom elképzelni, hogy pont Ő nem tudna lekezelni a változásokat.

A másodikra meg az, hogy ha így kiakad, akkor mi lehet a valós ok? És miért pont most?

Mivel Ő játszik a bétával, ezért lehet alapja a mondandónak.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#130) Toguro San


Toguro San
tag

Én is a champions editions-t rendeltem elő 23.999 ft-ért

Én kizárólag a karrier móddal játszom offline

(#131) akooos válasza Toguro San (#130) üzenetére


akooos
veterán

Akkor miért azt rendelted elő, ha nem játszol FUT-ban?

(#132) #16514048 válasza Toguro San (#130) üzenetére


#16514048
törölt tag

Akkor miért nem az alap verziót? Csak az UT-hez vannak extrák benne, nem?

(#133) Toguro San


Toguro San
tag

Ahogy nézem az ikonok listáját, nekem 2 ember azért hiányzik (vagy csak nem szúrt szemet)
Egy David Beckham és egy Zidane miért nem került bele ?

Pedig egy milyen jó kis galaktikus real madridot lehetne már összedobni a régi és a jelen sztárokkal

Egy kis Robi Carlos, Figo, Makelele, Ronaldo, Zidane, Beckham, Raul

Egy Ramos, Modric, CR, Varane-nal kiegészülve....

:D

[ Szerkesztve ]

(#134) #16514048 válasza Toguro San (#133) üzenetére


#16514048
törölt tag

Zidane-t nem tudom, gondolom nem sikerült még valamiért megegyezniük.
Beckham viszont egyértelműen a PES miatt, velük van exkluzív szerződése.

(#135) Z'Z" válasza Toguro San (#133) üzenetére


Z'Z"
őstag

David Beckham a PES-el van szerződésben.
kdavid94 kolléga már megelőzött.😁
Zidane eddig azért nem került bele, mert edzőként dolgozott.

[ Szerkesztve ]

(#136) Toguro San


Toguro San
tag

Sejtettem, hogy Beckham-nél ez lesz, hogy a PES-sel áll szerződésben.

Zidane-nál is gyanítottam, hogy az edzősége miatt nem szerepelt tavaly, de az idei listába be lehetett volna tenni.

Idén Gerrard és Lampard is úgy szerepel az ikonok között, hogy edzők! Sőt hamarosan már Henry is a (Bordeauxnál ha minden igaz) Ez már nem lehet akadály...

(#137) evibly válasza Szigma70 (#129) üzenetére


evibly
senior tag

Nekem olyan egy kicsit ez az egész, mintha a múltkori bajnokságon beszívott kick off glitch gólok miatt venne bosszút az EA-n. Ez egy rinyatenger, sütött belőle a sértettség, a hiszti.

Már csak azért is, mert az összes kifogása olyasvalami, ami minden új release-re igaz volt nagyjából, és két patch (de néha csak egy) elég volt hozzá, hogy eltűnjön a játékból. Ha már szidunk valamit, legyünk minimál szinten konstruktívak. Kérjük számon az EA-n a kiszámíthatatlanságot, a folyamatos finomhangolást, amitől itt nagyjából mindenki agyf@szt kap, teljesen jogosan.

Ez a #provagyokmegmondomafrankót más (lásd InceptionX) képes sokkal értelmesebben, kevésbé bicskanyitogatóan előadni. A skill gap emlegetése is értelmezhetetlen számomra: értem, hogy neki fontos, de aki pro, az úgyis 2 hét alatt napi 24-ben elemzeni fogja, pörgeti, jönnek a rewardok, jó kártyák, best possible team, helló. Nehogy már attól ne nőjön a skill gap, mert lassú a gameplay. :(((

Kicsit felhúzott ez a srác, sry :R

(#138) bab1987 válasza Yodamest (#94) üzenetére


bab1987
tag

Erről van vmi forrásod?

psn:balazsb1987

(#139) Szigma70 válasza evibly (#137) üzenetére


Szigma70
addikt

Biztosan van benne sértődöttség, de van elkeseredés is.

