Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Aguinaga válasza smallcurrant (#1041) üzenetére


Aguinaga
őstag

Bocs, hogy nem írtam, de 11-től Telekom karbantartás volt, se TV, se net...
Sajnos kifogytam az ötletekből.. :(

#1042 etaclan1984: Ezt nem tudtam, ez így nagy baromság, hogy oda nem teszik be

#1050 Stylerr: Ter Stegenről nem beszélve.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#1052) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Tegnap este egy meccset sikerült lejátszanom, így sok tapasztalom még nincs.
Az látszik, hogy foglalkoztak a játékosok kidolgozottságán, viszont a gameplay alatt egy kicsit szokatlan volt a grafika, de lehet csak szokni kell.
Maga a játékmenet jó volt, én egy Juventus-Bayern meccsel kezdtem.
A hangulat nagyon jó és külön tetszett a kommentár, végre nincs minden nagyobb helyzet után "touchdown"😂
Neuer sokat bénázott, de egy meccs alapján nem akarok véleményt írni a kapusokról.
A lövéseket gyakorolni kell, de nem vészes.
Nekem a zene is tetszik, illetve a kék labda is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1053) Digestive válasza Stylerr (#1050) üzenetére


Digestive
addikt

Gyorsan összekaparom rá a gubát! ;) Ter Stegen persze felelejtős, elsőre vmi olcsóbb alternatívával helyettesítem. Legalább a 2 cm és a hátvédsor nem lesz egy vagyon! Viszont kezdésnek kiválóak. Wf, wr, stamina pont jó mindenkinél számomra. Meg kíváncsi leszek erre a 4-2-4-es felállásra is, h mennyire lesz szellős a kp.

Pfejj de lassan vánszorog a demo lefelé! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1054) Stylerr válasza Digestive (#1053) üzenetére


Stylerr
addikt

Én azon gondolkodom,hogy PL-t vagy LaLigat építsek. Tavaly PL -t építettem, de most a LaLiga is jónak tűnik.

(#1055) Aguinaga válasza Digestive (#1053) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ja tényleg, erről jut eszembe, kipróbáltam a 4-2-4-et a demoban, ilyen Man. City féle csapatokkal uralni lehet a meccset, kérdés, emberi ellenfél ellen mi lesz.

PSN: OldSlowhand74

(#1056) K.J


K.J
senior tag

Kb. 15 ezer :) kommenttel ezelőtt kértelek titeket, hogy írjátok meg a tapasztalatokat és véleményeket a demoról. (Nyílván kérés nélkül is várható volt) Olyan kedvcsinálóak lettek, hogy nem bírom ki, leszedem én is. :)

(#1057) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Én is próbálgattam tegnap, lenyomtam kb 4-5 meccset legendaryn, azért itt, mert a SB-t is itt kellene majd nyomni megint. ( egyenlőre vagy elvert, vagy döntetlen lett ) Hát elég fura lett a lövés, nekem ezt a timed finish lövést be sem adta szinte, long shotokat egyenlőre nem érzem. Grafban én nem sok változást látok, játékosok mozgása jobb lett, kommentárok is igen jobbak, taktikák állítása is pozitív dolog nagyon. Alapvetően fejlődés van......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1058) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#1047) üzenetére


etaclan1984
őstag

Amikor passzolsz és az embered átveszi a labdát lehet vele trükköket csinálni és már egyből elküldeni a védőt szotyiért :D Úgy veszed át hogy már felpörgeted magadnak, beesernyőzöd első érintésből stb.
Én ilyennel kezdtem :DD

(#1059) Digestive


Digestive
addikt

Hát...
2 meccset toltam le gyorsan, mert már nagyon álmos vagyok! :D Véleményt így még nem formálok, csak az első benyomásom írnám le. :R

-Nagggyon lassú a 18hoz képest.
-Rásegítéssel is könnyű elrontani a passzokat. (ez így reálisabb)
-A lövéseket nagyon szokni kell. Timed finishing nem is nagyon jött össze.

Nem mondom h jobb vagy rosszabb, csak más.

VISZONT
A grafika szerintem szarabb lett. :( A 18 sokkal közelebb állt a valósághoz, mint ez. Nekem ez ilyen képregényesnek tűnik...

