Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#1396) üzenetére


etaclan1984
őstag

Tehát annyira hiteles így az infó hogy még azt sem tudják 30 vagy 40 meccset kell érte játszani.
Ennyi erővel írj vissza nekik te is valami hasonlót. Ugyanannyi esélyed neked is van eltalálni :D

(#1400) A guru Plusz a WL. Ami minimum 14 óra :D Ez csak a diákoknak fér bele kényelmesen.

[ Szerkesztve ]

(#1402) LedyGyuszi válasza A guru (#1400) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nincs is ezzel gond. mindenki azzal tölti el a szabadidejét, amivel szeretné.
Nekünk öreg rókáknak ez sajna kivitelezhetetlen vagy sok más dologról le kellene mondanunk.
pl. a WL miatt a hétvégi bulikról... ;]

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#1403) A guru válasza etaclan1984 (#1401) üzenetére


A guru
addikt

Nincs az 14, 10 alatt megvan, ha csak a játékkal töltött időt nézzük, plusz még, ha jönnek a rage quitek is...

Ha 32 lesz a 19-ben, akkor ez már lemegy 8 órára és péntek/szombat este + ami vasárnapra marad, szerintem teljesen kivitelezhető, még család meg minden mellett is. Persze, kell hozzá akarat meg kedv is, különben csak nyűg.

(#1404) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#1401) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Miért kötsz bele mindenbe? Egy "Game Changers" streamben mutatták meg.

(#1405) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#1404) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nem részedről kötöttem bele, hanem hogy ilyennel kijön valami streamer de a másik felét nem tudja. Akkor az első felében mennyi igazság lehet azon kívül hogy csak tippel? :R

[ Szerkesztve ]

(#1406) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#1405) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

(#1407) A guru válasza Kristof_94 (#1406) üzenetére


A guru
addikt

Most hány pont kell a kvalihoz? 2000? Mert akkor silver 2-től megvan megint és nem kell divben szórakozni. Vagy én vagyok eltévedve?

(#1408) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#1406) üzenetére


etaclan1984
őstag

:R :R :R
Így tuti nem lesz 40 meccs. 32 vagy 30 inkább. Szerintem 32 reálisabbnak tűnik látva ezt.

(#1407) A guru Ezt a silver 2-öt nem hiszem hogy változtatni fogják, főleg nem felfelé.

[ Szerkesztve ]

(#1409) A guru válasza etaclan1984 (#1408) üzenetére


A guru
addikt

Én örülök neki, legalább nincs meg a “kényszer”, hogy divezni kell.

(#1410) etaclan1984 válasza A guru (#1409) üzenetére


etaclan1984
őstag

Igen, viszont a rewardok miatt megéri majd azt is nyomni, de legalább "kényszer" nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1411) #16514048 válasza A guru (#1400) üzenetére


#16514048
törölt tag

Irigyellek, én nem tudom ilyen jól beosztani az időmet. :D

Én csak azért mondtam ezt, mert szerintem a legtöbben nem játszanak ennyi meccset amúgy sem, úgyhogy nem azon a 7-10 napon fog múlni a dolog.
Aki lejátszik egy héten 100 meccset, az gyorsan behozza a lemaradást, aki meg fele/harmad ennyit tesz bele, az hamar hátrányba kerül akkor is, ha egyszerre kezdik.

[ Szerkesztve ]

(#1412) A guru válasza etaclan1984 (#1410) üzenetére


A guru
addikt

Most viszont twitteren sokan írják, hogy marad a 40 meccs és a skill ratingen fog eldőlni a top 100. Érdekes lenne, de hamarosan jön a hivatalos infó íé bácsitól.

