Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Szigma70 válasza #16514048 (#797) üzenetére


Szigma70
addikt

Nekem olyan nincs ps-en.
Nem tudom miért emlékszem a 10 órás limitre, de ha nincs, akkor annyi baj legyen. :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#802) Yodamest


Yodamest
addikt


Ezt a két képet lehet találni a division rivalsról, viszont nem tudom összetenni a kettőt. Szerintetek hogy van ez most? Én úgy gondolom ez alapján, hogy lesz ugye az 5 fő rank, és azokon belül lesz még 10 division, amiken ha végig lépkedtél akkor lépsz egy rank kategóriával feljebb. Tehát végül is becsomagolták a division rendszert egy másik rendszerbe. Ti mit gondoltok hogy fog ez kinézni?

(#803) getdizzy válasza Yodamest (#802) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Talán volt egy Cristijan videó amiben minden eléggé jól el volt magyarázva, keresd vissza a beszélgetések között, vagy kérd meg őt, hogy linkelje újra, és érthető lesz a dolog

(#804) akooos válasza Yodamest (#802) üzenetére


akooos
veterán

Fú nagyon várom már ezt a játékot, a 17 után nem vártam ennyire a 18-at, mint most :DDD

(#805) Szigma70 válasza Yodamest (#802) üzenetére


Szigma70
addikt

SZtem fordítva van

A divisonon belüli helyezésed mutatja az alsó rank táblázat. De , hogy ezt 1 döntetlennel , hogy érte el, azt nem értem :) :DD

Én jobb rewardokra számítottam azért

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#806) Yodamest válasza Szigma70 (#805) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát itt csak pakkokat látni, nem tudom goldban mennyi a választható reward. Én biztos mindig a goldra megyek majd rá. Annyit olvastam valahol hogy mindenképp több lesz, mint amennyit eddig lehetett kapni a divízió győzelmekért. Persze kell is, hogy több legyen mert ezt heti 1X kapod fixen, div győzelmet meg ha sokat játszottál akár minden nap behúzhattad.

[ Szerkesztve ]

(#807) cristijAn válasza Yodamest (#806) üzenetére


cristijAn
tag

Szia !

Itt a link a videóról amiben elmondtam mindent amit tudni kell.. :)

[link]

(#808) cristijAn


cristijAn
tag

Időközben hivatalos lett, hogy a DEMO Szeptember 13.-án érkezik, csütörtökön!

(#809) arpo04 válasza Szigma70 (#796) üzenetére


arpo04
őstag

A szerverekkel ovatosan. Itt az lesz a mervado mennyire nyulnak a zsebukbe. Ezt bf-be is lehetett tapasztalni. Eleg gyenge volt a szerver sokszor. Viszont pc hasznaloknak jo mivel kevesebb lehet a csalas. Ha hasonlo keppen mukodik naluk mint a blizzardnal nagyon egyszeru lesz kiszurni. Termeszetesen nem lehet megszuntetni de csokkenteni lehet.
Statisztikai adatokat nem tudok hanyan jatszak a jatekot regionkent. Egy olyat viszont jo lenne meglepnenek mint a battleground serverek.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#810) Szigma70 válasza arpo04 (#809) üzenetére


Szigma70
addikt

Az EA-t ismerve, csak akkor nyúlnak mélyen a zsebükbe, ha nagyon muszáj.
Valamit biztosan fejlesztenek, mert azért nem annyira balgák, hogy elhiggyék azt, hogy a jelenlegi szerverek elbírják a 19 terhelését, de biztos vagyok benne, hogy csak a szükséges minimumot ölik bele.

Meglátjuk, 1 hónap múlva kiderül nagyjából

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#811) Szigma70 válasza cristijAn (#808) üzenetére


Szigma70
addikt

cristijAn

Megkérhetlek, hogy az egyik vidiben, részletesen vesézd majd ki az egyéni taktikai beállításokat, esetleges új játékos utasításokat, alakzatokat.

De ha lehet, akkor mélyebben, hogy hasznos is legyen.

:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#812) Yodamest válasza cristijAn (#807) üzenetére


Yodamest
addikt

Most hallgatom megint a videódat, felfigyeltem rá, hogy azt mondod nem lesz szezon sem csak a DR. Ez azt jelenti hogy az online season ami eddig a FUT-on kívülről volt elérhető és lehettél bármilyen klubcsapattal, nem kerül már be a játékba? Akkor tényleg sokan fognak ezentúl FUT-ozni, behalnak a szerók :DDD

(#813) Darabokra


Darabokra
senior tag

na sikerült megvennem a játékot sajnos.. miből érdemes bevásárolni abban a 3 napban, 24.-27. között kereskedés szempontjából?

(#814) MdewC válasza Yodamest (#812) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sima szezon lesz, ami fut-on kívüli. A futon belül nem lesz külön div!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#815) MdewC válasza Szigma70 (#811) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezeket a korábbi topik összefoglalókban is megtalálod. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#816) Yodamest válasza MdewC (#814) üzenetére


Yodamest
addikt

Ja hát az alap, hogy nem lesz, már azt hittem valamiről lemaradtam. :DDD Vagy hát fejezzük ki szebben, a division rivalsban él tovább :)

De amúgy ez mekkora már, hogy valóra vált amit itt beszéltünk, hogy ugye a div1 egy nagy gyűjtő üst volt ott a divek tetején és nem volt semmi ösztönzés, hogy ha odáig eljutottál tovább játssz. Nem volt feljebb már, pedig voltak jócskán div1-et meghaladó játékosok, akikkel sajnos össze is dobozz ott sokszor, így inkább nem is játszottam vagy direkt visszaestem div2-be hogy újra feljuthassak, annak több értelme volt. Na arra akarok kilyukadni, hogy csodával határos módon ezt az EA is belátta és nagyon szépen átdolgozták az egész rendszert. Kicsit oximoron feelingem van, nem tudok napirendre térni, ez egyszerűen nem vall rájuk. :C

[ Szerkesztve ]

(#817) Szigma70 válasza MdewC (#815) üzenetére


Szigma70
addikt

Az ok.
Csak itt elméletileg bővitett lehetőségek lesznek, valami kimarad,
és jönnek új funkciók.
Szinte az egész átalakul, így nem lesz minden használható a régi tudásból.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#818) Szigma70 válasza MdewC (#815) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem tudom láttad e ezt

[link]

Hasznos

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#819) A guru


A guru
addikt

Lewa 4* skill, ezek be vannak állva az EA-nél! :D Bayernes vagyok, de Lewa a közelébe sincs a 4* skillnek, az 5* WF viszont indokolt lenne. :U

(#820) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#821) dejvid8 válasza LendvaiFeri1 (#820) üzenetére


dejvid8
őstag

Agüero 84 pace. :W
De attól még mindig az egyik leghasználtabb PL ST lesz.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#822) Szigma70


Szigma70
addikt

Godin

Gyorsabb mint Vidal :DD :W
És Chielloval majd azonos.

Érdekes dolgok ezek

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#823) K.J válasza arpo04 (#809) üzenetére


K.J
senior tag

Sosem értettem, hogy miért van értelme a csalásnak. Pláne egy ilyen játékban. Az FPS-eket is rommá csalják, ezzel tönkre tévé mások szórakozását.

Nem írom le, hogy mit gondolok a csalásokról, de többségünk véleménye szerintem ugyanaz.
Csak egyszerűen nem értem miért van rá szükség.

