Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) dtrms válasza dejvid8 (#1450) üzenetére


dtrms
aktív tag

Én úgy tudom, hogy nem kell hozzá a game, DE csak early access időszakban tudsz tradelni. Ha kijön a hivatalos megjelenéskor a játék, akkor te már nem tudsz tovább tradelni, mert kérni fogja, hogy játsz le X meccset. És ezt nem fogod tudni megtenni, majd csak ha megveszed.

(#1452) dejvid8 válasza dtrms (#1451) üzenetére


dejvid8
őstag

Igen, én is így tudom, nyilván nem is egész évben akarnám játék nélkül használni, csak októberig ameddig meg nem veszem a játékot. Odáig az a pár nap (9 nap ezek szerint?) is nagy segítség, hogy kezdésre összeszedjek egy jó kis kezdőcsapatot.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1453) Garsza válasza dtrms (#1451) üzenetére


Garsza
veterán

De early access az addig tart még elő van neki fizetve, és 10 óra alatt sok meccset le tud játszani.

(#1454) dtrms válasza Garsza (#1453) üzenetére


dtrms
aktív tag

De neki nincs előfizetve, mert akkor megkapná a játkot. És így játszani se tud 10 óra trialt.
Szerk.: illetve az early access addig tart amíg ki nem jön a játék :D

(esetleg félre olvastad és ea access-nek láttad !?!)

[ Szerkesztve ]

(#1455) dejvid8 válasza dtrms (#1454) üzenetére


dejvid8
őstag

(#1453) Garsza
Nincs early accessem, ez nem az az early access (ami igazából EA ACCESS?) mint ami PC-n van szerintem (a 10 órás).

Ez csak a web appra érvényes, ha megvannak azok a feltételek amiket fentebb leírtam. Legalábbis remélem tényleg így van és használhatom majd a web appot.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1456) dtrms válasza dejvid8 (#1455) üzenetére


dtrms
aktív tag

Úgy van, hogy 19-28ig mindenki számára elérhető a webapp, aki játszott a 18-cal.

És van olyan, hogy:
-ea access, ez ad early accest 19-től 10órát
-basic origin acces, ez is ad early accesst 25-től 10órát
-origin access premier, ez is ad early-t 19-től korlátlan ideig, tehát nem rtial

szerk.: VISZONT!!!! van olyan is, hogy valaki megvette a fifát, lenne early-je és tud is játszani....de a webapp valamiért nem jó, így csak játékon belül tud tradelni. Én így jártam a 17-tel...

[ Szerkesztve ]

(#1457) Stylerr válasza dtrms (#1456) üzenetére


Stylerr
addikt

Ha én PC-n toltam a 18-al, de most PS4-re váltottam, akkor is elérhető?

(#1458) dtrms válasza Stylerr (#1457) üzenetére


dtrms
aktív tag

Tudtommal nem. Még ha box-ra váltottál volna se. (sajnos, mivel tervezek váltani én is esetleg év közben)

(#1459) dejvid8 válasza Stylerr (#1457) üzenetére


dejvid8
őstag

Tudtommal nem. Nulláról kezded.
Én is a 17-et még PC-n toltam, aztán a 18-at Xbox One-on, nulláról kezdtem.
Most hogy a 18-at már játszottam Xbox One-on, elvileg holnaptól webappozhatok, majd kiderül.
Remélem kapok valami "welcome back" packot :D

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1460) Garsza válasza dejvid8 (#1455) üzenetére


Garsza
veterán

Elnézést! igazatok van.

Az mitől függ hogy ki használhatja a Webapban a Marketet?

[ Szerkesztve ]

(#1461) Expendable válasza dejvid8 (#1450) üzenetére


Expendable
aktív tag

Na ezt nem gondoltam volna, köszi az infót.

(#1462) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Kíváncsi vagyok lesznek-e holnap estétől BL lapok.

(#1463) dtrms válasza dejvid8 (#1459) üzenetére


dtrms
aktív tag

100% hogy webappozhatsz, csak kérdés, hogy a szervereik beengednek e. Mint írtam ez kb sorsolás szerűen megy, hogy van aki a 30ezres verziót vette és ugyan úgy nem fogja beengedni, mert olyanja van az EA-nek.