(#1060) Bobbysolo válasza Mrdevil (#1057) üzenetére


Bobbysolo
tag

"ezt a timed finish lövést be sem adta szinte"
Én rögtön kikapcsoltam a trainert, aztán nem értettem a timed finish dolgot, úgyhogy annak a csíkját visszatettem. Javítsatok ki, ha tévedek, de most úgy van, hogy minden lövésre lehet alkalmazni a timed finisht, nem? Nekem legalábbis, low shotnál, chip shotnál, finessenél is feljött a csík. Aztán vagy megnyomod, mikor zöldbe ér, vagy a gépre hagyatkozol, hogy anélkül is bemegy, és nem nyomod meg.
De amikor csak a háromszög volt kint, abszolút nem éreztem a témát.
A kapus témához csak ennyit tudok hozzáfűzni, no komment...

(#1061) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

kipróbáltam én is az új "csodát"...egyenlőre vegyes érzéseim vannak. az új lövés egyáltalán nem megy.
a gameplay érzetre nekem a tavalyi demo ugrik be. az is lassú volt, ez még tetszene is, hogy végre lehetne lassabb játékosokat is használni (tavaly is az elején még lehetett).
passz játék nagyobb odafigyelést igényel, labdafedezés talán nem olyan op, cirkuszi labdazsonglőrök egyenlőre sztem előnyt fognak élvezni.

XONE: LedyGyusziHU

(#1062) Mrdevil válasza Bobbysolo (#1060) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is trainer "hide" , timed finish on állásban van. Ennek ellenére nem tudom mikor melyik lövésnél kellene beadnia, még nem tiszta ez a dolog nekem, szokni kell. Mondjuk legend fokozaton nehezebb is jóval lövőhelyzetet kialakítani az tuti, nem legenden kellene ezt tesztelnem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1063) akooos


akooos
veterán

Hozok én is egy gyönyörű gólt, felhívnám a figyelmet a timed finishre ;]

[link]

Nem nagyon értem a timed finish lényegét még :D

(#1064) Digestive válasza akooos (#1063) üzenetére


Digestive
addikt

Nagyon szépen eltaláltad a zöld sávot! :DDD

(#1065) akooos válasza Digestive (#1064) üzenetére


akooos
veterán

Köszönöm, én is úgy gondolom :D

Sokszor nem jön át a lényege amúgy, van amikor hosszan nyomom és a zöldnél engedem el, de akkor meg fölémegy. Ha megnyomom és utána megint, akkor meg csak gurítja. Sok idő lesz nekem, mire megszokom ezt így :) Az is zavar őszintén, hogy látom a sávot, mikor ki volt kapcsolva, felszabadultabban tudtam játszani :D

(#1066) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mindjárt tolok én is még pár meccset a tegnapi 2 után, de közben SOFIFA-n megérkeztek a karrier ratingek, van pár komoly potenciál!

(#1067) MdewC válasza Digestive (#1059) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem csak homályosan láttál a fáradtságtól. :D

Ledy: nekem se megy még a lövés. :)

Nem is értem néha. Kéne vmi fullos tutorial.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1068) ali75


ali75
aktív tag

Full pirosban...
Most rakták ki!😂😂😂😂😂
[link]

Akkor ez most hogy?😂

[ Szerkesztve ]

(#1069) kiserik válasza ali75 (#1068) üzenetére


kiserik
senior tag

Baszod, csak 5-öt kell visszaolvasni... :O

Egyébként én figyelembe sem veszem. Ez csak arra jó szerintem, hogy legyen mire fogni, ha mellémegy, meg kapufa lesz, mikor jön a ""momentum"". A timed finishing nélkül is szépen behúzza a fineszt meg kilövi a hosszút aki alkalmas rá, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#1070) dejvid8 válasza ali75 (#1068) üzenetére


dejvid8
őstag

Attól hogy piros, főleg egy ilyen félolló esetén, nem garancia rá hogy kihagyja.
Mint ahogy az sem garancia rá hogy berúgja zöld esetén. Ezt még mindig a játék mondja meg kb...

De ha piros a timed, kb 10/8x csúnyán mellémegy normális lövés helyzetben.
Szóval szerintem jól működik. Persze mindig lesz 1-2-3 kivétel, ez normális szerintem.

Tehát van értelme úgy gondolom.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1071) ali75 válasza kiserik (#1069) üzenetére


ali75
aktív tag

Ez igaz bocs!
De akkor sok értelme nincs ennek az új dolognak! Szerintem konkrétan semmi.

Ledy :+1!
Ez az év szerintem is a zsonglőröknek kedvez.

[ Szerkesztve ]

(#1072) akooos válasza ali75 (#1068) üzenetére


akooos
veterán

Douglas Costánál nem számít, a piros is olyan, mint másnál a zöld ;] Amúgy pont azt írtam én is, hogy nem értem még a timed finisht.
Volt olyan is, hogy szintén full pirosba sikerült és a 16-os majdnem közepéről elment bedobásra a labda :DDD

(#1073) sz_abika


sz_abika
addikt

Én egyetlen egy gólt tudtam tegnap 4 meccsen lőni - tök mellé menő labda megpattant Bonuccin és gól. Nagyon nem megy a lövés és annyira rossz, hogy elgondolkodtam azon hogy kiülök egy évet, Assetto Corsa Competizione leköt majd úgyis januártól.

