Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Stylerr


Stylerr
addikt

Állítólag Vidal 57-es Pace értéke 75 lenne, és elírták. Bár Robben is 79-et kapott. Illetve ha tényleg elírás lenne, akkor javítottak volna, másrészt érdekes lenne ha így benézték volna. Egyszerűen nem értem ezt az értéket, tényleg.

(#552) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Ezért a storeos dologért nem bannolnak? És tuti űt lehet majd vinni? Mert akkor betárazok egy 50-60k fifapontra.

(#553) #16514048 válasza Geradossz (#552) üzenetére


#16514048
törölt tag

:DDD

(#554) Geradossz válasza #16514048 (#553) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Kérdezném Mdew, hogy kdavidnak most hol a bann személyeskedésért? Egyből jön a támadás egy normális kérdésre.

(#555) alite válasza akooos (#545) üzenetére


alite
aktív tag

PS4-re nem tudsz fut pointokat olcsobban?

(#556) MdewC válasza Geradossz (#554) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azért mert küldött egy nevető jelet? Ne vegyünk már mindent támadásnak. Ha vki ennyit nem bír elviselni, akkor nem kell kommentelni.

Ne vicceljünk már.

De azt megígérem, hogy minden balhé kezdeményező kommentet törlök ez alatt.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#557) MdewC válasza akooos (#543) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mi ez a lehetőség?

Kérlek küldj egy linket.

Ha nem legális, akkor törölnöm kell a kommenteket és jelentenem a modiknak.

Várjuk a linket.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#558) Geradossz válasza MdewC (#557) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Mdew engem nem érdekel. Tilos a másik szándékos provokálása a fórumon benne van a szabályzatban ez akárhogy nézem akinek 5iqja van belátja hogy provokálásnak minősül. vagy legyünk következetesek vagy szarjunk a banokra.... Anno sem én kezdtem, hanem folyton provokáltak és egyik provokáló se kapott semmitl. feketén fehéren bent van a szabályzatban. Na mindegy, én akkor se szoltam be senkinek, most se fogom, de ha provokálnak akkor el fogom küldeni a pibe. És szerintem tökre jogosan. Részemről befejeztem de több ilyen ne legyen ok nélkül, vagy akkor járjon is érte aminek járnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#559) MdewC válasza Geradossz (#558) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor kérlek menj be a moderátort keresek topikba és jelentsd az esetet.

Köszönöm!

(A privát véleményem az, hogy ahelyett, hogy tovább lépnél a semmin, Te generálsz most feszültséget egy régi sérelem miatt, amin nem tudsz tovább lépni. Többször nyomatékosan kértelek benneteket korábban is, hogy ezt a vitát fejezzétek be és rendezzétek másképp. Én ezzel a pitiáner üggyel nem fogok foglalkozni, szóval ha sérelmed van a mostani esettel kapcsolatban (egy mosoly jel), akkor jelentsd a modiknak.)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#561) Geradossz válasza MdewC (#559) üzenetére


Geradossz
aktív tag

mdew a szabály az szabály. beszélgessetek más platformon, ha nem tetszik vagy akkor a szabályok mindenkire vonatkozzanak. utoljára írom le normálisan hangnemben. Én kaptam bant, holott provokáltak.- Mindenki megmondta, vagyis jópáran hogy nem volt következetes a dolog, többek között Szigma is, kifejezetten emlékszem rá. kdvidnak az elmúlt két oldalon értelmes kommentje nem volt, de nekem válaszra egyből be kell írni provokálásnak valamit. És akkor én vagyok a fasz ugye? na mindegy hagyjuk... Az meg a másik, hogy akkor azért engem bannoltak mert engem említettél hozzászólásban, ha azt írod be hogy szigma őt bannolják, el se olvasták a modik a dolgot csak bannoltak egy nevet akit láttak. Részemről lezárva én most is ugy gondolom normálisan kérdeztem, nem álltam bele senkibe, de ismét én vagyok a farok.

[ Szerkesztve ]

(#562) MdewC


MdewC
nagyúr

Sokadjára kérem a társaságot, hogy ne provokáljátok egymást fölöslegesen.

