Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Hazli17 válasza Digestive (#1685) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Szia!
Nekem az egész 18 alatt ezt írta a webapp és a companion is. (Az újat még nem próbáltam.) Szerintem úgy érzékeli, hogy nincs fut csapat/account és ezért írja azt, hogy hozz létte egyet. Ea supp tud segíteni.

(#1702) etaclan1984 válasza Stylerr (#1674) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én is most váltottam ps4-re PCről így ugyanaz a problémám van mint neked.
Írtam supportnak, ezt a választ kaptam:

Actually the web app is provided on the basis of your previous performance and previous details.
Till the game is released please login using your previous account, once the game is released you can have Webapp on PS4.

Utána még hosszas dumcsi. A lényeg hogy amit most csinálsz a PC-s webappal átviszed majd a PS4-es webappodba. Nyomhatjuk ! :)

[ Szerkesztve ]

(#1704) akooos


akooos
veterán

SBC-ből max 80-as CB player pick. Lehetőségekhez mérten nem is szar felhozatal.

(#1700) v-man:
Én 250 coint kaptam a belépésért... :)

[ Szerkesztve ]

(#1705) dejvid8


dejvid8
őstag

Én egy premium PL gold packet kaptam ma belépésért, volt benne egy Leno, nemrossz :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1706) kiserik válasza etaclan1984 (#1702) üzenetére


kiserik
senior tag

Ebből nekem nem egyértelmű, hogy át is viszel mindent megjelenéskor a PS4 accra, csak annyi, hogy majd akkor Webapp-ozhatsz a PS4 accodról... Vagy nézek be valamit? (szintén hasonló a cipő).

(#1707) etaclan1984 válasza kiserik (#1706) üzenetére


etaclan1984
őstag

Volt olyan konkrét kérdésem is hogy amit most megveszek játékost ugyanúgy ott lesz-e a ps4-es webappon és azt mondta igen. sbc-k, transferek minden megmarad.

(#1708) gabesz82 válasza etaclan1984 (#1707) üzenetére


gabesz82
senior tag

Hát én azért nem vennék mérget rá, hogy megmarad a haladás... szerintem valami Kumar-ral beszélhettél, aki nem érteni jól inglis :)

PSN: Morfologus82

(#1709) etaclan1984 válasza gabesz82 (#1708) üzenetére


etaclan1984
őstag

Anshu-val és ne sértegesd ! Azt írta a legjobb helyre írtam és azt is hogy örül hogy megismerhetett ! :DDD
Amúgy írjon mindenki nekik akinek ilyen problémája van, ha 3-4x megerősítik akkor Anshu haverom is jól tudta !

[ Szerkesztve ]

(#1710) lujdzsi89 válasza akooos (#1704) üzenetére


lujdzsi89
tag

Nekem ezeknél nincs confirm gomb, nem lehet semmit csinálni... Más találkozott ilyennel?

(#1711) Expendable válasza etaclan1984 (#1709) üzenetére


Expendable
aktív tag

A pc-s personaval engem is beenged a webappba, de nekem ott van mellette az xboxos is, csak hibát jelez, ha azt akarom betölteni. Ebben az esetben is variálatok mindent a pc-sen és majd "átmegy" az xboxosra?
Nehezen hiszem, de legyen igazad :)

Pl nem mertem átvenni a pc-sen semmit eddig (loyaliti pakkok, mezek), mert tegnap belépve a konzolon semmit nem kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

(#1712) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Valakinek ötlete, hogy mivel lehetne most kereskedni? :D

(#1713) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

tegnap nyomattam én is egy kis trialt. legjobb lap egy Tolisso volt, legalább bundás...
mezek grafikája a tavalyihoz képest tetszik, viszont ez a pack opening vmi botrány!!!
játék dinamikája most kivételesen megegyezik a demoval!

XONE: LedyGyusziHU

(#1714) etaclan1984 válasza Expendable (#1711) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én csak azt mondom amit Anshu mondott :D Írj nekik te is, 10perc alatt megvan az egész.