(#1413) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én inkább azt érzem, ránk erőltetik majd, hogy minél többet játszunk. :U

(#1414) akooos


akooos
veterán

Szerintetek van esély arra, hogy vb szerű dinamikus lapok legyenek a játékban? Nekem nagyon gyanús, hogy agyon reklámozzák ezt a #PlayerProtest-et, mert nem tetszik nekik a lapjuk. Volt egy általános videó, most van bundesligás is. Oke, hogy vicces marketing, de valami céljuk is van ezzel, nem? Vagy csak én látom bele amit látni akarok? :DD

(#1415) etaclan1984 válasza A guru (#1412) üzenetére


etaclan1984
őstag

Az biztos hogy a legtöbb embernek a Kristóf által belinkelt rangok jól jönnének. Kevesebb win kell majd jobb rewardokhoz ugyanannyi játék mellett (WL).

[ Szerkesztve ]

(#1416) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#1415) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Pl. gold1-nél van ott valami TOTW vagy speciális csomag, talán "player pick" 2 játékos közül 1, nem tudom...
De remélem PC-n is lejjebb viszik a határokat vagy legalább jobb csomagokat adnak, mert így nem túl jó.

(#1417) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#1416) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én már megtértem ps4-re ! :D Egyébként a jóval gyengébb csomagok is volt az egyik nyomós okom a váltásra.
Az hogy egy WL után 20-30 ezerrel kevesebb rewardot kapunk ugyanazért a rangért röhejes. Az kb 1 millió minusz egy év alatt. Közben meg minden lap drágább mint konzolon.

[ Szerkesztve ]

(#1418) A guru válasza etaclan1984 (#1415) üzenetére


A guru
addikt

De hiába viszik lejjebb a szükséges wineket és érsz el mondjuk elitet gold helyett, nem csak te leszel ezzel így, hanem mindenki más is ergo csak a pénz értéke fog csökkeni, mert mindenkinek több lesz. (Ha 40 meccs mellett lesznek ezek a követelmények)

(#1419) etaclan1984 válasza A guru (#1418) üzenetére


etaclan1984
őstag

Elite-et én ?!?! :D :D
Oké csak nem mindegy hogy a havi rewardnál gold1nél 5 lapot nyitsz, elite3nál meg 12-öt. Annyiból már esélyesebb hogy van 1-2 használható lap is.

(#1420) LedyGyuszi He :F

[ Szerkesztve ]

(#1420) LedyGyuszi válasza A guru (#1418) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ha mindnekinek több pénze lesz, akkor a játékos árak fognak lassabban csökkeni / lesznek drágábbak

(#1419) etaclan1984:
FIFA 18 SB bejövetele => a játékosok több pénzt tudtak szerezni => így ha visszaemlékszel, akkor pl. a játék elején a jó gold lapok ára az elmúlt évekéhez képest a legmagasabb volt és jól is tartották az árukat emlékeim szerint...

FIFA 19 Div rivals => még több zsetont tudsz gyűjteni => játékos árak megint drágák lesznek

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#1421) prannk


prannk
őstag

Hali. PC ésdemót honnan tudom letölteni:?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1422) Cs1csó válasza prannk (#1421) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem az origin-en belül sikerült ott menj be a store-be.

(#1423) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#1419) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én a 19-ben legalább 1x szeretném behúzni a WL elitet. Az a baj, hogy a demó alapján még nehezen megy a TF és társai. De hátha más is ilyen béna lesz... :D

(#1424) A guru válasza etaclan1984 (#1419) üzenetére


A guru
addikt

Akkor a havi követelmények maradnának? Fú ez már így nagyon katyvaszos, pár nap/óra es megtudjuk.

LedyGy: Nyilván, de neked is több pénzed lesz, tehát nem drágul semmi...:D

(#1425) LedyGyuszi válasza A guru (#1424) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

csak akkor ha egyenesen arányosan növekszik a megszerezhető zseton mennyiség a játékosok árainak emelkedéséhez! :K
ezt majd a megjelenés után kell kiszámolni, hogy egy átlagos player által megszerezhető zseton mennyiséget arányosítjuk a játékosok árainak egy évvel ezelőtti szintjének emelkedéséhez.

