Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) etaclan1984 válasza Cs1csó (#350) üzenetére


etaclan1984
őstag

Jaja, valami belső visszajelzést, beépített supportot a menübe. Nem hiszem el hogy egy folyamatos online chat-et se tudnak fent tartani ami a játékon belül van. Mint a GM-ek a wowban.

(#352) getdizzy válasza Digestive (#349) üzenetére


getdizzy
aktív tag

jaaah.
Nálam legtöbbször az a lélektani határ a 25-28

utána csak szenvedés az egész és nem is élvezem :(

(#353) A guru válasza Yodamest (#345) üzenetére


A guru
addikt

Olyan szempontból nem lenne jó pl. ha levinnék 25-re, hogy a top 100-ban gyakorlatilag csak 25/25-ös emberek lennének. Szerintem marad a 40 csak meghosszabbítják 1 nappal az egészet és kedd reggelig játszható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#354) getdizzy válasza A guru (#353) üzenetére


getdizzy
aktív tag

miért lenne tele 25/25-el? a matchmakinget kell még finomítani, hogy top100asok többet játszanak egymás ellen :)
nem egyszer láttam már, hogy top 100-as játékosnak a legjobb ellenfele egy elite 3-as volt...

(#355) Szigma70


Szigma70
addikt

Sztem is sok a 40 meccs, de.....

Minél több a meccs, az annál jobban szelektál a helyezéseden. 25-ből elérni a felét nem ugyan az, mint 40-ből.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#356) A guru válasza getdizzy (#354) üzenetére


A guru
addikt

Elég lassú lenne úgy a matchmaking és még finoman fogalmaztam. Minden esetre meglepődnék, ha csökkentenék a meccsek számát.
Amit régebben is beszéltünk 2 fajta WL kéne, egy kompetitív és egy sima, ahol 25 meccs van.

Szigma: Na ezaz, 25 meccsből 22-őt még én is le tudok hozni, hát még a főállású prok...

[ Szerkesztve ]

(#357) arpo04 válasza A guru (#356) üzenetére


arpo04
őstag

Ha azon az elven mukodik mint a blizz kitalalt akkor sok siras lenne. Na persze ahhoz kellenek olyan serverek es ugyan akkora jatekos bazis. Vagyis maradjon csak ez a rendszer.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#358) Cs1csó válasza etaclan1984 (#351) üzenetére


Cs1csó
félisten

Van neki fóruma, gondolom olyan része is van ahol le lehet írni mit szeretnének a felhasználók lehet szavazásokat indítani stb. Azért ha egy adott fícsőrt több százezren vagy akár millió felhasználó szeretne akkor érdemes elgondolkodni a megvalósításán.

A taktikához játékos dinamikához stb. nem értek ez kőkemény programozás de számos olyan dolog van amiben lehetne frissíteni, a nagy része lehetne opcionális azaz kikapcsolható lenne:
- görögtűz, hatalmas füsfelhő stb. - úgy tudom ilyen nincs a játékban
- berohanó ember a pályára :D
- forró nyári napon lévő meccsnél ivószünet
- edzők acsarkodása
- a csapatkapitánynál lenne egy olyan lehetőség, hogy a közönséget kérje: bíztassa őket
- unalmas meccsnél a közönség hullámozhatna

egy csomó apróság amivel lehetne színesíteni a játékot.

Szerencsére azért van pár jópofa dolog amit beletettek : pl. a sorval szabadrúgás előtt tudja lopni a távolságot -felfújt vonal ellenére - ha nem veszi észre a bíró akkor nem is lesz lebukás.

(#359) MdewC válasza Cs1csó (#358) üzenetére


MdewC
nagyúr

Offline azt mondom lehetne ilyen, de online szvsz ezek fölöslegesek. Bárcsak ezek hiányoznának már. :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#360) zsolti72837 válasza Digestive (#340) üzenetére


zsolti72837
őstag

:C :C :C

Mikor várható a demó? :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#361) A guru válasza zsolti72837 (#360) üzenetére


A guru
addikt

Szeptember 11.

(#362) Digestive válasza zsolti72837 (#360) üzenetére


Digestive
addikt

Akkor október végén már elindítom a youtube csatornám! :DDD Kapok meccsenként 5 gólt, de nyomni fogom a cseleket, ha kell ha nem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#363) zsolti72837 válasza Digestive (#362) üzenetére


zsolti72837
őstag

:C :C :DDD

(#361) A guru: Köszönöm! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#364) Kristof_94 válasza Cs1csó (#358) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem pl. a részletes WL és játékos statisztika hiányzik. Pl. 25 WL meccs alatt hány gólt lőttél és kaptál, mekkora %-ban birtokoltad a labdát, X játékos hányszor lőtt kapura, stb. Szerintem nem egy nagy tudomány megcsinálni, de megérné.

(#365) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#364) üzenetére


etaclan1984
őstag

Sőt, védőnél és középpályásnál hány sikeres block, passz.
Mint amiket a meccs végén rendesen lehet is látni. Biztos sok helyet foglalnának...
Ez hogy csak gólt és asszisztot mutat még kapusnál is röhej.

