Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Kristof_94 válasza MdewC (#1199) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Bár nem ő lett a meccs embere, de az EA-t ismerve... :DDD
Abban reménykedjünk, hogy Inaki Williams és társai nem nagyon kapnak majd IF lapokat, mert akkor cseszhetjük! :C

(#1202) petya1985


petya1985
tag

sziasztok!

Az lenne a gondom,hogy én billentyűvel(bármilyen meglepő is!!-nem tudom megszokni a gamepadokat!)játszom az össze fifát mindig ,és már a tavalyi de az idei részben is tapasztaltam,hogy nem veszi be a játék az egyszerre 3 gombos nyomást és ezzel óriási hátrányba vagyok így bárkivel szemben..! még pedig azért mert pl srégan (azaz fel+oldal nyil)szaladva és még löjek/beadjak/lövöcsel stb nem működik!

Viszont ez csak ebben és a tavalyi részben van így,a többi fifában gond nélkül ment a többgombos rendszer!

Ezt valahogy lehet orvosolnom?? (nem fogok áttérni padra,ha ez a válasz! :K ) Valaki nyomja billel és észleli ezeket??

ÜBER ALLES F.C. BAYERN MÜNCHEN!!!

(#1203) Digestive válasza petya1985 (#1202) üzenetére


Digestive
addikt

Hát mégse haltak ki a diniszauruszok! :DDD :R

Írd be a 18 fórumba is. Emlékszem, h valaki nyomja billel, csak a neve nem ugrik be, de hátha azt olvassa. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1204) #16514048 válasza petya1985 (#1202) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én is azzal játszok, de nem tapasztaltam ilyet. Nekem az új low driven is megy, pedig ahhoz 5 gombot kell egyszerre nyomni. :DDD

(#1203) Digestive:
Szerintem én voltam, nem hiszem, hogy sokan nyomják még kontroller nélkül itt. :)

[ Szerkesztve ]

(#1205) Cs1csó válasza petya1985 (#1202) üzenetére


Cs1csó
félisten

Milyen billentyűzetet használsz, emlékszem van olyan bill amit "gémerként" reklámoznak és az egyik fícsör hogy több gomb akár egyidejű lenyomását is tudja kezelni, írtad, hogy a korábbiaknál nem volt gond de attól még lehet ez is bejátszik.

(#1206) Expendable válasza #16514048 (#1204) üzenetére


Expendable
aktív tag

Én is azzal játszottam a 18-at pc-n, de most már xbox és kontroller :)

(#1207) Digestive


Digestive
addikt

(#1208) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Eszembe jutott, hogy ugye 18-ban a WL-ben az EA kikapcsolta a trainer használatát. Na most elég valószínű, hogy ezt most is megteszik majd, ami az amúgy sem könnyű timed finishing miatt még nagyobb szívás lesz, mivel még a csíkot sem fogjuk látni. Szerintetek?

(#1209) MdewC válasza Kristof_94 (#1208) üzenetére


MdewC
nagyúr

Lebuktál. Nem olvasol fórumot. :P

Ezt már felvetettem, nem biztos, hogy a wl-ben lesz trainer.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1210) Kristof_94 válasza MdewC (#1209) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Érdekes lesz. Ahogy próbálgattam a sima befejezés sem rossz, meg állítólag a csavart sem, bár utóbbit még nem teszteltem. :U

(#1211) MarioAna


MarioAna
senior tag

azt hiszem, starter squad esetében a bundásliga eléggé OP lesz:[link] :DDD

(#1212) Toguro San


Toguro San
tag

Ahogy láthatjuk a DEMO-ban a legalacsonyabb értékekkel a Dortmund bír. Én most csak a Dortmund ellen játszom meccseket, viszont bárkivel is legyek a full "B" csapattal játszom.
Eddig nagyon kellemes csalódás Raúl De Tomas és Llorrente a Real Madridból! Jó velük játszani! (Viniciusról nem is beszélve)
Emre Can (egy gép) Perrin (egy golyófogó)

(#1213) Toguro San


Toguro San
tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#1214) zsolti72837 válasza MdewC (#1181) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az igen! :C :C :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1215) Cs1csó válasza Toguro San (#1213) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez még viccnek is rossz.

(#1216) etaclan1984 válasza Cs1csó (#1215) üzenetére


etaclan1984
őstag

Miért lenne az ? Kerettag, próbajátékos és szerződése van hogy játszhat az ausztrál ligában. 99es pacet ha a világ leggyorsabb embere nem érdemli meg akkor ki ? :D Inkább egy Lozano ? :D

[ Szerkesztve ]

(#1217) Cs1csó válasza etaclan1984 (#1216) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem így értem de egy érték önmagában kevés akármelyik is az pl.: Adebayo Akinfenwa aki a legerősebb FIFA játékos.

[ Szerkesztve ]

(#1218) cristijAn


cristijAn
tag

Készítettem egy videót a FIFA19 chemistry styleokról ami eléggé megváltozott. Reméljük azért lehet még velük eleget tradelni, bár kíváncsian várom hogyan alakítja át a piacot.