XONE: LedyGyusziHU

(#1426) A guru válasza LedyGyuszi (#1425) üzenetére


A guru
addikt

Nyilván. Feltételezhetően ez így fog történni. :)

(#1427) etaclan1984 válasza LedyGyuszi (#1425) üzenetére


etaclan1984
őstag

Remélem most a companion egyből jól fog működni. Keresések és szűrők. Tavaly iphone-on katasztrófa volt, október legvégén sikerült nekik a done gombot beépíteniük.
Ugyebár idén webappon és companionban is átlehet majd venni a WL és SB rewardokat.

[ Szerkesztve ]

(#1428) LedyGyuszi válasza etaclan1984 (#1427) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem az SB rewardokat nem lehetett átvenni, vagy rosszul emlékszek? :U

XONE: LedyGyusziHU

(#1429) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Nem hivatalos meg semmi iilyesmi
De a hetvegi eredmenyek alapjan talan ezek kaphatnak

(#1430) akooos válasza LedyGyuszi (#1428) üzenetére


akooos
veterán

18-ban nem, csak a WL-t, de idén SB-t is át lehet, meg mindent :)

(#1429) getdizzy:

De jó lenne, ha nem IF CR-el kezdenének. Előbb legyen lehetőség az OTW-t kinyitni :D

[ Szerkesztve ]

(#1431) etaclan1984 válasza LedyGyuszi (#1428) üzenetére


etaclan1984
őstag

Azt nem lehetett, de a 19-ben már átlehet.

konzolvilág.h-u-s champions edition előrendelőknek:

Házhozszállítás esetén: ügyintéző kollégáink a megjelenés napjára, keddre (szeptember 25.) küldik ki a csomagod ingyenes házhozszállítással, ha most visszaigazolod a rendelésed.

Személyes, bolti átvétel esetén: rendelésed a megjelenés napján, szeptember 25-én 10:00-tól veheted át az általad kiválasztott üzletben. Kérjük, a gördülékenyebb ügyintézés érdekében hozd magaddal az egyedi, hatjegyű rendelési azonosítódat

[ Szerkesztve ]

(#1432) LedyGyuszi válasza etaclan1984 (#1431) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

csúcs! :))

XONE: LedyGyusziHU

(#1433) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Origin Acces Premier megvéve!

36k fifa point féláron meghvéve!

Holnap kinyissuk Ronaldót! :)

Boxra akartam idén de maradok PC-n évközben lehet váltok, körülményes lenne a box ebbe a szobába.

(#1434) csaszika87


csaszika87
csendes tag

Kontroller temaban kernek segitseget. PC-n jatszom, evek ota xbox 360as kontrollerrel. Most idoszeru lenne valtani, rosszul bantam vele mostanaban :D, es 6ezer korul tudnek ugyan olyat szerezni. Viszont felmerult az xbox one kontroller, ami viszont joval dragabb, legjobb esetben 10ert tudnek szerezni, de boltban 15ezer. Megeri a dupla(tripla) arat?

(#1435) akooos válasza csaszika87 (#1434) üzenetére


akooos
veterán

Én a vezetékes xbox 360 joystickot imádtam a legjobban. De a Onehoz kapott kontroller valahogy masszívabbnak tűnik. Ha a 360-hoz vagy szokva, akkor vedd azt szerintem.

(#1436) LedyGyuszi válasza Geradossz (#1433) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Legalább ha váltasz, kezdhetsz mindent elölről... :)

XONE: LedyGyusziHU

(#1437) getdizzy válasza Geradossz (#1433) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Hehehe
Hajraa sok sikert!
A nyitast nyomhatnad twitchrol, youtuberol :)

(#1438) Geradossz válasza LedyGyuszi (#1436) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Ha váltok is, egy-két hónap múlva lesz, de meglátjuk sokmindentől függ, építkezés van. nagyban függ a wl meccszámtól is, mert 40 meccset nem szeretnék tolni. De ha jó lesz a game és élvezem akkor mehet a box is majd. Ugyis megvettem volna pc-re coop season miatt hogy haverral toljuk, boxon akartam a wl-t kezdeni de most körülményes lenne.