Köszönöm.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#563) akooos válasza MdewC (#557) üzenetére


akooos
veterán

[link]
Először meg kell keresni, hogy melyik storeban a legolcsóbb a fut pont. Ez az argentín store jelenleg.
[link]

Utána csak követni az xbox topikban írtakat. Nem hiszem, hogy illegális lenne, ugyanis a valós microsoft storebol történik a vásárlás, csak előtte regiovaltast kell eszközölni. Az xbox topikban azt mondták még a múltkor a modik, hogy maga a vpn sem tiltott. De itt még az sem kell.

(#564) MdewC válasza Geradossz (#561) üzenetére


MdewC
nagyúr

Téged a minősíthetetlen kommentek miatt tiltott ki egy moderátor anno.

Ha pedig vki megint belédköt, azt megígérem, hogy jelenteni fogom. De nem egy mosoly jel miatt.

Ha neked ez az eset kiverte a biztosítékot, akkor jelezd a modiknak, amit javasoltam.

Utoljára írtam le.

Témát lezártam.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#565) Digestive válasza MdewC (#562) üzenetére


Digestive
addikt

Teljesen igazad van! Nem jó már most így indítani a topicot. :F :U

[ Szerkesztve ]

(#566) MdewC válasza akooos (#563) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyon köszi, elküldtem a modiknak, hogy nézzenek rá.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#567) Kristof_94 válasza akooos (#563) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azért ez durva árkülönbség, hogy lehet ez? Oké, hogy viszonylag csóró ott az emberek többsége, de ez gyakorlatilag féláron megy.

(#568) alite válasza akooos (#563) üzenetére


alite
aktív tag

Ez szerintem sem veszes, ennel neccesebb dolgokat lattam mar hivatalosnak beallitva mas topikokban.

Sajnos PS4-en ez a regio valtas nem ennyire flexibilis, ha jol tudom alapbol masik regioba kell regelni, ha masik storeban akarnek vasarolni..

(#569) Kristof_94 válasza alite (#568) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem amúgy annyian csinálják, hogy az EA tojik bele. Legalábbis relatíve sokan. Nyilván ha megveszi 10 millió ember és ebből 10 ezer így veszi az a 10 millióhoz képest nem sok, de ahhoz igen, hogy mindegyiket "megbüntessék".

[ Szerkesztve ]

(#570) arpo04 válasza Kristof_94 (#569) üzenetére


arpo04
őstag

Szerintem legalis, mar csak azert is ha igy eladja (gondolom nem egesz evben ez az ara) az megnovekedett bevetel. 0 befektetessel jon a penz, mivel ez megsokszorozza az eladast. De csak tipp...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#571) getdizzy válasza akooos (#543) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Ez csak Xbox és Pc-re érvényes akkor?
PS4-re szerintem ilyen lehetőség nincs :(

[ Szerkesztve ]

(#572) Kristof_94 válasza getdizzy (#571) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom, hogy PC-n egyáltalán van-e ilyen. Olcsóbb FIFA-t tudsz venni az Originen VPN használatával, de olcsóbb pontot originen belül nem tudok.

(#573) akooos válasza MdewC (#566) üzenetére


akooos
veterán

Nem tudom kaptál-e választ vagy sem, de szeretnék megosztani mégegy hsz-t, mindenki saját felelősségre és saját belátás szerint döntsön az argentín vásárlással kapcsolatban. [link]

Zárójelben hozzátenném, hogy én vettem már szingapúri gift carddal fifa pontokat, sose volt bajom belőle.

(#574) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok nem tudom írta-e valaki de érdemes átnézni az Xbox one topicba és a gamer365 oldalra. Jelentős kedvezménnyel lehet megvenni a Fifa 19-et is egy körülbelül 5-10 perces folyamat végén. Kizárólag Xbox, sajnos emiatt tudom hogy sokaknak nem releváns információ de azért vannak páran akiknek az lehet.

Szerk.: látom megelőztek.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#575) MdewC válasza akooos (#573) üzenetére


MdewC
nagyúr

Még nem kaptam választ, addig kérlek ne is linkeljetek többet a témában.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#576) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Hamarosan érkezik a demó!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#577) fidorr


fidorr
csendes tag

Sziasztok!

2 napja előrendeltem, a 19-t Xbox on a játékban adott kedvezménnyel.
Jött email, hogy köszönik a vásárlást, letöltötte a játékot, és a hozzá tartozó tartalmak, viszont azóta sem vonta le az árát a számlámról.