(#366) Yodamest válasza Cs1csó (#358) üzenetére


Yodamest
addikt

- berohanó ember a pályára

Ez mekkora lenne bazz. :DDD Csak persze szidnák mint állat, mert mindig pont akkor rohanna be és tarolná le a játékosod amikor a 93. percben az egyenlítő gólodat lőnéd! :(((

A statisztikák elvileg minden eddiginél jobban nyomon követhetőek lesznek, csak ha lesz is ilyen menü ne dugják el nagyon. Simán premier plánba mint Neymar kéjelgő feje a főmenüben, kint kéne lennie egy ablaknak, hogy eddig összesen, illetve mondjuk a legutóbbi meccsen mi hogy ment. Játékosoknál is kéne valami könnyebben megtekinthető normálisan vezetett statisutikai képernyő, hány percet játszott az alatt hány gól ilyenek, nem csak a meccsek száma / gólok azt csókolom.

[ Szerkesztve ]

(#367) MdewC válasza Yodamest (#366) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kéne 300 km/h-val fújó szél is, hogy kifújja a gólba tartó labdát.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#368) Yodamest válasza MdewC (#367) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát mondjuk nem kicsit növelné az egész játék immersionját, ha lenne benne rendes időjárás effekt. Amikor felerősödik mondjuk a szél simán a szélről középre ívelt labdáknak, keresztlabdáknak módosítaná az útvonalát. Amikor esne az eső a lapos gurított passzok sebessége váltakozna a tócsák sűrűségétől függően. Nagyon sokat dobna a az egész grafikai élményen is ez, hisz elég csak belegondolni, hogy pl. egy Driveclub-ban is milyen a grafika amikor semmi időjárás effekt nincsen és milyen amikor pl esik az eső, hát ég és föld. Fifa is kb 1 gennel szebb lenne tőle, hát majd egyszer...

(#369) Kristof_94 válasza Yodamest (#368) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Majd egyszer, ja! Helyette lesz itt alázós Fortnite gólöröm a kamera előtt, 25-ről a kapunak háttal timed finishinggel belőtt gólok :D Ezek hozzák a zsét, az időjárás nem!

(#370) MdewC válasza Yodamest (#368) üzenetére


MdewC
nagyúr

Csak vicceltem. ;)

Nekem már az is elég, ha minden meccs tükörsimán fut, este 21:00 órakor, tavaszi 22 fokban, 0 szélben, szárazon, ugyan abban a stadionban és minden gombnyomásom tűpontos, a gép pedig nem csal.

Minden másra fosok. ;)

A többi mehet offline, aki töcsölni akar.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#371) Yodamest válasza MdewC (#370) üzenetére


Yodamest
addikt

a "ha" utáni részt miközben írtad ugye láttál egy csillámpónit elrepülni az ablak előtt?

(#372) MdewC válasza Yodamest (#371) üzenetére


MdewC
nagyúr

Persze. Az az avatarom PS-en. :DD

Aki dab-el. :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#373) Digestive válasza MdewC (#370) üzenetére


Digestive
addikt

Erről jut eszembe és NEM kötekedni akarok. Tegnap vezettem 1 góllal és már 90+ perc volt. Elkezdtem ívelgetni keresztben, csóri ellen meg próbálta szétrúgni a játékosaimat. Volt vagy 15db 40 méteres kereszt ívelésem. Ballal, jobbal, hátvéddel, csatárral, valamelyiket le se kezeltem hanem kapásból. Az összes olyan pontosan ment és mindenki úgy kezelte le, mintha Dinho és R9 csinálta volna az edzésen fénykorában! :DDD Nulla realitása volt az egésznek. Értem én h pontos labdák kellenek a pörgős játékélmény miatt, de ez szerintem túlzás. Szerintem ezen ronthatnának egy kicsit. ;)

[ Szerkesztve ]

(#374) MdewC válasza Digestive (#373) üzenetére


MdewC
nagyúr

A tűélest úgy értettem, hogy nem késik, vagy nem marad ki gomb nyomás. Nekem is sokminden kéne. Soroljam? :D

Minden évben mindenki leírja, hogy neki mi kőne, oszt örülünk, ha nem lagol.

Vágjátok nem? :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#375) A guru válasza MdewC (#374) üzenetére


A guru
addikt

Ez olyan, mint a karácsony, jó fantáziálni, hogy milyen király ajándékot fogunk kapni, aztán úgyis zoknit küld a nagyi...:DDD

(#376) Digestive válasza A guru (#375) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem már tudja pár éve a mama, h nem kell gondolkozni a karácsonyi ajándékon. Lila 62%-os Tátrateával nem tud mellényúlni! :DD

(#377) Aguinaga válasza Digestive (#376) üzenetére


Aguinaga
őstag

Tátratea, mi? Én csak átugrok ide Párkányba, aztán veszem is, ha úri kedvem úgy tartja :P

Amúgy már kérdezte Krisi itt nem rég, de ami van pár FIFA pontom a 18-ban, az megint átkerül a 19-be, mint anno tavaly a 17-ből a 18-ba?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#378) Kristof_94 válasza Aguinaga (#377) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Eddig amúgy nem volt gond! Pl. én most a 18-ba vett pontot akár a 16-ban is elnyithatnám. :D
Lehet PC-n van csak így.