PSN: xszabikax

(#1074) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

(#1075) arpo04


arpo04
őstag

Tf nalam se az igazi, 5-6 meccs utan nem is lehet az. Pozitivumok:
- faradnak rendesen a jatekosok full pressing alatt
- ha elkuldom gyufaert a vedot nem igazan tud beleerni mint elotte
- ivelesekkel lehet operalni es az atvetel is varialhato
- De Gea nem egy felisten es nem fogja meg amit a valosagban se tudna
- vedekezes jobb igy kevesebb gol lehet futba
- vegre a konkurencia jo otleteit beepitik a sajatjukba mint minden normalis jatekfejleszto
- passzolas, lovesek, iveles konnyen elronthato

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1076) scholl


scholl
tag

Milyen felállások lesznek idén menők a demo alapján?
korai ezt megmondani még?

(#1077) arpo04 válasza scholl (#1076) üzenetére


arpo04
őstag

Nagyon, demo es cpu ellen jatszol. Ebbol nehez megmondani. Az ivelesekkel ilyen jol lehet operalni akkor a szelsokkel valo felallas megint jo lesz. 4-2-4 meg kuderul.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1078) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Egy bajom van most. Nekem tetszik, hogy van ilyen timed finishing csík, viszont ha bekapcsolva hagyom, akkor a D paddal nem tudom állítani a mentalitást. WTF?!

(#1079) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#1078) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nekem sem engedi. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1080) etaclan1984 válasza scholl (#1076) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nekem a 4-4-5. A kedvenc taktikám, ez mindig bejön.
:DD :DD :DD :DD

(#1081) Bobbysolo válasza Kristof_94 (#1078) üzenetére


Bobbysolo
tag

Már a demótól azt várod, hogy bugmentes legyen? Ugyanmár, ha szerencsénk van, a rajtra kijavítják. :D

(#1082) MdewC


MdewC
nagyúr

Nekem sincs jobbara balra analóg.

Ez vmi bug akkor?

Illetve szerintetek wl-ben lehet trainer?

Sztem nem.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1083) Cs1csó válasza etaclan1984 (#1080) üzenetére


Cs1csó
félisten

ja a becsalicsatár és az egyetlen igazi szerepe a kapusnak van. :C

(#1084) dejvid8 válasza Kristof_94 (#1078) üzenetére


dejvid8
őstag

Igen, ez tényleg idegesítő.
De szerintem ezt javítani fogják. Amúgy sem fog kelleni mindig a timed finishing csík, csak amíg jobban be nem tanuljuk.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1085) akooos válasza Kristof_94 (#1078) üzenetére


akooos
veterán

Nekem van váltás a d pad jobb-ballal. Több öteletem is van.

1. Kikapcsoltam a trainert az alap optionsben majd meccs előtt visszakapcsoltam a timed finish bart.

2. Állítottam be a team managamentben a meccs előtt egyéni dinamikus taktikát.

Próbáld ki ezeket, nekem lehet állítani Ultra def - Ultra attack között folyamatosan.

(#1086) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Sziasztok

Most hogy nyaralni vagyok, legkozelebb 20-an tudok raprobalni a jatekra.
Viszont az a benyomasom twitch es youtube alapjan hogy nagyon bejon. A mozgasok zsenialisak vegre szepen neznek ki a psszok es a rugasok, meg ugy az egesz bejon. Mondom ugy hogy meg nem jatszottam vele.
Egyedul a pack opening ami miatt kicsit sajnalkozom.
Na dee jojjenek az osszegzo velemenyek
Kivancsi vagyok a regi motorosok irasaira :))

[ Szerkesztve ]

(#1087) kiserik válasza scholl (#1076) üzenetére


kiserik
senior tag

Nekem most a 433 (2) jött be egyelőre (RM és City alap felállása), aztán majd kiderül élesben, hogy mi hogy fog működni. Ami érdekes, hogy szinte minden gyors játékosomat utolértnek labdavezetés közben. Lehet, hogy megszűnik a ""pace, pace, pace""?