(#1715) gabesz82 válasza etaclan1984 (#1709) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nem sértegetem én Anush-t :D

PSN: Morfologus82

(#1716) mettek


mettek
addikt

Premier Access mellé deluxe edition járt azonban egyetlen gold pakkot sem kaptam a FUT-hoz...ez mi a szar? Ha felmegyek online akkor meg mindenki full gold csapattal nyomja. Nekem meg van egy bronz 65-ös teamem. Ne vicceljúnk már.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1717) Expendable válasza etaclan1984 (#1714) üzenetére


Expendable
aktív tag

hol/hova írtál nekik? köszönöm.

(#1718) dracox


dracox
addikt

Firefoxnál másnak sem tölti be sehogy sem az új webappot? A 18-al néha-néha nem töltött be, de 1-2 refresh megoldotta a betöltést sajnos ez a 19-es már meg se mozdul...
Chrome-t kipróbáltam és az valamiért viszi.
Ötlet valakinek? :F

(#1719) LedyGyuszi válasza mettek (#1716) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

a promo pakkok a megjelenés után szoktak jönni. "visszatérő" pakkot pedig azok kaptak, akik már a tavalyival is nyomták.

XONE: LedyGyusziHU

(#1720) Stylerr válasza etaclan1984 (#1707) üzenetére


Stylerr
addikt

Ez furcsa nekem. 100% hogy így van? Dolgozom, sajnos nem tudok írni nekik.

(#1721) peetie1 válasza dracox (#1718) üzenetére


peetie1
aktív tag

A 18ban nekem is volt ilyen, ha jól emlékszem cookikat meg minden tempet törölni kellett a firefox beállításokban és utána megjavult.

(#1722) dracox válasza peetie1 (#1721) üzenetére


dracox
addikt

köszönöm szépen.
Megpróbálom :R

(#1723) akooos


akooos
veterán

Azt reggel elfelejtettem írni, hogy idén szerintem rohadt OP lesz a kínai liga. Alex Teixera pl 79-es lappal nagyon durván tolja. Szerintem csinálok egy fun kínai teamet :D

(#1724) Geradossz válasza Kristof_94 (#1679) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Engem is oda sorsolt be ugyanilyen eredmennyel, mondjuk nekem a vereség az megszakadt a netem. Viszont sztem ez nem közép érték több win mint a fele kicsit fura, hogy ez 5. Osztalyt er.

(#1725) Fifaisshit válasza akooos (#1723) üzenetére


Fifaisshit
őstag

88% :)

Aztán meglátjuk mit hoz az első hónap ha jól adja a lapokat megveszem azért mégis lehet :))

[ Szerkesztve ]

(#1726) Kristof_94 válasza Geradossz (#1724) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó ez egyelőre, még nagyon sok gyakorlás kell!

(#1727) Geradossz válasza Kristof_94 (#1726) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Az nem tiszta még nekem, hogy hogy lehet feljebb jutni. Mert az oké hogy a rankokon belül lépkedsz a divedben de mi alapjan mondja meg kovetkezo hetre hogy melyik divben kezdesz.

(#1728) Kristof_94 válasza Geradossz (#1727) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Skill point!

(#1729) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Valaki talált már OP felállást?

(#1730) akooos válasza Kristof_94 (#1729) üzenetére


akooos
veterán

A 4-2-4 közepe elég szellős, azt nem ajánlom.

(#1731) #16514048


#16514048
törölt tag

Nem tudja valaki mi ez az ikon a jobb felső sarokban a Web App-ban?
Rákattintottam párszor, de csak a szám növekedik benne 4-ig, utána visszaáll 1-re.

[ Szerkesztve ]

(#1732) Bobbysolo válasza #16514048 (#1731) üzenetére


Bobbysolo
tag

Nyisd meg az Active Squad-ot, és úgy nyomkodd... :)

(#1733) etaclan1984 válasza #16514048 (#1731) üzenetére


etaclan1984
őstag

A playerek oldalát lapozgatod. Elsőnél az eddig megszokott oldala, másodiknál nemzetiség, liga, csapat.
3.nál SM, WF, fitness, contact. 4.nél chemistry style. sbc-zéshez baromi jó segítség !