[ Szerkesztve ]

(#379) Digestive válasza Aguinaga (#377) üzenetére


Digestive
addikt

Anyós Szlovákiában lakik, én is ott ismerkedtem a nedüvel. :DDD Akkor itthon még nem is lehetett kapni!

[ Szerkesztve ]

(#380) Aguinaga válasza Digestive (#379) üzenetére


Aguinaga
őstag

Azt nem is tudtam, hogy már lehet itthon kapni

PSN: OldSlowhand74

(#381) Aguinaga válasza Kristof_94 (#378) üzenetére


Aguinaga
őstag

És automatikusan átkerül akkor (gondolom feltétel, hogy ugyanazon az accounton legyek, tehát nem csinálhatok puszta vuduból másik accot originen)

PSN: OldSlowhand74

(#382) v-man válasza Digestive (#362) üzenetére


v-man
őstag

Na ez milyen?
[link]

Atteszem offba mert 18.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#383) Digestive válasza v-man (#382) üzenetére


Digestive
addikt

Nice! ;) Biztos örült neki! :DD

(#384) A guru


A guru
addikt

Jók lesznek az új zenék! :)

(#385) MdewC válasza v-man (#382) üzenetére


MdewC
nagyúr

Profi. Grat!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#386) LendvaiFeri1 válasza A guru (#384) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Lesz Guns N’ Roses?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#387) A guru válasza LendvaiFeri1 (#386) üzenetére


A guru
addikt

(#388) LendvaiFeri1 válasza A guru (#387) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Egyiket sem ismerem. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#389) A guru válasza LendvaiFeri1 (#388) üzenetére


A guru
addikt

Na, azért a Genius csak megvan Sia, Diplo & Labrinth-tól. Samsung reklámban is ez megy...:)
Childish Gambino, Bobby Tarantino, Imagine Dragons...18-hoz képest ez több mint ütős. :)

(#390) gabesz82


gabesz82
senior tag

Srácok! Ha veszek 1 Fifát és van a PS4en 2 külön acc, akkor ugye mindketten tudunk játszani (természetesen nem egyszerre)?

PSN: Morfologus82

(#391) A guru válasza gabesz82 (#390) üzenetére


A guru
addikt

Ha lemezesen veszed, akkor természetesen.

(#392) gabesz82 válasza A guru (#391) üzenetére


gabesz82
senior tag

Lemezes igen, köszi!

PSN: Morfologus82

(#393) Szigma70 válasza gabesz82 (#392) üzenetére


Szigma70
addikt

digitálissal is

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#394) Cs1csó válasza LendvaiFeri1 (#386) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jah meg az AC/DC-től a Thunderstruck, ez ne az a film...

Alapvetően én sem ezt a vonalat szeretem de vállalható, általában egyiket sem szoktam ismerni, csak meglepődök mikor hallom valahol, pl. rádióban vagy akár egy filmben.

[ Szerkesztve ]

(#395) LendvaiFeri1 válasza Cs1csó (#394) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Valóban nem, ez egy "játék". :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#396) Cs1csó válasza LendvaiFeri1 (#395) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem értem amúgy miért nem próbálnak egy kicsit több réteget lefedni. Alapvetően a rock zenét szeretem de ha egy zene jó akkor az műfajtól függetlenül tetszik pl.:
- gangsta's paradise Coolio-tól
- Zayn ft. Sia / Dusk Till Dawn
- vagy a Sweet dreams Mayl Manson-os átirat
- Mr. Sandman - The Chordettes (iszonyat régi dal de nagyon ott van)

Persze régebbiek de egy pár formabontó szám jó lenne pl. a mostaniban is van valami francia rap zene teljesen vállalható.

Az sem ördögtől való lenne ha lenn egy mappa ahová a x formátumban és minőségben bemásolod a dalokat és akkor azokat hallod a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#397) A guru válasza Cs1csó (#396) üzenetére


A guru
addikt

PS-en valamelyest ez megoldható, mert ugye ott a spotify.

(#399) Expendable válasza A guru (#397) üzenetére


Expendable
aktív tag

Boxon is :)

(#400) Toguro San


Toguro San
tag

Na, dobok fel egy kérdést a FIFA19 kezdéséig :)

(én nem UT-zom, de szeretem olvasni, itt ki milyen csapatokat hoz össze, ezért is lenne pár kérdésem felétek, hátha megmozgatjuk kicsit a fórumot)

- Ki milyen ligából fogja összedobni az első csapatát? Ki mit favorizál ?
- Ha most össze kellene dobnotok egy kezdő 11-et (legenda nélkül, csakis most aktív fifa játékosokból) mire esne a voksotok ?
- Melyik stadion lesz a favorit amelyen a meccseiteket fogjátok játszani ? :)
- Milyen felállást favorizáltok? (így előre látatlanba)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.