Új alap csapat ötlet: [link] :)

(#1088) Cs1csó válasza kiserik (#1087) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sose értettem ezt az utolérik nem érik dolgot. Mikor egy Mbappét befutnak, hogyan? Pedig ez egyszerű fizika lenne amit simán bele lehet vinni a játékba vagy egy érték a sebességre és a gyorsulásra is ami labda nélkül mérhető és attól függően mennyire technikás a játék ugyanezek az értékek labdával kicsit alacsonyabbak. De ha tegyük fel:
Sebesség labda nélkül:95 labdával 90
Gyorsulás labda nélkül: 95 labdával 90

Akkor amikor egy ilyen játékosnál van a labda azt ne érje már utol egy olyan játékos akinek ezek az értékek labda nélkül is csak 85-85.

(#1089) Szigma70


Szigma70
addikt

Nahhh, akkor most, hogy már majd mindenki kiprószálta, írok én is.

Én, mint mindenhez, eléggé pesszimistán állok a Fifa19-hez is. De ez nem rosszindulat, meg világvége várás, csak egyszerüen realítás, objektivitás, no meg kellemesen csalódni mindíg jobb, mint csalódni.

Szóval

A körítésről, csicsáról, csillivilliről most nem írok, mert nem érdekel, meg mindenki döntse el, hogy tetszik vagy sem. Maradjunk annyiban, hogy jól néz ki, de semmi extra.

Játékmenet
Na itt jött egy jó adag igen kellemes meglepetés, mert jó. Legalább is nekem bejön. Lassabb mint a 18, de nem az a mocsárban taposó, hegyre futó lassúság van mint a 18-ban, mikor szar a GP, hanem az a jóütemü, átgondolt lassúság, ami hagy időt átnézni a pályát, átgondolni a tetteinket, lehetőségeinket, de nem megy a játék rovására, élvezhetőségére. Én így látom, sztem ez nagyon rendben van.
Maga a gameplay valóban kicsit PES-es lett, a mozgások, a fizika, a labda fizikája mind a másikra hajaz, ami kifejezetten jót tesz a Fifának.
Amit észrevettem, nem tudom csak én, vagy más is , a következő
A passzok
a sima passzoknál több erő kell mint amit a 18-ban megszoktam. Tehát valamivel tovább kell, "erődebben" kell nyomni a gombot. Ez igaz az összes lövés és passzfajtára. A driven passz jó, de sokszor volt olyan, mintha nem is a driven paszt, hanem a területre futtatást nyomtam volna / R1+háromszög/
Egy messzebb, a szélen induló játékosnak akartam passzolni, de jóval elé, sokkal elé adta a paszt, és nem is lett jó, mert az AI nem is arra a játékosomra váltott. Ez vagy hiba a demóban, vagy ilyen és szokni kell.
Gondoltam arra is, hogy egy gyenge passzos játékossal ez rendben is van, hogy néha elrontja a paszt, de nem ez van, mert Kroos, meg egyéb jól passzolók is elbasszák ezt.

Amire még figyelmes lettem az az emberváltás. Minden kontroller beállításom ugyan az, mint a 18-ban volt, és mint amit a többség használ. Tehát a rásegítések, minden ugyan az.
Viszont itt az AI mintha gyorsabban reagálna erre, tehát mintha, vagyis tuti, hogy Ő tudja hova fog menni a labda, ami logikus is, mert Ő számolja :) Ez akkor gond, amit sokszor tapasztaltam is, hogyha egy hátsó emberével indít egy LW, vagy RW-t, vagy akárkit, de elötte az Ő kapuja előtt ment a játék.
Azért, mert ő előrevágja a labdát a megindulónak, én és a kép, még csak fókuszálok, hogy most akkor mi is lesz, de az azoldali LB, vagy más védőmre azonnal odavált az AI, aki mivel még nem irámyítom csak álldogáll, és mire húzom a kart, ráeszmélek, hogy vele kellene menni a lasztiért, addigra ütem, és tetemes méterhátrányba kerülök. Ez nem egyszer fordult elő, amit lehet úgy lehet orvosolni, hogy az automata emberváltást ki kell kapcsolni a légi labdáknál. Lehet ez csak az én bénaságom, de ez feltünt nekem, nemtudom más észlelte-e.