[link]

(#1219) etaclan1984 válasza cristijAn (#1218) üzenetére


etaclan1984
őstag

Köszi :R :R

(#1220) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Demóztam pár mecset...PES fan vagyok, de a mostani Fifa demo egy rakás.....csak hülyülök, meglepően jó lett a játékmenet.Sőt, tetszik.Szerintem sokat fejlődött és tényleg hasonlít a PEShez :C Kellemes meglepetés a demó!

[ Szerkesztve ]

(#1221) petya1985 válasza #16514048 (#1204) üzenetére


petya1985
tag

mi az az low driver? ...

nem tudom,hogy tudsz egyszerre 5 gombbal is nyomulni... nekem emiatt elég szögletes a futás..

nem gamer a billem...logitech alap.

ÜBER ALLES F.C. BAYERN MÜNCHEN!!!

(#1222) #16514048 válasza petya1985 (#1221) üzenetére


#16514048
törölt tag

Low driven shot: lapos, erős lövés.
Kell hozzá azt a két gombot nyomni, ami kontrolleren az L1 és R1 lenne, a lövést, illetve ha az átlós sarokba akarod lőni, akkor két irány billentyűt.

Nem hiszem amúgy, hogy a billentyűzettel van a probléma, mert akkor a korábbi részekben sem működött volna. Nekem sem egy nagy extra a billentyűzetem, laptopon játszok (Asus N550JK, hardveresen erős, de nem kifejezetten gamer cucc).

A játékban ugyanazokat a kontroller beállításokat használod, mint a régebbi Fifákban?

(#1223) Mrdevil


Mrdevil
addikt

A demoból kiindulva nem tudom, hogy fog idén működni a SB. Komolyabb szinteken 5 gólt verni a gépnek érdekes lesz.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1224) Kristof_94 válasza Mrdevil (#1223) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én láttam néhány FIFA 19 capture event videót, játékostesztet és a FUT nekem sokkal gyorsabbnak tűnt, mint a demó, kíváncsi vagyok.

(#1225) Digestive


Digestive
addikt

Ha CR így folytatja, akkor az otw lapja nem lesz sokkal drágább a simánál! :DDD

(#1226) Mrdevil válasza Kristof_94 (#1224) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem is csak a gyorsaság, helyzetek kialakítása, meg ahogy játszik a gép, a SB ennél sokkal nehezebb lesz. Ugye én csak offline FUT-et játszok, kicsit aggódok emiatt, nehézkesen megy ez az egész.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1227) Szigma70


Szigma70
addikt

Nekem Pro és WC szinten , úgy, hogy a kontroller konfig ugyan az mint a 18-ban, tehát az rásegítések ugyan azok, olyanok a passzok, mintha a 18-ban full manuálon játszanék. Vagy inkább még rosszabbak.

Szinte nem tudok támadást építeni, mert minden 2. passz vagy rövid, vagy abszolúte rossz, vagy megelőzik a játékosom, vagy csak úgy tök máshova megy mint szeretném, vagy elpattan a játékostól.

Elhiszem, hogy az életben is van ilyen, de nem ennyire azért. Olyan játékosokkal nem lehet passzolni, akik egyébként ebben kiválóak. Ha fel is sikerül építeni egy támadást, akkor meg jön a lövés, na ez egy külön történet.

Este felüdülés volt a 18-al játszani.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1228) Digestive válasza Szigma70 (#1227) üzenetére


Digestive
addikt

Teljes szemléletváltás szükséges az új passz mechanizmus elsajátításához! Minden egy picit máshova megy, más erővel és más íven, mint eddig! Viszont a kiugratás eszméletlen jó lett!!! Az annyira OP lesz, h eszméletlen, én imádom! Ezt már most kőbe merem vésni! ;) Kb 40-50 lejátszott meccs kellett nekem, h fixen 85% felett legyen a passz pontosságom. Most már élvezem a játékot! :DD

Még vissza kanyarodnék a through ballhoz. Ha ráérzel és nagyjából tudod már, h hova fog menni (mert köze nincs a 18hoz) és van egy Mbappe sebességű csatárod, akkor 10ből 7x ajtóablak helyzetben viheted a kapusra! Érdemes ezt begyakorolni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1229) Digestive válasza Digestive (#1225) üzenetére


Digestive
addikt

Kellett neki a fikázásom úgy látszik! :D

(#1230) Z'Z" válasza Digestive (#1229) üzenetére


Z'Z"
őstag

Most akartam válaszolni, de megelőztél.:DDD
Remélem beindul a gépezet.

[ Szerkesztve ]

(#1231) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Hazard
Ronaldo
Eros TOTW lesz..
Mar ha most lesz az elso, de mintha tavaly igy lett volna
De lehet h rosszul remlik

[ Szerkesztve ]

(#1232) MdewC válasza Digestive (#1225) üzenetére


MdewC
nagyúr

CR ára most szállt el.

Aki meg akarta venni az elején, az megszívta.

Örülök a góljainak, de 1 hetet várhatott volna.