Gondolj bele, aki előrendelte boltból, azt hogy ellenőrzi le az EA, hogy akkor ő most előrendelte e vagy sem !? :D

(#1464) MdewC válasza Stylerr (#1457) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sanszos, hogy nem.

Amikor PS3-ról mentem PS4-re, addig nem mehettem a web appra, ameddig 15 órát (vagy 10?) nem toltam PS4-en.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1465) dtrms válasza Garsza (#1460) üzenetére


dtrms
aktív tag

Csak is az EA kedvétől.... :D

(#1466) Stylerr válasza MdewC (#1464) üzenetére


Stylerr
addikt

De be kellett jelentkeznem az EA accountommal. Vagy az se számít? Hiszen az az Origin accountom.

(#1467) dejvid8 válasza Garsza (#1460) üzenetére


dejvid8
őstag

Jó kérdés, nagyon remélem hogy birok majd transferelni. Elvileg minden feltételnek megfelek.
Lehet hogy tényleg az EA-től függ, majd sorsolnak. :D

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1468) Expendable válasza Stylerr (#1457) üzenetére


Expendable
aktív tag

Nemrég váltottam pc 18-ról xbox 18-ra. Hiába toltam 16-tól pc-n, xbox-on nem engedett az elején webappozni se telóappozni kb 50 meccsig.

(#1469) dtrms válasza dejvid8 (#1467) üzenetére


dtrms
aktív tag

100%, hogy így van. Teljesen random a webapp. Én felhívtam őket a 17-nél, mert az akkori legmagasabb kategóriájú fifát vettem és nem tudtam mellette kereskedni. Nagyon durván mérges is voltam....

(nem oldották meg, hanem csak folyamatosan engedte be napról napra az újabb felhasználókat)

(#1470) MdewC válasza Stylerr (#1466) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem nem, de pár óra és kiderül. :)

dtrms: pontosan.

Random kerülnek bele a felhasználók. Az elmúlt 3 évben csak tavaly engedett be a web appba.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1471) Kristof_94 válasza MdewC (#1470) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Még több, mint fél nap :( Kíváncsi vagyok a Vidi végül bekerült-e, de kétlem...

(#1472) dtrms


dtrms
aktív tag

Ti azt el tudjátok képzelni, hogy a CL pack-ból kapott játékos azért választható és azért csak kisebb ratingű, mert a kártyája fejlődni fog, ahogy teljesít?
(csak mert ez kicsit beleszólhat abba kit érdemes választani )

(#1473) Kristof_94 válasza dtrms (#1472) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem igen, mert amúgy nem nagyon lenne értelme! Pl. holnap már megkapjuk az előrendelés mellé az első BL játékos választós csomagot. Bár az még mindig nem tiszta, hogy az csak egy sima arany lap lesz vagy speciális... :D

Bár az Origin ezt írja: CHOOSE ONE OF FIVE 80 TO 83 RATED GOLD PLAYERS FROM QUALIFIED TEAMS...

[ Szerkesztve ]

(#1474) dtrms válasza Kristof_94 (#1473) üzenetére


dtrms
aktív tag

Speciális, BL háttérrel. A fifa honlapján van fent kép is róla. (vagy az csak egy promó kép, de nem hivatalos !?)

(#1475) #16514048 válasza dtrms (#1472) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem meg nem, csak sima arany lapok lesznek a BL-ben játszó játékosok közül.

Szerintem az a dizájn valami más lesz. BL MOTM, vagy valami.

[ Szerkesztve ]

(#1476) dtrms válasza #16514048 (#1475) üzenetére


dtrms
aktív tag

EA-fifa honlapján menj rá az ultimate team fülre és ott a more ways to play-re. Ott ami van én arra gondolok.
Igazából miért raknának ki egy ilyen képet ehhez a választós témához, ha végül nem olyan kártyák lesznek !? (player picks címszó alatt fut ráadásul)

szerk.: plusz ott vana képen is, hogy választhatsz egyet az 5-ből

[ Szerkesztve ]

(#1477) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Valaki redditre rakta be ezt, nyilván ezek csak POTENCIÁLIS játékosok, de a 80-83 kritériumnak megfelelnek!