(#824) arpo04 válasza K.J (#823) üzenetére


arpo04
őstag

Az elet minden terulete ilyen. Ez alol meg a fifa se kivetel. Mindent onerobol szeretek elerni.
Pistikeknek kimondottan jo mert kulonben nem tudnanak ervenyesulni. Maximalis tiszteletem azoknak akik nem hasznaljak. Kb mint idegesiteni az ellenfelet.... errol is meg van a velemenyem, eleteben nem sportolt aki ilyeneket csinal. "Tiszteld es ne becsuld ala az ellenfeled" Szerencsere keves ilyennel talalkoztam a focipalyakon. Ha meg is akadt annak meg lehetett 90 perc alatt tanitani mi a tisztelet :C

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#825) Fifaisshit válasza Darabokra (#813) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Fifa pontból :DD

(#826) MdewC válasza Fifaisshit (#825) üzenetére


MdewC
nagyúr

:D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#827) Digestive válasza Fifaisshit (#825) üzenetére


Digestive
addikt

De vastagon! :DDD

(#828) etaclan1984 válasza Digestive (#827) üzenetére


etaclan1984
őstag

Csak azt kell eldönteni 60 vagy 70ezer fifa pontot vegyen az ember ;] :DDD

(#829) chop válasza akooos (#804) üzenetére


chop
őstag

Majd egy masfel honap mulva terjunk vissza erre... :D :D

Eladtam a konzolomat, veszek helyette egy basszusgitart es koszonom szepen, engem nem fog szetidegelni ez a szar... :D

(#830) arpo04 válasza Digestive (#827) üzenetére


arpo04
őstag

Ment privatba kis elozetes mi es hogyan befolyasolja az arakat es mi az amit figyelned kell. Kicsit sok egyszerre de hamar ra lehet erezni. Jo kereskedest :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#831) Mrguba válasza arpo04 (#830) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem is elkuldod?

(#832) arpo04 válasza Mrguba (#831) üzenetére


arpo04
őstag

Ment

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#833) Mrguba válasza arpo04 (#832) üzenetére


Mrguba
őstag

:R

(#834) MdewC válasza arpo04 (#830) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mi lenne, ha megosztanád velünk is? ;)

Vagy nincs kedved, mert ennyire titkos? :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#835) Darabokra válasza arpo04 (#830) üzenetére


Darabokra
senior tag

nekem is esetleg? köszi :)

(#836) arpo04 válasza MdewC (#834) üzenetére


arpo04
őstag

Igaz, joval egyszerubb.

Legelejen ami nagyon jo arba megy a mezek, stadionok, cimerek. Juve biztos CR7 miatt, barca, real, bayern, mu ezekkel nem lehet melle loni. Persze arakat igy elore beloni keptelenseg. Bpl es seria a lapok jo arban lesznek foleg a pace miatt ha magas. Fogyo eszkozoknel a squad fitnes es elejen max egy hetig a szerzodesek. Pozicio modosito lapok meg az aktualis hype donti el. Ott youtubereknek fontos szerepe lesz. Foleg melyiket jatszak sokan. Pozicio modositok egesz evben jol fognak menni. Arakat termeszetesen ha kijott. Elejen horror arba mennek. Chem lapok meg szokasos. Hunter, shadow, basic.
Arak kesobb :DD
Te is tudod fogyelni, ha nem tartod fejben akkor ird fel. Ne csak azt mennyi volt az alja... minimum es max arat is. Pl: Cm->cam 2300-3700 hetfotol-csutortokig hetvege wl miatt 3600-4500 persze ez napi szintre is le lehet bontani. 2 honap utan beall a piac, nagyobb eventek elott toty, tots stb biztos esnek az arak a sok nyitas miatt. Roviden ennyi :K
Az elso ket hetben keptelenseg lesz felmerni a piacot, ez lehet meg tobb is. Ha idom engedi csinalok adatbazist ahogy mas jatekban. Picit masabb ugyan az arak alakulasa, de konnyen felmerheto. Csak Xboxra tudom a tablazatot kirakni ha lesz ra igeny, az elv a tobbinel is ugyan ez.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#837) Yodamest válasza arpo04 (#836) üzenetére


Yodamest
addikt

te nem ebben dolgozol véletlenül amúgy? :)

(#838) arpo04 válasza Yodamest (#837) üzenetére


arpo04
őstag

Nem, itt mezei jatekos vagyok mint a legtobb ember. :C Viszont eveken at wow-al jatszottam. Ott kicsit osszetettebb a kereskedes mint itt. Rengeteget sikerult tanulnom belole.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#839) MdewC válasza arpo04 (#836) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyon köszi!