(#1734) dtrms válasza Kristof_94 (#1729) üzenetére


dtrms
aktív tag

Nekem ami bejött eddig az a 4321. Szűken Es mely védelemmel. Labda tartással Es sok kis passzal. Szélső védők Es középső cm stay back. Két másik cm agresszív inter, csatár fent marad Es kozepen. A szélsők meg betörnek középre Es ok osztogatnak. A 16oson belülre meg a két cm Es a csatár megy be

De ezt 10-12 meccs után mondom ugy hogy a 41212t Es a 433at próbáltam csak

(#1735) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS4re használhatom a régi - mikor még PCn játszottam a fifaval - FUT accountomat?
Vagy inkább majd ha megveszem a játékot, kreáljak új EA accountot ps4re?

(#1736) Szigma70


Szigma70
addikt

Nekem a 4231 a demóban nem adja. 18-ban 70%-ban ebben az alakzatban játszottam, de ez a gameplay nem adja az én játékomnak ezt a felásást.
Ami eredményes nekem, az a 4312, és a 4132, ez hasonló a 4231 hez, csak itt a 2 CM egymás elött van, és 2 ST. Sztem ez a 41212 széleshez hasonlóan nagyon OP alakzat lesz.

A CDM-ek nél, a játékos instrukcióknál megjelent egy új opció, nem emlékszem pontosan a nevére, valami
centrál, és szél között lehet választani.

Nagyjából értem a funkciót, de valaki pontosíthatna kicsit. :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1737) gabesz82 válasza ProEvoFan (#1735) üzenetére


gabesz82
senior tag

Használd nyugodtan, sőt... ha a régi acc-ot használod, akkor megmarad a szinted így aktiválni tudod a coin boostokat az elején.

PSN: Morfologus82

(#1738) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék beköszönni/bemutatkozni! A tavalyi fórumot novembertől végig olvastam, de nem csatlakoztam be, csak figyeltem és tanultam! Remélem idén hasznos tagja lehetek a közösségnek!

A fifát a 07-el kezdtem pc-n, onnantól minden évben megvolt a játék. 13al már xbox360on játszottam. A fifa 16-al nyomtam elôször a fut-ot. A 17 teljes egészében kimaradt, mert a demo alapján nem tetszett, meg lakásvásárlás, felújítás, költözés is volt, szóval nem is erőltettem. Amúgy is jót tett az idegenek egy év kihagyás. (A rekordom egy ököllel beszakított szobaajtó és egy törött 360-as kontroller)
A 18-at novemberben vettem meg, onnantóp játszottam is végig. div 2, és wl gold volt az általános eredményem. A kereskedésre idén nagyobb hangsúlyt szeretnék fektetni, mert minden coint úgy kaparásztam össze az évben és lassabban ment a csapatépítés mint szerettem volna.
Az új részt nagyon vártam, a demó alapján tetszettek az újdonságok. Már hónap elején elő is rendeltem a champion editiont és tegnap éjjel egy havi ea acesst is vettem, nem bírtam várni!

Hirtelen ennyi, egy kicsit hosszú lett, elnézést..! :)

Aki xboxn játszana az vegyen fel bátran, vagy írjon egy privátot és felveszem! Gamertag: Icomingyoursool

(#1739) Digestive válasza Hazli17 (#1738) üzenetére


Digestive
addikt

Üdv a lelki támasz klubban! A bemutatkozásból látjuk, h jó ideje rajta vagy Te is a cuccon. Na nem baj, majd együtt valahogy megoldjuk! :DDD

(#1740) Kristof_94 válasza dtrms (#1734) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Pl. a demóban azt vettem észre, hogy nagyon jól lehet a szélsőket indítani, nem tudom normál ellenfél ellen ez milyen. :U

(#1741) akooos válasza Kristof_94 (#1740) üzenetére


akooos
veterán

Nagyon jól működik az indítás szerintem, ha sikerül jó ütemben kiugratni a szélsőt, akkor gólhelyzet lesz belőle. A sima through ball olyan, mint a 18-ban volt az RB+Y, nem tudom mi a neve annak :D Erősen lőtt indítás.