(#1478) A guru válasza dtrms (#1472) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem simán benne van valami ilyesmi, akár 1 jól sikerült meccs alapján el tudom képzelni +2-3 rating boostot és a BL után vagy amikor kiesik az adott játékos csapata akkor visszaáll az alap értékre. De amúgy nem tudom, elvileg visszatérnek az online kupák is, lehet ott lesz valami okoskodás ezekkel.

(#1479) Kristof_94 válasza A guru (#1478) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mondjuk kár, hogy csak 1 ilyen választós csomag van, nyugodtan adhattak volna négyet 4 hétig.

(#1480) dtrms válasza A guru (#1478) üzenetére


dtrms
aktív tag

Már csak azért kérdezem, mert ha nem fejlődék, akkor United játékost választanék, viszont ha fejlődik, akkor nem érdemes mert a csoportból se jutnak tovább. És akkor inkább valami későbbiekben is hasznosnak mondható kártyára tenném le a voksom :D

(#1481) #16514048 válasza dtrms (#1476) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Igazából miért raknának ki egy ilyen képet ehhez a választós témához, ha végül nem olyan kártyák lesznek !?"

Lehet, hogy csak ezért:

Vagy lesz egy külön BL mód az UT-ben is, mint amilyen a VB volt? Mert akkor lehet az is, hogy ezeket a kártyákat ott tudjuk majd használni, és abban a módban viszont biztos fejlődni fognak.

Viszont a sima UT-ben tuti nem lesz ilyen. Biztos nem fognak kiadni minden BL-ben játszó játékoshoz egy ilyen fejlődő kártyát, az rengeteg lenne, meg elvenné az OTW értelmét.

(#1482) dtrms válasza #16514048 (#1481) üzenetére


dtrms
aktív tag

Na ezt nem láttam. Köszi az infót.

Viszont az OTW miért veszítené el !?
Egyrészt ezek untradable lapok, tehát "értéktelenek". Illetve nincs olyan sok játékos, mert csak a 80-83 közötti játékosokról van szó, akik BL kvalifikált csapatban vannak. Tavaly is volt a VB-hez fejlődős lap.

De kár is agyalni most ezen, mert holnap ilyenkorra már tudni fogjuk :D
Viszont a választás előtt remélem feldob egy infó ablakot, hogy miről is van szó, mert én ennek függvényében fogok választani.

[ Szerkesztve ]

(#1483) #16514048 válasza dtrms (#1482) üzenetére


#16514048
törölt tag

Origin-en így írják:
"Choose on of five 80 to 83 rated Gold Players from qualified teams".

Szerintem ha speciális, fejlődő kártyákról lenne szó, akkor úgy írták volna. Azokkal könnyebb lenne előfizetőket csalogatni, mintha simán csak arany lapoknak hívják őket.

(#1484) dtrms válasza #16514048 (#1483) üzenetére


dtrms
aktív tag

Jogos :(
Vagy csak óriás meglepetésnek szánják :D (utolsó remény amibe kapaszkodhatok, szóval ezt már ne rombold le kérlek :D )

(#1485) Digestive válasza dtrms (#1484) üzenetére


Digestive
addikt

:DDD

(#1486) Kristof_94 válasza dtrms (#1484) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Úgysem lesz speckó, nem érné meg nekik... :D
Mondjuk legalább színes lehetne...

[ Szerkesztve ]

(#1487) #16514048 válasza dtrms (#1484) üzenetére


#16514048
törölt tag

:D Nem fogom, a remény hal meg utoljára.

(#1488) dtrms


dtrms
aktív tag

Ezek után én biztos 5 nonrare 80-as lapot fogok kapni opciónak ... :D

(#1489) MdewC válasza #16514048 (#1481) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na ebbe lehet vmi.

A BL lebonyolítása hasonló a vb-hez. Csoportkörök, majd kieséses szakasz.