(#1439) Meghivott


Meghivott
addikt

Üdv! Akkor PCn hogyan lehet már holnaptól korlátlanul játszani? Verziótól vagy mástól függ?

(#1440) #16514048 válasza Meghivott (#1439) üzenetére


#16514048
törölt tag

Origin Acess Premier-re kell előfizetni.

(#1441) Darabokra válasza Geradossz (#1438) üzenetére


Darabokra
senior tag

ne játsz semmit, inkább vegyél 200k pontot, az a csapatépítés mintapéldája. :)

(#1442) Digestive válasza getdizzy (#1429) üzenetére


Digestive
addikt

HULK lesz az első if lapom az idén! :DD :DD :DD

(#1443) Meghivott válasza #16514048 (#1440) üzenetére


Meghivott
addikt

Köszi! Azaz 100 dollár és egy évig minden játékot korlátozások nélkül lehet tolni?

[ Szerkesztve ]

(#1444) #16514048 válasza Meghivott (#1443) üzenetére


#16514048
törölt tag

Úgy tudom, igen.

(#1445) dtrms válasza Meghivott (#1443) üzenetére


dtrms
aktív tag

100 euró igen, és majdnem mindent. Az EA játékokat igen és ráadásul az extra verziókat kapod, deluxe bf5, ultimate fifa stb. Illetve az új Anthem-et is egyből megkapod fullosba. Valamint 5-8 nappal korábban játszhatóak a játékok.
A PC-s jelenleg 138 játékot tartalmaz ha jól emlékszem. (tegnap fizettem elő)

Szerk.: a majdnem minden alatt értem pl az AC sorozatot, mert az félig Uplay-es, így azt meg kell venni...

[ Szerkesztve ]

(#1446) Cs1csó válasza dtrms (#1445) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet tudni mi az a pár fájó játék ami kimarad?

(#1447) dtrms válasza Cs1csó (#1446) üzenetére


dtrms
aktív tag

Persze. Minden ami nem szimplán EA, de az originben is megtalálható, illetve az összes only konzol game (nhl, ufc pl :( sajnos )

szerk.: de pl mass effect minden része benne van, way out, star wars bf2, nfs, nfl, mad max, titanfall ...stb

szerk2.: ami nem kerül be és nekem kicsit fájó az talán csak az AC sorozat

[ Szerkesztve ]

(#1448) dejvid8


dejvid8
őstag

Srácok, hogy is van ez a web app dolog?
Ha még nem vettem meg a 19-et, nem rendeltem elő a microsofttól pl, bírom használni én is?

Xbox One-on toltam a FUT 18-at, és tervezem is a 19-et megvenni, de majd csak október körül.

Addig is, tudok majd weben tradelgetni?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1449) Expendable válasza dejvid8 (#1448) üzenetére


Expendable
aktív tag

Csúnya lenne, ha lehetne így tradelgetni, ha nincs meg a játék :)

(#1450) dejvid8 válasza Expendable (#1449) üzenetére


dejvid8
őstag

Őőő.

Pedig én ahogy olvasom, lehet.

Ez kell hozzá:

1 You must have created a FUT Club before August 1, 2018, to get early access to the FUT 19 Web and Companion apps.
2 Your FUT 18 account must still exist.
3 Your account needs to be in good standing.
4. If you were banned or had other actions taken on your account in FUT 18, you won’t get early access.

És konkrétan egy gyakran ismételt kérdés:
Do I have to have FIFA 19 pre-ordered to get web app access? :
no, you DO NOT have it pre-ordered. you just need to have played FIFA 18 before August 1st.

Forrás

Ezek szerint holnaptól kezdődhet a tradelés. :C

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.