A lövések
Na ezt nem tudom. Ha kikapcsoltam a TF-et, akkor sok góllal vertem a gépet, tehát sok gólt tudtam rúgni, ha bekapcsoltam, akkor 1,2 max 3-at. De nem azért, mert béna vagyok, hanem mert ez az új TF fajta lövés egyszerüen random. Van mikor full pirosban bebassza, van, hogy telibe zöldbe ellövi taccsra, van, hogy meg sem jelenik. Össze vissza. Nem látom át, hogy ez mitól függ.
Sajnos az is megjött amitől tartottam, hogy van olyan szitu, amikor egyszerüen nincs idő ezzel szöszölni, mert tömörülés, vagy csínbe ment labda van. Nem tudom, nem lenne ez rossz, bár sztem túlbonyolított, de nem működik rendesen játék közben. Ez tipikusan az az eset, mint mikor valamit kitalálsz, és tök jól hangzik, meg papíron tök jól működik, csak az élet nem adja.
Aztán lehet finomítanak rajta, vagy csak jobban megszokjuk, együtt lehet élni vele.
Nem csodálkoznék, ha a WL-ben ki lenne kapcsolva, mert egyenlőre úgy tűnik, elönyben van, aki nem használja.
A többi, a driven lövés, a labdaátvételek , skillek csak gyakorlás, megszokás kérdése.

Ami csalódás, az a beharangozott , bövített CT.

Sztem ez visszalépés, vagy legalább is nem fejlődés. Lehet van csiribiri ábra, meg akármi, de fontos állíthatóságok maradtak ki, mint a beindulások és a lövőheyzetbe kerülés szabályozása. Azaz más módón megvan, csak így nem olyan. Szóval át kell nézni, ki kell tapasztalni.
Ami feltünt, hogy ha a csapatszélességet belövöd kb. mint ahogy a 18-ban jó volt, akkor az a pályán sokkal szűkebb lesz. No meg a csúszkák sem a legjobbak, jobb lenne a %-os, számos megoldás sztem. Már csak a másoknak való segítség adásakor is egyszerübb lenne egy számot mondani, mint, hogy az 5. kockáig told fel.
A player utasítások nagyjából maradtak, bár az ST-nél eltünt a PBL. ami hasznos volr sokszor, de nem számottevő.
Ami nagyon jó, hogy évek alatt eljutottunk végre odáig, hogy 5 különböző alakzatot, taktikát lehet állítani meccs közben, Na ez nagyon, nagyon hasznos.

Összességében én többet kaptam, mint amire számítottam, nekem tetszik. Remélem a végleges nem tér el majd nagyon a demótól, és a FUT sem lesz nagyon más.

Ez csak az én saját tapasztalataim, igényeim alapján íródótt, senki kedvét ne vegye, vagy hozza meg :D

Bocsi a hosszú irományért

Jó játékot mindenkinek :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1090) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mondjuk ami el lett cseszve a demóban az leginkább az, hogy nem lehet rögtön új meccset kezdeni, illetve a taktikai beállításokat is újra kell csinálni. Kár érte!

(#1091) LedyGyuszi válasza Cs1csó (#1088) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

azért ez a valóságban se így működik, hogy a 90es labdás törvényszerűen lefutja a 85ös labda nélkülit...

XONE: LedyGyusziHU

(#1092) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#1091) üzenetére


Szigma70
addikt

Ha én 85-leszek, már járni sem fogok, nem labdást kergetni :DD
:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1093) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#1092) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én meg se élem... :))

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#1094) #16514048 válasza Szigma70 (#1089) üzenetére


#16514048
törölt tag

A TF-et nem tudod kikapcsolni, csak a jelző csíkot. Bekapcsolva sem kötelező azt használni, ugyanakkor kikapcsolva is lehet (a háromszög körül fog jelezni, ha jó az időzítés).

"Sajnos az is megjött amitől tartottam, hogy van olyan szitu, amikor egyszerüen nincs idő ezzel szöszölni, mert tömörülés, vagy csínbe ment labda van."

Szerintem ez nem baj, hogy nehéz kivitelezni, amikor nincs idő rákészülni. Ilyen körülmények között a valóságban is nehéz jól helyezni a labdát, sima lövést kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1095) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

(#1096) Stylerr válasza #16514048 (#1094) üzenetére


Stylerr
addikt

De, ki lehet. Menüben lehet OFF-ra tenni.

(#1097) #16514048 válasza Stylerr (#1096) üzenetére


#16514048
törölt tag

Akkor elnézést, én úgy tudtam csak a jelzést lehet.

(#1098) sz_abika


sz_abika
addikt

Nekem a 4-2-3-1 amúgy jól működőnek hatott a játékben, de pressinggel a 70.percre ki van a teljes középső részleg már :D

PSN: xszabikax

(#1099) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Szerintetek melyik a jobb kezdésnek?

[link]

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1100) arpo04 válasza Cs1csó (#1088) üzenetére


arpo04
őstag

A valosagban is beerik ezeket gyors jatekosokat. (Helyezkedes, keresztezes stb) Ez legyen a legnagyobb problema iden :C

Xone: arpo81 PS: smithg830918

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.