Viszont akkor azokkal a lapokkal nem lehet kereskedni, amit meg nehezen hiszek. A vb módban nem volt kereskedés.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1490) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

HIVATALOS!

Minden platformon 30 meccses lesz a WL! A "matchmaking" elvileg a teljesítmény alapján megy majd. Nincs többé havi jutalom, helyette hetente választhatsz játékosokat, de ez még nem világos hogyan.

Több infó itt!

[ Szerkesztve ]

(#1491) A guru válasza Kristof_94 (#1490) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem úgy lesz, hogy az adott heti TOTW-ből majd kapsz lehetőségeket, hogy kiket válassz, mint piros “havi” lap. Tetszik egyelőre a dolog, bár sokat nem lehet hibázni a 30 meccs miatt, kert hamar elmehet 1-2 hamar becsúszott vereségen a hétvége.

(#1492) A guru


A guru
addikt

Bocsi a dupláért, de ezt muszáj: [link] :DDD :))

(#1493) dtrms


dtrms
aktív tag

Valaki tudja esetleg hogy pontosan hány órától indul a webapp?
Neten találtam olyat hogy hajnal 1 (ez nem jött be), akkor olyat hogy 10oratol Es olyat is hogy majd csak 5tol a teljes gammel együtt.

(#1494) Stylerr válasza Kristof_94 (#1490) üzenetére


Stylerr
addikt

Örülök neki, hogy nem 40! A 40 meccs 3 nap alatt rengeteg volt, főleg, hogy pénteken és minden második szombaton is dolgozom, és nyilván nem csak a Fifa van hétvégente.

(#1495) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#1490) üzenetére


etaclan1984
őstag

Ez eddig nagyon jól hangzik. Az EA-nél új a kreatív csapat ? Nagyon sok jó újítás 1 év alatt. :R

(#1496) Toxy válasza dtrms (#1493) üzenetére


Toxy
aktív tag

Origin azt írja, hogy September 19 5.00 PM CEST.

Ráégugliztam, s ha jól látom mi a CEST zónában vagyunk. Vagyis ma délután 5-től.

de javítsatok ki ha tévedek.

(#1497) MarioAna válasza Toxy (#1496) üzenetére


MarioAna
senior tag

Így van, a lokális időt írja ki (CEST=Central European "Summer" Time).
Tehát borítékolható, hogy délután 5-től összemolik az EA serverrendszere, és talán este 8-ra tudjuk is tolni :DDD .

(#1498) getdizzy válasza etaclan1984 (#1495) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Nekem is nagyon bejon, es ez a dontes inkabb nekunk mezei jatekosoknak jobb mint a proknak
Igy most mar at fogom gondolni en is, hogy ezt a 30at le fogom tolni vegig. Mrg nem tudom hogy fer bele az idombe de megoldom :D
Jelenleg ezt a reward systemet nem ertem de majd megvilsgosodunk hamarosan 😂

Tovabba, valaki emlekszik hogy tavaly a jatek kezdetekor milyen aranyban voltak a rewardok a draftban?

(#1499) Szigma70


Szigma70
addikt

Én is örülök a 30 meccsnek, mert az idő véges sajna, de azért azt megjegyzem, hogy a pro-nak mindegy, hogy 40ből csinál e 40et, vagy 30ból 30at, ellenben pont mi, mezei playerek fogunk sztem pont 1el rosszabbak lenni, mint a 18ban. Azért, mert én pld.simán hoztam a goldot mindíg, a 18-20 winnel, de nem ugyan az 40ből 18-19et csinálni, mint 30ból 14et. Volt olyan, hogy 30 meccsnél még csak 10 winem volt.
Ettől függetlenül könnyebbség a kevesebb meccs

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1500) etaclan1984 válasza Szigma70 (#1499) üzenetére


etaclan1984
őstag

Bizony. Aki végigtolta a 40et és mezei játékos annak ez szerintem nehezebb lesz, mert kevesebb a hiba lehetősége.
Viszont biztos látták az EA-nél hogy a többség egy csomó meccset nem játszott le ezért vitték le ezt 30ra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.