Egy biztos. Még nem tudom milyen lesz az új rész, de mindegy is,
ha jó, ha nem jó lesz, az irány akkor sem jó.
Nem a felszínt, meg a ficsőröket kell tuningolni, hanem először az alapokat kell rendberakni, állandósítani. Az AI-t fejleszteni, és legfőképpen az infrastruktúrát megfelelő szintre hozni.
Egy ilyen játéknál sztem a legfőbb dolog, hogy ha ma játszol, akkor ugyan azt kapd, mint 2 hete, és 2 hét múlva. Meglegyenek a különbségek a játékosok közt, a statok tükrözzék a teljesítményt, és jöjjön ki a player skill. Ha ezek megvannak, és tartósan állandó, játszható, hiba és kiskapu nélküli a gameplay, akkor lehetne kitalálni új dolgokat. Lehet most is, lehet jobb is lesz tőle a játék, de ha megmaradnak a betegségek, amik tönkreteszik az élményed, akkor nem sokat ér az egész.

Ez kicsit olyan, mint mikor régen az Ezerötöst lefestették Ferrári pirosra, tettek bele sportkormányt, meg kamu Recarót koppány kipuffal. De attól még Lada maradt.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#140) evibly válasza Szigma70 (#139) üzenetére


evibly
senior tag

Minden szinten +1

(#141) arpo04 válasza Szigma70 (#139) üzenetére


arpo04
őstag

Igy igaz, alapok nem jok akkor mindegy mit csinalnak. Egy hiba kijavitasara tul sok idot kell varni. Ez szamomra nem profi mentalitas. Profit orientalt a szep szo ra csak van mas ceg is aki profit orientalt es megis par napon bellul jon a javitas ha valami nem kerek.
Nem erzem hogy jo iranyba halad a tortenet az EA-nal. Mas jatekuknal is jonnek a pofonok. Itt nincs jelenleg konkurencia es ez nem jo. Eredmeny pedig onmagaert beszel. Bar ugy erzem mindannyian mazoistak vagyunk. Azert vesszuk meg mert kell a fajdalom. ;]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#142) A guru válasza arpo04 (#141) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem közel sem ennyire drámai a helyzet, mint amilyennek most be van állítva. A 17-hez képest a 18 klasszisokkal jobb játék lett, nem jöttek a játékot elrontó peccsek (az utolsót kivéve), a szerverek okésak voltak, eget rengető hiba pedig nem volt a játékban szerintem. Ha egy hasonló upgrade lesz a 18-hoz képest, akkor én már teljesen elégedett leszek.

(#143) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Varane 86? :U

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#144) A guru válasza LendvaiFeri1 (#143) üzenetére


A guru
addikt

Umtiti 87 wow! Alba-Vidal-Umtiti trió eléggé rendben lesz. :)

(#145) arpo04 válasza A guru (#142) üzenetére


arpo04
őstag

Sajnos 17-hez nincs osszehasonlitasi alapom. Igy remelem igazad lesz. Aggaszto viszont az EA uzletpolitikaja. BF is hatalmas bukas lesz es ez kihatassal lesz minden mas jatekara is. Valahol ertheto mert be kell hozni az ott bukot reszvenyarakat.
Majd kiderul Kurt velemenye mennyire helytallo vagy csak savanyu a szolo. Bar az bizakodasra ad okot, hogy a pesbol vettek at olyan dolgot ami jo. Sosem szegyen kolcsonvenni jo otleteket a konkurenciatol.
LendvaiFeri: szerintem azzal nincs gond. Inkabb Pique 87? pedig kedvencem a barca.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#146) Digestive válasza A guru (#144) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem Umtiti mostani fof lapja is nagyon adja! Biztos kipróbálom a 19ben is. ;)

(#147) arpo04 válasza Digestive (#146) üzenetére


arpo04
őstag

Ot lecsereltem Otamendi prime Nesta parosra. Jo volt de Begovic ved ter Stegen helyett igy mennie kellett.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#148) A guru válasza Digestive (#146) üzenetére


A guru
addikt

Toltam vele draftban, nekem is nagyon adta. :)

(#149) Digestive válasza A guru (#148) üzenetére


Digestive
addikt

WL? 28+ megvan már? :DD Én dolgozok most mindegyik nap, aztán gyerkőccel birkózunk lefekvésig, úgyh én ezt már elengedtem! :D

[ Szerkesztve ]

(#150) A guru válasza Digestive (#149) üzenetére


A guru
addikt

Ma kezdtem csak, 12/12 egyelőre. :) Én is csak azért tolom még, hogy mentálisan egyre jobb és jobb legyek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.