Az IF lapja ritka lesz, túlságosan is, az arany lapja meg 2 napig lesz nyitható az otw előtt. Szóval ez érdekes.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1233) getdizzy válasza MdewC (#1232) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Hat igen...
Elegge erdekes
Remeljuk hogy egy gyengebb csapat elleni 2gol nem er nala if-et
Lattunk mar ra peldat
Viszont az a yarmolenko if meg elegge jo lehet!! :O

[ Szerkesztve ]

(#1234) Szigma70 válasza Digestive (#1228) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, így van ahogy írod.

Szerintem a sima through ball, tehát a háromszöggel való szöktetés, ami az emberkiugratás, az kb olyan, mint a 18-ban a területre való szöktetés, ami az R1+háromszög volt.

Most, ha simán kiugratsz egy szélsőt, egy ilyen hosszú labdával, nekem volt olyan, hogy nem arra az emberre váltott, hanem a középen álló másik támadómra, és ő kezdet kisprintelni érte, annyira inkább területre megy mint emberre.

Az új chem lapokról meg annyit, hogy még OP-b lesznek az eleve gyors játékosok, mert így a Hunter és a Shadow lapokkal nem sokra megyünk.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1235) Szigma70 válasza Digestive (#1228) üzenetére


Szigma70
addikt

Az passz és különböző rásegítések nálad , hogy vannak állítva? Asziszted, vagy semi?

Én semi-vel játszom, mert online úgy rémlik a 18-ban is úgy volt.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1236) Digestive válasza Szigma70 (#1235) üzenetére


Digestive
addikt

Nem állítottam át semmit. Úgy van ahogy alapban volt, én a 18nál se állítottam át. A through pass tuti asisteden van.

(#1237) Szigma70 válasza Digestive (#1236) üzenetére


Szigma70
addikt

Alapból minden assisteden van, de én úgy emlékszem, meg kellene nézni, hogy online semin vannak ezek a Fut-ban. Én ezért játszok semi beállításon.
Játsz egyet úgy, hogy tedd át mindet semi-re, úgy csinálj 85%-t :D

Azért amiket írtál, azok igazak :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1238) Digestive válasza MdewC (#1232) üzenetére


Digestive
addikt

Nem tudom elképzelni, h a játék reklámarcának a sima lapjából hiánycikket csinálnának. Lehet akkor arra a 2 napra feltolják CR pack drop ratejét annyira, h kiszórják a tervezett mennyiséget! :DD Pointból nyitásra fel kartársak! :DDD

(#1239) Digestive válasza Szigma70 (#1237) üzenetére


Digestive
addikt

Tegnap nyomtam úgy is párat! Fogalmazzunk úgy, h világtalan voltam! :DDD

(#1240) scholl


scholl
tag

Ha előfizetek origin accessre és megveszem a Standard Editiont akkor kapok 10% kedvezményt, a 10óra trialt mikor lehet elkezdeni?

(#1241) Szigma70 válasza Digestive (#1239) üzenetére


Szigma70
addikt

Úgy mint ahogy én írtam? :D Akkor pacsi :DD

Kicsit szimusra vették az algoritmust, de ez kezd a játékélmény rovására menni.

Minden elismerésem annak, ha létezik ilyen halandó, aki mindent manuálra téve, TF-t használva legendáson elveri a gépet :R

Egyébkénta gameplay jó, bár mintha lenne egy kis késés a hétvégén.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1242) A guru válasza Szigma70 (#1241) üzenetére


A guru
addikt

“Mintha lenne egy kis késés a hétvégén” ugye most csak trollkodsz? :DDD

(#1243) Szigma70 válasza A guru (#1242) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem, valóban olyan, mintha késne egy picit az irányítás.
Sőt, van olyan, hogy egy a kép felső részében álló játékosommal nem enged felfelé futni egy ideig. Ilyenkor nem mozdul a játékos, majd megindul. És akadozás is van, de az csak a visszajátszásoknál.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1244) Digestive


Digestive
addikt

Costa pfejj! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#1245) #16514048 válasza Szigma70 (#1243) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pedig nem jött még patch. ;]
Biztos szar kapcsolattal játszik az AI és csak 1 csíkos a latency.

Vagy: úgy programozták a demót, hogy hétvégente belassuljon, ezzel is szoktatva minket túlterhelt szerverekhez a WL alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1246) Szigma70 válasza #16514048 (#1245) üzenetére


Szigma70
addikt

:DD :D

Pedig valóban nem tű éles a reakció.

Lehet átteszem belső tárhelyre, mert most külső vinyón van. Bár sztem nem ez számít

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1247) zsolti72837 válasza Digestive (#1244) üzenetére


zsolti72837
őstag

Gusztustalan egy alak.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1248) A guru válasza Szigma70 (#1246) üzenetére


A guru
addikt

Dzsízösz! :DD :C Kolléga ez már sok lesz! :N

(#1249) MdewC válasza Szigma70 (#1243) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ne vicceljünk már.

Ez így komolytalan.

Azt értem ha nehéz, akkor rá kell feküdni, de a demoban nem késhet az irányítás.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1250) MdewC válasza Digestive (#1244) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ekkorát rég csalódtam játékosban.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.