Másnál is így van vagy nálam nem jó vmi??

(#578) akooos válasza fidorr (#577) üzenetére


akooos
veterán

Megjelenés előtt 10 nappal fogja levonni.

(#579) fidorr válasza akooos (#578) üzenetére


fidorr
csendes tag

Bakker most olvastam el.... :DD :DD

De azért köszönöm.... :D :D

(#580) Edgar2621 válasza fidorr (#579) üzenetére


Edgar2621
őstag

Írj a supportnak hogy szeretnéd visszavonni az előrendelést. Segítőkészek szinte mindig és ezzel spórolsz magadnak egy 10est. Azért az jelent valamit ma Magyarországon :)

XO: Gollami26

(#581) fidorr válasza Edgar2621 (#580) üzenetére


fidorr
csendes tag

Bocsánat de ezt nem értem?? Nem akarom vissza vonni...!

(#583) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Stat összehasonlító tavalyhoz képest - 81-100

(#586) Szigma70 válasza Bobbysolo (#583) üzenetére


Szigma70
addikt

Azért ezek vicc kategóriásak ám.

Van aki öregszik, erre gyorsul, van aki 18-at lassul, de vajon mire fel? Ha ennyit lassulna Vidal, miért vette volna meg a Barca?

Alapjában nem értem ezeket a stat változásokat. 70% lassul, aki meg gyorsul, az eddig is gyors volt.

Ne reménykedjünk, idén még OP-b lesz a pace. És Störpilla azzal a 78-as lövéssel is beveri majd 25 ről, miután lefut bárkit.

@Edgar

Lezárták már a semmit, minek még egyszer előhozni.

És ha ez a ropik olyan barátságos amilyennek mondod, és valójában is az, akkor legyünk mi is azok, ne csak a topik. És a provokálás semmivel sem jobb, mint a rá adott reakció

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#587) MdewC


MdewC
nagyúr

Az off kommenteket töröltem.

Témát már lezártuk.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#588) akooos


akooos
veterán

Lucas Moura lett a PL POTM. Fájt volna biztos egy jó balbekket POTM-al jutalmazni :U

(#589) Edgar2621 válasza MdewC (#587) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ezt abszolút jogosnak érzem. Mehet a többi is vele együtt amiért megszületett az értelmi/érzelmi reakcióm.
Ja és ez is mehet velük együtt mert semmi helye itt.

XO: Gollami26

(#590) getdizzy válasza akooos (#588) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Hivatalos képpel csatolva

(#591) LendvaiFeri1 válasza akooos (#588) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Volt olyan jó, mint Marcos Alonso...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#592) akooos válasza LendvaiFeri1 (#591) üzenetére


akooos
veterán

Persze, csak ha azt nézed Alonso 2 gólja (Newcastle öngólja is egy Alonso lövés volt) meccset nyert.
Lucas egyik gólja sem nyert meccset, mert a United ellen Kane is betalált, az volt az első gól, Fulham ellen pedig 3-1-re nyertek, ahol 1 gólt vállalt.

Én inkább adtam volna egy olyan védőnek aki 2 meccset nyert a csapatának, mint egy n+1 szélsőnek, aki lőtt 3 gólt.

(#593) etaclan1984 válasza akooos (#592) üzenetére


etaclan1984
őstag

+1

(#594) Kristof_94 válasza getdizzy (#590) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Elvileg ST vagy CAM kellene legyen. RIP WL...

Van még itt rajtam kívül valaki, aki még nem rendelte elő a FIFA-t? :F

[ Szerkesztve ]

(#595) dejvid8 válasza Kristof_94 (#594) üzenetére


dejvid8
őstag

Van. Szerintem sokan. :D

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#596) Kristof_94 válasza dejvid8 (#595) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A demót várom, de lehet feleslegesen, mert a FUT-ról úgy sem ad majd képet.

(#597) peetie1 válasza Kristof_94 (#594) üzenetére


peetie1
aktív tag

Van. És van aki nem is fogja. Max valami akcióban ha tényleg jók lesznek a vélemények róla.

[ Szerkesztve ]

(#598) Digestive válasza Szigma70 (#586) üzenetére


Digestive
addikt

Csóri Pjanic is -8 pace és még a skillt is 3ra minősítették! Vicc :(

(#599) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Radja még mindig OP!

[ Szerkesztve ]

(#600) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.