Ja valami még eszembe jutott, ami zavar. Megcsinálom meccs előtt a csapatfelállást, aztán ha mentalitást váltok, akkor össze-vissza mennek a pályán, mert minden mentalitáshoz külön be kell állítani a pozíciókat. Ezt amíg elfelejtem, addig idegesíteni fog :DDD

(#1742) Clapaucius válasza Kristof_94 (#1729) üzenetére


Clapaucius
tag

4-2-2-2

Az hogy mennyire "OP" azt nem tudom, de nekem nagyon jól működik!

....

(#1743) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A Hybrid nations sbc-n kívül (ahol 12k a jutalom és egy mez) mindet megcsináltam és nyitottam egy James R.-t! :) Szerintetek érdemes tartogatni?

(#1744) #16514048 válasza Kristof_94 (#1743) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem még egy darabig nem megy fel az áruk, én eladnám és próbálnék kereskedni a pénzből. A kicsit hosszabb távú befektetések még ráérnek.

(#1745) Szigma70 válasza Kristof_94 (#1743) üzenetére


Szigma70
addikt

Kristóf

A DR-nál milyen beállításokon enged játszani? Ez alatt azt értem, hogy a TF kötelező, kikapcsolható-e?
A kontroller beállításoknál, a rásegítéseket engedi állítani, vagy be van állítva fixen.
És a a TF csíkot kiteszed a trainer opcióval, akkor attól a Def-Balance-Attack állítás lehetséges e a D paddal?
Mert a demóban, ha kiteszem a TF csíkját, akkor nem lehet a D paddal állítani a beállított alakzat-taktika váltást

Köszi
:R

Mondtam, hogy Marianót vegyél idén Rodrigó helyett :DD

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1746) akooos válasza Kristof_94 (#1743) üzenetére


akooos
veterán

Vegyél francia játékosokat de ne a francia 1-ből. 500 alatt meg lehet venni őket, 900-1000-ért viszik őket.

(#1747) Kristof_94 válasza Szigma70 (#1745) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem a trainernél csak a TF csík van bekapcsolva, de engedi a mentalitás váltást a D paddal. Ha jól emlékszem a rásegítéseket is lehet, de ahhoz nem nyúltam, elvileg az alapon jó, nem?
A TF-t ingame ki lehet kapcsolni de ezt még nem próbáltam. Nálam az szívás ugye, hogy az RB gombom nehéz lenyomni, tehát nem is "kattan" így én pl. a low driven helyett sokszor chip shotot lövök... :D Pedig sokszor hasznos a low driven.
Marianot amúgy kihúztam már, de nem próbáltam! :D

akooos: SBC-k miatt mondod?

[ Szerkesztve ]

(#1748) akooos válasza Kristof_94 (#1747) üzenetére


akooos
veterán

Igen, főleg a középpályásokat.

Hopp, kinyitottam SMS-t :P Első nagy nyitás idén.

[ Szerkesztve ]

(#1749) Szigma70 válasza Kristof_94 (#1747) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi

Nálam a demóban, ha kiteszem a TF csíkját, akkor nem enged az előre beállított dolgok közt állítani, ha nem teszem ki, akkor működik.

Remélem akkor ez javult. Bár egyenlőre édes mindegy, hogy van csík vagy nincs, mert az eredménye ugyan az :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1750) Kristof_94 válasza Szigma70 (#1749) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nagyon durva milyen ziccereket hagynak ki az ellenfelek és én is... Volt, hogy direkt finoman nyomtam rá és fölé lőtte 1v1-ben...
A passzokkal meg óvatosan kell bánni mert lassúak, így kétszer is meg kell gondolni mit csinálsz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.