:R

Yoda: szted aki nagyban kereskedik az nincs képben? ;)

Jókat ír a kolléga.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#840) Yodamest válasza MdewC (#839) üzenetére


Yodamest
addikt

jókat ír csak gondoltam, hogy a munkájából kifolyólag jobban tudja ezeket rááll az agya, de ezek szerint ő is csak egy halandó :) Én tuti nem bírnám így irogatni az árakat heteken keresztül. :B

[ Szerkesztve ]

(#841) arpo04 válasza MdewC (#839) üzenetére


arpo04
őstag

Minden olyan jatek ahol kereskedni lehet a fogyo eszkozok amiket erdemes figyelni. Nem sokat keresel egy-egy itemen. Hosszutavon viszont kifizetodo.
Mert ugye senki sem hiszi az elso heten ket Messit fog nyitni... mint egyes kollegak :DD ;]
Yoda: maradjunk annyiban wowos idoszak alatt ingyen volt a havi elofizetesem es az osszes kieg + kerestem is rajta.... de az teljesen mas jatek volt. Itt max azzal szegem meg az eulat, hogy meccs vegen "megkoszonom" a jatekot, ahogy MdewC tette ;]

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#842) cristijAn


cristijAn
tag

Mindenképpen jönni fogok egy bemutató videóval az egyéni taktikát és egyebeket illetően. Azonban kell hozzá a demo és egyebek ahhoz, hogy ezt részletesebben el tudjam magyarázni! :) Majd linkelem!

(#843) MdewC válasza arpo04 (#841) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mit tettem? :)

Mezeket adom, meg a fogyó eszközöket is. Sok kicsi sokra megy, türelem kell. :)

Így megy ez egy ideje.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#844) arpo04 válasza MdewC (#843) üzenetére


arpo04
őstag

Ha jol emlekszem ilyen miatt kaptal temporal bannt par napra.
Abban tudok segiteni hogy az arak alakulasat figyelem es ha igeny van ra megosztom. Annyival konnyebb lesz a tobbieknek.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#845) MdewC válasza arpo04 (#844) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jah! :D

Kedves kis bari üzenet lett. :)

Nem követendő példa.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#846) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#847) #16514048 válasza Yodamest (#837) üzenetére


#16514048
törölt tag

Azért ezek elég alap dolgok szerintem. :D Persze jókat mond, de röviden összefoglalva annyit írt, hogy azzal éri meg kereskedni, amire van kereslet. Azt meg nem nehéz kitalálni, hogy mik a népszerű kártyák.

Én ezt csak a legelején fogom csinálni, amíg összejön annyi, hogy el lehessen kezdeni befektetni IF, OTW, stb. lapokba, az jóval kevesebb időt igényel.

(#848) arpo04 válasza #16514048 (#847) üzenetére


arpo04
őstag

Ez igy van, semmi tobbrol nem szol. :C Itt egyedul amivel hamarabb szedsz ossze coint ha folyamatosan figyeled, jegyzed az arak alakulasat.
Te oda figyelsz mivel erdemes, sokaknak a jatek a lenyeg es ez nekik segitseg. Amiben te gondolkodsz egyreszt rizikos, masreszt hosszutavu befektetes. Volt itt ra pelda, hogy valaki melle nyult.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#849) grimmjow67


grimmjow67
tag

Én elején ugy szoktam kereskedni hogy kinézek egy chem lapot pl. Meg nézem minimum buy now árát. Ez legye pl 900
Licitalok kb 100 darabra 700 coinért
Aztán felrakom 1000 ért. Mindegyiken 200 at keresel csak. De ebbol is szepen lehet keresni. Csak sok idot kell kereskedni

(#850) gabesz82


gabesz82
senior tag

PC-seket érintheti, bár megoldás még nincs rá... [link]

PSN: Morfologus82

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.